» »

Kako narediti klan?

Kako narediti klan?

1 2
3
4

DJ ViVanco ::

matr js sm takoj za slo-tech klan :D

pa kar se tice skillov... mogl bi met svoj medsebojni war pa bi vidl kdo res owna pa kdo ne
kokr sm js spilov na warih pa kjerkol me niso kej prevec ownal (se razni znani klani ne :\ )
uglavnm sm za!!!:)
(((((d ^_^ b)))))

waLkeR^! ::

Ja no, zmen se po msnju, pa dedicated nared... :)
Don't annoy me. I can be really really strange.

_blind_ ::

JS sem tudi za to da bi igrali tudi cod ladder. Pa ce bo kak test, bi js takoj na njega prisel za v clan.
mam pa kr izkusenj z vodenjem klana pa igranje v warih. Igram pa v [sK8] clan. Zmagali smo tudi na nestu v 2v2 cod ladderju.
Tako da ce bote ga res anredili pa tudi cod igrali naj me lider doda na msn: __blind__@email.si
I like SkA

bajsibajsi ::

Jst se javljam na dolznost v igri Worms2D 5vs5 >:D Sheep..beeeee.

bajsibajsi ::

Sorry za zgornji post... trenutek nedojemanja&slabosti v mozganski opni ... od 00.30 pa do zdej sm igral Call of duty...

DrLambda ::

V bistvu za klan ne rabiš vsega goraj naštetega, naš pred kratkim propadli (vsi smo preveč zaposleni s šolo/službo -> jaz slednje) =cWp= IRC kanala sploh ni imel.
Drugače pa klan le registrirajte na Clanbase (poznam nekatere smartasse, ki so si mislili da je okej če je klan kar tako), ker boste tam našli veliko klanov, ki se bodo na tekmo dejansko prikazali.

lp

Popravek:

-Će bo kateri klan rabil kakega člana za CSS ali CoD2 me konatktirajte na OS, ali mejl, ker sem trenutno brez klana.
Seveda se lahko zmenimo za test :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DrLambda ()

WOLF&RAVEN ::

LP!

a je kdo zuki ku bi bil za kak clan war z mojm BF2 clanam če je naj gre na www.silentrangers.com pa si naj mal prebere pa uleti na naše forume pa napiše kej pametnega u CLAN TO CLAN
AMD3500+ nVIDIA 7800GT Thermaltake SOPRANO, 430W,1G ram GIGABYTE 9 ultra

mcganja15 ::

pejd na cb!
www.clanbase.com
*avi'x*

IonDragon ::

Am ja. S CBjem imam slabe izkušnje, sploh s kakimi novimi klani. Oddaš zahtevo za war. Dobiš nazaj vse potrebno. Prideš na server. Njih od nikoder. Nikoli več ne zaupam klanom na CB. Samo še na MSN se menim z liderji, da gremo igrat. Ker tole najeda. Zbereš ves klan skup', treniraš pol madafakin' ure, potem pa jih ni od nikoder. Mislim halo.

billgates ::

sem bil tu nazadnje pred mesecem...kaj je sedaj z slo-tech klanom?

billgates ::

fino bi bilo ce bi mi kdo povedal

strictom ::

Počaki še en mesec ;)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

billgates ::

ja prosm jest nism nov na slo-techu. sem ze prej mel user name athlon 64 pol pa je neki slo po gobe ko sem neki nastavitev spremenil

strictom ::

Še 25 dni ...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

billgates ::

ma dej ne delaj se prevec pametnega

strictom ::

Zajebaval sem se. Če ti po pravici povem sam nisem bil dovolj izkušen z vodenjem clana. Prostovoljcev pa tut ni blo lih veliko. Če se pa kir javi mi pa naj sporoči :) Bi rad malo igral z asi slo-techa.

Še 24 dni in 1 ura do pravega odgovora :-P
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

weewex ::

Ja js se lahk javm za liderja ...
edini problem je ČAS, ker se delam šolo. V bistvu je vse odvisno od memberjev kako in kaj bodo storili med tednom, ko je lider odsoten...

Nardit pa mislem tut eno stvarco ki bo zagotovo pomagala klanu (tockovanje igralcev / kdor izgublja je kikan iz klana).
Memberji naj bi bli samo resni in zavzeti za klan, ne pa, da takoj ko vidi da ni nic warov pa treningov kar odide iz klana sodec, da je zanic klan...

Memberji so primorani storiti kaj vec za klan kot samo posedati za compom in nic delati.


PS:
Veliko uspehov pri iskanju liderja :D

Razerzone ::

bom jaz leader;) ce bomo cs igrali...

Zheegec ::

CS:S bomo igrali, mene tudi malo zanima. Tako priložnostno kakšen HS potalam 0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

billgates ::

dej mi rajs link od slo-tech clana sm bil v enem klanu pa se je leader ustasu k sem velik bolsi od njega pa me je kicko. cudak, pac. AJA, mora pa biti cod 2, ker sem edino v tej igri v "svojem elementu"

Zgodovina sprememb…

strictom ::

:\
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Razerzone ::

ja kaj ko bi s tem klanom ze zaceli? pa tocno dolocil ker spil se bo igral...

billgates ::

stric tom kolk dni še?

strictom ::

Zajebaval sem se s tistim :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

billgates ::

Saj vem, saj vem...sej zdaj sem se jest tudi:D

Type-R ::

STRICtom kolk jih je za CoD1 če je sploh kdo!!

M0ng0 ::

ej a ma gdo link ki bi si lahko dol povleku cod2... 8-O

Chronoboy ::

Seveda. Klikni downloads in tam lahko dobis demo.

waLkeR^! ::

M0ng0, tule je direkt link do CoD2 Demo verzije: klik!
Don't annoy me. I can be really really strange.

weewex ::

js sm pripravljen speljat to zadevo... prosm javte se vsi ki igrate call of duty 2 (tudi ostale igre vendar s 10 najmanj medium skill playerjov)...
s cod 2 lahko zacnemo kar takoj ! trenutno sem prenehal s svojim klanom in sem na voljo tako da javte se cimprej ker ne bom dolgo casa brez >:D
PS: glede tistega da member bolje igra od leaderja...v mojmu primeru ce bi meu, mislm d je lohk samo enakovreden, ce je pa res bolsi potem pa lahko recem samo to da je napiflan u nullo vsa orozja in vse mape (kar je skrajno malo verjetno v nasi mali drzavici). nocem se pa bahati !

lahk recm da bomo dosegali normo za high skilled klan s pogojem da bodo igralci le dosegali moj standard

Baxxxter ::

ja jaz sem tut za akcijo. sam začet je treba...:D vivanco a boma vzela stvar v svoje roke a? drugač nič nebo...:\

Razerzone ::

Kaj pa ce bi probal z cs 1.6 klanom ker igralcev je res veliko???

weewex ::

glejte nadaljevanje
Slo-Tech Clan

V nedeljo se dobimo na #ST-clan @ Quakenet (daste default quakenet server)... Ura se ni dolocena, zato bom kar cel dan gor :P
Only two things are infinite, the universe and human stupidity.

Špiler ::

Js mal špilam CS2D pa bi rd pršu v kakšen klan če obstaja.

DOOM_er ::

jst pa iščem battlefield 2 klan
Robots will steal your job. But that's OK

spader ::

Bf2 klanov je pouno imas od black panters, bum , 515team do ThC,...
Najbol aktivna internet stran je http://www.slo-gamers.com kjer smo igral bf2 sedaj pa čakamo na quake wars in pa bf2142.

bi0s ::

A kaksen ET klan rabi memberja, al pa da neredimo klan ? Kot sem že reko, igram 2 leti, samo sem nehal in spet začel zaj :P Mam mic, vent, msn :)

papameneger ::

ALO
A je kdo tukaj ki bi dal kak msn da bi se menili za kak fun war iz igre counter strike source


lp

zipp000 ::

www.slocss.com

tu je vse =)

Tilen ::

papameneger, na strani poisci Ovc4 ventrilo ip ter password. Se povezi in igraj z ljudmi kateri so za "Mix/fw".
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

PoticA ::

kdo je za Rise of the Witch king (ROTWK) klan? je kdo? :)

sword ::

najbolj resni klani za cod in cod2 so prav gotov TR oz. Tactical Realism... najbolj resen med njimi pa 82ndAB... na mesec je treba plačat 5$, pogoji, da postaneš rekrut pa skoraj nemogoči... ;)

(sam mal morm promovirat, k majo res super serverje itd... :P)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sword ()

plavi85 ::

BF2 CLAN =iNs= www.the-moment.eu

msn: blue@the-moment.eu

DOOM_er ::

plavi sm te dodal na msn
Robots will steal your job. But that's OK

moongo ::

sory k motim pa spreminjam temo, a kdo ve za kak klan za age of empires2, da bi se učlano:)) ?

darius ::

Iščem 3 resne Igralce CSS za 5on5 igranje, predvsem za ESL. midd/high
zainteresiran? MSN: stagar_dt@hotmail.com ali navadni mail stagar@mail386.com
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

iLichu ::

a je kdo za da nardimo klan za cod4 ??? imam pa level 34 ^^

strictom ::

Na CWjih se uporablja mod, da lahko uporabljaš samo določena orožja in addone.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Npr., polavtomatskih sniperk ni.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

iLichu ::

rabm folk za taktično igranje cod 4,tko da bi mel taktike in to , če ste za mi pisite na ZS :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iLichu ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Navdušeni igranje multiplay iger - Regruting -=SBPC=-CLAN ?

Oddelek: Igre
161582 (1436) Rotaidal
»

Slo-Tech Clan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30836283 (29045) cnZz
»

Slo-tech multigaming clan

Oddelek: Slo-Tech
352031 (1220) Andrei15
»

.NEST 2005 iskanje klanov

Oddelek: Igre
472494 (1666) patriot10
»

COD MP problem

Oddelek: Igre
141881 (1631) Matek

Več podobnih tem