» »

Kako do seksa

Kako do seksa

««
«
1 / 6
»»

rdecakapica ::

Debata na to temo je že bila odprta na slo-tech, samo kar nekaj let nazaj.

Jaz sem zdej skoraj 27 in sem se znašel v situaciji ko si res želim, da bi prvič v življenju lahko probal to zadevo.

Vprašal sem nekaj prijateljic, za katere sem imel občutek, da jim ne bi bila takšna težava preživet kakšno noč z mano, a brez uspeha.

Poskusil sem Tinder, a sem bi po enem mesecu brez ujemanj, brez da bi enkrat samkrat označil punco za nevšečno.

V živo mi je zelo težko spoznavat nove ljudi, in pa praktično sem slep kar se tiče telesne govorice, tako da tudi po žurih nisem imel sreče.

Ne vem pa, kakšne so moje ostale možnosti, na kakšne ostale načine bi lahko spoznal kakšno punco, ki bi bila pripravljena bit intimna z mano.

Sklepam, da so razne aplikacije in portali za iskanje pratnerjev polni lažnih profilov, tako da v to nisem šel noter.


Kakšni so leta 2017 najbolj učinkoviti pristopi za reševanje te težave?
  • zaklenil: BigWhale ()

Tilen ::

Zate je pomoje najbolje, da storitev kupiš. Najbolj efektivno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ganon ::

Če na spletnem portalu nisi našel niti ene, s katero bi se srečal, si pa res nesposoben.

jype ::

Nobene, ki bi si po srečanju želela intimnosti z njim. Ker nima izkušenj, je lesen, ker je lesen, ne more dobiti izkušenj. Potrebuje učitelja ali učiteljico.

aokorn ::

Ne se sekirat. Resničnega seksa je manj, kot dotični 'priznavajo'. Ženskam pomeni več, kot le mehaniko. Tudi nekaterim moškim. Verjetno tudi tebi. Mislim, da bi bil razočaran, če bi tako 'na silo' dobil žensko, pri kateri ti sploh ne vstane...

D3m ::

rdecakapica je izjavil:

Debata na to temo je že bila odprta na slo-tech, samo kar nekaj let nazaj.

Jaz sem zdej skoraj 27 in sem se znašel v situaciji ko si res želim, da bi prvič v življenju lahko probal to zadevo.

Vprašal sem nekaj prijateljic, za katere sem imel občutek, da jim ne bi bila takšna težava preživet kakšno noč z mano, a brez uspeha.

Poskusil sem Tinder, a sem bi po enem mesecu brez ujemanj, brez da bi enkrat samkrat označil punco za nevšečno.

V živo mi je zelo težko spoznavat nove ljudi, in pa praktično sem slep kar se tiče telesne govorice, tako da tudi po žurih nisem imel sreče.

Ne vem pa, kakšne so moje ostale možnosti, na kakšne ostale načine bi lahko spoznal kakšno punco, ki bi bila pripravljena bit intimna z mano.

Sklepam, da so razne aplikacije in portali za iskanje pratnerjev polni lažnih profilov, tako da v to nisem šel noter.


Kakšni so leta 2017 najbolj učinkoviti pristopi za reševanje te težave?



Ni drago. Enjoy.



http://www.bedroomjoys.com/product/nass...

jype je izjavil:

Nobene, ki bi si po srečanju želela intimnosti z njim. Ker nima izkušenj, je lesen, ker je lesen, ne more dobiti izkušenj. Potrebuje učitelja ali učiteljico.


Povabita ga k sebi domov.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

gddr85 ::

oh, d3m ima že spletne strani ogledane, noice :))

jype ::

D3m je izjavil:

Povabita ga k sebi domov.
Nerodno mu bo.

D3m ::

Helping this bro out.

Če je šele sedaj dobil urge je treba malo ukrepati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

You're the rapey one.

D3m ::

jype je izjavil:

D3m je izjavil:

Povabita ga k sebi domov.
Nerodno mu bo.


Verjamem je pač moralni človek.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

D3m je izjavil:

Verjamem je pač moralni človek.
Torej mora k tebi na verouk.

D3m ::

Ne v tem smislu.

P.S.
Te je župnik za jajčka vlekel pri verouku v preteklosti?
|HP EliteBook|R5 6650U|

shadeX ::

jype je izjavil:

Ker nima izkušenj, je lesen, ker je lesen, ne more dobiti izkušenj.


Kako pa si ti dobil izkušnje?

FiReFTW ::

O jezus.. 27 pa se niti ene izkusnje?

Ja online dating strani ti odsvetujem, je dosti fake profilov pa tudi kvaliteta zensk je katastrofalna, mors met neke standarde clovek, samo zato ker bi rad seksal se ne pomeni da bi z bilokero pa ni vazno kak zgleda..

Svetujem ti da gres malo v lajf, si najdes nove hobije, gres na kake tecaje al pa kake skupne vaje, tam bo dosti punc ki bos jih lahko spoznal.
Polek tega pa tudi ko gres ven pa vidis kero ko ti je vsec, enostavno pristopi pa pika.
Pa ne bodi razocaran ce te zavrne, saj rabis nekaj izkusenj, ampak z tem ko pristopis jih nabiras pa tudi nebos vec tak nervozen cez nekaj casa in povsem sproscen ko bos pristopil.

janezvalva ::

rdecakapica je izjavil:

...si res želim, ...lahko probal to zadevo....


ni to neka potrošna dobrina, s seksom dobiš v zakup še druge stvari.
moraš sprejeti polno odgovornost za posledice.
imaš napačen odnos.
zresni se.

shadeX ::

20 stoletje ko so se še vsi morali poročevati, da so lahko imeli spolne odnose ker je v nasprotnem primeru družba gledala na njih drugače je že zdavnaj mimo. Pridigaj ti komu drugemu, starina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

slotechar ::

Poskusi se spoprijateljiti s cim vec zenskami, najfi si prijateljice. Zemske imajo ponavad kar dosti prijateljic ki jih lahko prek nje spoznas. Prijateljice prijateljic pocas siris krog in vecje moznosti. Drugac ce moslis da je problem v tebi bi mogoce lahko delal na sebi. Od sporta, dvigovanja samozavesti do "preucevanja' telesne govorice zensk na youtubu lol. Da se dost porohtat, le motivacijo si najd (seks)

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

Vprašaj džajpeta, on je sigurno za.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

kingsix ::

in zakaj je ta tema postala nek trolling da ga naj jype ala povabi k sebi? kaj se toliko obremenjujete z tem? ne razumem?

back to OP..

FiReFTW ti je dal kar vredu predloge.

Verjetno pri tebi niti ni problem izgled (navadno ni), ampak to, da enostavno nimaš samozavesti. Sedaj pa se pri tvoji starosti že nekako pričakuje, da boš imel kake izkušnje - tako ti so pričakuješ (zaradi česar tudi pride do pomanjkanja samozavesti etc) in tudi morda drugi, čeprav niti ne tako zelo.
Na raznih portalih ne išči, ker so večinoma fake profili in je vse skupaj neresno. Kot slišim Tinder sicer niti ni tako slab - ampak ta info imam le od enega šveda...od dobi kaj praktično tedensko, ampak morda je to pri nas generalno drugače. Skratka to opusti, ker boš še se le bolj sekiral ko se nebo nič našlo.
Na tvojem mestu bi začel športat (fitnes ali nekaj takega), da malo pridobiš na zgoraj omenjeni primanjkljivosti. Potem nehaj razmišljat da iščeš punco le zato da bi bila intimna s teboj, to doda nek pritisk celotni situaciji. Enostavno se skušaj z kakšno sporijateljit. Punce pa najdeš povsod - od knjižnic do kakšnih klubov. Če te zavrne - nič zato...je čist normalo. Če imaš težave z osebnimi stiki skušaj prvo navezat stik IRL ter nato dobi njen skype ali kaj danes uporablja folk ter se pogovarjaj z njo tako, da postaneš malo bolj "domač" z njo, bo ti potem pravi stik lažji. Glede seksa pa se zaenkrat ne sekiraj - just rub one out, like a man.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

holabaluza ::

OP, ne se sekirat ... js sm prvo izkusnjo dobil pri 26ih. Manjka ti samo samozavest, ki jo pridobis z dobro samopodobo (sport, fitnes) ali z osebnimi uspehi (kariera, finance). Kot je nekdo predlagal, placat za storitve ni slaba ideja, ce ne gre drugace ... tako vsaj vidis kako stvari potekajo, bos dobil saj nekaj izkusenj za naprej. Pa naj ti ne bo nerodno eksperimentirat.

stara mama ::

Pejd nekaj trenirat. Npr. jogo!
Tam je dost žensk, ziher lahko katero upališ tam.
Namaste!

koyotee ::

Kaka skupina za ljudi v tretjem življenskem obdobju, tam maš še največ šans. Al pa center za slepe in slabovidne.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

stara mama ::

Daj ne bluzi, on mora preseksat še tiste v prvem in v drugem obdobju!

tikitoki ::

Tilen je izjavil:

Zate je pomoje najbolje, da storitev kupiš. Najbolj efektivno.


Osebno se mi zdi ta nacin nesprejemljiv, sam se strinjam, da je najbolj simpl in zagotovo uspesen.

BTW.
Ne vem kako dobro poznas osnove varne spolnosti. V tem primeru bi bilo dobro, da si ekstra pazljiv.

tikitoki ::

Po mojih izkusnja je poskusanje na suho (beri: pri zenskah, ki si jih prvic vidis) duhamorno in uspeh je slab. Ce je zenska dlje casa v tvoji blizini, se udelezujeta istih skupinskih aktivnosti, se vmes kaj pogovarjata, jo pozneje povabis na kaksne sprehod,...., velikokrat sama pristopi k zapeljevanju.
Na kratko, moras biti v druzbi, kjer so primerna dekleta in bo vse lazje.

Galaxy ::

@rdecakapica

Daj poglej si no-bullshit, straight to the point kanal na YouTube po imenu BasedZeus (link).

Ne razmišljaj, temveč upoštevaj njegove nasvete, zberi jajca, potem idi do Parlament bar v Ljubljani in ne bo problema ;)

[Michael] ::

tikitoki je izjavil:

BTW. Ne vem kako dobro poznas osnove varne spolnosti. V tem primeru bi bilo dobro, da si ekstra pazljiv.

Ne skrbet, saj so punce ekstra pazljive.

OP
Kupi si uslugo, to je najhitrejši način, če hočeš izkušnje čimprej.
"the cheapest woman tends to be the one you pay for"

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Najbolj enostavno je it v nocne lokale, najt punce ki so ze mal vinjene pa sam se kerega spijes za pogum, pristopis in cez pol ure odideta skupaj domov... tud te te lahk zavrnejo, sam bos imel hitrejsi in zagarantirano vecji uspeh, lazji teren. Ko se mislis zresnit, pa upostevas predloge vseh, ki so odgovarjali pred mano v tej temi. 8-)
@ Pusti soncu v srce... @

D3m ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Najbolj enostavno je it v nocne lokale, najt punce ki so ze mal vinjene pa sam se kerega spijes za pogum, pristopis in cez pol ure odideta skupaj domov... tud te te lahk zavrnejo, sam bos imel hitrejsi in zagarantirano vecji uspeh, lazji teren. Ko se mislis zresnit, pa upostevas predloge vseh, ki so odgovarjali pred mano v tej temi. 8-)


V današnjem času te bodo obtožili posilstva četudi si ti tudi pil.
|HP EliteBook|R5 6650U|

gruntfürmich ::

Tilen je izjavil:

Zate je pomoje najbolje, da storitev kupiš. Najbolj efektivno.

daleč najboljši nasvet. samo pogum moraš zbrat.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kingsix ::

eh, just rub one out.

737 ::

Najbolj zadovoljive rezultate prinese delo na sebi (duhovna rast, reprogramiranje podzavesti). Ker je to trdo delo, mora za zagon posameznik priti do točke, ko stanje postane nevzdržno. Vsak jo ima drugje, morda jo je OP že dosegel.

Začneš lahko s klasiko: Louise L. Hay - Življenje je tvoje. Preberi jo enkrat tedensko in izvajaj vaje, ki so v njej. Rezultati se pokažejo v tednu, dveh (razpoloženje, počutje, zdravje). Po določenem obdobju se boš verjetno moral malo ustaviti, da se navadiš nove osebnosti. Nadaljuješ lahko s čimerkoli, kar ti pride pod roke (When student is ready, the teacher appears.), da vidiš, kaj ti najbolj ustreza (knjige, tečaji...). Punc se boš še otepal.

ordinaryguy ::

Sem bil v podobni situaciji. Malo podpovprecen izgled, nizka samozavest pri spoznavanju novih ljudi. Najvecji problem sem imel s tem, kje sploh spoznati nove punce. Ne morete resno predlagat nekomu, ki je malenkost introvertiran, da bo v knjiznici spoznal punco.

Moj nasvet. Iskanje novih hobijev. Sam sem se lotil alpinizma in kasneje sportnega plezanja. Na tecajih spoznas ogromno novih punc. Veliko jih ni vezanih. Dosti lazje pristopis, saj imata takoj skupno temo za pogovarjanje.

Tilen je izjavil:

Zate je pomoje najbolje, da storitev kupiš. Najbolj efektivno.
Osebno se mi zdi dober predlog, vendar je realizacija komplicirana, ce si malo sramezljiv in ne ves kako bi se tega lotil.

Machete ::

ordinaryguy je izjavil:

Tilen je izjavil:

Zate je pomoje najbolje, da storitev kupiš. Najbolj efektivno.
Osebno se mi zdi dober predlog, vendar je realizacija komplicirana, ce si malo sramezljiv in ne ves kako bi se tega lotil.


Ja madona, kaj pa je kompliciranega poklicat random številko in priti na določeno lokacijo ob določeni uri? Če je to komplicirano, potem ni pomoči.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Glugy ::

Bod odkrit z puncami pa čim več prijateljc spoznaj. Tako da niso pol presenečene da pač ti ni nič jasn ko ti dajo kak znak. Govorica telesa je zlo pomembna. Pa tud branje med vrsticam in pa obzirnost do punce. Ne osredotočaj se nase pa na to kar bi ti rad ampak kaj lahko narediš za svojo simpatijo.

Če hočš res sam seks obstajajo tud strani sam za to ampak tm je na eno žensko 10 moških, zato so ženske lahko veliko bolj zbirčne kar se tega tiče.

Če ti je cilj seksat boš z tako mentaliteto podzavestno večino punc prestrašil (razn če nisi izjemen na kateremu od področij: denar; videz; poklic) ker pač jim boš izpadel kot prilizovalec (creep). Kot nekdo ki hoče da gre odnos v eno smer prezgodaj in preveč umetno na silo. Stvar se mora zgodit z občutkom. Če punca zavoha da si obupan se te bo izogibala. Obupanost ne privlači. Samozavest je tista ki privlači ampak ravno prava mera samozavesti; ne ošabnost, ne hitenje; in še posebej ne tista samozavest ko misliš samo nase.

Če se ne misliš utrdit po osebni rasti in spremenit pomembne osredotočenosti iz tega kaj ti hočeš kaj ti pričakuješ kaj si ti želiš na to kaj si punca želi; če ne želiš poiskat samozavesti in se znebit obupanosti potem je edini način da za storitev plačaš. Lahko da spoznaš punco ki te bo sprejela takšnega kot si brez teh malih a pomembnih detajlov ki bi jih moral spremenit ampak ne pričakuj tega ker tak tip punc skorajda ne obstaja.
Tvoja samopodoba je podobna tisti ki jo imajo (nekatere) punce ; ampak s tem ne boš privlačil punc ampak jih odganjal. One želijo fanta s samopodobo obzirnega in ne samo nase osredotočenega fanta. Fantje smo pač manj sofisticirani zato to za tiste punce pač deluje da so sramežljive ipd. Veliko veliko prej se namreč najde fant ki bo pač sprejel sramežljivost in neizkušenost punce kot pa punca ki bo sprejela sramežljivost in neizkušenost fanta.

Če je tvoj cilj seks in ne spoznavanje in druženje z osebo (če imaš osebo rad predvsem zarad videza ne pa predvsem zarad osebnosti ) pač nič ne bo delovalo. Razen pri ženskah ki pač niso zahtevne in iščejo samo seks. Tud take se najde sam če hočš do njih morš bit že od začetka odkrit. Sam morš razumet da tist je res sam seks pa mogoče mini prijateljstvo čez čas; tist ni ljubezen al pa da bi jim bilo mar zate. Ti si jim pač igračka ki daje in igračka ki jemlje. Obojestranska korist je; to je pa tud vse.

Invictus ::

V svoj profil objavi, da bi rad prvič seksal in da rabiš učiteljico.

Strani za to je dovolj, starejših žensk, ki bi te učile, se pa tudi najde...

Imaš pač tisto nekaj, kar nekatere rajca, neizkušenost...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

D3m ::

Glugy je izjavil:

Bod odkrit z puncami pa čim več prijateljc spoznaj. Tako da niso pol presenečene da pač ti ni nič jasn ko ti dajo kak znak. Govorica telesa je zlo pomembna. Pa tud branje med vrsticam in pa obzirnost do punce. Ne osredotočaj se nase pa na to kar bi ti rad ampak kaj lahko narediš za svojo simpatijo.

Če hočš res sam seks obstajajo tud strani sam za to ampak tm je na eno žensko 10 moških, zato so ženske lahko veliko bolj zbirčne kar se tega tiče.

Če ti je cilj seksat boš z tako mentaliteto podzavestno večino punc prestrašil (razn če nisi izjemen na kateremu od področij: denar; videz; poklic) ker pač jim boš izpadel kot prilizovalec (creep). Kot nekdo ki hoče da gre odnos v eno smer prezgodaj in preveč umetno na silo. Stvar se mora zgodit z občutkom. Če punca zavoha da si obupan se te bo izogibala. Obupanost ne privlači. Samozavest je tista ki privlači ampak ravno prava mera samozavesti; ne ošabnost, ne hitenje; in še posebej ne tista samozavest ko misliš samo nase.

Če se ne misliš utrdit po osebni rasti in spremenit pomembne osredotočenosti iz tega kaj ti hočeš kaj ti pričakuješ kaj si ti želiš na to kaj si punca želi; če ne želiš poiskat samozavesti in se znebit obupanosti potem je edini način da za storitev plačaš. Lahko da spoznaš punco ki te bo sprejela takšnega kot si brez teh malih a pomembnih detajlov ki bi jih moral spremenit ampak ne pričakuj tega ker tak tip punc skorajda ne obstaja.
Tvoja samopodoba je podobna tisti ki jo imajo (nekatere) punce ; ampak s tem ne boš privlačil punc ampak jih odganjal. One želijo fanta s samopodobo obzirnega in ne samo nase osredotočenega fanta. Fantje smo pač manj sofisticirani zato to za tiste punce pač deluje da so sramežljive ipd. Veliko veliko prej se namreč najde fant ki bo pač sprejel sramežljivost in neizkušenost punce kot pa punca ki bo sprejela sramežljivost in neizkušenost fanta.

Če je tvoj cilj seks in ne spoznavanje in druženje z osebo (če imaš osebo rad predvsem zarad videza ne pa predvsem zarad osebnosti ) pač nič ne bo delovalo. Razen pri ženskah ki pač niso zahtevne in iščejo samo seks. Tud take se najde sam če hočš do njih morš bit že od začetka odkrit. Sam morš razumet da tist je res sam seks pa mogoče mini prijateljstvo čez čas; tist ni ljubezen al pa da bi jim bilo mar zate. Ti si jim pač igračka ki daje in igračka ki jemlje. Obojestranska korist je; to je pa tud vse.


No no. Malo previdnosti ne škodi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

stara mama ::

Ha ha!
Bodi odkrit z puncami, bodi to kar si, najprej postani z njimi prijatelj, ....
To so vse nasveti ki ti jih da tvoja mama, in mi vemo da tist kar ženske hočejo ni to, kar dejansko rabijo.
Tist, ki posluša take nasvete, v življenju res ne bo položil nobene!

kow ::

Ne se igrat s svojim zdravjem. Placaj.

poweroff ::

Matematika pa Linux sta bolj zanimiva. Govorim iz izkušenj. ;)
sudo poweroff

kow ::

True. Ampak tega ne mores vedeti brez izkustva.

Vazelin ::

Seks je dokaj precenjen. Preden probaš misliš da ti bo razneslo ti** od naslade. Potem pa vidiš da je sicer super ampak daleč od predstav, ki si jih imel predtem.

Masturbacija 8.5/10
Seks 8.8 / 10:)

Pa upam da ne boš naletel na žensko s precej preveč izrazitim vonjem:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Alien123 ::

Vazelin je izjavil:

Seks je dokaj precenjen. Preden probaš misliš da ti bo razneslo ti** od naslade. Potem pa vidiš da je sicer super ampak daleč od predstav, ki si jih imel predtem.

Masturbacija 8.5/10
Seks 8.8 / 10:)


Če ti seksaš žensko, ki je hlod v postelji, je tvoj problem da je seks precenjen.

koyotee ::

Alien123 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Seks je dokaj precenjen. Preden probaš misliš da ti bo razneslo ti** od naslade. Potem pa vidiš da je sicer super ampak daleč od predstav, ki si jih imel predtem.

Masturbacija 8.5/10
Seks 8.8 / 10:)


Če ti seksaš žensko, ki je hlod v postelji, je tvoj problem da je seks precenjen.


Očitno so tut motorične sposobnosti na psu :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

kingsix ::

Tisti ki ne seksajo pravijo da je seks precenjen..no ali pa taki ki ne znajo. :D
Z pravo partnerico je seks 10/10. Z kako bolj tako pa lahko tudi 1/10.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Netrunner ::

OP: Glede na to da še nimaš izkušenj upoštevaj, da se bo prvič končalo zelo hitro kar lahko privede do neprijetne situacije. Za tvojo "težavo" ni recepta, saj je tukaj veliko dejavnikov, vsekakor pa nekje moraš začeti. Nakup usluge je ena opcija ki mogoče ni niti tako slaba, vendar je jaz ne bi priporočal. Je skoraj bolje da zaviješ v kak swinger klub (kar te bi sicer dražje stalo kot samski moški) in tam probaš srečo.

Drugače pa .. kot so že predlagali, udeležuj se česarkoli kjer imaš možnost spoznati čim širši krog ljudi in prej ali slej boš že naletel na sorodno dušo. Seveda pa išči v tvojem ranku.

Vajenc ::

Prosi prijateljice, če te, kot devičnika, priporočijo svojim prijateljicam.

IMO bi na spletnih sex portalih tvoja devičnost lahko bila celo prednost. V smislu eksotike ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

Vazelin ::

Lol kar v swinger klub bi ga poslali eni:))

koyotee ::

Vazelin je izjavil:

Lol kar v swinger klub bi ga poslali eni:))


S tem da on sploh nima partnerice za menjavo :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mnogoženstvo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24424728 (19687) FlyingBee
»

Je monogamija del naše kulture, zgodovinske in cerkvene pogojenosti ali jo res hočemo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15821700 (18520) vostok_1

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
68193735 (78905) bluefish

Več podobnih tem