» »

Kako narediti klan?

Kako narediti klan?

1 2 3
4
»

JožeHorvat ::

Tole je zdaj malo vmesna izjava, ampak... Moj smrkavc kar dosti preigrava te strelske igre, predvsem call of duty verzije in kolikor mi pripoveduje je na ESL.EU dosti več boljših, naprednih klanov, igralcev kot pa na Clanbase-u. "Skil" ( je to prava beseda ? ) je večji tam.

Dome ::

Tole je zdaj malo vmesna izjava, ampak... Moj smrkavc kar dosti preigrava te strelske igre, predvsem call of duty verzije in kolikor mi pripoveduje je na ESL.EU dosti več boljših, naprednih klanov, igralcev kot pa na Clanbase-u. "Skil" ( je to prava beseda ? ) je večji tam.



To ni res, clanbase je dost bolši k ESL.

ZaOstali ::

Lepo bi bilo, če bi se skliceval na kak vir, če ne je oboje gnoj, in je le STL(SLO-TECH LEague) Ultra skill :P

šestglav ::

Pa se vi niste normalni

Clani se delajo s prijatli

Zgodovina sprememb…

xsannyx ::

Tole je zdaj malo vmesna izjava, ampak... Moj smrkavc kar dosti preigrava te strelske igre, predvsem call of duty verzije in kolikor mi pripoveduje je na ESL.EU dosti več boljših, naprednih klanov, igralcev kot pa na Clanbase-u. "Skil" ( je to prava beseda ? ) je večji tam.

ESL bolje! Zelo napreden varnostni sistem-na CBju bi lahko vsak čital z malo pameti in si delal multi acc in to :S na esl tega ni... Pa še 3x več matchov je. Vsaj v csju

the posebni ::

Če hočeš uživat v klanu(kar je pomen ubistvu xD) povabi prijatle pejte na linijo(skype,steam,xfire...) se pogovarjajte igrajte ClanWare in druge, tud če zgubite se sam zabavate in uživate :)

Če pa hočeš resni klan imet pa:
1. Naredi Spletno Stran. ( Lahko ti pri tem pomagam )
2. Nabavi si server, al ga kupi al si ga hostaj.
3. Pejt na publike in te ljudje morajo sami uprašat če bi lahko joinali tvoj klan(no tako usaj bo bil klan uspešen).
4. Dej jim teste pač za začetek 1 na 1 do 20 killov, potem ko vas je 3 al 4 pa jih testiraš v Friendly Klan War(fcw).
5. Ko imaš Roster od 7-10 Igralceu pejt se prijavit na kak Cup al turnir, maste FragCup pa ESL pa usega živega. :)

Po temu, če boste bli dobri kake finale na turnamentu al pač 2 al 3 na lestvici vas ljudje bojo opazli in potem se začne resno, recruitaš še 1 ki bo leadau klan in kikate vn une ki zaserjejo na klan warih in sprejmes une ki ne :)

Zgodovina sprememb…

einstein :P ::

Je kdo za, da naredimo ekipe in igramo brezplačen Microsoft Halo Combat Evolved? Igra je dokaj preprosta streljačina in tudi ne zahteva, da imate superračunalnik, lahko bi tukaj na STju sestavili ekipe in igrali ena proti drugi. V eni ekipi je pri brezplačni verziji do 10 igralcev, če pa igro ustvari nekdo, ki ima full verzijo, pa je max. 16 igralcev v eni ekipi. Igralo bi se seveda CTF (Capture The Flag), kjer so pač ekipe.

Zgleda pa takole ta igra:



Imaš pa seveda različna orožja, kot so: sniper, bazooka, gun, machine gun, razna vesoljska plazemska orožja in tisto kar je na vozilih, granate so navadne in plazemske. Cilj igre je, da prineseš/pripelješ zastavo iz nasprotnikove baze v svojo in tako dobiš točke, dobiš tudi score za streljanje...

Če koga zanima:

http://download.cnet.com/Halo-Combat-Ev...

Igrali bi pa kadar bi imeli čas. Zame je to nekje popoldne ali ponoči.

Lp :)

Nebi noben igral? :)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Navdušeni igranje multiplay iger - Regruting -=SBPC=-CLAN ?

Oddelek: Igre
161577 (1431) Rotaidal
»

Slo-Tech Clan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30836270 (29032) cnZz
»

Slo-tech multigaming clan

Oddelek: Slo-Tech
352031 (1220) Andrei15
»

.NEST 2005 iskanje klanov

Oddelek: Igre
472492 (1664) patriot10
»

COD MP problem

Oddelek: Igre
141878 (1628) Matek

Več podobnih tem