» »

Uncharted 4: A Thief's End (PS4)

Uncharted 4: A Thief's End (PS4)

««
7 / 7
»
»»

dronyx ::

Zanimivo da ta igra ne deluje s procesorjem i5-3570K. Ostale Sony predelave do sedaj so delovale s tem procesorjem.

ZiedRieke ::

Uncharted 4 je na PCju samo WOW!!! Ta Legacy of thieves collection za PC nažalost vsebuje samo 4 in 5 del, tako da sem moral predtem na emulatorju(RPCS3) preigrati 1,2 in 3 del. Emulator je deloval brez težav pri vseh 3 delih z custom nastavitvami...
Zaenkrat sem igral šele kakšne 2ure(chapter5), ampak špil verzija 1.0 deluje na 5let starem računalniku gladko, brez crashov, skoraj vse na ultra nastavitvah 60fps, 3K resolucija. Potrebno je bilo samo naknadno dodati skripto za ultrawide podporo med cutsceni. Edino požere pa slabe 10gb VRAMA :S
Igram z xbox one controlerjem, verjetno zato ker sem se navadil od prvih treh delov igranja na emulatorju... Probal sem tudi z miško, pa je res malo čudn filing pri strelanju...drugače ok.

dolenc ::

Mal traja na začetku, da končno prideš do prave uncharted avanture, al potem je res dober špil.






meho7 ::

Malo me odbija pri igri realizem. Vsi liki, ki jih upravljas so izzurjeni kaskaderji, hardcore plezalci ter strokovnjaki za orozje. :))
Bi bilo boljse, ce bi upravljal samo eno osebo.

dolenc ::

Če hočeš bol realističen pristop z raytracing grafiko, greš enostavno v hosto gobe nabirat.

ZiedRieke ::

Baje je 4del še najbolj realističen, v prejšnih delih so bli zombiji, monsterji itd...

dolenc ::

Še en k se mi je glih dopadu. Na začetku sem bil mal meh... Al zna bit, da mi je najljubši del simulacije.

oo7 ::

ZiedRieke je izjavil:

Baje je 4del še najbolj realističen, v prejšnih delih so bli zombiji, monsterji itd...



Ja tisto tudi meni ni bilo všeč pri prvih treh igrah.

ZiedRieke ::

dolenc je izjavil:

Še en k se mi je glih dopadu. Na začetku sem bil mal meh... Al zna bit, da mi je najljubši del simulacije.



Čudovito, to igraš gamepad kontrolerjem ali miška/tipkovnica?

dolenc ::

Gamepad, mal ma hecen aiming uncharted, se je blo treba mal navadet, sem probal tud na miša, sam ni ga čez vibracije in položaj zarodka na stolu.

ZiedRieke ::

Mislim, da je aim tudi odvisen od izbire težavnosti igranja. Glede na to kak aiming na gamepadu je bil v Uncharted 1, se mi zdi v 4ki vrhunsko. V prvem delu ni bilo totalno nobene pomoči pri strelanju(autoaim), niti na story/easy stopnji.

dolenc ::

Ja "problem", tudi če izklopiš autoaim, je upočasnjena hitrost premika, ko si blizu tarče. Ni stalno linearno.
Sej ni slabo, sam se moreš pa navadit.

Enka je mela res bol slabo. V dvojki se mi zdi da so poštimal, al sem pa dovolj dolgo igral, da sem se navadil. V trojki vem da so spet spremenili, pa sem se rabil ponovno navadit. 4rko sem rabil tisto magagaskar sekcijo, pol mi je blo pa načeloma že vseeno, neki prbližen sem zadel. Je pa špil sigurno od vseh delov najbolj dodelan.

oo7 ::

UNCHARTED: Legacy of Thieves November 16th Patch Notes

Added support for older CPUs without AVX2 feature support
If an older CPU is detected the title will switch to a fallback executable, either u4-l.exe or tll-l.exe
Note: This method allows users with newer CPUs to still benefit from AVX2 support without impact to their performance

Mouse Improvements
Additional fixes to prevent loss of camera control for users in windowed mode
Additional fixes to camera behavior while strafing
Improved camera speed in photo mode at higher framerates

Stability Improvements
Fixed a crash from choosing not to delete a corrupted save file
Changed GPU driver version notification to allow users to skip the warning without updating
Enabled a command line option to change the shader cache directory from the default location in C:\ProgramData (see HOW TO CHANGE SHADER CACHE LOCATION below)

Updated motion blur correctness at up to 8k resolution

oo7 ::

Govorice


Uncharted serija naj bi doživela reboot. Igro naj bi primarno delal nek drug studio Naughty dog pa naj bi služili kot pomožni studio.

čunga lunga ::

oo7 je izjavil:

Govorice


Uncharted serija naj bi doživela reboot. Igro naj bi primarno delal nek drug studio Naughty dog pa naj bi služili kot pomožni studio.


source ?

yayo ::

je samo trač ampak, če je res je brezveze. Totalno nepotreben reboot, kaj je pa manjkalo Nateu? Lahko bi šli v evolucijo in mu dodali team, saj ima ženo, hčerko, brata, Sullya... Amy Hennig je želela serijo nadaljevati, Druckmannov pogoj, ko je prevzel, pa je bil, da bi štirica bila zadnja Nateova avntura.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

ahac ::

... kaj je pa manjkalo Nateu?

Ne izgleda kot Tom Holland. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yoco ::

Je igra še vedno "hroščata" na PCju?

oo7 ::

yoco je izjavil:

Je igra še vedno "hroščata" na PCju?


Nišem še probal.
Jaz čakam na nižjo ceno. Itak sem igro že preigral na PS4 tako, da se mi nem udi.

yoco ::

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

Je igra še vedno "hroščata" na PCju?


Nišem še probal.
Jaz čakam na nižjo ceno. Itak sem igro že preigral na PS4 tako, da se mi nem udi.

Sem jo zvečer probal in jo za enkrat ne priporočam. Zelo ne optimizirana igra. FPS mi skače med 20-60, Spidermana sem pa igral brez problema. Mislim, da je bolje počakati na še kakšen patch!

oo7 ::

Neil Cuckman pravi, da je Uncharted je zaprto poglavje.

The next installment of Uncharted will not be made. Neil Druckmann confirmed this in an interview regarding The Last of Us series.

yayo ::

Mislim, da je Druckmann načrtno zaključil dobo stoičnih (Joel iz TLOU) in humornih (Nate iz Unch.) mačotov v Naughty Dog igrah. Prišli so novi časi.

oo7 ::

yayo je izjavil:

Mislim, da je Druckmann načrtno zaključil dobo stoičnih (Joel iz TLOU) in humornih (Nate iz Unch.) mačotov v Naughty Dog igrah. Prišli so novi časi.


Z njima so postavili temelje ND-ja sedaj pa v neko čudno skrajnost.

ZiedRieke ::

Sedaj sem prišel do Chapter 17. Igra je res vizualno zelo privlačna, ampak za razliko od prejšnih delov in v primerjavi z Tomb Raider rahlo dolgočasna. Puzzli so preenostavni, akcije je dokaj malo, večinoma skakanje in plezanje preko ovir. Na momente dokaj dolgočasno igranje ali pa se mi samo zdi, da ni tistega tapravega vzdušja...
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
525669 (317) yayo
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449114568 (4319) oo7
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913258 (5950) scipascapa
»

E3 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6311730 (10241) djabi

Več podobnih tem