» »

S-budget

S-budget

Matev ::

Kakšne imate kaj izkušnje z trgovskim iznamkami.

Jaz sem recimo reden kupec prebranca (od ete).
Pa sem za foro poskusil in kupil s-budget prebranec.

Zagotovo zadnjič, ga od daleč nikoli več ne kupim.
Dobesedno voda in ostanki fižola v piksni.

Unknown_001 ::

S-budget?

Tole res ni nekaj, da bi lahko v hrani spodobno užival. Recimo pomarančni sok od njih je še dodatno z vodo razredčen tak da je okus bolj ko ne po cukru, pa še to je plehko in sama voda. Edino, kar je imel po pomaranči je bila barva, ki se jo komaj vidi, ko je tok vode not. Jaz dok se bo dalo ne bom tega kupoval.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

theBill ::

Včasih je od izdelka do izdelka različno, ampak generalno je nekako takole: najboljše Lidl in Hofer izdelki glede razmerja cena/kvaliteta. Spar in Despar linija zelo v redu, S-Budget malo manj. Mercator izdelki še kar OK, Mercator generik največji poden. Tuševe linije izdelkov pa ne poznam.


So pa bili na testu ZPS špageti S-Budget ocenjeni enako dobro kot Barilla, zmagali pa so Despar. Med zadnjimi Mercator generik linija. Celega testa ZPS zahudiča nikjer ne najdem, njihova spletna stran pa je plačljiva. Podobno je bilo tudi na testu tablet za strojno pomivanje posode.

Najboljši špageti res Barilla?

Na testu so preverili 14 različnih špagetov. V laboratoriju so določili količino vode. Pravilnik določa, da lahko sušene testenine vsebujejo največ 13,5 % vode. Vsi vzorci so vsebovali manj vode, nižja vsebnost vode namreč zagotavlja večjo mikrobiološko stabilnost. Senzorični ocenjevalci najvišje ocene "zelo dobro" niso podelili. Najbolje ocenjeni so bili Spaghetti DESPAR, za njimi pa so se zvrstili Spaghetti Barilla (tako navadni kot polnozrnati), S Budget spaghetti Spar in bio spaghetti Hofer. Test je torej pokazal, da cena ne odraža kakovosti. Cene navadnih špagetov so se gibale od 0,7 do 2,18 evrov/kg, medtem ko so polnozrnati špageti več kot še enkrat dražji, saj so zanje odšteli od 2,84 do 3,32 evrov/kg. Vir: VIP 6/2010

http://www.lifestylenatural.com/2851/Iz...

Buggy ::

ce je govora o prebrancu probaj Hoferjevega...meni skoraj boljsi ko od Ete. Kar se pa Sparovega tice pa sem tudi jaz prisel do istih ugotovitev..voda in en sam pofl...Etinega pa skoraj nikoli nimajo. Ce pa ga vzamem na zalogo.

fosil ::

Večina trgovcev ima dve blagovni znamki.
Tista kakor boljša je običajno kar v redu.
Tista ta poceni je ponavadi res bolj žalost.
Tako je!

alexa-lol ::

pomfri s-budget je uredu.

urosz ::

ni to že 100x premleta tema? mislim da so zaključki bili vedno približno taki, da so generični izdelki pač cenejši, ne pa nujno slabše kvalitete. v nekaterih primerih dobiš celo boljši izdelek kot če kupiš priznano blagovno znamko.

konkretno, meni so zelo dobri naslednji s-budget izdelki:
energijska pijača
morski sadeži
jajca (ni razlike)
smetana za kuhanje
skuta

vorantz ::

naj dodam na spisek še s-budget sirčke
mmmmm

turk1990 ::

S-budget skutin in jabolcni zavitek, kruh za toast, kosmiči za v mleko, zmrznjena zelenjava...vse to je super..morski sadeži tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: turk1990 ()

menjalnik ::

Nimam slabih izkušenj z temi izdelki, glede na tisto ceno, ki jo imajo teli izdelki sem kar zadovoljen:)

T-h-o-r ::

hofer ma nekatere podobne cene kot s-budget, s tem da je kvaliteta na nivoju vseh Firm
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Venomus ::

Nekateri izdelki so slabi, nekateri so pa dobri in vredni svojega denarja...

Zdaj se spomnim samo mlečne karamele... Iste kot prodaja Hofer, neka rumena vrečka z kravo. Krava je ista, isti logo, samo zelena vrečka z S-budget barvo. Enako dobre kot v Hoferju, mogoče še malo boljše.

gruntfürmich ::

najraje se trgovskim znamkam izogibam, razen če res dobro poznam zadevo. ker sem bil v skoraj vsakem primeru nategnjen... čisti podn se mi zdijo jagrovi in tuševi, pa merkator najosnovnejši. s budgt pa tko-tko.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347106671 (43129) zmaugy
»

trgovinske znamke in kvaliteta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912330 (10593) mulc007
»

Artikli v trgovinah (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5512529 (8889) jalovec09
»

Solidne alkalne baterije ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5213299 (9479) mat xxl
»

Uvožena hrana po trgovinah (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28467986 (62060) ...:TOMI:...

Več podobnih tem