» »

AGT Računalniki, AGT Trgovina

AGT Računalniki, AGT Trgovina

««
10 / 16
»»

miller31 ::

Dvomim da, bo z novo firmo kaj drugače. Trenutno imajo 3 blokade na računu.

Praskalec ::

Mene pa zanima kaj se zgodi z garancijo od stvari, ki bo bile pri njih naročene. Misnem, komu jih pošljemo če se kaj pokvari?
Edit: pač glede na to ga grejo/so šli v stečaj.

Zgodovina sprememb…

N0t0ri0us ::

Garancije ni, saj v zadnjih dveh letih niso prodali ničesar :))

BugiMen ::

Če imaš račun ni panike saj garancijo vedno lahko uveljavljaš mimo trgovine direktno na servisu. Ne skrbi =)
Born to be wild and wild to be born

solatko ::

BugiMen - Na katerem servisu pa, če so kupovali v nemških garažnih firmah?
Delo krepa človeka

TOP ::

Ti rajši moli,da se ne pokvari.

VelkBla ::

facepalm je izjavil:

Johny992 je izjavil:

evo, danes sem se zopet v trgovini oglasil, prislo je do prerekanj... skratka dobil sem potrdilo banke za nakazilo v visini 440EUR. Upam da bo tole urejeno danes, za vsak slucaj bom pa na njihovo banko poslal ta dokument ter poskusal izvedeti ce so ga sploh dobili in da je sel naprej v sistem. Tej firmine verjamem cisto nec. Ce je to to, manjka se dobrih 640EUR... Lahko da bodo preklicali nakazilo, kva pa vem


Zakaj le 440eur? za vec niso likvidni?
Kaj ce bi se z njmi zmenil, da ti dajo drugo blago (kar je na zalogi v trgovini) v enaki vrednosti tvojega nakazila?
Ker ce res niso likvidni za vec kot 440eur, se bojim, da ne bos videl preostalega denarja.


Tole lahko zna biti zelo dvorezni meč glede "poravnave" z blagom. Je že res, da mu AGT kar nekaj denarja dolguje in da se zadeva kompenzira/poravna z blagom, ampak če je stečajni upravitelj mnenja, da je bila taka poravnava narejena "tik pred zdajci", "prijateljski dogovor" (v smislu v skodo podjetju, ceprav je podjetje tonilo ze dlje casa, ko so ga izcrpavali), bo moral ta denar vrniti. Ne vrniti blago, ampak denar. Ja, smrtniki zmeraj ta kratko potegnejo, been there, done that.

In nekako dvomim, da sploh imajo kaj blaga na zalogi. Še navadnega potrošnega materiala, ki je vreden po par eur niso imel na zalogi.


DarwiN je izjavil:

A ni nekdo v teh nitkah tukaj omenil scenarij, ko so mu vračali po 50€ vsak mesec (oziroma neka takšna smešno majhna cifra) in se je zadeva vlekla celo leto.. No, na koncu so bili vsi srečni. :D



To je enostavna prisilna poravnava. Odpis terjatev, ostalo (razliko) ti placajo v enem letu ali celo vec, odvisno. Lahko tudi to zgubis.

Crimson_Shadow ::

Meni so, končno povrnili povrnili kupnino od pazite to, odpovedanega naročila napajalnika.

Sicer sem dobil denar že 1 mesec nazaj (2.10), ampak sem šele danes tole preveril na Bank@net-u.

Aja, naročilo sem odpovedal konec avgusta (28.8).

Cela kolobocija je na koncu pristala na TIRS-um ker, da ti naredijo tako bedarijo glede vračanja denarja odpovedanega naročila je pa že prava hinavščina s strani prodajalca.
We create worlds

BugiMen ::

Solatko - Nimam pojma kje so nabavljali robo ampak sam proizvajalec ima svojo garancijo na izdelek in nima veze kje si kupil pač določen kos. Pred leti sem nabavil zvočnike za comp Logitech Z5500 v BOFu. Pred iztekom garancije mi je umrla osvetlitev na kontrolni enoti, BOFa pa ni bilo več (se je združil z BIG BANGom al neki). Šel sem na rudnik do firme Eventus sistemi, ker so uradni pogodbeni servis za Logitech. Dal jim račun in pokvarjeno enoto in čez teden dobil popravljeno bp...

LP
Born to be wild and wild to be born

Loocas ::

To je možno pri Logitechu, pri veliki večini drugega pa pač ne.
Matev - najslabši troll vseh časov

shadeX ::

Ne sledim, ampak glede zgornjega posta predvidevam da je govora o uveljavljanju garancije neposredno na servisu? Seveda da je možno. Pri mimovrste celo svetujejo da se garancija (na katerkoli izdelek) uveljavlja direktno preko servisa.

Še jaz sem garancijo za Razer miško uveljavljal direktno na servisu, seveda z veljavnim računom.

fosil ::

BugiMen je izjavil:

Solatko - Nimam pojma kje so nabavljali robo ampak sam proizvajalec ima svojo garancijo na izdelek in nima veze kje si kupil pač določen kos. Pred leti sem nabavil zvočnike za comp Logitech Z5500 v BOFu. Pred iztekom garancije mi je umrla osvetlitev na kontrolni enoti, BOFa pa ni bilo več (se je združil z BIG BANGom al neki). Šel sem na rudnik do firme Eventus sistemi, ker so uradni pogodbeni servis za Logitech. Dal jim račun in pokvarjeno enoto in čez teden dobil popravljeno bp...

Če trgovina robo nabavi pri slovenskem uvozniku potem ni problem z uveljavljanjem garancije neposredno na servisu oziroma uvozniku pri katerem je bila stvar nabavljena.
Zakomplicira se, če trgovina robo nabavi nekje v tujini, takrat boš moral tudi reklamacijo uveljavljat v tujini.
Tako je!

shadeX ::

Če trgovina robo nabavi pri slovenskem uvozniku potem ni problem z uveljavljanjem garancije neposredno na servisu oziroma uvozniku pri katerem je bila stvar nabavljena.
Zakomplicira se, če trgovina robo nabavi nekje v tujini, takrat boš moral tudi reklamacijo uveljavljat v tujini.


Ni res. Če ti kupiš izdelek v Nemčiji ga v večini primerov lahko še popraviš v Sloveniji, ali pa Romuniji če te je volja. Je pa res da velikokrat znajo komplicirat ampak če ima izdelek tovarniško garancijo ni problema.

nekikr ::

Če takole lažeš, potem tvegaš, da ti bo kdo verjel. Če artikel nima evropske garancije, potem ti ga slovenski servis ni dolžan popraviti, če si artikel kupil nekje v tujini. Je bolj njihova dobra volja, ki je pa zadnje čase ni več, ker so marže take kot so.

tt1024 ::

shadeX je izjavil:

Če trgovina robo nabavi pri slovenskem uvozniku potem ni problem z uveljavljanjem garancije neposredno na servisu oziroma uvozniku pri katerem je bila stvar nabavljena.
Zakomplicira se, če trgovina robo nabavi nekje v tujini, takrat boš moral tudi reklamacijo uveljavljat v tujini.


Ni res. Če ti kupiš izdelek v Nemčiji ga v večini primerov lahko še popraviš v Sloveniji, ali pa Romuniji če te je volja. Je pa res da velikokrat znajo komplicirat ampak če ima izdelek tovarniško garancijo ni problema.


Seveda, potem pa se oglasi na pooblaščenem npr. Logitech servisu v Sloveniji in reči, da bi rad pri njih uveljavljal garancijo za izdelek kupljen v nemčiji. Seveda potem poročaj tukaj (to velja tudi za kar nekaj ostalih brandov) Nikjer ni zapisano, da ti morajo uveljavljati garancijo za zadeve kupljene drugje, takoda prosim ne piri neresnic.

Johny992 ::

danes dobil povrnjeno drugi del vračila. (643€).Racunajte da sem oddal preklic narocila 9.10.2015, danes smo pa 6.11.2015. Bil sem skoraj stoprocenten da druge polovice nebom videl. Zgleda da je prijava na tirs ter groznja s tozbo pripomoglo k tem. Finally, po usranih 2 mescih koncno lahko grem naprej z life-om. Prvic zadnjic nikoli več.

Han ::

Pred naslednjim nakupom PREVERI trgovino! 8-O

Dandanes je na voljo veliko kazalnikov in bonitetnih ocen, marsikaj pa izveš tudi na tovrstnih forumih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

solatko ::

BugiMen - Seveda ima vezo, če kupiš novo stvar, ki je do poteka garancije bila na zalogi, ti garancijo nudi prodajalec, proizvajalčeva se uveljavlja izključno na podlagi s/n.

Če so kupovali v garažnih prodajah, ki jih imaš tudi v tujini precej, se za garancijo lahko obrišeš pod nosom.
Nekaj časa nazaj, sem imel primer 8 let starega diska v novem SONY Vaio, ko je čistil zaloge, zaradi prenehanja izdelave prenosnikov in garancija je šla skozi Sony-ev suport.
Delo krepa človeka

Greg91 ::

solatko kaj ti sanjaš? proizvajalčeva garancija začne teči od dneva nakupa naprej, pa nima veze ali je artikel ležal na zalogi en mesec ali eno leto.

nekikr ::

To seveda ni res. Od dneva nakupa že, ampak od dneva nakupa distributerja. Nekateri imajo to urejeno malce bolje (pri Applu šteje od dneva prve aktivacije, recimo), če boš kupil pa matično ploščo, ki je nekaj let ležala v skladišču, ti je pa ne bodo popravljali. In praviloma je tako, z zelo redkimi izjemami.

Greg91 ::

Torej po tvoje se morem jaz kot stranka predhodno pozanimati za točno določen artikel, o tem kdaj ga je dotična trgovina kupila od distributerja zato, da bom vedel kdaj je začela teči proizvajalčeva garancija na artikel? Po tem takem pa imam jaz res srečo z uveljavljanjem garancije ker mi še nikoli ni noben omenil kaj takega na servisu, ali pa je to zdaj nov trik kako na hitro zavrniti popravilo pod garancijo?

šernk ::

Po tem takem pa imam jaz res srečo z uveljavljanjem garancije ker mi še nikoli ni noben omenil kaj takega na servisu, ali pa je to zdaj nov trik kako na hitro zavrniti popravilo pod garancijo?


loči med garancijo, ki ti jo da uvoznik in proizvajalec. ker to ni eno in isto!

je pa odvisno od proizvajalca do proizvajalca, nekateri proizvajalci dajo 2 leti garancije na podlagi S/N drugi od dneva aktivacije naprej ob dokazilu o nakupu ta in ta dan.

to da ti kupiš v big bangu izdelek in imaš 3 leta garancije če neseš direktno na servis nima s proizvajalcem nobene veze. drugo je če pošlješ zadevo direktno proizvajalcu v servis (RMA).

potencialno lahko ti prideš do tega problema šele ko/če najprej propade trgovec kjer si kupu izdelek in nato še uvoznik izdelka.

in pri AGT zna nastati problem, ker nabavljajo robo v tujini. če zadeva nima EU garancije se bom dolgo kregal z našim servisom da bodo popravili. Če bodo. Sicer idiotsko ampak ja, komponente za določene trge se lahko razlikujejo.

Osebno sem imel recimo en acer prenosnik uvožen iz ukrajine doma na popravilu. kabel za display je bilo skoraj nemogoče dobit. samo en na celem ebayu iz bolgarije + skoraj 2x sem ga moral preplačat. ker isti model prenosnika za zahodni trg je imel drug kabel, teh si dobil po ebayu šenkane.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

solatko ::

Greg91 - Ločit morate garancijo proizvajalca in garancijo trgovca. Sem imel računalnik od PC PLUS, ki je imel enoletno garancijo, komponente pa niso bile OEM. V letu in pol je šla grafa, ki je imela pri proizvajalcu 3 leta g., uspešen RMA, ter HDD, ki je šel po dveh letih in isto uspešen RMA - wd 3 leta garancije (sedaj imajo samo še 2 ali 5 let (black).
Na PC PLUS, niso hoteli slišat o kakšnem pošiljanju proizvajalcu. So pa takoj ponudili v odkup nove stvari.

Včasih se pri komponentah splača pogledat na RMA.

Je pa dejansko problem starih - novih komponent, ki ležijo v policah in jim proizvajalčeva garancije že poteče, trgovec pa gre v maloro. Pri proizvajalcu namreč velja samo s/n waranty.
Delo krepa človeka

šernk ::

Pri proizvajalcu namreč velja samo s/n waranty.

niti ne povsod. za philipsov brivnik recimo imaš 2 leti garancije, če registriraš produkt podaljšano na 3 leta(oz. neka taka fora je).

in ob registraciji produkta vneseš datum ko si zadevo kupil in mi je potem napisalo da garancija velja do dd.mm.yyyy in je bilo točno 3 leta od dneva nakupa. najbrž pa moraš potem za RMA poslati račun zraven.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

solatko ::

šernk - Na RMA se pošlje samo s/n, kadar je garancija podaljšana na način registracije, gre tudi na RMA do tistega datuma, ki ti ga je dal garant, saj je v večini primerov to komercilana poteza zastopnika proizvajalca (proizvajalci ne prodajajo sami).
Enako je z akcijo ASUS-a pri prenosnikih, da ti računalnik popravijo in vrnejo kupnino, če gre za odpoved HW.

Sicer pa je garancija proizvajalca neodvisna od datuma prodaje.

Trgovine, ki nudijo 5 letno garancijo (OBI, BAUHAUS, BAUMAX) na tehnično blago, sami nosijo stroške zamenjave, praviloma pa to poknižijo pod ukradeno, izgubljeno, uničeno in jim stroške vrne zavarovalnica, ker imajo zavarovano proti tem dogodkom.

Seveda v trgovini pa rabiš račun ali potrjeno garancijo.
Delo krepa človeka

SloBiscuit ::

Joj pre joj. Sem tudi sam kupoval pri njih in je bila cela štala. Bom dal kar na pastebin ker je cela novela :P

Bo tudi TL;DR dol spodi.

http://pastebin.com/VjFu1ufT

To je pa tok gnilo podjetje da res ni. Če že ne bote bral vsega, dajte saj prebrat kaj so mi govoril po telefonu(je z modro vznačeno". Mislm za popizdit.
neznanec555

shadeX ::

O marija pomagej..


Potlej pa kakšno leto nazaj, sem si rekel dobro mogoče so se spremenil, pa grem naročit nov računalnik (ene 600€).

In kurac spet sem šel plačat vnaprej.



Pravijo da gre osel samo enkrat na led. Ti pa..

SloBiscuit ::

Človek ko bo prtisnu na en gumb pa ga bo stresl, ne bo več prtisku, znanstevnik pa ko bo prtisnu na gumb pa ga bo stresl, bo še enkrat stisnu da bo vidu če se zgodi isto :)
neznanec555

Rias Gremory ::

Pritisni še enkrat pa poročaj.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Twy ::

Morte mal bl agresivno pa bo :D https://www.scribd.com/doc/290239283/AGT

SloBiscuit ::

Twy je izjavil:

Morte mal bl agresivno pa bo :D https://www.scribd.com/doc/290239283/AGT


kako to berem od spodaj navzgor al obratno? :D
neznanec555

Twy ::

SloBiscuit je izjavil:

Twy je izjavil:

Morte mal bl agresivno pa bo :D https://www.scribd.com/doc/290239283/AGT


kako to berem od spodaj navzgor al obratno? :D


Od spodaj gor ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Twy ()

nekikr ::

Twy je izjavil:

Morte mal bl agresivno pa bo :D https://www.scribd.com/doc/290239283/AGT

Agresivno? Mesec in pol nategovanja na koncu pa hvala lepa za prijaznost? Resno? Saj ni čudno, da vas strižejo na vseh področjih, beee.

Bellzmet ::

Sam res. Nategovanje in potem zahvala ker ti tvoj denar vrnejo. Svašta.

Twy ::

nekikr je izjavil:

Twy je izjavil:

Morte mal bl agresivno pa bo :D https://www.scribd.com/doc/290239283/AGT

Agresivno? Mesec in pol nategovanja na koncu pa hvala lepa za prijaznost? Resno? Saj ni čudno, da vas strižejo na vseh področjih, beee.


Hja jaz sem svoje dobo nevem pa od kje ti hvala za prijaznost

nekikr ::

Hvala za "razčiščenje" naročila.
Lp, [ime

Zdravo,
hvala za informacije, bi prosil potem da se da na pošto pa dvignem v soboto.
Lp, [ime

Res, pokazal si jim hudiča. Zdaj ne bodo nikoli nobenega več nategovali mesece in mesece, ko so imeli s tabo tako slabe izkušnje. Beeeeee.

tomaz- ::

no, tole pa res bolje, da ne bi objavil.. Tako "mlačnih" in ponižnih mailov pa že dolgo ne.. Brez zamere, ampak iz teh dopisovanj se točno vidi, da dotična stranka nima pojma o pojmu in so jo lahko vozili malce naokrog, kolikor se jim je ljubilo.. Verjetno se ni bilo "časa" vsaj med dopisovanji malce pozanimati o pravicah kupca. Da ne govorimo o pravopisu, konec koncev bi že iz tega lahko sklepal, da kakšnih presežkov s strani kupca tu ravno ni.. Vsaj glede na to, da naj bi taki dopisi ustvarili vsaj malce resnosti in samozavedanja v dani situaciji - morda celo ustvarili kak realen "strah" prodajalcu pred kupcem in nadaljevanjem z ustreznimi postopki.. No, proti koncu se kupec celo kar zaveže, da jih bo "v zapor" spravil.. OMG..
Še dobro, da je bila na koncu vsaj kupnina izplačana..

Ja, žal se pri takih dopisovanjih moram tudi jaz pridružit. beeeeee

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomaz- ()

solatko ::

V glavnem AGT-ju nasedajo samo še take stranke, sicer bi bili že pokojni.
Delo krepa človeka

Rias Gremory ::

:)) Enim se pa da.
Tole bi lahko poslali oddaji Posebna ponudba.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

[D]emon ::

Madona, se na momente pocutim ko da berem temo o bivsemu Jerovsek Computers. :D
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Naur ::

Mislimo kako lahko njihova spletna stran/trgovina še deluje,če so v stečajnem postopku in še naprej nateguje ljudi.Tudi sam čakam že skoraj mesec dni na blago,ki sem ga naročil pri njih.Šele,ko sem jih po 20 dneh čakanja brez,da bi mi enkat odgovorili kaj se dogaja z mojim naročilom,sam kontaktiral sem takoj videl,da tu nekaj ne štima.Začnem iskat po spletu in najdem tole,če bi tole videl prej ne bi nikdar oddal naročila pri njih.V mojo obrambo sem preh preveril njihovo fb stran in se mi je zdela dejavna (nagradne igre,give aways,...) tko,da nisem posumil na barabijo :( Ampak se ne mislim pustit pelat scat tem barabam,če ne bo robe al pa dnarja nazaj tko k treba so pa druga pota.

Magic1 ::

Kot že povedano, AGT trgovina d.o.o. ni v stečaju, AGT računalniki so v stečaju. Vmes so odprli novo podjetje na skoraj isto ime in furajo žur dalje, kot da ni nič.
Magic

Pšenični ::

Magic1 je izjavil:

Kot že povedano, AGT trgovina d.o.o. ni v stečaju, AGT računalniki so v stečaju. Vmes so odprli novo podjetje na skoraj isto ime in furajo žur dalje, kot da ni nič.


Točno tako je. Deluje agt trgovina d.o.o. Znamko je eden odkupil, ker je se mi zdi en stečaj trgovine AGT že bil (Datum vpisa v sodni register: 21.10.1991 v okrožnem sodišču v Celju)... in zdej se to fura naprej.....

http://www.agt.si/podjetje.html

https://www.google.si/maps/place/Vodnik...!4m2!3m1!1s0x477acd3780819245:0x1ac0e66a25feaae9


Kdo je znamko odkupil, in kdo dela mi zaenkrat ni znano.

AC_DC ::

V ajpesu ne piše ?

Pšenični ::

Piše, sam ne vem, kako je z varstvom osebnih podatkov, al može to na portal al ne može.

Drgač smo spet na d.o.o., kar pomeni, da se za poslovanje ne odgovarja z osebnim premoženjem.


Denar se pa z mal finančne telovadbe, kolk je meni znano lah pobere dol z računa, mislim na tistih 7500 evrov al kolko že, ki so nujni za odprtje firme.

Pšenični ::

Je že kdo zavil v novi AGT, v veselem decembru, in opravil kak nakup, koga je srečal na "blagajni"??

K0K0 ::

Mislim da so kar isti lastniki.
Zgleda kot da so lastniki agt računalniki, kupili d.o.o., ki se sedaj imenuje agt trgovina.
http://supervizor.si/organ/66206/podj/8...

Snegec ::

solatko je izjavil:

Počasi se bo potrebno navadit, pred naročilom je potrebno preverit bonitete ponudnika.

https://www.google.si/?gws_rd=ssl#q=agt...


To ti žal ne bo veliko pomagalo. Boljše je poklicat in se pozanimat kako lahko morebitno naročeno blago najhitreje spravijo do tebe. Ponavadi to vključuje sicer nakazilo na TRR, kar pa nekateri strogo zavračajo, ker imajo slabe izkušnje z gnoji kot je AGT in mečejo tako ali tako, vse spletne trgovine v isti koš.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

mango ::

Škoda, ker so šli AGTjevci v tako smer. Ko so odprli trgovino, smo z njimi lepo sodelovali. Držali so se rokov, znali so tudi kaj svetovati... Res škoda...

Izbrisan_Acc ::

Zdravo!

Ta folk na čelu s tem Tinetom so navadni lopovi, lažnivci in kriminalci ter bi jih tako moral tudi obravnavat. Dejansko ne gre za čist nič drugega kot organizirano krajo denarja in goljufanje ljudi. Zneski pa tut niso tako mejhni, da bi folk kr pozabu na vse skupej, kot oni prčakujejo.

Še moja zgodba:

Pol leta nazaj pri njih naročim računalnik prek spleta. Dobava "5 dni", cene ugodne, v spominu so mi bli pa nekje kt ok firma. Sploh nisem razmišljal. Čez pol minute kliče Tine; ja to boste pa moral naprej plačat. Grem tja, mu dam za eno plačo gotovine na roke in grem dam čakat,... da roba pride.

Čez 14dni nič. Vljudno pokličem kaj se dogaja. / -Mhm, gospod, samo da preverim, če je naročilo že blo oddano? / Kaj? Roba bi morala bit pr men že 10dni nazaj? Vi pa šele oddajate naročilo?
Čez 20dni. / Moram podat poizvedbo za poizvedbo. Nekej se je zataknilo. (Ob tem cajtu enkat najdem SLO TECH temo)
Ćez 30dni. / Samo še monitor čakamo. Ga nimajo na zalogi? / (Takrat enkat izvem, da firma sploh nima skladisca v Sloveniji)
Ćez ne vem kok dni. / Samo še ohišje čakamo. V nemčiji je sneg, praznik, zamuda, mali in veliki šmarn. (Razumeš,....čeprou ne)
Mesci. / Naročilo je blo poslano iz Nemčije. Čez 3dni bo tukej. (In to se ti zlaže na tak način, da mu vrjameš.)
Meseci + par dni / Naročilo še ni blo poslano iz Nemčije. Prišlo je do pomote. (In to se ti opraviči na tak način, da da mu vrjameš.)
... / Bo! Odprema je bla narjena. Ta teden. (YES, koncno! Spet naivno vrjameš in že spucaš mizo za nov računalnik)
... / Ne vem zakaj ni blo prejšni teden, ampak ta teden bo pa res.
... / Roba je v našem skladišču v Lj. Pokličem ko pride. Zmerej pokličem, ko pride.
2 mesca / Ker so vse aktivnosti presahnile sem Tinetu poslal vlogo za vračilo denarja. Odgovor dobim čez 4 dni. Da je blo posredovano računovodstu(To JE Tine).

Ker čez 14dni denarja seveda ni blo, sem naredu še zadnji klic, naj vrnejo ukradeno. Počakal sem en dan, oddal dve pritožbi na TIRS in se pozanimal kako je pri tej zadevi s prijavo na policijo.

Potem so se pa stvari po 4h mescih končno premaknile. Tine je sam seb začel izdajat neke interne izpiske in zahtevke, kako, da nekej pa se dela/nakazuje in da denar se bo vrnil. Uglavnem, to je počel še kakšne 14dni in denar je bil na računu.

---------------------------
Uglavnem, če mene prašate. Naročila nikol ni blo, robe nikol ni blo, v nemčiji ni nič ... Oni so tam samo za to, da kradejo denar od ljudi in upajo, da ga kdo ne bo zahteval nazaj. Srčno upam, da bo ta tip enkrat v končni fazi naletu na nekoga, ki ga bo za kake pol leta spravu na hladno. Ni mi pa jasno kako si to sploh upa it. Po moji vednosti so kazni tržnega inšpektorata merijo v jurjih? Policijske tud,..odvetniki,..odškodnine?

Skratka. Šolo sem dal skos.

lp
««
10 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132843 (72383) kuglvinkl
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511568 (6369) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531632 (20474) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815574 (11372) gendale

Več podobnih tem