» »

študentski domovi in odnosi moški-ženske

študentski domovi in odnosi moški-ženske

i33a ::

Pozdravljeni, zanima me kako je v študencih kaj glede odnosa moški-ženske?
Je enostavno dobiti punco?
Koliko se seksa?
Ima kdo kak nasvet?
  • zaklenil: Mavrik ()

Gladi ::

i33a je izjavil:


Je enostavno dobiti punco?

Če si grd in nesposoben z dekleti bolj težko.

Mipe ::

Folk našeloma gre v študentski dom spat ali pa se piflat. Seks je bolj domena določenih socialnih krogov. Če ne poznaš nobene punce, boš na domu težko prepričal katero, da ti nastavi.

Pojdi lepo po vrsti: najprej jih spoznaj.

Blinder ::

mal preveč si gledal american pie in podobne se mi zdi
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

hojnikb ::

Če misliš, da bo sedaj kej lažje dobit, potem se krepko motiš. Afterall študenti niso kurbnhaus last time i checked.
#brezpodpisa

Machete ::

Prvi znak, da iz te moke ne boš jedel veliko kruha, je da o tako specifičnih, intimnih ter subjektivnih zadevah sprašuješš na STju.
Prvo moraš biti dovolj alfa, zabaven, za silo ne preveč zanemarjen, vse to in še več pa pospešijo razne substance. Samo če se bojiš lastne sence potem pozabi na vse skupaj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

jype ::

i33a> Ima kdo kak nasvet?

Jaz imam enega: Ne upoštevaj nasvetov.

r3dkv1c4 ::

jype je izjavil:

i33a> Ima kdo kak nasvet?

Jaz imam enega: Ne upoštevaj nasvetov.

Že v startu napačno nastopi, ker se je po pomoč obrnil na ST.

Taka vprašanja me pa res nasmejijo.......in hkrati kažejo, kako nesamozavestna je mladina v resnici, izza računalnika pa kar puhti njihova samozavest.

Jaz mu predlagam kako stran za starejše in potem si naj pomaga z roko.
Vsaj razočaran ne bo.

Mipe ::

jype je izjavil:

i33a> Ima kdo kak nasvet?

Jaz imam enega: Ne upoštevaj nasvetov.

Še posebno mojega. Žensk v resnici nočeš spoznati.

Nočna mora!

eatinggrin ::

[sarcasm]Na študente rade palijo 14 letnice [/sarcasm]

alexa-lol ::

Machete je izjavil:

Prvi znak, da iz te moke ne boš jedel veliko kruha, je da o tako specifičnih, intimnih ter subjektivnih zadevah sprašuješš na STju.
Prvo moraš biti dovolj alfa, zabaven, za silo ne preveč zanemarjen, vse to in še več pa pospešijo razne substance. Samo če se bojiš lastne sence potem pozabi na vse skupaj :)



Samo bodi to kar si.. večina ljudi samo kopira kar vidi na internetu. Če odstraniš fasado vidiš da pravzaprav nič ne ostane. So taki..
 Man without a face

Man without a face


.. pravilno zapakirani ampak brez bistva.


To s temi alfa in pick up artist zadevami je pa tko...

Kdo je bolj alfa?




Hint:
prvi je pajac
drugi je CEO Burger Kinga pri 33 letih. Burger King ima tržno kapitalizacijo 9.5 miljarde $.

Zgodovina sprememb…

Uros!no ::

S tem, da prvi še zmeraj zasluži nekajkratnik tvoje plače. Brez skrbi. Poleg tega sexa več in z lepšimi puncami. Ti morda z bolj pametnimi ;)

alexa-lol ::

Uros!no je izjavil:

S tem, da prvi še zmeraj zasluži nekajkratnik tvoje plače. Brez skrbi. Poleg tega sexa več in z lepšimi puncami. Ti morda z bolj pametnimi ;)


Sploh nisem sebe primerjal z nobenim izmed omenjenih.. samo podal sem alternativo.

Zadeve pa sploh niso tako dvo dimenzionalne.

Ti predpostavljaš da so vse "lepe" punce neumne, in vse pametne "grde".
Potem predpostavljaš da moraš biti menih med študentskimi leti da lahko zasedeš neko pomembno funkcijo kasneje v življenju.

Jz ne rečem da moraš biti puščavnik da si res "true", govorim pa da ni potrebno igrati pajaca samo zato ker je to mainstream, trenutno popularno.

Dober primer "prave poti" je CEO Lamborghinija



He is not a clown but he still can get (nice) pussy.

Uros!no ::

Ne predpostavljam. V večini je žal tako.

alexa-lol ::

Mogoče bi video še bil kredibilen če ta ki širi to znanost ne bi bil "couch potato".., ki je samo jezen in si je oblikoval tak pogled na svet na podlagi svojih (negativnih) izkušenj.

Je pa res.. če tehtaš 120kg nisi tako privlačen nasprotnemu spolu... po drugi strani spet ni tako enostavno. Vidiš tudi "debele" moške z relativno lepimi puncami, pa niso bogati ali karkoli.

Zgodovina sprememb…

Uros!no ::

Mislim, da to ni video kjer avtor želi biti kredibilen? Presodi sam :))

hojnikb ::

naredi blagovno menjavo opojne substance za tvoje želje >:D
#brezpodpisa

alexa-lol ::

Uros!no je izjavil:

Mislim, da to ni video kjer avtor želi biti kredibilen? Presodi sam :))


Ne vem sploh nisem gledal.. sem videl tipa pa sem rekel "ok, next"..

Eno izmed osnovnih načel sporočanja je to da veš o čem govoriš.. on ne ve.

Rok Woot ::

Mah, sam pejd do vsake ki ti je vsec, ce prvi dan ne ogovoris vsaj 5ih je to bolj slabo. Ne se sikirat o rezultatu, vendar opazuj postopek in reakcije. Mislim če hočeš seksat z večimi puncami, ne pravim, da je to dobro.

hojnikb ::

Ali pa razkiraš in plačaš ;)
#brezpodpisa

jype ::

Za režijo okoli spolnih odnosov je trenutno baje najbolj uporaben Tinder.

galu ::

alexa-lol je izjavil:

Uros!no je izjavil:

Mislim, da to ni video kjer avtor želi biti kredibilen? Presodi sam :))


Ne vem sploh nisem gledal.. sem videl tipa pa sem rekel "ok, next"..

Eno izmed osnovnih načel sporočanja je to da veš o čem govoriš.. on ne ve.


Ironično tudi ti ne, če govoriš o nečem, česar baje sploh pregledal nisi. Vid je pa zafkrancija. Move along.
Tako to gre.

gruntfürmich ::

v sloveniji se praktično ne sexa več. pičke se hudo visoko cenijo in kao niso naivne več...
raje išči 'resno' zvezo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

alexa-lol ::

galu je izjavil:

alexa-lol je izjavil:

Uros!no je izjavil:

Mislim, da to ni video kjer avtor želi biti kredibilen? Presodi sam :))


Ne vem sploh nisem gledal.. sem videl tipa pa sem rekel "ok, next"..

Eno izmed osnovnih načel sporočanja je to da veš o čem govoriš.. on ne ve.


Ironično tudi ti ne, če govoriš o nečem, česar baje sploh pregledal nisi. Vid je pa zafkrancija. Move along.


Nisem gledal točno tega videa sem pa v svojih letih že naletel na področje YT kjer raznorazni ljudje ponujajo nasvete kako spoznati manekenko... vse skupaj za samo $9.99... sicer ne vem specifik tega "programa" ampak v osnovi mi je jasno kam pes taco moli.

jype ::

gruntfürmich> v sloveniji se praktično ne sexa več. pičke se hudo visoko cenijo in kao niso naivne več...
gruntfürmich> raje išči 'resno' zvezo.

Statistika pravi, da se motiš, ampak mogoče ima pri tvojih očitno drugačnih izkušnjah kaj opraviti tudi tvoj odnos do deklet.

alexa-lol> Nisem gledal točno tega videa

Jaz tudi ne, ampak sem razumel, da gre za šalo že iz sličice, ki jo vidim zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Arey ::

gruntfürmich je izjavil:

v sloveniji se praktično ne sexa več. pičke se hudo visoko cenijo in kao niso naivne več...
raje išči 'resno' zvezo.

Hahahahahahah

Arctander ::

jype je izjavil:

Za režijo okoli spolnih odnosov je trenutno baje najbolj uporaben Tinder.


Hm, uporaniki Blackberryjev smo out. :(

vostok_1 ::



Baje, da se res manj seksa, kljub MTV-ju.

Glugy ::

i33a je izjavil:

Pozdravljeni, zanima me kako je v študencih kaj glede odnosa moški-ženske?
Je enostavno dobiti punco?
Koliko se seksa?
Ima kdo kak nasvet?


Punc k bi jih zanimal sam seks ni tok velik kot si ti mogoče domišljaš. Ampak če te zanima sam seks pa če te ne prizadane zavrnitev je stvar dost preprosta. Vprašaš 1000 žensk pa ena bo že za. Garantirano. Sam morš met pa dobr želodc za to. Drgač pa solidno normalno punco si morš najprej zaslužt. Ker dobre punce ti ne bojo dale kr tko na hitr neki. Najbl kvalitetne so tiste k se morš fejst potrudt da se jih zaslužš. Zdej če nisi sposobn lepo ravnat s puncam pa bit sproščen z njimi pol je verjetn to zlo težko zate. Ampak na silo se neki it je najslabi. Seks je kot sladica po kosilu. Brez kosila na sladico it pač ni isto. :)

Invictus ::

Glugy je izjavil:


Punc k bi jih zanimal sam seks ni tok velik kot si ti mogoče domišljaš. Ampak če te zanima sam seks pa če te ne prizadane zavrnitev je stvar dost preprosta. Vprašaš 1000 žensk pa ena bo že za. Garantirano. Sam morš met pa dobr želodc za to. Drgač pa solidno normalno punco si morš najprej zaslužt. Ker dobre punce ti ne bojo dale kr tko na hitr neki. Najbl kvalitetne so tiste k se morš fejst potrudt da se jih zaslužš. Zdej če nisi sposobn lepo ravnat s puncam pa bit sproščen z njimi pol je verjetn to zlo težko zate. Ampak na silo se neki it je najslabi. Seks je kot sladica po kosilu. Brez kosila na sladico it pač ni isto. :)

Samo stvar situacije.

Lahko ti dajo že po eni uri, lahko pa nikoli.

Saj veš kaj se pravi ... Baba pijana, rit prodana.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

r3dkv1c4 ::

gruntfürmich je izjavil:

v sloveniji se praktično ne sexa več. pičke se hudo visoko cenijo in kao niso naivne več...
raje išči 'resno' zvezo.

wrong...a to po sebi sklepaš?

Res pa je, da so samski samci ponavadi depresivni in to mlade pohotne dame opazijo in zavohajo na daleč.
Bolj zanimivi si moški v odnosu s punco ali pa že poročeni.
Če se za delček sek. postavim v damsko glavo.....kdo pa misli poslušat njihove depresivne probleme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Jerry000 ::

i33a je izjavil:

Pozdravljeni, zanima me kako je v študencih kaj glede odnosa moški-ženske?
Je enostavno dobiti punco?
Koliko se seksa?
Ima kdo kak nasvet?


Vse je odvisno od tebe, v študentskih domovih niso lahke, maš nekatere k so...ampak ti ne boš dobil takšne pomoje. Mal preveč filmu gledaš pubec

vostok_1 ::

Well...resnica je res taka, da pri tovrstnih zadevah je izgled 99%. S tem moraš bit res nesposoben cepec, da ne spaviš tičoiskalko (izraz je politično korekten, dragi feministi in feministke) v postlo. Res, da se tudi brez tega da, ampak to je pol hard mode. Kot newbie pa se ti slabo piše. Pjane dame so lažje, ampak daleč od enostavnega. Če se ne cedi po tebi trezna, ne bo tudi pjana.

Ni pa to American Pie ne. Če nimaš atributov boš pretežno na suhem. Your best bet kot je že nekdo priporočal...najdi si eno "resno" pa nažigaj 5x dnevno. Če ti bo dolgčas postal pa mate strap-on-e in take zadeve.

black ice ::

vostok_1 je izjavil:

Your best bet kot je že nekdo priporočal...najdi si eno "resno" pa nažigaj 5x dnevno. Če ti bo dolgčas postal pa mate strap-on-e in take zadeve.

Še obstaja upanje za ST. :))

Meizu ::

r3dkv1c4 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

v sloveniji se praktično ne sexa več. pičke se hudo visoko cenijo in kao niso naivne več...
raje išči 'resno' zvezo.

wrong...a to po sebi sklepaš?

Res pa je, da so samski samci ponavadi depresivni in to mlade pohotne dame opazijo in zavohajo na daleč.
Bolj zanimivi si moški v odnosu s punco ali pa že poročeni.
Če se za delček sek. postavim v damsko glavo.....kdo pa misli poslušat njihove depresivne probleme.


Jah, haha, ironicly enough pa moramo ravno mi deci celo življenje poslušat ženske filozofije, ki večinoma izvirajo iz neke umetne depresije.

Varianta, iščemo probleme tam kjer ga ni. Yeeeeha.

francek1 ::

hojnikb je izjavil:

Ali pa razkiraš in plačaš ;)

in to te pride na koncu koncev še najceneje...pa brez stresa.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do seksa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27350253 (41804) BigWhale
»

Date s sestrino najboljšo prijateljico (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8413462 (10031) Darko!

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34684658 (76725) bluefish
»

Nevrjetne sex lutke! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14133589 (28722) jype

Več podobnih tem