» »

Slovenci vedno bolj brezbrižni na cesti.

Slovenci vedno bolj brezbrižni na cesti.

1 2 3
4
»

TheJack ::

Jaz bi na tiste nadvoze čez avtocesto postavil snajperje, ki bi koknili vsakega voznika tovornjaka, ki bi se znašel na prehitevalnem pasu. There, I said it. Pa naj se usuje.

Aja, enako velja za Romune, ki vozijo po črti med pasovoma, z dvema kolesoma na prehitevalnem, z dvema pa na voznem pasu.

St235 ::

predlagam kak tečaj dihalnih vaj ali kaj podobnega, če te take stvari delajo živčnega.

TheJack ::

St235 je izjavil:

predlagam kak tečaj dihalnih vaj ali kaj podobnega, če te take stvari delajo živčnega.


Hvala lepa za nasvet. Hodim že na plesni tečaj. Po mojem je to dovolj.

St235 ::

glede na ideje, ki jih imaš bi rekel, da ne.

TheJack ::

St235 je izjavil:

glede na ideje, ki jih imaš bi rekel, da ne.


Meni se zdi odlična ideja! Prvih par dni bi bilo seveda nekaj žrtev (vozniki tovornjakov in tisti, ki bi se znašli na poti tovornjaka z mrtvim voznikom), kasneje pa ga ne bi bilo tovornjakarja, ki bi upal zapeljati na prehitevalni pas in za sabo delati več stometrsko kolono. Promet bi stekel hitreje. Voila!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

St235 ::

To veš, da zaradi zagovarjaš pobijanje ljudi zaradi prometnih prekrškov? Predlagam obisk zaprte ustanove, preden se ti obrne na slabše.

TheJack ::

St235 je izjavil:

To veš, da zaradi zagovarjaš pobijanje ljudi zaradi prometnih prekrškov? Predlagam obisk zaprte ustanove, preden se ti obrne na slabše.


Moje mnenje je, da ga skoraj ni problema na tem svetu, ki se ga ne bi dalo rešiti z dobro postavljenim snajperjem. Sem spadajo seveda tudi prometni prekrški.

Double_J ::

Ne vem zakaj se delate norca z Rusov. Če bi imeli pri nas take razmere, bi bile ceste zaprte od konca oktobra do aprila. Pri nas ene trikrat na sezono zapade malo več snega in je vsakič prometni kolaps, število nesreč v tistem dnevu pa najbrž mnogo večje kot pri Rusih (v enem dnevu). Da o tem, kakšne cvetke gledam na cesti vsak dan, sploh ne bi. Če bi imel kamero v avtu, bi komot nalepil en slovenski video bedakov.


Rusi v snegu in poledici vozijo bolj nevarno, kot mi v poletnih mesecih, kaj šele v zimskih. Sej se vidi na posnetkih, kako vozi ene polovica vozil.
Dve šivanki...

TheJack ::

Aja. Obrne na slabše? Kako? Bom potem postavljal havbice na mostove?!

Furbo ::

Oh ja, kako vas zrevoltirajo čisto običajne situacije v prometu. Kaj hujšega kot če je treba malce zavreti ali dati nogico z gasa. A ste sploh še normalni? Zaradi vas nikomur nikoli ni bilo treba zavirati?

Jaz se folku na cesti samo še smejem.

Se mi pa zdi da preveč ljudi v službi stiska zobe, doma ga jebe baba, vmes na cesti bi pa vsak rad bil cel car. Trobljenje in pizdakanje za folkom zato ker je bilo treba zavirati malce? Jejhata. Jaz tak video raje ne bi dal na splet.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Double_J ::

http://www.dnevnik.si/kronika/smrt-sest...

Kaj pa tole? Tle pa bi morala država plačati kakšno milijonsko odškodnino... če se bo šlo na sodišče.
Dve šivanki...

Aston_11 ::

Odškodnine za izgubo bližnjega so majhne. V rangu par deset tisoč eur po glavi - torej ata toliko, mama toliko, morda bratje in sestre pol manj. Bistveno bistveno manj kot v primeru, če postaneš invalid.

V glavnem čudno se mi zdi, da je voznik spregledal otroka, ki teče proti prehodu za pešče. Gužva morda.

FlyingBee ::

zelo žalostno, vedno učim, da se pogleda levo in desno ter spet levo, ampak otrok ali zamišljen človek hitro naredi tako napako
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Držanje pravil po cestah (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
38864329 (56049) BigWhale
»

razlogi za tako vožnjo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13320598 (12669) šernk

Več podobnih tem