» »

ASP (?)funkcija, ki išče "reklamne" besede

ASP (?)funkcija, ki išče "reklamne" besede

Joze_K ::

Hm,...
saj ne vem če je naslov pravilen,... torej gre za nekaj takega....
v ASPju izdelane spletne strani generirajo nek rezultat za prikaz v html-ju, določene besede iz te prikazane vsebine pa se potem naknadno izpostavijo in se jim doda link, ki je lahko reklamni (tako ga večinoma uporabljajo), lahko pa bi ga uporabil kot link, ki vodi na naslednje zanimivosti, itd...

človek ima občutek, da se na podlagi neke baze indeksnih besed tile linki naknadno postavijo kot je že vsebina prikazana,...

po moje gre za nek javascript ali podobno...

kakšen je sploh pojem za iskanje te funkcije na spletu, da najdem kako free verzijo ali vsaj idejo kako ta sistem deluje... (problem je, da nekako ASP še tolčem, javascripta pa ne)

upam, da sem razumljiv,
hvala...

Joze_K ::

hm še tole dodam...
tale funkcija deluje kot pri reWords reklamah...

le, da bi jaz rabil sistem ko generiram neko spletno stran, mi potem program preveri ali so v rezultatu določene besede in bi naj generiral linke na določene besede. Oz. npr. ko program najde v vsebini določeno ime naj ga podčrta....

in ne ne rabim reklam in ne bom vgrajeval reklam.... rabim le to vrsto funkcionalnosti, ki bo glede na vsebino strani preiskala določeno bazo in označila besede, ki se v njej nahajajo...

hudiča, zdaj pa se že ponavljam ali ne :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
294272110 (1528) edi123
»

Detekcija phishing-a

Oddelek: Informacijska varnost
51473 (1291) čuhalev
»

Microsoft zasegel domene No-IP (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5818783 (14453) antonija
»

Pomoč pri designu - HTML/PHP/CSS

Oddelek: Izdelava spletišč
81399 (1399) Atos
»

Dostopnost RTV Slovenija in MediaPlayerConnectivity

Oddelek: Zvok in slika
53483 (3377) pivmik

Več podobnih tem