» »

Kam po informativni izračun zavarovanje vozila?

Kam po informativni izračun zavarovanje vozila?

--MiRaLdInJo ::

Rabim informativni izračun koliko bo cena zavarovanje vozila pri Triglavu v Ljubljani ali okolici.

Sicer ima Triglav na njihovi spletni strani inf.izračun vendar se mi zatakne pri Novi premijski razred koliko procentov bonusa/malusa tega ne razumem.

Kje v LJubljani z okolico mi lahko naredijo točen izračun?

Lp
  • spremenil: bluefish ()

black ice ::

Vsak zavarovalni agent oz. v vsaki enoti zavarovalnice. Naslove enot najdeš na spletni strani.

zee ::

Na poljubni izpostavi v Ljubljani ali okolici.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

fosil ::

Če prvič zavaruješ avto imaš 0% bonusa.
Tako je!

Šimpanz ::

Pa še kakšno drugo zavarovalnico poglej, ker so lahko razlike v ceni precejšnje.

Tody ::

Če nimaš police je premijski razred 14 oz 0%. Če misliš špilat francoza da si se zaletaval pa boš menjal zavarovalnice, te bodo pogruntal ker obstaja register vseh škod v sloveniji.

V vesh ostalih primerih imaš agnete, ki ti bodo definitivno izračunal drugače kot vsak internetni izračun... Več ko boš posvetil časa temu ceneje boš prišel skozi :)

RockyS ::

Kako pa je pri tistih prodajalcih na avtonetu da ti zrihtajo 50% popusta tudi če nimaš bonusa?

black ice ::

To je t.i. komercialni popust, ki nima veze z bonifikacijo.

floyd1 ::

Kap? Ko sem prebral naslov, sem pomislil, da je koga kap, ko je videl, koliko mora plačati ;).
PopraviteVsajNaslovPress

MIHAc27 ::

Za tiste brez bonusa je verjetno zanimiva Tilija... ker preskočiš 2 razreda letno.
Se pa bonus prenaša med zavarovalnicami (tega mi na Triglavu seveda niso nikoli povedali, zaradi česar sem mislil dolgo časa, da so najugodnejši).

black ice ::

MIHAc27 je izjavil:

Za tiste brez bonusa je verjetno zanimiva Tilija... ker preskočiš 2 razreda letno.

Vir?

Edit: našel http://www.zav-tilia.si/si/avto/moj-avt...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

Ted ::

Če si brez bonusa in ne potrebuješ drugega kot AO se splača preveriti ponudbo pri G24 in ostalih spletnih zavarovalnicah.
Mah...

MIHAc27 ::

black ice je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

Za tiste brez bonusa je verjetno zanimiva Tilija... ker preskočiš 2 razreda letno.

Vir?

Vir... I'm using it.

Bolj konkretno Avto KM opcijo. Čeprav sem naredil letos kar 4000km več od predvidenih 7000km sem vseeno privarčeval ene 50€ kot bi jih na bivšem Triglavu + dva premijska razreda grem dol namesto enega.

*Avto KM je Tilina opcija, da plačuješ glede na prevožene kilometre, in na dva meseca slikaš števec. Gre do max 16000km. Če prevoziš več kot to, ni treba več slikati, je pa isto kot bi imel klasično zavarovanje.

G24 je tudi poceni opcija... če vzameš samo AO.

Invictus ::

Najcenejša opcija je najti dobrega agenta.

Le ta ti lahko da najboljšo ponudbo.

Vprašaj malo kolege ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

St235 ::

agenti se splačajo če nimaš bosu, ker potem lahko mutijo z komercialnimi popusti. Ko si enkrat v PR4 in nižije pa so online zavarovanja cenejša, ker se izogneš proviziji.

T0RN4D0 ::

Ma te zavarovalnice so kr nekaj, agent lahko iz riti potegne 60% popusta, tudi z 0% bonusa. Samo jih ne, ker povprečen naivnež plača pač polno ceno. Najslabše je, če zavaruješ v kakšnih centrih kjer imajo za vse zavarovalnice (in nobenih popustov).

Če zbiraš ponudbe, potem omeniš da da zavarovalnica X toliko popusta, če lahko zrihtajo ceneje, in običajno se pulijo za stranke in spustijo par €. Največja fora pa je, da si cifro zmisliš in bodo ceno po vsej verjetnosti še vedno spustili za par €. Sosedu je nazadnje uspelo tako, da si je zmislil eno cifro, pa je agentka še spustila par €, je dobil po neki smešni ceni zavarovanje.

Meni se z agenti ne da jajcat, tako da imam zavarovanje pri g24.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

janez77 ::

Meni in mojemu očetu je letos zelo poceni zavarovanje zrihtal agent Dušan Šmuc. Preveri za svoj avto na email: dusan.smuc@nasvet.info ali Gsm: 041 / 366 507

Tody ::

Agenti ne vlečejo iz riti % ampak se jim odpovedujejo. Točno se ve koliko % ima od vsake police. Zdaj če on misli da si dobra stranka ali neki se on lahko odpove svojim % in tebi zrihta nižjo ceno.

AndrejS ::

Problem pri zavarovalnicah pa je vedno pri izplačilu škode !

Invictus ::

AndrejS je izjavil:

Problem pri zavarovalnicah pa je vedno pri izplačilu škode !

Še nisem imel tega problema ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

gruntfürmich ::

koliko pa ste profitirali recimo napram drugim zavarovalnicam (triglav kot najmočnejši, etc...), ko ste se šli pogajat?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

francek1 ::

Invictus je izjavil:

Najcenejša opcija je najti dobrega agenta.

Le ta ti lahko da najboljšo ponudbo.

Vprašaj malo kolege ...

Najcenejša varianta je Wiz...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

T0RN4D0 ::

ČE zmečem noter svoje podatke, je wiz dobrih 50% dražji od g24.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

feryz ::

Wiz pravi 186,50 EUR, mojemu zavarovalničarju sem dal 120 EUR.

g24 hoče 114,93 EUR. To je že bolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

francek1 ::

Nimam pojma, kaj ste vi "not metali"....dejstvo je tole.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

St235 ::

tole ni nikaršno dejstvo, tole je zgolj primer izračuna, ki ga je opravila oseba zasbnega prava za lastne interese.

Tudi mene je za moje vozilo željene zavarovanje prišlo ceneje pri g24 kot pri drugih ponudnikih. Pa zato ne trdim, da to univerzalno dejstvo.

Blinder ::

če vnesem svoje podatke dobim pri g24 kake 50-60% ceneje kot pri tapopularnih zavarovalnicah. in nevem, 40% ceneje kot pri wiz.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Blazz ::

a to gledate samo navadno zavarovanje? ker kasko pri tehle online je velik nateg. Sem lani preračunal prav vse online in na koncu sem najceneje preko agenta dobil pri tilia-i. Seveda govorim o kasku.

St235 ::

dajmo nekaj razčisti: Univerzalna najcenejša rešitev NE OBSTAJA. Zato je edino pametno, da si vsak za svoje potrebe naredi izračun in bo videl kaj se v konkretnem trenutku za njega najbolj splača. In to vajo ponoviš vsako leto, ker se stvari iz leta v leto spreminjajo.

Tudi kasko zna bit pri g24 za koga izjemno ugoden (upoštevajo namreč kar PR obveznega zavarovanja).

gruntfürmich ::

francek1 je izjavil:

Nimam pojma, kaj ste vi "not metali"....dejstvo je tole.

tale izračun je zelo čuden.

ko pa gledam izračun wiza, mi da praktično enakega kot triglav z raznoraznimi popusti.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

T0RN4D0 ::

Ja, nateg pač.

Drugače pa brez kaska seveda. Osnovni+ asistenca.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

hp98 ::

Obujam temo. Kje se sedaj splača delat tak izračun?

smacker ::

Informativno tukaj: https://www.wiz.si/
Za najugodnejšo opcijo pa je še vedno treba par agentov obiskat (tut različni agenti iste zavarovalnice pridejo v poštev) in dobro prebrat splošne pogoje različnih zavarovalnic.

hp98 ::

Če gledam samo obvezno zavarovanje, je za en manjši starejši avto wiz precej cenejši kot nekaj ostalih zavarovalnic. Ima kdo wiz in je z njimi zadovoljen?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848211317 (351) kixs
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670237 (37828) ;-)
»

avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012525 (7701) BCSman
»

AO, plačilo po prevoženih km

Oddelek: Na cesti
417083 (5698) bambam20
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10525187 (20089) theBill

Več podobnih tem