» »

Nov izdelek preko garancije

Nov izdelek preko garancije

Compufreek ::

Lep pozdrav!
Se opravičujem če je kje to odgovorjeno ampak ne znam poiskat specifično te zadeve....
Torej marsikje piše da če je bil del zamenjan v garanciji potem garancija ponovno teče za omenjen del, pred kratkim sem se obrnil na forum glede računa in garancije za tipkovnico k800 pa me zanima ker smo pri trgovini vse uredili in sem iz servisa dobil popolnoma novo tipkovnico, ali potemtakem za to tipkovnico velja ponovna doba 3 leta garancije ali ne ?

Torej če deluje ali bi moral kako potrdilo dobiti od trgovine ali je star račun dovolj in imajo potem pri big bangu vpogled

Trenutno imam izdelek v novi škatli in kopijo računa nimam pa kakšnega potrdila da je bil izdelek zamenjan.


Lep pozdrav !

medenko ::

nova = nova garancija
zapisnik, kjer piše, da je zamenjana je dovolj + stari račun.

Compufreek ::

Torej če js nisem dobil tega zapisnika ob prevzemu morem kontaktirati trgovino da mi ga skopira ?

Zgodovina sprememb…

šernk ::

Kako nisi dobil zapisnika? Sem pred mesecem dni dobil eno zamenjano v big bangu in ti dajo zapisnik o zamenjavi tebi. To je nujno da zahtevaš, da imaš dokaz.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Compufreek ::

ok hvala bom uredil, pač dobil sem račun in to je to, bom pa povprašal še o papirju, ga bom definitivno dobil.
Hvala za odgovore !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem ena d.o.o. servis !!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20652047 (12013) Han
»

Hofer-> Medion-> Garancija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
42289357 (46490) joze67
»

BigBang - Reklamacija brez računa (Logitech K800)

Oddelek: Pomoč in nasveti
236549 (5382) Compufreek
»

Uveljavljanje garancije drugič

Oddelek: Pomoč in nasveti
171536 (1064) kratos
»

Težave z uveljavljanjem garancije.

Oddelek: Loža
282781 (2199) Keyser Soze

Več podobnih tem