» »

Vpis za status

Vpis za status

Suly ::

Bila je že odprta tema za 2 leti nazaj, a naj bi se z novo zakonodajo zadeve malo spremenile. Vglavnem govoric je mnogo, zato raje odpiram aktualno temo:

31. septembra 2013 mi poteče absolventski staž in s tem status starega UNI programa na Univerzi v Mariboru.
Zdaj pa kam se lahko vpišem zgolj za status, da bi bilo najceneje in da je sploh možno?

black ice ::

Če nisi ponavljal ali se prepisal se lahko vpišeš na katerikoli UNI ali VS program, ki ima razpisana mesta za drugi rok vpisa. Rok za prijave poteče jutri.
Ne vem kako je s prijavo na VSŠ, vendar je letos zelo malo razpisanih mest in boš zelo težko sprejet. Zaradi spremenjene zakonodaje dvomim, da je vpis na srednjo šolo možen. Na netu se najde veliko svežih tem, kjer so fiktivne vpise zaradi neobiskovanja pouka vrgli s šole med šolskim letom.

Pokliči na vpisno-informacijsko službo, uradne ure si danes že zamudil.

klarciklara ::

zanima me ali mi lahko kdo pomaga glee upisa!

Stara sem 21 let in opravljam maturo na srednji zdravstveni soli kjer nimam statusa dijaka, sem se pa 2 leti zapored upisala na srednjo admistrativno solo samo zaradi statusa.Sedaj pa imam status samo do konca septembra in me zanima resitev kam in kako se lahko vpisem se za eno leto da imam status?

hvala za odgovor..lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198159 (36976) Filip8
»

status študenta

Oddelek: Šola
336107 (3552) MadMen
»

Kako obdržat status študenta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7516041 (9103) Jerry000
»

Vpis na višjo šolo zaradi statusa

Oddelek: Šola
239223 (7250) rdecakapica
»

Kako najceneje do statusa študenta?

Oddelek: Loža
2535481 (12513) Blinder

Več podobnih tem