» »

Uncharted 4: A Thief's End (PS4)

Uncharted 4: A Thief's End (PS4)

Skyman ::

Ja vem to da je 50% krajsi Lost legacy,hoce sam pac povedat da te remake brez veze,delajo kdor je hotu je zadevo preigral ze prej.Ko bo na PC prislo bo pa to samo via travnik sploh ob ceni 50€.Dons je pa itak en remake skor drazji k 1 let star spil v akcij.

scipascapa ::

Jap piratstvo je še vedno močno.

yayo ::

me zanima kako bo zgledal Unch.1 remaster, ker je igra precej stara. Drugače, Lost Legacy je meni bil prav lušten. Tudi zato, ker je Claudia Black bila moj celebrity crush tam od 2000 do 2010. Žal se je postarala :)) Sicer pa sem jaz starejši od nje...

oo7 ::

A bodo sploh dali Uncharted 1, 2 in 3 na PC ?

springfield ::

Nic niso rekli. To zdaj je 4 & Lost Legacy. Prve tri so remasterali za PS4.

yayo ::

ampak ps4 verzije se da portat na pc, problem je bil portat iz ps3 na ps4 zaradi čisto drugačne zasnove konzole.

GR2 ::

ahac je izjavil:

Prihaja remaster Uncharted 4, ker zdaj je treba remaster delat že par let po izidu.

Reči kar hočeš, ampak poglej faco glavnega karakterja pri Spider-Man, sem lahko samo hvaležen da sem igral remastered verzijo, ker je razlika x100. Ostalo pa res verjetno opaziš samo s split screen primerjavo.
No pa je končno Uncharted tudi na PC, čeprav osebno sem igral že na PS3 in PS4. Na PS5 še vedno lahko igraš vse dele, edino PC-jaši so prikrajšani za prve 3 dele.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

oo7 ::

springfield je izjavil:

Nic niso rekli. To zdaj je 4 & Lost Legacy. Prve tri so remasterali za PS4.


Lahko bi bile še prve tri igre že zaradi likov skozi vse tri igre.

dolenc ::

Eh v najslabšem primeru vzameš en poceni ps4 če bi rad prve 3 preigral.

Ni neke hude ovire, da jih ni na pc.

yayo ::

Vedno isto jodlam, vem, ampak bom še enkrat ponovil. ;) Uncharted franšiza se je rodila zahvaljujoč genialnosti gospe Amy Hennig katere se morda kdo spominja še iz časov Playstationa 1, ko je bila zaslužna za rojstvo igre Legacy of Kain: Soul Reaver in za njena nadaljevanja. Ženska je začela potem delati za Naughty Dog in prišla na dan z idejo in scenarijem za Uncharted. Bila je vodja projekta in scenaristka prvih treh iger (tudi četrte v bistvu, dokler ni zapustila Naughty Dog),Bruce Straley in Neil Druckmann pa sta bila njena asistenta. Ker je Druckmann požel planetarni uspeh z igro The Last Of Us, in ker smer v katero je Hennigova pognala četrto igro ni bila po godu lastnikom/investitorjem (sumim, da so se bali, da brez familijarnosti in streljanja iz prvih igre ne bi veliko zaslužili) so ji vodstvo nad razvojem četrte igre vzeli in ga predali v roke "golden boyu" Druckmannu. Kot veteranki, originalni kokoši, ki je nosila zlata jajca ter avtorici franšize ji v bistvu ni ostalo nič drugega kot dati odpoved in zapustiti ND. Amy Hennig JE Uncharted, zato so meni prve tri igre veliko ljubše od četrte in bi jih rad videl na PCju. The Lost Legcy, katero je "režiral" Straley mi tudi pošteno sede, pri Uncharted 4: A Thief's End pa mi nekaj pošteno manjka, ne vem točno povedati kaj, ampak imam tak občutek. Druckmann pa mi gre na kurac, čeprav priznavam njegov talent. :)) Kurčev povzpetnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

dolenc je izjavil:

Eh v najslabšem primeru vzameš en poceni ps4 če bi rad prve 3 preigral.

Ni neke hude ovire, da jih ni na pc.


Lahko bi bili tudi za PC če je četrti del. Drugi del je zelo dober.

Izi ::

Pa ima sploh smisel igrati 4. del, če nimaš pojma o čem se gre pri prvih treh?
Kolikor sem slišal se zgodba skozi vse dele ves čas nadaljuje in v vseh delih igramo isti lik, Nathan Drake.

yayo ::

je nekako enako kot prebrati le tretji del Gospodarja Prstanov. Ne veš kdo so liki, ne vidiš kje in kdaj se spoznajo, kaki so odnosi med njimi, kaj jih goni, od kod so začeli in kam gredo v življenju. Zelo dobro vprašanje Izi. Je res žalostno igrati le četrto igro.

yayo ::

oo7 ::

yayo je izjavil:

je nekako enako kot prebrati le tretji del Gospodarja Prstanov. Ne veš kdo so liki, ne vidiš kje in kdaj se spoznajo, kaki so odnosi med njimi, kaj jih goni, od kod so začeli in kam gredo v življenju. Zelo dobro vprašanje Izi. Je res žalostno igrati le četrto igro.


Točno tako kot si napisal. Morale bi biti vse 4 igre.

Izi ::

Super, ta PC kolekcija vseh Uncharted iger je mnogo bolj logična kot pa samo 4. del.
Vprašanje je samo koliko mislijo računat za celo kolekcijo. Čeprav je 5 iger jaz ne mislim dajati 100€ ali celo več.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Super, ta PC kolekcija vseh Uncharted iger je mnogo bolj logična kot pa samo 4. del.
Vprašanje je samo koliko mislijo računat za celo kolekcijo. Čeprav je 5 iger jaz ne mislim dajati 100€ ali celo več.


Dvomim, da bi bilo 100 eur tudi vseh 5 iger skupaj. Jaz bi rekel za vseh 5 iger skupaj polna cena 59 eur.

yayo ::

Če je trač resničen in če pravrazumem pride trilogija Amy Hennig na pc šele naknadno.

original trailer prve igre za PS3

Remastered za PS4

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::



Uncharted Legacy of thieves colection. Menda za PS5 in PC.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Uncharted Legacy of thieves colection. Menda za PS5 in PC.

To je že uradno potrjeno, "Uncharted: Legacy of Thieves Collection" pride v začetku 2022 za PS5 in PC. Najprej za PS5 in malo zatem še za PC.
Ta kolekcija vsebuje samo 2 igri:
1. Uncharted 4: A Thief's End (2016)
2. Uncharted: The Lost Legacy (2017)

Sem malo pobrskal. O prvih treh igrah za PC zaenkrat ni nobenega govora. So samo pobožne želje.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Se pravi bodo prodajali v paketu Uncharted 4 + DLc.

oo7 ::

Uncharted: Legacy of Thieves Collection - Pre-Order Trailer | PS5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

lol sony slabši in slabši

Players who purchased Uncharted 4: A Thief's End, Uncharted: The Lost Legacy, or Uncharted 4: A Thief's End & Uncharted: The Lost Legacy Digital Bundle have the option to pay $10/€10 to upgrade to Uncharted: Legacy of Thieves Digital Version. The upgrade will be available starting at launch on January 28, 2022.

Owners of PS4 disc copies must insert them into the PS5 every time they want to download or play the PS5 digital versions. PS4 game disc owners who buy the PS5 Digital Edition disc-free console will not be able to get the PS5 version for the discounted price.

PlayStation Plus members who claimed Uncharted 4: A Thief's End via their PlayStation Plus subscription are not eligible for the $10/€10 digital PS5 upgrade.

Please note that the multiplayer mode included in Uncharted 4: A Thief's End and Uncharted: The Lost Legacy will not be a part of this new collection.

oo7 ::

Možen izid igre za PC 15 julij 2022.

oo7 ::

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC izid igre 20 junij 2022 ...

oo7 ::

Uncharted glede na Steam DB prestavljen iz septembra na 19 oktober 2022.

čunga lunga ::

oo7 je izjavil:

Uncharted glede na Steam DB prestavljen iz septembra na 19 oktober 2022.

Nič več, je že prestavljeno na 30. december 2022. Glede na manjko informacij, morajo imeti precej težav pri Iron Galaxy Studios.

oo7 ::

čunga lunga je izjavil:

oo7 je izjavil:

Uncharted glede na Steam DB prestavljen iz septembra na 19 oktober 2022.

Nič več, je že prestavljeno na 30. december 2022. Glede na manjko informacij, morajo imeti precej težav pri Iron Galaxy Studios.



30 december to že diši po 2023.

scipascapa ::

to je pa to če daš predelavo delat studiju, ki nima pojma :)

oo7 ::

Uncharted pride na PC 19 oktobra 2022


Sistemske zahteve

čunga lunga ::

oo7 je izjavil:

čunga lunga je izjavil:

oo7 je izjavil:

Uncharted glede na Steam DB prestavljen iz septembra na 19 oktober 2022.

Nič več, je že prestavljeno na 30. december 2022. Glede na manjko informacij, morajo imeti precej težav pri Iron Galaxy Studios.



30 december to že diši po 2023.


Tokrat očitno potrjeno zares. Izid 19. oktober 2022.

oo7 ::

Sistemske zahteve




Uncharted: Legacy of Thieves Collection - Pre-purchase Trailer | PC

oo7 ::

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection gets detailed PC requirements, RTX3080 for 4K/Ultra/60fps




19 oktober za PC

ahac ::

Izgleda, da gre za dober port. Ocene so podobne kot za PS5 verzijo.

Metacritic (PC)

88
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dolenc ::

Alrajt, lepo da Somy počasi še na pc kaplja.

ahac ::

Na blogu so napisali kako je šel razvoj igre za PC in kako planirajo naprej:

How Uncharted: Legacy of Thieves Collection's PC launch speaks to Naughty Dog's present and future
https://blog.playstation.com/2022/10/19...

Mislim, da je odlično, da pravijo:
...moving forward, adding PC development to the way we develop games...

Če bodo v prihodnosti PC imeli v planu že pri razvoju igre, bo PC release narediti lažje in hitreje.

---

Uncharted: Legacy of Thieves Collection - Launch Trailer | PC Games
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dolenc ::

Sej logično, kolega Cerny je sforsiral x86 v konzole, ne več nek svoj nestandarden ali powerpc čip tako, da jim ne predstavlja več grozen razhod med arhitekturo, konzole od ps4 naprej so pač pc. MS je dodal svoje, s politiko pc je del xbox ekosistema.

Dolgo je trajalo al zdej imamo vsi nekej od tega, Somy dodaten trg z malo vložka, mi pa špile!

oo7 ::

Uncharted: Legacy of Thieves | PS4 - PS5 - PC - Steam Deck | Graphics Comparison | Analista De Bits

Skyman ::

Pocasi bi bilo dobro da bi kaksen nov del prisel v smislu uncharted 5....spati in predelovati stare igre ni biznis

yayo ::

Igra kdo, ki ni nikoli igral na Playstationu? Vtisi?

meho7 ::

Ima se kdo probleme z mouse smoothing?

cias ::

yayo je izjavil:

Igra kdo, ki ni nikoli igral na Playstationu? Vtisi?


Kar sem gledal PC only gamer reviewerje v glavnem stokajo da je kontrola z miško v k.

meho7 ::

cias je izjavil:

yayo je izjavil:

Igra kdo, ki ni nikoli igral na Playstationu? Vtisi?


Kar sem gledal PC only gamer reviewerje v glavnem stokajo da je kontrola z miško v k.

Vecji kot imas fps manjsi je mouse sensitivity ter manjsi kot imas fps vecji je mouse sensitivity:))
Shitty console port. Baje je patch ze odpravil ta bug vendar se nisem testiral

Kayzon ::

yayo je izjavil:

Igra kdo, ki ni nikoli igral na Playstationu? Vtisi?


Jaz igral pred leti na playstationu,in menim da gre za eno najbolj precenjenih igricarskih serij. Je kot streamlined Tomb Raider,pa govorim o pravi Lari Croft,ne tej k je kopirala Uncharted igre. Kinematicno vzdusje gor dol,je igra hodi naprej streljal pa obcasno plezaj v stilu assasin creeda kjer samo drzis gumb naprej. Zelo linearna zadeva,zgleda dobro ampak je tak popcorn rec,brez neke globine.

yayo ::

jaz sem sicer tudi vse igre iz serije igral na PS konzolah vendar mi Uncharted prija, je kar je, nekakšna videogame varianta Indiana Jones filmov s pompoznimi "setpieces". Poletno ali božično/novoletno igranje, ko se hočeš spočiti od kakega zahtevnega rpgja ali drugačne open world igre. Sem pa že patetičen fen original Tomb Raiderjev, ker so okus moje mladosti, igral sem tudi vse kar je prišlo po CORE Design igrah ampak iger v svoji glavi nisem nikoli smatral za tapravi TR. Opažam na Redditu/Twitterju glasno gibanje, ki zahteva od Crystal Dynamics remaster originalnih iger (so že odgovorili, da nimajo v planu)medtem, ko oni pripravljajo spet novo Laro, ki ne bo samotarka ampak team player in zelo verjetno woke.

"On this new adventure, Lara will encounter a challenge she can only overcome with a team at her side. Collaboration is foreign to her - she's always succeeded alone, so in this situation she's a fish out of water."

So, if this is to be believed, it sounds like Lara could be leading a whole team of new tomb raiders. According to Sacred Symbols, the devs are looking for an "authentic British" actress in their mid-30s to take on her role, which, as VGC writes, will also reportedly include "romantic scenes with another female character". Whether any of this actually turns out to be true remains to be seen - we'll just have to watch this space.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

dolenc ::

Čeprov je uncharted zabavna Indiana Jones avantura in klasičen tretje osebni shooter, če ga sedaj igraš, je pa špil naredil veliko stvari prvi.

Banter, ki ga ima Drake sam s sabo ali kompanjonom, ik na rokah, ko se dotakne bližnje stene, vse animacije "mocap", za tist čas precej napredni modeli, materjali in obrazne animacije. Prvič sem tle tud videl kako se pesek deformira, ko hodiš. Kako Drake reagira, ko streljajo na njega, vizualno sploh 2jka je bila za svoj čas kar divje vidit. Sam level dizajn, kako usmerja igralca, da se ne izgubi.

Veliko teh stvari je samoumevnih v marsikerem modernem špilu, ampak vse skupaj je bilo prvič tam in špil je imel res poštimane detajle, daleč pred drugimi. Od tukaj tudi ta "legendaren" status.

oo7 ::

Dvojka in štrika sta mi najboljši igri. Težko bi se odločil katera je boljša :)

oo7 ::

Here is how you can fix the mouse movement issues in UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection



https://www.dsogaming.com/news/fix-mous...

oo7 ::

Kot kaže Uncharted na PC-ju ni tako popularen kot prejšnje SONY igre god of War, SPider-man, Horrizon Zero Dawn...

Why Uncharted's Recent PC Release Didn't Do as Hot as Other Franchises
https://gamerant.com/uncharted-pc-relea...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
525665 (313) yayo
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449114561 (4312) oo7
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913257 (5949) scipascapa
»

E3 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6311729 (10240) djabi

Več podobnih tem