» »

youtube to mp3 tako da bo kvaliteta čimboljša

youtube to mp3 tako da bo kvaliteta čimboljša

solatjek ::

Torej, s čim pretvoriti youtube posnetek v mp3 da bo kvaliteta čim boljša? Kakšna je nasploh kvaliteta zvoka v youtube posnetkih, se da to kje videti, verjetno je v HD boljša kot na nižjih ločljivostih ali se motim? Vsi programi, ki sem jih preizkusil so bili takšni, da je bil mp3 128 kb/s, igralo pa je kot da bi bil 96 ali celo manj.

Vnaprej hvala.

Lp

Trupl0 ::

meni je tale še najboljša: http://www.youtube-mp3.org/sl
sicer res da je 128kbit ampak je boljš kot recimo snipmp3, kjer isto piše 128, sliši se pa pol manj :(
If you are going through Hell, keep going !

hojnikb ::

yt v mp3 ?
a ste resni
#brezpodpisa

solatjek ::

Hja, potem mi pa povej, kje si naj snamem glasbene datoteke, ki bodo boljše kvalitete? Potrebujem izključno za lastno uporabo.

lp

Hayabusa ::

Če gledaš v flash playerju, nastavi najvišjo kakovost, DL video in ga s "Format Factory" pretvoriš.

hojnikb ::

vkmusic
#brezpodpisa

Hayabusa ::

Vkmusic je samo v ruščini (up. vmesnik) ?

hojnikb ::

so ?
#brezpodpisa

Hayabusa ::

Problem oz neprimerno za razvajeno mladino, ki ne zna drugega kot lublanščine.Safr, stari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

hojnikb ::

Ja. Jaz pa čisto dobro shajam z njim, kjuč ničnemu znanju cirilice in ruščine... Cela jeba stari..
#brezpodpisa

Hayabusa ::

Vaški posebneži imajo svoje privilegije, ja.

black ice ::

youtube-dl in ffmpeg.

hojnikb ::

Dobim kri iz ušes, ko slišim 128k junk..
#brezpodpisa

black ice ::

Na žalost je veliki večini vseeno kar se kvalitete tiče.

hojnikb ::

dokler ne slišiš kvalitete, ti je res useeno.
#brezpodpisa

black ice ::

Napačnemu predavaš. :)

Hogar Grozni ::

Tu je link, pa si nastavi kvaliteto mp3.

lp

Izi ::

hojnikb je izjavil:

Dobim kri iz ušes, ko slišim 128k junk..
Najbolj smešno je, da take izjave ponavadi dajejo tisti, ki imajo na integrirano zvočno priklopljene male računalniške satelite ;)
Tam je tudi 32kbps več kot dovolj. Ne moreš torej posploševati, Kako kvalitetno muziko rabiš je torej povsem odvisno od kvalitete tvojega hardwarea.
Najprej rabiš zvočno kartico ranga 100+ EUR, spodoben receiver in seveda kvalitetne zvočnike. Potem pa se lahko pogovarjamo o smislu 320kbps bitratea ali več.

Tr0n ::

solatjek je izjavil:

Hja, potem mi pa povej, kje si naj snamem glasbene datoteke, ki bodo boljše kvalitete? Potrebujem izključno za lastno uporabo.

HDtracks, torrenti ipd., torej strani, kjer dobis lossless audio. Snemat YouTube audio, ki je v najboljsem primeru 192 kbps z vprasljivim izvorom, je kriminal za usesa. :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

klemenSLO ::

Sej 128kbps sam po sebi še ne bi bil tak problem, če bi bil audio ki je naložen gor primerne kvalitete. Ti lahko slab posnetek pretvoriš v 320 in ne bo nič boljše....
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Tr0n ::

Ja, source je definitivno problem. :)

hojnikb ::

Izi je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Dobim kri iz ušes, ko slišim 128k junk..
Najbolj smešno je, da take izjave ponavadi dajejo tisti, ki imajo na integrirano zvočno priklopljene male računalniške satelite ;)
Tam je tudi 32kbps več kot dovolj. Ne moreš torej posploševati, Kako kvalitetno muziko rabiš je torej povsem odvisno od kvalitete tvojega hardwarea.
Najprej rabiš zvočno kartico ranga 100+ EUR, spodoben receiver in seveda kvalitetne zvočnike. Potem pa se lahko pogovarjamo o smislu 320kbps bitratea ali več.

Ni res. Oz.,ja če se pogovarjama o AAC, tam je dosti manj artefaktov pri nizkih bitrejtih. Ampak mp3 pa rata obupen pri =>128kbit, neglede na hardware.
#brezpodpisa

solatjek ::

Spremljam tole temo, ki sem jo odprl. Vsi se strinjamo, da je iz YT težko dobiti dobro kvaliteto. Še vedno ne vem, kje je kakšna dobra alternativa za mp3 datoteke, ni ravno moja želja pridobiti mp3 datoteke na vsak način iz YT.

lp

Tr0n ::

Saj sem ti napisal. :)

klemenSLO ::

Včasih sem pobiral dol z eMule... zdaj pa nevem če to sploh še deluje.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Unknown_001 ::

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

elomat ::

Meni dela "Free YouTube to MP3 Converter" odlično.

http://www.dvdvideosoft.com/products/dv...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: elomat ()

jedateruk ::

Je kdo nabavil kak plačljiv program za pobirati mp3 z youtube-a, ki bi bil boljši kot zastonj spletni pripomočki? Pozna kdo npr. "any video converter", "YTD", "save2pc" ali kaj podobnega?

black ice ::

Brezveze kupovati, ce dobis zastonj.

win64 ::

jedateruk je izjavil:

Je kdo nabavil kak plačljiv program za pobirati mp3 z youtube-a, ki bi bil boljši kot zastonj spletni pripomočki? Pozna kdo npr. "any video converter", "YTD", "save2pc" ali kaj podobnega?


Noben program ti ne bo "izboljšal" kvalitete, če imaš na izvoru(v tem primetu youtube) slabo kvaliteto.
Če hočeš dobro kvaliteto boš potreboval izvor v losseless formatu(flac, WMA Lossless, APE...) ali vsaj mp3 320 VBR.

St235 ::

jedateruk je izjavil:

Je kdo nabavil kak plačljiv program za pobirati mp3 z youtube-a, ki bi bil boljši kot zastonj spletni pripomočki? Pozna kdo npr. "any video converter", "YTD", "save2pc" ali kaj podobnega?


kvaliteta originala je tisto kar omejuje kvaliteto končnega izdelka, in namesto da plačuješ ne vem kak denar za pretvornike (ki na kakovost pol k ne vplivajo), si pač kupi original komad želene kakovosti.

jedateruk ::

Black Ice in Lakotnik29, saj nisem mislil, da bi kupil nek program, vsi programi se lahko dobijo na torrent tržnici.

Potem je isti klinc, ali potegnem mp3 dol iz npr. clipconverter.cc ali z nekim windows programom? Pa da še nekaj vprašam: obstaja kak p2p program za glasbo? Torrenti so bolj za velike stvari, če grem na npr. torrentz.eu iskati kakšno pesem, ne bom skoraj nič našel.

Zgodovina sprememb…

shemish ::

Simple!

1. Upoštevaj da je kvaliteta odvisna predvsem od nalagalca vsebine.
2. NE potrebuješ programovja, preprost Firefox plugin zadevo reši v sekundi:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefo...

Zadeva sliši na ime YouTube center. Ponuja veliko kar ostali ne!

ProGo ::

YTD in nastaviš najboljšo kakovost. Če je na YT 240p tudi v mp3ju ne bo kvalitetno.

hojnikb ::

jedateruk je izjavil:

Black Ice in Lakotnik29, saj nisem mislil, da bi kupil nek program, vsi programi se lahko dobijo na torrent tržnici.

Potem je isti klinc, ali potegnem mp3 dol iz npr. clipconverter.cc ali z nekim windows programom? Pa da še nekaj vprašam: obstaja kak p2p program za glasbo? Torrenti so bolj za velike stvari, če grem na npr. torrentz.eu iskati kakšno pesem, ne bom skoraj nič našel.

slabo iščeš... pri torrentih lahko pobereš tudi posamezno pesem dol, kjub temu, da je mogoče uploadan cel album :)
#brezpodpisa

jedateruk ::

Ok, pa mi daj nek torrent iskalnik za pesmi ali mi daj torrent link za npr. pesem "Jelena Rozga - Cirkus".

SomeoneLOVEU ::

Jaz uporabljam to, in moram reči, da je kvaliteta zelo dobra.

einstein :P ::

solatjek je izjavil:

Torej, s čim pretvoriti youtube posnetek v mp3 da bo kvaliteta čim boljša? Kakšna je nasploh kvaliteta zvoka v youtube posnetkih, se da to kje videti, verjetno je v HD boljša kot na nižjih ločljivostih ali se motim? Vsi programi, ki sem jih preizkusil so bili takšni, da je bil mp3 128 kb/s, igralo pa je kot da bi bil 96 ali celo manj.

Vnaprej hvala.

Lp



listentoyoutube.com
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Redorange ::

Tukaj lahko izbiraš kakovost do 320kb/s

http://www.youtubemp3pro.com/

se ti pa odpre v novem oknu potem link

AmokRun ::

Max bit rate na youtube je 192kbps
http://www.h3xed.com/web-and-internet/y...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube to Mp3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5616276 (4062) AmokRun
»

Bitna hitrost zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
413896 (2600) XLapse
»

konverzija AAC v MP3

Oddelek: Pomoč in nasveti
261400 (1067) Baja
»

24bit FLAC

Oddelek: Pomoč in nasveti
194107 (3334) popster
»

Vsak deseti prodani album je gramofonska plošča (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
11150130 (38526) gruntfürmich

Več podobnih tem