» »

nVidia Maxwell

nVidia Maxwell

««
23 / 26
»»

RejZoR ::

54j0 je izjavil:

Ob njihovem odnosu do strank, lahko še za 20% spustijo ceno, če še kdaj hočejo moj denar :).


Sem imel že manjše komplikacije, reklamacije, zamenjave in uveljavljanje garancije, pa so bili vedno korektni. Razen če so se v kratkem kaj spremenil...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Isotropic ::

Isotropic je izjavil:

also, zakaj naj bi bili strix in windforce edini dobri?
jaz sem gledal tole:
http://geizhals.at/zotac-geforce-gtx-97...

kaj je z njo narobe?

bump za rejzorja k je on to govoru neki

oo7 ::

FlyingBee je izjavil:

caseking ima STRIX za 350 + poštnina, ki pa ne vem koliko je do Slovenije



Poštnina je 17 eur. Jaz sem naročil tukaj 23.9 danes sem pa že dobil.

FlyingBee ::

ti kar mal zavidam

Isotropic ::

in ze kaj sprobal?

oo7 ::

Isotropic je izjavil:

in ze kaj sprobal?


Seveda:) že dela.

Ko sem računalnik pustil zdaj čisto na miru je bilo 42c seveda ventilatorji ne delujejo, če sem šel kaj pogledat na you tube je prišlo tam nekje 50-53c ventilatorji še vedno ne delajo potem sem pa igral Titanfall pa ko igra nalaga ventilatorji še vedno mirujejo, ko pa začneš enkrat igrat se pa začnejo vrtet in max temp je bila 65c vse nastavitve na max pri resoluciji 1920x1200:P
Pa še na kartici logotip se sveti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Edino garancijskega lista nisem našel:| razen če je na računu.

FlyingBee ::

kakšno ohišje in št. ventilatorjev pa imaš?

oo7 ::

FlyingBee je izjavil:

kakšno ohišje in št. ventilatorjev pa imaš?




Priklopa ima pa 1x8pin in 1x6pin

FlyingBee ::

mislim na ohišje računalnika

kako to, da se nisi za STRIX odločil?

Zgodovina sprememb…

Isotropic ::

a lahko prosim izmeriš kuk je dolga

oo7 ::

FlyingBee je izjavil:

mislim na ohišje računalnika

kako to, da se nisi za STRIX odločil?


Ohišje imam tako : http://www.wegotserved.com/2011/01/25/f...
Spredaj ima dva ventilatorja in zadaj enega.

Za MSI sem se odločil, ker sem že prej imel njihovo kartico in sem zadovoljen pa še tukaj se je najbolje odrezala : http://www.bit-tech.net/hardware/graphi... potem sem se pa kar za to odločil čeprav sem se odločal še med Evgo.

Isotropic je izjavil:

a lahko prosim izmeriš kuk je dolga


Slabih 25 cm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

delfinus ::

Isotropic je izjavil:

also, zakaj naj bi bili strix in windforce edini dobri?
jaz sem gledal tole:
http://geizhals.at/zotac-geforce-gtx-97...

kaj je z njo narobe?


Prav nic. Sem zamenjal narocilo eVGA za slednjo. EVGA ima zadnje case neke mucke z obljubo po 5 letni garanciji (skenslal), free back plate (skenslal). Ljudje jokajo nad coil whinom.

Zotac je bolj kompaktna, ima ekstended garancijo 3+2 leti, super tehnicni support glede na prejsnje izkusnje userjev. So pa ze tudi prvi testici userjev in se navije do kod hoces :). Glej overclock.net. Nekaj je pa tudi na forumih Tom's Hardware (kljucna beseda zotac 970).
AMP edicije so pa sploh strupene in tudi prinasajo po mojem mnenju mnoge inovativnosti, ki jih se velika imena ala ASUS, MSI,EVGA zaenkrat nimajo.

lp, d.

mihco ::

delfinus je izjavil:

Isotropic je izjavil:

also, zakaj naj bi bili strix in windforce edini dobri?
jaz sem gledal tole:
http://geizhals.at/zotac-geforce-gtx-97...

kaj je z njo narobe?


Prav nic. Sem zamenjal narocilo eVGA za slednjo. EVGA ima zadnje case neke mucke z obljubo po 5 letni garanciji (skenslal), free back plate (skenslal). Ljudje jokajo nad coil whinom.

Zotac je bolj kompaktna, ima ekstended garancijo 3+2 leti, super tehnicni support glede na prejsnje izkusnje userjev. So pa ze tudi prvi testici userjev in se navije do kod hoces :). Glej overclock.net. Nekaj je pa tudi na forumih Tom's Hardware (kljucna beseda zotac 970).
AMP edicije so pa sploh strupene in tudi prinasajo po mojem mnenju mnoge inovativnosti, ki jih se velika imena ala ASUS, MSI,EVGA zaenkrat nimajo.

lp, d.


Zotac je prav tako veliko ime, kot zgoraj nasteti, ko gre za nvidiine graficne kartice in izdelujejo kartice za vecino "preostalih". Z zgornjo sicer ni tako dalec nic narobe ampak 8cm venti in so recept za glasnost/slabo hlajenje/slabo vzdrzljivost. Za le nekaj EUR vec je na voljo Palit JetStream, ki nima slabe gtx970, ce si se ze sprijaznil z referencnim PCB-jem. ima pa 10cm ventilatorje in referencni i/o z 3x dp, hdmi in dvi. Sicer pa pocakajte se kak teden, da pridejo Asus Strix sploh na zalogo in boodo cene vsem padle za kak eur. Msi je tradicionalno par 10EUR cenejsi od asusa ampak dokler ni prave zaloge lahko trgovci poljubno umescajo izdelke.

FlyingBee ::

Maxwell iz nvidie dokazal, da so Američani res pristali na Luni
http://www.siol.net/novice/tehnologija/...

delfinus ::

Po pricevanjih, vse v meji znosnega med 60-70C na Load na automatic fan profilu, odvisno od spila. Tudi nisem zasledil, da jih moti glasnost ventov, oz so omenjali le znosen pis pod obremenitvijo.

oo7 ::

Xserces je izjavil:

Hahahhaha jst sm dubu zravn grafe še bombone (Trolli Sour glowworms) HAHAHHA:)) + MSI podlago



Sem naročil ravno tukaj kot ti isto kartico ampak nikjer ne najdem garancijskega lista. Si ti našel garancijski list ali je mogoče račun kot garancija?

Xserces ::

Tut jst nimam garancijskega lista. Mensezdi da je to račun.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

oo7 ::

Xserces je izjavil:

Tut jst nimam garancijskega lista. Mensezdi da je to račun.


Potem pa mora biti račun, ker drugega ni.
Sem jim pa poslal email in jih vprašal tako, da najbrž dobim odgovor v ponedeljek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Xserces ::

Pol pa kr napis k dobis odgovor :) Tut mene zanima :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

oo7 ::

Xserces je izjavil:

Pol pa kr napis k dobis odgovor :) Tut mene zanima :)


Zmenjeno:)

m0LN4r ::

Ima kdo tukaj ta novo GTX 970 in naložen kak Adobe AE ali AME ali cinemo 4d, pa bi mi naredil 3 usluge?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

FlyingBee ::

ni pa zanemarljivo, da to ni gm210 čip in ima še rezerve ta arhitekutura pa še na 20nm jo lahko spravijo ... norooo

sploh 970 za 350 EUR, kot neka reinkarnacija Radeona 9700, če gledamo na sam "vau" faktor

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Ne ravno. To bi bilo, če bi mal manj gledal na porabo in dostavili še mal več performansa. Trenutno pa so narediil ful nizko porabo z dobrim performansom ampak nič dih jemajočega. Očitno škrtarijo zato, da bojo dalj časa lahko vlekli denar iz folka...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

a smo še vedno na tem, da bi blo bolš, če bi mela 250w porabe in 25% bolši performance ?
điz, grow the f*ck up.
#brezpodpisa

Baltazar-x ::

Ferari že imamo, ne rabimo še en isti Ferari ki kuri 5L manj. Rabimo Ferari ki bo 30% hitrje in 30% manj kuril.

SuperVeloce ::

Torej za to ceno 970gtx ni 30% hitrejša s 30% manj porabe?
Za 980 pa je jasno, da bo precenjena, ampak tako pač je s top izdelki ob predstavitvi - v obeh taborih, če je le mogoče! Moja edina kupljena top grafika ob predstavitvi je bila hd3870, ker je bila pač nvidia takrat tako spredaj, da so bile cene radeono že day-one precej nizke.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Baltazar-x je izjavil:

Ferari že imamo, ne rabimo še en isti Ferari ki kuri 5L manj. Rabimo Ferari ki bo 30% hitrje in 30% manj kuril.

*khm* formula 1 *khm*
#brezpodpisa

m0LN4r ::

Glede 980 se nč bat, draga je. Kako draga bo šele gm200, ki pride baje januarja.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Spock83 ::

Kaj je gm200?

hojnikb ::

GeForceMaxwell 200
#brezpodpisa

HighBane ::

Malo sem gledal gtx 970 in mi ni jasno, kako ima lahko Asus Strix en 8-pin , medtem ko ima Gigabyte G1 6-pin + 8-pin. Ni to velik handicap za asus?

hojnikb ::

ne, ni, ker že tako ima za 225W štroma. Grafa ma pa tdp ~145W
#brezpodpisa

vilonja ::

a mislite da bo 970 sposobna poganjati gta5, pa kaksen zaslon se splaca kupit za igranje igric, baje je za 970 najboljs kupit 1920-1080, kaj pa vi mislite

m0LN4r ::

Kolkokrat boš še vprašal eno in isto vprašanje v vseh možnih temah ? To je že spam.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

hojnikb ::

ne, za gta 5 boš rabu vsaj 980gtx :))
#brezpodpisa

Blazz ::

hojnikb je izjavil:

ne, za gta 5 boš rabu vsaj 980gtx :))


in to v SLI-ju! ;)

Isotropic ::

kuk je 970 kaj primerna za 2560?

oo7 ::

Xserces je izjavil:

Pol pa kr napis k dobis odgovor :) Tut mene zanima :)


So mi samo napisali, da garancija velja 2 leti ali je na računu ali kjer drugje pa niso nič napisali:|

RejZoR ::

hojnikb je izjavil:

a smo še vedno na tem, da bi blo bolš, če bi mela 250w porabe in 25% bolši performance ?
điz, grow the f*ck up.


Enako bi se lahko reklo za vas ki drkate na nizko porabo kot da je svetinja vsega. Džizus.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

D3m ::

Kalorifer jim več kuri pod mizo, kot pa cel PC.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

RejZoR je izjavil:

hojnikb je izjavil:

a smo še vedno na tem, da bi blo bolš, če bi mela 250w porabe in 25% bolši performance ?
điz, grow the f*ck up.


Enako bi se lahko reklo za vas ki drkate na nizko porabo kot da je svetinja vsega. Džizus.

ampak power efficiency je driving force boljših grafik :)

sj lahko pozabiš na porabo, pa maš hitro 295x2 :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Spock83 ::

Kater proizvajalec je fajn za nabavit? MSI je baje nekaj zajebal?

Dr_M ::

RejZoR je izjavil:

hojnikb je izjavil:

a smo še vedno na tem, da bi blo bolš, če bi mela 250w porabe in 25% bolši performance ?
điz, grow the f*ck up.


Enako bi se lahko reklo za vas ki drkate na nizko porabo kot da je svetinja vsega. Džizus.


Ko bos enkrat sam placeval poloznice, bos razumel.

hojnikb ::

Power efficiency ima toliko plusov; manj gretja -- manjši vent in heatsink, švohnejši power circuit, več moči lahko spraviš v določen power budget, švohnejši napajalc... Da je naravnost neumno ne dajat poudarka na to.
#brezpodpisa

D3m ::

Dr_M je izjavil:

RejZoR je izjavil:

hojnikb je izjavil:

a smo še vedno na tem, da bi blo bolš, če bi mela 250w porabe in 25% bolši performance ?
điz, grow the f*ck up.


Enako bi se lahko reklo za vas ki drkate na nizko porabo kot da je svetinja vsega. Džizus.


Ko bos enkrat sam placeval poloznice, bos razumel.


Očitno jih še ne plačuješ. Drugače bi razumel.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Baltazar-x ::

Močno dvomim, da bo v prihodnosti Nvidi z 150W uspelo konkurirat AMD.

Dr_M ::

D3m, haha. How low can you go?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

RejZoR ::

Dr_M je izjavil:

RejZoR je izjavil:

hojnikb je izjavil:

a smo še vedno na tem, da bi blo bolš, če bi mela 250w porabe in 25% bolši performance ?
điz, grow the f*ck up.


Enako bi se lahko reklo za vas ki drkate na nizko porabo kot da je svetinja vsega. Džizus.


Ko bos enkrat sam placeval poloznice, bos razumel.


Srsly, a ti to men kot da sem nek 8 letni mulček? Če bi vsak dan brez izjeme igral po 2 uri skupaj (kar se zadnja leta ne dogaja) bi me v enem letu prišlo ~30 EUR samo za stroške elektrike poganjanja celotnega PC-ja (pri full load mi žre CEL sistem nekje pol kilovata). Wow, res nor strošek. Kolk si dal nazadnje za pijačo, ko si šel ven in sprašil vsaj dvakratni znesek v eni sami noči? Dej ne mi pridigat neumnosti in se delat neki pametnega o tem kdo komu plačuje elektriko...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

Srsly, a ti to men kot da sem nek 8 letni mulček?

Iz tvojga komentiranja ti včasih še tolk nebi dal.
#brezpodpisa
««
23 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prednosti grafičnih kartic AMD vs NVIDIA (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Strojna oprema
1425171026 (120917) D3m
»

AMD napovedal družino Polaris v 14-nm FinFET (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
5413320 (11207) m0LN4r
»

grafična kartica?katero kupiti (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Kaj kupiti
50776820 (6496) PredatorX
»

Novi AMD-jevi čipi R9 3xx (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
16738762 (30449) m0LN4r

Več podobnih tem