» »

Aktivacija iger

Aktivacija iger

denisek123 ::

Zanimal sem se za igro CoD MW2, pa piše da je aktivacija preko Steama. Jaz nimam steam, ali je mogoče aktivirati drugače, a obstaja verzija te igre brez steamove aktivacije.
Intel Core i3 3217u/GeForce 720M/WIN 10

eric_cartman ::

Ta igra je mišljena za igranje preko Steama zato, da lahko igraš multiplayer.

Sicer pa Steam si dol potegneš in inštaliraš... Potem pa daš dodaj igro z aktivacijsko kodo. Vpišeš kodo v Steam, ki ti samodejno zazna igro in daš download & install. Potem ti igro inštalira in zlouda. Potem pa igraš. :)

denisek123 ::

Kaj pa če bi zaenkrat igral samo single ?
Intel Core i3 3217u/GeForce 720M/WIN 10

eric_cartman ::

Saj imaš na steam-u tudi single player.. Samo izbereš možnost, katerega bi rad igral..

Zgodovina sprememb…

denisek123 ::

A brez steama ne gre.
Intel Core i3 3217u/GeForce 720M/WIN 10

Zheegec ::

saj je steam popolnoma zastonj. rabiš samo dostop do interneta.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

cen1 ::

Sem skoraj prepričan da se da dobit tudi verzijo igre brez steama. MW2 je že precej stara zadeva in takrat Steam sploh ni bil še tako popularen. To da je potreben sedaj Steam je najbrž posodobljena verzija igre. Poskusi pobrskat za kakšno kopijo iz leta ko je igra izšla ali pa rabljeno. Ne vem pa kako je z Multiplayerjem v tem primeru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cen1 ()

Dr_M ::

Steam obstaja ze 11 let, mw2 je star 5 let. Mislism da pred 5 leti steam res ni bil ze precej popularen?
Ziher se da mw2 dobit tudi samostojno verzijo, ampak ce ze ima steam verzijo, bo se eno nabavil, ker se mu ne da registrirat na steam?

Machete ::

5 let pa res ni tako stara zadeva in Stem je bil 'ne še tako popularen' mogoče leta 2003 ne pa 2009.
In MW2 je prvi COD, ki nujno rabi Steam za igranje. Za SP pa ne rabiš biti online, vseeno pa rabiš igro imeti v Steam clientu.
Če je pa res tak problem imeti Steam pa kupi igro in potem špilaj pirata.

eric_cartman ::

Ah daj no..Kaj se sploh prerekamo o tem.. Vse je zastonj, navodila oz. napotke mu tudi dajemo, torej v čem je težava??

Steam ma inštaliran v roku 10 minutk in igro dodano v roku parih ur, da jo še zlouda dol..

Machete ::

Sej ni problem, sam nevem kaj folk bluzi kaj misli in meni, da se gotvo da dobit verzijo brez Steama, ker se je neda. Razen če to lahko dokažejo, oziroma linkajo retail ali digital verzijo, ki ne potrebuje Steama.
Če nekaj zgolj predvidevaš itd.. potem je bolje da človeku ne daješ odgovora.

Dr_M ::

Normalnemu folku dol visi za cod, zato tudi ne vedo, kaksne verzije vse obstajajo.

shadeX ::

Iz prve roke. Mam original MW2, in ni potreben Steam za igranje Single Player načina. Inštaliraš s CDja in igraš.

eric_cartman ::

Normalnemu folku dol visi za cod, zato tudi ne vedo, kaksne verzije vse obstajajo.


Dobro ne pretiravaj..Se imam za čisto normalnega, pa vendar mi tu in tam zapaše, da se usedem za računalnik in delam kaj čisto neslužbenega.. Torej odprem streljačino se za pol ure odklopim malo od vsega.. :)

denisek123 ::

ShadeX: a potem se steam rabi samo za MP ?

Aja, pa igre še nisem kupil.
Intel Core i3 3217u/GeForce 720M/WIN 10

Zgodovina sprememb…

XsenO ::

Kupi za katero od konzol. Tam ne boš rabil steama, če te tolko moti
1 + 1 = 1

denisek123 ::

Pa še eno vprašanje. Če kupim jaz od prijatelja rabljeno igro, a potem jo lahko s tisto kodo inštaliram ? Pa on je reku, da je igrco zbrisu.
Intel Core i3 3217u/GeForce 720M/WIN 10

Zheegec ::

nimaš pogojev. takoj, ko je koda vezana na en račun ostane tako za vedno. za vedno!!!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

shadeX ::

denisek123 je izjavil:

ShadeX: a potem se steam rabi samo za MP ?

Aja, pa igre še nisem kupil.


Hm ne bom dal roke v ogenj ampak ZDI se mi da ni potrebno. Je že kakšno leto nazaj kar sem špilal ta COD, in kar vem sem se povezal na strežnike kar prek igre brez steama. Sicer pa..

Steam inštaliraš v 1minuti. V čem je problem?

Dzhimen ::

Živjo.

Ker nisem v življenju še nobene igrice preko promocijske kode "kupil" ter nimam pojma kako to deluje, me samo zanima če mi mogoče zna kdo povedat kakšen je postopek pridobitve Ubisoftove "Tom Clancy's The Division 2" preko kode, ki sem jo dobil ob nakupu Ryzen procesorja pri Mindfactory.

Na mail so mi poslali kodo, ki naj bi jo izkoristil na amdrewards.com. Ali lahko jaz tole kodo komu prodam in si jo on vnovči na tej strani ali jo moram nujno jaz? Najbrž ta koda ni vezana na moje ime, ali pač? Da sem pridobil to kodo sem moral vnesti svoje podatke, ki so se morali ujemati s podatki na računu iz Mindfactory, ampak to najbrž samo za njih, da so preverili če sem res upravičen do igre.
Skratka, vsaka informacija dobrodošla. Če pa je kdo zainteresiran za nakup te igre, pa prodam za 50€. Preorder je drugače 60€.

Hvala lepa za vse informacije že vnaprej. Lep pozdrav!

opeter ::

Kodo, ki si jo dobil zraven AMD izdelka moraš aktivirati na njihovi spletni strani (www.amdrewards.com).
Komaj takrat dobiš "pravo" kodo za Steam, Origin, Uplay ipd. digitalne platforme. Ne vem pa, če ni narejeno tako, da moraš vpisat še podatke o tvojem digitalnem računu (npr. Steam) ... v tem primeru je vprašanje, če sploh dobiš končno kodo v obliki, da lahko prodaš ali podariš naprej.

Več o tem tukaj:
https://www.reddit.com/r/Amd/comments/9...

Dodatni info:
https://www.amdrewards.com/faq
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158420 (2918) oo7
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934131644 (16890) Bantani
»

Hekerji in krekerji napadajo Denuvo

Oddelek: Novice / Varnost
277124 (4578) [D]emon
»

Modern Warfare 2 še vedno podira rekorde

Oddelek: Novice / Rezultati
314925 (3157) CookieTime
»

Counter Strike za telebane

Oddelek: Igre
92738 (2503) neres

Več podobnih tem