» »

Subwoofer problem

Subwoofer problem

Andrej_ID ::

Probleme mi dela subwoofer iz kompleta Infinity TSS-1200. Ko dobi sub signal, se sliši takšen zvok, tudi če se ne pradvaja nobena datoteka.



Mi zna kdo povedat kaj je narobe? Elektronika, membrana?

Goran's Blog ::

To je pomoje popačenje od samega ojačevalca, ko je stvar preveč "naglas". Pomoje če znšaš glasnost če ma sub na zadnji strani to možnost ne bi smelo delati tega. Drgači je to vsesplošni pojav ;)

Andrej_ID ::

Sem dal use nastavitve na receiverju na minimum in je ta zvok še vedno prisoten.

Goran's Blog ::

Hm čudno potem, šum bi se moral izničit ko daš na nič ojačevalec. Si mogoče kaj premaknil sub da ni kakšen vpliv od elektrike tudi to pride kdaj, drgači pa ne vem mogoče slab zvočnik ali pa tako dela :)...

madog ::

KAr slišiš je Brum vsaj tako smo mi temu rekli, to je inducirana napetost na dovodne kable do zvočnikov ponavadi pride do tega če imaš zvočniške kable neoklopljene in jih pelješ preblizu električnih kablov ki so pod napetostjo.

kako imaš speljane kable? po notranji inštalaciji zraven elektro kablov?
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Andrej_ID ::

Sem sedaj cisto izoliral kable od tega suba. Probal sem pa se eno stvar. Izklopil sem audio kabel in problem ostaja!! Torej tudi brez audio signala, samo ce je zvocnik na stromu, se slisi ta zvok!

Goran's Blog ::

Potem ima ojačevalec tako popačenje...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Fizikalna razlaga pri napajalnem kablu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
10010511 (5687) Trancedeejay
»

Kako je folk naiven - ne vedo kaj kupujejo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27429264 (14588) CoolBits
»

Avtoojačevalec 5 kanalni ali posamični?

Oddelek: Kaj kupiti
223357 (3096) borut_p
»

Polariteta zvočnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
769788 (8768) Trancedeejay
»

Logitech Z-680

Oddelek: Zvok in slika
312799 (1529) glinik

Več podobnih tem