» »

Športni avto do 30kEUR

Športni avto do 30kEUR

Temo vidijo: vsi
1
2
3

Utk ::

Goran's Blog je izjavil:

Utk je izjavil:

Pa je v to ceno vračunan nov hrbet vsake 2 leti?

Zakaj le ?
V školkastih sedežih se ne počutiš slabo.
Drgači pa športen avto kot je megan RS ga nimaš za delati 10.000Km na mesec!

Še vsak, ki je sprobal RS-a je rekel, da je sicer super avto, ampak za vsak dan - ne hvala. Recimo kak porsche je tudi čisto vsakdanje uporaben, RS pa pač ni, pretrd.

Goran's Blog ::

Utk je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Utk je izjavil:

Pa je v to ceno vračunan nov hrbet vsake 2 leti?

Zakaj le ?
V školkastih sedežih se ne počutiš slabo.
Drgači pa športen avto kot je megan RS ga nimaš za delati 10.000Km na mesec!

Še vsak, ki je sprobal RS-a je rekel, da je sicer super avto, ampak za vsak dan - ne hvala. Recimo kak porsche je tudi čisto vsakdanje uporaben, RS pa pač ni, pretrd.


Če hočeš res športen avtomobil moreš vedeti, da bo trd!
Če kupiš cestni motor moreš vedeti, da te bo po xxx kilometrih bolel hrbet!

negot ::

, :D

kriko07 ::

Kupi si BMWJA 335D pa je.. okoli 300 HP.

sensei ::

A od 100 naprej ga ni več tišu, al je avto pač len od tam naprej? Ker tole je porazno za nek GTI class.

sensei ::

Drgač pa kokr gledam na mobile.de se za 30k EUR dobi kr spodobnega BMWja, recimo 330/335 z okoli 280HP. BMW je zabaven avto, tud za v ovinke, teža porazdeljena športno, skor 50/50, nimaš kej falit. Seatov in golfov bi se pa izogibal, če hočeš kej športnega :)

eric_cartman ::

Ne glede na to, da je to troll tema..Splača se kupit sezonski avto. Registriraš ga čez poletje oz. za pol leta. In če uživaš ob močnih avtih si kupiš nekaj s 300hp + ... Za vsakdanja opravila imaš pa enega takega, ki ti popije med 5 - 10 litri na 100km. Vsaj jst bi tako nardil, ker je za vsakdanje vzdrževanje avto s 300 in več konji enostavno predrag za naš bencin, registracijo ipd. Da ne omenjam gum, popravil in drugih stvari še. No, vse je odvisno od debeline tvoje denarnice (oz. očetove :)).

BMW (M3, M5, M6..), Mercedes (CLS AMG, SL 500,..), Audi (RS 4, A8 quattro,..) - vsi so tam nekje med 15 in 25k EUR.

Zgodovina sprememb…

negot ::

, lp >:D

sensei ::

Za ta denar lahko kupiš 10 avtov, ki so vsi, ampak čisto vsi, v vseh pogojih, boljši od tega 3.4 mio eur golfa. Če si fen golfov si pač fen golfov, jebi ga.

bluefish ::

Itak je cena irelevantna, ker se gre le za konceptni model, ki verjetno ni naprodaj. Unikati pa so bili vedno dragi, četudi se je šlo za konzerve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

eric_cartman ::

Če si fen golfov si pač fen golfov, jebi ga.


To je čisto res..Meni recimo nikoli niso potegnili..Mi niso lepi oz. mi je lepših ogromno drugih avtov, ki so cenejši in z več opreme. Golf je močno precenjen se mi zdi.

Kolega pa že odkar je izpit naredu je meu najprej golfa 2, potem 3, potem 4ko zdaj pa BMW :).

Zheegec ::

No ja, BMW pa ni precenjen? Skoraj vse je precenjeno. Mogoče Arial Atom ni :)

sensei ::

Veš, da sem ponavadi pozitivno presenečen, ko gledam ceno par let rabljenih BMWjev z močnejšo mašino.

negot ::

, ;)

eric_cartman ::

No ja, BMW pa ni precenjen?


O ja je..Še kako.. Saj ravno to mi ne gre v glavo ker je dal 11k € za letnik 2002 bmw 5 520 i. Smo se mu takrat še smejal, ker se je tok zapiču v črno barvo in kako je lep in ne vem kaj..Skratka prodajalc ga je mal nategnu.. :D S ceno mislim..

V prvem tednu, ko ga je mel mu je šel k vragu motorček za šipe (baje tipična napaka).

negot ::

, :))

Hayabusa ::

negot
GTFO s temi naciwagni !

subaru impreza wrx sti, micka evo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

negot ::

, :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Hayabusa ()

negot ::

, lep dan, :)

Unknown_001 ::

Huh, ima se može se.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=808......

Perfektno uravnotežen avto (dobra lega težišča), močan in strupen ko pras***>:D

Glede na to, da imaš denar za tak avto ne bi smelo bit problemov glede tega :D

Kandidati so še:
Nissan 370Z to je prava zadeva!
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=589...

Celo šanso sem se imel peljat v njem >:D in voznik ga ni nič šparal. To se ceste drži ko nalimano, pa pospeški, zvok, oblika in sama velikost avto so glih prave, da dobiš tist pravi športni občutek.8-)

O GTI-jevem konkurentu pa ni noben nč omenil??
So delali teste in ga je celo našišal v krogu po pisti za 1,2 sekunde :D
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=790...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zheegec ::

Huh, ima se može se.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=808......

Perfektno uravnotežen avto (dobra lega težišča), močan in strupen ko pras***>:D

Glede na to, da imaš denar za tak avto ne bi smelo bit problemov glede tega :D

Ja, dejansko je to prava izbira, če gledamo rabljene športne avte. Ne pa razni M6, ki imajo veliko konjev, samo so težki.

O GTI-jevem konkurentu pa ni noben nč omenil??

Sem ga že takoj na začetku. Meni noro NI bil všeč, sem vozil par mesecev starega. Mogoče je bilo kaj narobe z njim, se kdo kaj zaletel. Če je bil pa nezaleten, pa ni bil dober hehehe :)

Unknown_001 ::

Zheegec je izjavil:


O GTI-jevem konkurentu pa ni noben nč omenil??

Sem ga že takoj na začetku. Meni noro NI bil všeč, sem vozil par mesecev starega. Mogoče je bilo kaj narobe z njim, se kdo kaj zaletel. Če je bil pa nezaleten, pa ni bil dober hehehe :)


Mjah, sej je pri avtih večinoma 70% izbire stvar okusa ki pa je itak subjektiven:P. Vsake oči imajo svojega malarja8-). Tudi meni Fordi niso nič kaj všeč in bi raje imel VW-ja, sam če se mu gre za porabo, pa tisto sekundo ki jo je na testu pa pridobil... sem ga pač za vsak primer zraven vmešal;)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

eric_cartman ::

Ja, dejansko je to prava izbira, če gledamo rabljene športne avte. Ne pa razni M6, ki imajo veliko konjev, samo so težki.


Problem je samo v tem, če si tak avto zbereš kot edini avto in ne kot drugi avto. Se pravi ostaneš z majhnim coupejem, ki ima malo prostora v prtljažniku in je samo za 2 osebi.

Taki avti so kul samo v primeru, da lahko vzdržuješ dva avtomobila oz. kot sem že rekel, drugega registriraš le za pol leta. Tudi lažje ga prodaš potem, če je samo ljubiteljsko vožen v poletni sezoni..

negotiator ::

Glede na to, da imaš denar za tak avto ne bi smelo bit problemov glede tega


Saj nima... Res noben ni videl tega posta???:

zajovic je izjavil:

Tip je imel isto trolanje že tu...Identično!

http://www.avtomobilizem.com/forum/view...
All easy problems have already been solved.

Unknown_001 ::

negotiator je izjavil:

Glede na to, da imaš denar za tak avto ne bi smelo bit problemov glede tega


Saj nima... Res noben ni videl tega posta???:

zajovic je izjavil:

Tip je imel isto trolanje že tu...Identično!

http://www.avtomobilizem.com/forum/view...


Spregledal, jebiga..

Tudi če je troll, pa kaj pol: Sej bo enkrat dojel da sam iz sebe budalo dela, razen če ima inteligenčni kvocient na nivoju sobne temperature.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zheegec ::

Unknown_001 je izjavil:

Zheegec je izjavil:


O GTI-jevem konkurentu pa ni noben nč omenil??

Sem ga že takoj na začetku. Meni noro NI bil všeč, sem vozil par mesecev starega. Mogoče je bilo kaj narobe z njim, se kdo kaj zaletel. Če je bil pa nezaleten, pa ni bil dober hehehe :)


Mjah, sej je pri avtih večinoma 70% izbire stvar okusa ki pa je itak subjektiven:P. Vsake oči imajo svojega malarja8-). Tudi meni Fordi niso nič kaj všeč in bi raje imel VW-ja, sam če se mu gre za porabo, pa tisto sekundo ki jo je na testu pa pridobil... sem ga pač za vsak primer zraven vmešal;)

Ne ne, pustimo okus. Pri višjih hitrostih je bil steering precej nesiguren. Pa v ovinke je šel počasneje, kot moja Alfa 159 v istih pogojih in v iste, meni zelo poznane ovinke. Tudi steering ni bil tako odziven, kot bi človek želel pri takšnem avtu. Pri Fiesti ST pa bi rekel ravno obratno, je pa res da je bila Fiesta starejši model in je možno, da so vmes kaj "poslabšali".

bluefish ::

Focus ST/RS je bil carski, ko je imel še volvov 5-cilindrski motor. Sicer požrešen stroj, vendar takrat z najboljšim zvokom in drugimi karakteristikami v razredu.

eric_cartman ::

Je že kdo vozil Alfo - Brero (rajši bencin kot dizel)? Lepa mi je ko nevem kaj in bi bila interesantna kot naslednji avto..n 8-)

Zanima me mišljenje teh, ki so jo vozili/imeli... Cons/Pros :)

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Zheegec je izjavil:


Ne ne, pustimo okus. Pri višjih hitrostih je bil steering precej nesiguren. Pa v ovinke je šel počasneje, kot moja Alfa 159 v istih pogojih in v iste, meni zelo poznane ovinke. Tudi steering ni bil tako odziven, kot bi človek želel pri takšnem avtu. Pri Fiesti ST pa bi rekel ravno obratno, je pa res da je bila Fiesta starejši model in je možno, da so vmes kaj "poslabšali".


Mogoče je kriv servo volan??
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zheegec ::

eric_cartman je izjavil:

Je že kdo vozil Alfo - Brero (rajši bencin kot dizel)? Lepa mi je ko nevem kaj in bi bila interesantna kot naslednji avto..n 8-)

Zanima me mišljenje teh, ki so jo vozili/imeli... Cons/Pros :)

Raje vzemi 159, je boljši avto. Brero so kar zaj**ali kar se tiče vožnje po ovinkih, kar se pri meni zdi pri Alfi daleč najbolj važna stvar. Če pa rad uizi kruzaš, potem je pa seveda super. Samo izogibaj se 2.4 200HP motorja, obvezno 2.4 210HP motor, ali pa kateri koli bencinar.
Ko smo že pri Alfah - Alfa 4C je zame trenutno najboljša stvar, kar se tiče malega športnega avta glede na ceno. Moram čim prej dobiti na test :)
Pa Peugeot RCZ me je noro pozitivno presenetil!

ALIEn3001 je danes ob 14:41:56 izjavil:


Ne ne, pustimo okus. Pri višjih hitrostih je bil steering precej nesiguren. Pa v ovinke je šel počasneje, kot moja Alfa 159 v istih pogojih in v iste, meni zelo poznane ovinke. Tudi steering ni bil tako odziven, kot bi človek želel pri takšnem avtu. Pri Fiesti ST pa bi rekel ravno obratno, je pa res da je bila Fiesta starejši model in je možno, da so vmes kaj "poslabšali".



Mogoče je kriv servo volan??

Ne, preprosto bi rekel, da je nekaj narobe z avtom, direktno primerjano s celim kupom avtov s servotom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

oo7 ::

Letos pride BMW serija 4:D tudi M4

lovro535 ::

Subaru impreza wrx sti al pa audi rs4

eric_cartman ::

Raje vzemi 159, je boljši avto.


A so JTS (2.2, 1.8) mašine zanesljive sicer? Kaj pa elektronka? Jo še montirajo otroci na avto? :D Tko so rekl pri top gearu.. :)

Za alfe sm vedno cviku ali bi jo nabavu ali ne že pred leti, ko sm naredu izpit. :D In nikoli do zdej je nism.

Subaru impreza wrx sti al pa audi rs4.


Audija so v Top Gear zelo pohvalil. Clarkson pravi, da bi ga postavu tudi pred M3, ki je sicer njemu najboljši avto v tem razredu.

Zgodovina sprememb…

Janac ::

Unknown_001 ::

Janac je izjavil:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=783......

8-)


:O Brljuh!!!

Sploh ne bom komentiral. (pa ne da bi bilo z avtom kaj narobe... ok linija mi ni preveč všeč ampak nekaj drugega je...)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Janac ::

Unknown_001 je izjavil:

Janac je izjavil:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=783......

8-)


:O Brljuh!!!

Sploh ne bom komentiral. (pa ne da bi bilo z avtom kaj narobe... ok linija mi ni preveč všeč ampak nekaj drugega je...)


Nalepka na zadku avtomobila ?

BTW: Mogoče kateremu ni všeč Multipla? Vsi, ki se spoznamo na oblikovanje, vemo, da je bil to avto, ki je postavil nove (oblikovalske)mejnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Unknown_001 ::

Neee, ampak to ko zmeri Seat, seat SEat sEaT SEAT...

Brez zamere ampak je tečno, pa tudi avto ni nekaj posebnega napram prejšnjim predlogom. Še golf 5 GTI ga našiša pa ga dobiš pod 10k EUR.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Hayabusa ::

V 03 se ne kupuje vozil.
Nategatorpress.

Unknown_001 ::

Mimogrede, če že gremo malo ceno zbijat in narest kompromis z malo starejšim letnikom avtomobila definitivno Golf R32
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=805...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

eric_cartman ::

Hayabusa sm lih hotu rečt, da sm na avtomobilizmu že bral o njem (nategatorji..). :)

Sicer pa za moje pojme ima tale Seat že kar dost zastarelo obliko. Veliko lepši recimo zdaj ford focus RS.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=653...


Pustimo ceno, govorim le o dizajnu na splošno..

A so Fordovci in VW kaj skupaj packali, glede na to, da imata R32 in Focus ST2 isto 251KM?

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

eric_cartman je izjavil:

Hayabusa sm lih hotu rečt, da sm na avtomobilizmu že bral o njem (nategatorji..). :)

Sicer pa za moje pojme ima tale Seat že kar dost zastarelo obliko. Veliko lepši recimo zdaj ford focus RS.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=653...


Pustimo ceno, govorim le o dizajnu na splošno..

A so Fordovci in VW kaj skupaj packali, glede na to, da imata R32 in Focus ST2 isto 251KM?


Ni šans. Mašine so čisto druge. Ford ma tiste ecoboost motorje - majhna delovna prostrnina velika moč. VW ma pa spet čist drugo. Zdj dost stavijo na njihov TSI pa Direktschaltunggetriebe menjalnik. Mogoče zravem pride še kak TFSI ampak ni jih kaj dost.

Na papirju je zgleda isto po naključju, v praksi se pa lahko tudi drugače pokaže.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

negotiator ::

All easy problems have already been solved.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Ma čez unga porša ki sem ga gor nalimal ga ni.

Lahek, uravnotežen, močan, in na cesti se celo bolj obnaša kot 911 :O
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

oo7 ::

Janac ::

eric_cartman je izjavil:

Hayabusa sm lih hotu rečt, da sm na avtomobilizmu že bral o njem (nategatorji..). :)

Sicer pa za moje pojme ima tale Seat že kar dost zastarelo obliko. Veliko lepši recimo zdaj ford focus RS.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=653...


Pustimo ceno, govorim le o dizajnu na splošno..

A so Fordovci in VW kaj skupaj packali, glede na to, da imata R32 in Focus ST2 isto 251KM?


Dej pejt primerjat novo in rabljeno zadevo 3 leta. Si sploh že vidu novga Leona?

Unknown_001 je izjavil:

Neee, ampak to ko zmeri Seat, seat SEat sEaT SEAT...

Brez zamere ampak je tečno, pa tudi avto ni nekaj posebnega napram prejšnjim predlogom. Še golf 5 GTI ga našiša pa ga dobiš pod 10k EUR.


Argumenitrajm, zakaj ga našiša?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Blinder ::

negotiator je izjavil:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=648...... >:D

532HP :\


To je verjetno tist atmosferski 5.4 z 360-367 konji, pa ker niso vedli koliko konjev ima natančno so jih dodali še par 10 zraven na 390. In ker so nesposobneži ne ločijo razlike med km in kW, tako da pride ven 532 konjev. Ta avto drgač stavim da ni videl še valjev v smislu meritve moči na valjih, to vse čez palec so dodajali konje.

no piše v oglasu kompresor. je pa res, da ni videl valjev ter da jim ni vse jasno. Ponekod napišejo 530 konjev, ponekod 550... so profesionalni prodajalci a njihovo znanje o avtombilih je na nivoju mularije v barih.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

bluefish ::

Janac je izjavil:

BTW: Mogoče kateremu ni všeč Multipla? Vsi, ki se spoznamo na oblikovanje, vemo, da je bil to avto, ki je postavil nove (oblikovalske)mejnike.
Močno upam, da je to sarkazem.

eric_cartman ::

Močno upam, da je to sarkazem.


Kar se tiče notranjosti niti nimam tako hudih pripomb, ker sem enkrat sedel v eni in imaš placa, kot da bi se peljal v dnevni sobi.

Kar pa se zunanjosti tiče pa ne bom izgubljal besed. Dizajner je bil očitno večino časa zadet ali pa pijan nekje na springbreaku in je medtem, ko je komiral na pultu zraven risal še dizajn za multiplo.

andromedar ::

328i s porabo 5.2L?

He he he, Bavarci spet nategujejo. Če ga voziš normalno, je poraba bolj 9L/100km ;)
Če pa tako kot stara mama, pa morda kak liter manj...

Preveri tukaj: http://www.spritmonitor.de/de/uebersich...

Pravljice za otroke...
Eh?

Zgodovina sprememb…

GrimReaper ::

9l je vseeno precej dobra poraba za tak avto. Sam imam pri 1.6 odkar sem tankal 24.1. povprečno porabo 11l. Drugače pri povprečni porabi na tank oz. na mesec že dolgo nisem prišel pod 8,5l. Edino prvih 5 mesecev ko sem ga še bolj šparal sem imel okol 8l.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
33157428 (50813) bluefish
»

BMW Serije 3 ali VW Polo 6? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10423791 (21291) sandmat
»

Iscem avto do 2500€

Oddelek: Na cesti
317108 (6400) IvoJan
»

Nakup prvega rabljenga avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10020424 (16398) vorantz
»

Rabljena neupadljiva raketa(hiter avto) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20048303 (38554) MKC00

Več podobnih tem