» »

AGT Računalniki, AGT Trgovina

AGT Računalniki, AGT Trgovina

««
9 / 16
»»

Pšenični ::

N0t0ri0us je izjavil:



Namesto, da bi jih prijavil na tirs, so te nategnili še za 1 teden.
3 dni bo mimo, četrti dan boš čakal na transakcijo, peti dan ti bodo rekli, da so denar danes nakazali in bo d dveh delovnih dneh na računu, vmes bo vikend, v ponedeljek spet ne bo nič na računu, ne bodo se ti več oglasšali na telefon, v trgovini ti bodo rekli, da je banka nekaj zaj*** in da v petek dobijo nazaj denar in bo v sredo na tvojem računu, V sredo spet ne bo nič, v četrtek boš spet pri njih in ti bodo zagotovili, da bo v petek denar nakazan, v torek ga še vedno ne bo.. in bo mesec okrog. Zgodba se bo verjetno še ponavljala do prijave na TIRS.


Ja tko gre to.

Me zlo matra, da bi napisal še tisto, kar se ni zgodlilo njemu se je pa drugim...sej veste, paleta še ni polna......

Johny992 ::

N0t0ri0us je izjavil:



Namesto, da bi jih prijavil na tirs, so te nategnili še za 1 teden.
3 dni bo mimo, četrti dan boš čakal na transakcijo, peti dan ti bodo rekli, da so denar danes nakazali in bo d dveh delovnih dneh na računu, vmes bo vikend, v ponedeljek spet ne bo nič na računu, ne bodo se ti več oglasšali na telefon, v trgovini ti bodo rekli, da je banka nekaj zaj*** in da v petek dobijo nazaj denar in bo v sredo na tvojem računu, V sredo spet ne bo nič, v četrtek boš spet pri njih in ti bodo zagotovili, da bo v petek denar nakazan, v torek ga še vedno ne bo.. in bo mesec okrog. Zgodba se bo verjetno še ponavljala do prijave na TIRS.


sem jih prijavil v petek brez skrbi...., dobil danes sporocilo da je bila prijava prejeta.

Johny992 ::

koliko časa se pa ponavadi čaka na odgovor iz tržnega inšpektorata ?

šernk ::

od kakega dneva pa do pol leta, odvisno kolk je zadeva zanje zanimiva :)

če se vidi direkt kršenje zadeve potem so dokaj hitri, na en inšpekcijski nadzor sem čakal pa mislim da 4 mesece na njihov odgovor.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Ziga Dolhar ::

V petek, 30.10.2015, je Okrožno sodišče v Ljubljani izdalo sklep o začetku stečajnega postopka nad AGT RAČUNALNIKI d.o.o. Predlog je vložil dolžnik sam.

Rok za prijavo terjatev je 1.2.2016.
https://dolhar.si/

dottor ::

To bi blo treba dat na prvo stran, da lahko vsi "kupci" ki še niso prejeli blaga do konc januarja pošljejo prijavo o terjatvi.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Bellzmet ::

No seveda je že sedaj jasno, da vsi, ki so dali kakšne avanse in čakajo na blago denar v celoti izgubili. V stečaju seveda ne bo premoženja, so verjetno že prej vse poskrili/pokradli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

BugiMen ::

Sicer malo pozno a vendarle tudi moja zgodba:

Pred dobrimi 6 leti sem pri njih kupil grafično in jo dobil v dogovorjenem roku, plačal sem po predračunu. Ker sem imel dobre izkušnje z njimi sem se pa pred 3 leti odločil za nabavo SSDja; seveda nisem šel preverjat po forumih. Zgodilo pa se je ravno to kar vsi jamrajo. Po dveh mesecih pregovarjanj po mailu in telefonu sem jim po mailu sporočil če do naslednjega dne ne bo vračila denarja bom zadevo predal svoji odvetniški pisarni. Denar je prišel na račun v slebe pol ure od poslanega maila....
Born to be wild and wild to be born

dottor ::

Zaključek zgodbe: Vsi ki ste kaj naročili verjetno naročenega ne boste dobili, za denar pa je treba zagrozit z inšpektoratom alpa odvetnikom.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Ziga Dolhar ::

dottor je izjavil:

Zaključek zgodbe: Vsi ki ste kaj naročili verjetno naročenega ne boste dobili, za denar pa je treba zagrozit z inšpektoratom alpa odvetnikom.


Za kake grožnje je že malo (pre)pozno. Predvsem je treba morebitne terjatve (npr. plačano blago, ki še ni bilo dobavljeno) prijaviti v stečajni postopek. Kakršnekoli druge rešitve (brez zadostne pravne podlage), ko bi AGT recimo vračal kupnine oz. dobavljal blago nekaterim kupcem, bi pomenile neenakopravno obravnavanje upnikov, in bi bila taka dejanja praviloma izpodbojna.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Tile bizgeci (a.k.a. profesionalni nategovalci) so se na ta stečaj pripravljali vso leto in so nedvomno izkoristili vse luknje v zakonodaji, ker je bilo jasno, da se jim čas izteka.



Tko da denar bo zagotovo težko izterjat, če ne kar mission impossible.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Bellzmet ::

Fertig je. Sedaj je možen samo spregled pravne osebe in tožba direktno na odgovorne osebe. Denarja ni, tako da lahko sicer prijavite v stečaj ampak denarja ne bo.

Johny992 ::

ja neč, s tem ko mi dolgujejo denar, mislite da bi lahko zdej kar šel k njim v trgovino pa za ta denar nabral opremo ki jo imajo na zalogi? Plačal nebi nič k so mi itak dolžni...?

dottor ::

Vprašanje če sploh kaj imajo v trgovini...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Johny992 ::

v nazadnje ko sem bil pri njih se nekaj takih stvari kar videl. Zdej stvar je taka, če pač denarja ne morem pričakovati, se bom poskušal nekako dogovoriti da mi dajo vsaj to k so že dobavili oz kar imajo na zalogi ker trenutno nimam računalnika sploh in ga NUJNO potrebujem. Da sem v minusu za 1000e je krneki, magar vzamem komponente ki so na voljo za ta denar pa je. Vzamem 4 grafične na zalogi pa tri naprej prodam prek bolhe če ne drgač. Vprašanje če bodo to sploh dovolili... T_T.

Loocas ::

dottor je izjavil:

Vprašanje če sploh kaj imajo v trgovini...


AGT Računalniki v trgovini nima ničesar. Trgovina je od AGT Trgovina d.o.o.
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

Aston_11 ::

Seveda ne bodo dali nič od sebe, saj bi to postavilo ostale upnike v neenakopraven položaj.

Magic1 ::

To je zdaj vse v stečajni masi, odtujitev česarkoli je kraja...
Magic

shadeX ::

Torej bottom line, če v stečajni masi ni nič, je Johny992 ostal brez 1000€ ?

Loocas ::

Johny992 je izjavil:

v nazadnje ko sem bil pri njih se nekaj takih stvari kar videl. Zdej stvar je taka, če pač denarja ne morem pričakovati, se bom poskušal nekako dogovoriti da mi dajo vsaj to k so že dobavili oz kar imajo na zalogi ker trenutno nimam računalnika sploh in ga NUJNO potrebujem. Da sem v minusu za 1000e je krneki, magar vzamem komponente ki so na voljo za ta denar pa je. Vzamem 4 grafične na zalogi pa tri naprej prodam prek bolhe če ne drgač. Vprašanje če bodo to sploh dovolili... T_T.


A si plačal firmi AGT Računalniki ali firmi AGT Trgovina?
Matev - najslabši troll vseh časov

Johny992 ::

agt trgovina d.o.o.

Loocas ::

torej, sploh ne ločiš ta dva pojma...
Matev - najslabši troll vseh časov

solatko ::

Če je firma v stečaju, dobi takoj stečajnega upravitelja, poslovanje se nadaljuje, če so še kakšne aktivne zadeve, sicer pa se pobere zahtevke, poplača prednostne upnike in stečajnega upravitelja, če še kaj ostane (dvomim), pa se porazdeli med ostale upnike.

Lastnik pač odgovarja z ustanovitvenim kapitalom (cca 7500€), ker se mu težko dokaže namerno uničenje firme, lahko mirne volje jutri odpre nov d.o.o. in nadaljuje z nategovanjem.
Delo krepa človeka

Johny992 ::

pomen to da sem oplev ?

Loocas ::

A si buksenlj?? V stečaj gre AGT Računalniki, ne AGT Trgovina.
Matev - najslabši troll vseh časov

Johny992 ::

misliš da je pr trgovini kej drgac? ze 4 tedne cakamna vracilo, predzadnji izgovor je bil da so pravkar dobili povrnjen denar ter da bo nakazano nasledn teden, zadni izgovor je bil da je banka nekej zajebala. Podn od podna... pa ista nategovalca

solatko ::

Polni naziv: AGT Trgovina d.o.o.
Poslovni naslov: Vodnikova cesta 232 , 1000 Ljubljana

Splošna vprašanja: trgovina@agt.si

Informacije o naročilih: narocila@agt.si

Telefon ostalo: 040 30 66 91

ID za DDV: SI87400537
Matična št.: 5522196000
Datum vpisa v sodni register: 21.10.1991 v okrožnem sodišču v Celju
(Vložna številka: 10738200)
Lokacija podjetja: Vodnikova cesta 232, 1000 Ljubljana

Smo zavezanci za DDV.

Podatki o transakcijskem računu:
BKS BANK AG, Bančna podružnica
Verovškova ulica 55 A
1000 Ljubljana

IBAN: SI56 3500 1000 0595 686
BIC/SWIFT banke: BFKKSI22

Delovni čas:

Vsak delovnik: 9h-17h

Sobote, Nedelje in prazniki zaprto

To so podatki iz strani AGT - od leta 1991 imajo nespremenjen status.
Delo krepa človeka

Magic1 ::

V petek, 30.10.2015, je Okrožno sodišče v Ljubljani izdalo sklep o začetku stečajnega postopka nad AGT RAČUNALNIKI d.o.o.

AGT Trgovina d.o.o. Je trenutna firma.

To sta dve različni trgovini! Še maš šans za denar. Razen če se je Žiga zmotil. Sam smo mislili vsi, da je stari AGT že dolgo pokopan...
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Johny992 ::

say woooot

Magic1 ::

Magic

Ziga Dolhar ::

AGT Trgovina d.o.o. [še] ni v stečajnem postopku. Glede na razpoložljive podatke - objavljeno bilanco za leto 2014 - na prvi uč *ni* očitno, da bi bila družba insolventna.
https://dolhar.si/

Johny992 ::

hvala ziga, ti povem da ko sem prebral o stecajnem postopku sem se dejansko se poslovu od denarja xD

AC_DC ::

Ne vem kaj čakaš, prijavi jih na tirs oz dobi nekega odvetnika, če se omejim na pisanja dopustne metode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

BugiMen ::

No ja njihov FB je še kar aktiven, danes so "podarili" neko staro kišto prvemu ki se je javil. Vsaj izgledalo je tako, čeprav nisem prepričan da mu je ne bodo računali saj je bil link do njihove trgovine... :|

https://www.facebook.com/agt.si/?fref=ts
Born to be wild and wild to be born

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BugiMen ()

Johny992 ::

BugiMen je izjavil:

No ja njihov FB je še kar aktiven, danes so "podarili" neko staro kišto prvemu ki se je javil. Vsaj izgledalo je tako, čeprav nisem prepričan da mu je ne bodo računali saj je bil link do njihove trgovine... :|

https://www.facebook.com/agt.si/?fref=ts


smrduhi eni, podarjajo računalnike, da bi pa nakazili vračilo v tistih bogih 14dneh, to pa ne.

dr.Akula ::

BugiMen je izjavil:

No ja njihov FB je še kar aktiven, danes so "podarili" neko staro kišto prvemu ki se je javil. Vsaj izgledalo je tako, čeprav nisem prepričan da mu je ne bodo računali saj je bil link do njihove trgovine... :|

https://www.facebook.com/agt.si/?fref=ts

Tole meni sploh ne deluje kot giveaway. Bolj kot oglas za nekaj kar bolj težko prodajo. Malo naprej po timeline-u delajo nagradne igre za USB, ki je vreden 10€, potem bodo pa zastonj talali nekaj kar v trgovini prodajajo za 280€.
ni podatka

BugiMen ::

Saj pravim da nisem bil "prepričan" :-) Ne me tepst LOL =)
Born to be wild and wild to be born

šajtrga ::

BugiMen je izjavil:

Saj pravim da nisem bil "prepričan" :-) Ne me tepst LOL =)

AGT Trgovina Da ne bo dileme, na voljo je le en kos, rabljen, kupljen za testiranje in je sedaj naprodaj. Drugače pa preverjeno deluje z GeForgce GTX 960-ko.
Všeč mi je · Odgovori · 9 ur

Bravo XD

XsenO ::

Predlagam menjavo imena teme na "AGT Računalniki / AGT trgovina izkušnje"
1 + 1 = 1

Kaj ::

Pred 3h so na FB strani zamenjali ime z AGT Računalniki na AGT Trgovina.
https://www.facebook.com/agt.si/?notif_...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

VelkBla ::

Saj je bilo samo še vprašanje časa, da se bo kaj takega zgodilo. In enako bo z AGT Trgovino, samo še vprašanje časa je (ponovna blokada računa par dni nazaj), preden gre to podjetje v stečaj in se ponovno naredi podobno podjetje.

Johny992 ::

evo, danes sem se zopet v trgovini oglasil, prislo je do prerekanj... skratka dobil sem potrdilo banke za nakazilo v visini 440€. Upam da bo tole urejeno danes, za vsak slucaj bom pa na njihovo banko poslal ta dokument ter poskusal izvedeti ce so ga sploh dobili in da je sel naprej v sistem. Tej firmine verjamem cisto nec. Ce je to to, manjka se dobrih 640€... Lahko da bodo preklicali nakazilo, kva pa vem

šajtrga ::

vsaj toliko bi bli pa bi dali na spletno stran obvestilo daje v stečaju da se ne bo še kdo nategnil

facepalm ::

Johny992 je izjavil:

evo, danes sem se zopet v trgovini oglasil, prislo je do prerekanj... skratka dobil sem potrdilo banke za nakazilo v visini 440EUR. Upam da bo tole urejeno danes, za vsak slucaj bom pa na njihovo banko poslal ta dokument ter poskusal izvedeti ce so ga sploh dobili in da je sel naprej v sistem. Tej firmine verjamem cisto nec. Ce je to to, manjka se dobrih 640EUR... Lahko da bodo preklicali nakazilo, kva pa vem


Zakaj le 440eur? za vec niso likvidni?
Kaj ce bi se z njmi zmenil, da ti dajo drugo blago (kar je na zalogi v trgovini) v enaki vrednosti tvojega nakazila?
Ker ce res niso likvidni za vec kot 440eur, se bojim, da ne bos videl preostalega denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Magic1 ::

Bo,ko bo nasljedni kaj naročil...
Magic

BugiMen ::

šajtrga je izjavil:

BugiMen je izjavil:

Saj pravim da nisem bil "prepričan" :-) Ne me tepst LOL =)

AGT Trgovina Da ne bo dileme, na voljo je le en kos, rabljen, kupljen za testiranje in je sedaj naprodaj. Drugače pa preverjeno deluje z GeForgce GTX 960-ko.
Všeč mi je · Odgovori · 9 ur

Bravo XD



Obvestilo "Da ne bo dileme" je bilo dodano 8 ur po objavi.... Če nekdo nekaj prodaja potem se imho stavek ne začne: "Bi ga kdo imel?"

LP
Born to be wild and wild to be born

TOP ::

Johny992 je izjavil:

evo, danes sem se zopet v trgovini oglasil, prislo je do prerekanj... skratka dobil sem potrdilo banke za nakazilo v visini 440€. Upam da bo tole urejeno danes, za vsak slucaj bom pa na njihovo banko poslal ta dokument ter poskusal izvedeti ce so ga sploh dobili in da je sel naprej v sistem. Tej firmine verjamem cisto nec. Ce je to to, manjka se dobrih 640€... Lahko da bodo preklicali nakazilo, kva pa vem

Poskusi čim prej tole rešit ali pa vzemi kar imajo na zalogi,ker se bojim da denarja ne boš videl.

DarwiN ::

A ni nekdo v teh nitkah tukaj omenil scenarij, ko so mu vračali po 50€ vsak mesec (oziroma neka takšna smešno majhna cifra) in se je zadeva vlekla celo leto.. No, na koncu so bili vsi srečni. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Johny992 ::

nakazilo za 440€ je bilo opravljeno, manjka se 640€. Res skoda da je blo treba iti osebno dol pa se fajn skregat. Tistih 640€ so rekli da drug teden. Omenil sem jim tirs, tozbo, prevara. Zgleda da je pomagal. Tozba je drgac pripravljena za vlozit(za vsak slucaj). Dajmo se presenetiti ce se bodo tokrat drzal datuma.

Han ::

A še vedno nisi podal pritožbe na TIRS?
««
9 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132320 (71860) kuglvinkl
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511520 (6321) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531538 (20380) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815515 (11313) gendale

Več podobnih tem