» »

COD4

COD4

gamer12345 ::

Mene zanima, kak se uporabijo heki v igrah npr cod4? Kok se to neki injecta....

Ker bom znoro, na public serverjih majo vsi wh pa take fore.

Prosim pomoč!

hojnikb ::

pa ne igraj na takih serverjih ane :)
#brezpodpisa

gamer12345 ::

kje pa naj

hojnikb ::

prenehaj igrat cod4 al pa igraj na neshekanih serverjih :)
#brezpodpisa

wolf123 ::

Get a life!
Pregovor: Več glav več ve.
Slotech: Več glav se zaradi preobilice egoizma pobije med sabo.

Yacked2 ::

Kupi orginalno igro!
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Riff ::

poišči drug server

GamerBoy ::

Yacked2 je izjavil:

Kupi orginalno igro!

Lol ? Dvomim da je na org serverju kaj manj hekerjev, ker vsi ki igrajo CB&ESL or whatever zdj že obstaja (sem neativen že nekaj let) imajo seveda kupljene heke,ker se jih dobi že za par deset eur.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

BorutO ::

shadeX ::

Ker bom znoro, na public serverjih majo vsi wh pa take fore.


Si prepričan da majo heke?

Js sm si kak mesc nazaj zaželu par dni igranja COD MW 2 (original igra - in serverji). Upalim par tekem in itak ker tolk časa človek ne igra, rata slab za znoret. Pol se mi eno userje in sm zažigu ko idiot. Mel sem kar neke posrane kille. Pol me folk kar kika dol iz serverja..

Pol se mi ni dalo več :))

Lahk da majo drugi isto sranje. Saj ne veš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

BorutO ::

Dečki, če kupujete igre, imejte vsaj toliko spoštovanja do denarja, da ne hekater, ker če vas banajo s serverjev, sploh več ne moreš igrati multiplayerja z normalnimi igralci (kjer je zaščiteno pred hekanjem) ... Sem leta in leta preigral Counter Strike Source, in povem vam, igrati preko VAC serverjev je 1000x boljše kot pa tako. Zelo malo je hekerjev gor, pa če že so, niso dolgo, ker jih banamo. Aja, sem na enem nemškem serverju ali kako se temu reče, ki je pač švaba lastnik in ima ogromno serverjev od tf2, css, cs, in cs go. Da ne govorim, kako ima spletno stran porihtano. Nenormalno super.
Se pravi, en igra na našem serverju, katerem koli, pojavi se heker, in v Chat na netu dobiš sporočilo ID igralca, kateri server oz katera soba, pa kaj je napisal. Se pravi, nekdo se razpizdi, ker je heker gori .. pa napiše "F*** you cheater!" ... in to sporočilo avtomatsko prileti na Chat. Vse besede, ki jih kdo napiše v igri "Cheat-er, hack-er in admin" se avtomatsko prikaže celo besedilo, ki ga je napisal, kjer je notri vključena ta beseda. Res odličeno je nareto. Mam še nekje par slik, samo da jih najdem ...

Tako izgleda Chat
To je Log lista, kje se shranjujejo vsi podatki, ki jih kdo pusti na serverju. Se pravi chat v igri pa igralčev ID ipd
Tu je dnevni pregled liste Adminov, kjer je pod kontrolo, da kdo ne zlorablja "Admin Power"
Ban liste pa nisem naredil. Tudi tam je vse porihtano, Perma ban lahko daš samo preko Chata, pa še to moreš napisati njegov ID, ime, zakaj si ga banal pa demo (video). Če kdo pride jokat, da mu pokažeš. :)

Zato jaz ne igram na takih serverjih kot je CoD, kjer je res polno hekerjev ipd. Je kakor je, ampak Steam ima zelo dobro porihtano glede hekanja. Parkrat Steam zazna hek, pa si že na VAC banu, kar pomeni, da več ne moreš igrati na zaščitenih serverjih ampak še samo na onih, kjer hekajo vsi. :)

GamerBoy ::

Za cod, sploh pri teh starejsih te nikoli ne dobijo ce imas "privat" haxe, ker posodobitev ni ali pa so stoletja za razvijalci hekov. Recimo http://www.x22cheats.com/, bi prej na njih stavil kot na PB in podoben shit :D Seveda so izjeme nove igre, kjer je se ogromno neznank in se vcasih zgod,i da se pobana par procentovi igralcev, ko kaj novega pride v sistem "obrambe" :))
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158946 (3444) oo7
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934131856 (17102) Bantani
»

Kako narediti klan? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
156119484 (97307) einstein :P
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853478 (18011) Bananovec
»

Infinity Ward in Valve blokirata goljufivce

Oddelek: Novice / Igre
344971 (3424) BangBros123

Več podobnih tem