» »

Problem s spletnim nakupom prek Ebay

Problem s spletnim nakupom prek Ebay

RoadBlock ::

Zivjo.

Sem nov na forumu, vpisal pa sem se, ker opažam da se tukaj da dobiti veliko dobrih informacij o vsemu :)

Sam imam sledeči problem:
Prek Ebay-a sem kot gost kupil steklo ekrana za telefon. Prodajalec je "trusted seller", ima ogromno pozitivnih feedbackov. Naročil sem zadevo v začetku decembra, dobil naj bi jo 12-17 decembra. Nakup sem opravil preko Vise. Na Mail sem dobil potrdilo o nakupu (račun), s strani ebaya in Vise. Ko zadeva ni prispela sem počakal vse do 27.12.2013. Takrat sem se registriral na ebayu, in jim pisal o tem, da nisem dobil ekrana, poslal jim številko računa in transakcije. Naj bi slovel kot podjetje, ki odpisuje. Do danes nisem dobil odgovora. Sedaj naj bi se moral obrniti na Ebay, vendar se ne morem. Ko z novim računom dam, da nisem prejel "item", ne morem preprosto "Open A Case", zato ker tega nakupa ni pod mojim accountom. Sedaj ne vem, kaj narediti. Kako kontaktirati Ebay?

Sam upam, da nisem zaje*al s tem, da sem na ebayu prijavljen pod drug email, kot prek katerega sem naročil. Dejstvo je, da ko sem se probal registrirati s tem emailom s katerim sem opravil nakup, mi napiše, da je email v uporabi, in da moram potrditi registracijo. A na mailu nimam nobenega emaila od Ebaya da potrdim registracijo. In sem nekako bil ujet vmes, zato sem uporabil drug email da sem jim pisal. Mi mogoce zaradi tega ne odpisejo? Ker mislijo da je "fraud" ?

prosim za pomoč, rad bi dobil ta ekran že. Kaj lahko naredim, in kako?
To je bil moj prvi spletni nakup, in itak, baksuz, takoj težave ... meh :/

Hvala vsem za pomoč :)

Hayabusa ::

Iz kje si naročil zadevo ? Če Kitajska, potem zna trajati...


Poglej tu:
http://ocsnext.ebay.com/ocs/cuhome?


Do 8.1 imajo dopuste:
http://community.ebay.com/t5/Weekly-Cha...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

RoadBlock ::

Ne ne, Anglija je. In piše da naslednji dan pošiljko že predajo, + da odgovarjajo na vsa sporocila prejeta prek ebaya ..na mojega niso ..pa je že 5 delovnih dni mimo ...

Sej to sem opisal že zgoraj. Ker sem prek drugega accounta notri, ne morem "prijaviti" težavo ... preko tistega maila pa ne morem notri, ker naj bi mi poslal aktivacijo na mail, jst pa nisem nič dobil, brišem pa tudi ne ... ČE bi se lahko prijavu preko tega maila, bi lahko podal prijavo ... tako pa ne morem ...

Zgodovina sprememb…

Hayabusa ::

Od 26.12 do 6.1 imajo v tujini dopuste...

Kateri email uporabljaš ? V spam mapi ni ničesar ? Naj pošljejo email še 1x.

RoadBlock ::

Mail sem jim poslal 27.12.2013 ... je vključno z 6.1.2014?

Gmail. Sem zdaj nekaj probaval, pa tista aktivacijska koda ne deluje ... mogoce mi pa uspe dobit moj ebay account nazaj ...

RoadBlock ::

Ko sem končno našel na nemški verziji ebaya stran kjer vpišeš mail, da še enkrat pošljejo potrditveno geslo, dobim ven stavek:

Sorry! We're currently experiencing technical difficulties and are unable to complete the process at this time.

Thanks -.-

Hayabusa ::

Ko sem končno našel na nemški verziji ebaya stran kjer vpišeš mail, da še enkrat pošljejo potrditveno geslo

Daš link od te strani, bo še komu prav prišlo ?

RoadBlock ::

https://scgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?...

Ubistvu, greš pod Community support, tam pod Account, potem daš registracija accounta, in podaj nekje piše da če si izgubil geslo za verifikacijo accounta, da klikneš ..potem pa še mail vpišeš in je :) samo ne dela ...

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435936256 (5608) lolipop2

ebay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19743246 (32637) Tilen

prodaja preko ebay (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5322166 (11289) Alamar
»

e-Bay

Oddelek: Kaj kupiti
213054 (2001) darkolord
»

ebay.de in ebay.co.uk

Oddelek: Pomoč in nasveti
214511 (3587) hudychk

Več podobnih tem