» »

Kje kupiti vodni hladilnik?

Kje kupiti vodni hladilnik?

astras ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima ce se da kje kupiti vodno hlajenje (kaka trgovina pa to mislim)

hvala in lep pozdrav
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***
  • premaknil: Predator ()

Eddy ::

forum: iskanje: vodni bloki ... in boš dobu različne odskočnice!

LP!
www.ekwaterblocks.com

frenk ::

Pomoje da jih ali3n al pa rap3r prodaja. Ne vem točn ker, ker mata oba uno trojko not:D.

V trgovini za male živali kup pumpo(al pa mau po slotechu poglej), za radiator sm že reku, bloke ma morphling1, pjd u merkur po cevi, po destilirano vodo na petrol na konc pa še kšn ventilatorček kup. Poleg vseh teh stvari si boš mogu nardit še kšn nastavk za radiator. Sicer si pa več preber v članku.

Trubadur ::

članek?8-O
Berite Thomasa!

ali3n ::

frenk: tvoj vir informacij ne drži; jaz ne prodajam delov za vodno hlajenje...:D
V bistvu sem bil najbljižje vodnemu hlajenju na letošnjem Teleinfosu - ko sem občudoval Morphlingovo delo...>:D Na moj proc pa pihlja nežna sapica.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

frenk ::

Trubadur=>http://www.slo-tech.com/clanki/clanki.s......poj pjd pa tle pod hlajenje gledat

ali3n: ja se opravičujem:8)...sm zgleda use skup mau pomešou

astras ::

Aja, da bi pa kupil to se pa ne da?
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

frenk ::

Ja da se ga kupt u mlacomu pomoje...loh greš pa do automehanika pa mu reč za nov radiator(mehaniki temu rečejo pečka) pa ti ga bo z veseljem prodal za 7k+. Torej z dovolj denarja se vse dobi:D...sam k dnarja ni:'(...

ali3n ::

astras - kakor berem na forumu bistvenih razlik glede cene med "kupljenim v trgovini" in "doma narejenim" ni; so pa bistvene razlike v performansah (glej test vodnih blokov + posti v oddelku Hlajenje in modofikacije inu v oddelku Navijanje...); svetujem da se lotiš izdelave sam, saj boš tako bolje dojel delovanje sistema, se naučil veliko novega, pa še zadovoljstvo ob gledanju končnega izdelka odtehta ves trud...:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

burkiburke ::

e-štacuna

LP Burki

Blup ::

ali3n: če si saj mal spretn in znaš kej poiskat, pol se cene ZELO razlikujejo!!!

... kupš pač rablen blok, nekje najdeš zapuščen avto, vprašaš kkšnga kolega k ma akvari za pumpo... par unih cevk in drobnarij pa magari plačaš, če se ti ne lub več okol stikat :)

Blup
:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
32221178 (12308) Dr_M
»

Vodno hlajenje in vaši nasveti!!!???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382893 (2127) Eddy
»

Kje kupit stvari za vodno hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302655 (1905) Eddy
»

Pomoč pri vodnem hlajenju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1366241 (4744) Jure2k
»

Vodni blok??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231824 (1296) kayot

Več podobnih tem