» »

:) iz Vietnama

:) iz Vietnama

pramarko ::

K je tle internet glih tolk poceni (500 Dongov/minuto, 1SIT = 75 Dong) si ne morem kaj, kakor da posljem pozdrave se slo-techovcem! Tule je informatika sicer precej za Evropo, ampak slo-tech se vseeno hitro nalozi :)

LP
marko

||_^_|| ::

o kakšnih dongih ti to?

SkIDiver ::

Najbrž da Vietnamskih:) (denarna enota).

Odin ::

To si šel tja kot turist?
Kak pa je kaj življenje tam?


No jaz pa vam pošljem lepe pozdrave iz Sarajeva!

globoko grlo ::

hehe, dej kkšno vietnamko (gverilko nalbolš) pofotkej pa gor malimen

na veke vekomaj hvaležen

pozdrav vietkongovce:D

aja, fajn se mej

Thomas ::

No, boš povedal kako je tam, ko prideš nazaj!

Za tačas pa ... enjoy!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gh0st ::

Da se ne boš potepal po kakšnih junglah. Tam so še vedno veterani, ki blodijo brez cilja in upanja!! :D :D
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

||_^_|| ::

Šele zdej sm vidu naslov teme>:D

Thomas ::

Trenutno pa v Vietnamu razsaja atipična pljučnica. Majhna epidemija. Informiraj se.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Double_J ::

Nevarna stvar in to globalnih razsežnosti.

Tudi pri nas primer-neke ženske, ki je prišla iz Vietnama.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

pramarko ::

Spet sem doma... :( Zaradi one epidemije 1 mesec predčasno... :( Tako sem se odlocil, ker so mi starsi povedali, da je v SLO ena punca, ki naj bi staknila virus v Vietnamu... glede na to, da nas je Slovencev v Vietnamu bolj malo in da je ravno ona obolela... se mi je zdeva zdela precej resna. Pa v bistvu tam sploh ni panike, ljudje sploh ne vedo, da razsaja kakšen neznan virus! Sedaj se je izkazalo, da ta dečva nima tega virusa, pa tudi mediji so glede tega kar nekako utihnili... jaz pa sem tačas priletel domov. Škoda, da so na letalski družbi tako hitro našli prosto mesto, sicer bi si definitivno premislil. No, sem si pa s preostalim denarjem v tolažbo kupil fotiča :)
Kakorkoli... naslednje leto bom najbrž spet šel v Azijo, ampak takrat ne bom vzel s sabo mobitela, da bom lahko nemoteno užival do konca :)

Glede Vietnama... vse skupaj je precej cigansko in obarvano z rdečo barvo komunizma, ampak ko sem se po nekaj šokantnih dneh privadil in ovrgel higienske predsodke sem resnično užival! Mi lahko tudi s študentskim žepom tam precej elegantno živimo, saj je vse ful poceni. Cca. 2 kg banan sem kupil za slabih 70 SIT. Fotoaparat, ki v EU stane med 650 do 750 Evrov sem tam nabavil za 350 USD, lepo urejena hotelska soba s klimo, TV, dvema posteljema in zajtrkom za dve osebi pa povprečno stane 10USD.

bf4ed ::

:D Glavno da ti nič ni.
A kaj si pa sploh tam delal, dopust ali kaj?>:D

BlackHole ::

Ok, če zdaj v Sloveniji izbruhne tale bolezen, potem vemo kdo je možni krivec za to.;) Ampak cene so pa res privlačne tam.

Matty ::

Ah Vietnam...

Pogresam ze eksotiko... ce bi vsaj imel cas...

<< Jest sm glih vceraj za 1KG dal euro in pol... :(((

Koliko te je prisla letalska, oz. kako si letel tja? Preko Bangkoka ali direkt? Firma?

Sandi79 ::

Ej Pramarko po kolk so pa zdaj "obrtnice" tam še skoz po 10$
>:D >:D >:D

S tem postom kršim vsa svoja navidezna moralna načela

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sandi79 ()

Klemenn ::

heh, ravno mi je frend povedu, da je za 20k letel v london, tam prespal in prišel nazaj :\

x_darc ::




Evo ti enega vietnamca za spomin :P

pramarko ::

Letel sem z Air France za 166k. Route: Brnik-Paris-Bangkok(smo se ustavili samo za 40min)-Ho Chi Ming
V London sem pa pred dvema letoma letel za 14k :)

Sandi, nisem prav veliko spraseval, je pa en tip uletel do mene in tule je povedal priblizno tole: "You! Wanna do BUM BUM? 18 years old! Wery prety! 300 000 Dong, you can do EVERYTHING you want! EVERYTHING!!" Ce preracunas, je to 20 USD... tako da... :\ Ni mi jasno kako potrebni morajo bit oni stari dedci, k sm jih videl v druzbi s sumljivimi Vietnamkami, da se jim racunica izide tudi z drago letalsko karto... Ce predpostavim, da pri nas te storitve z dodatno vrednostjo stanejo 50 USD in da tudi njim uspe kupiti karto za 170k SIT (vsi iz EU s katerimi sem se menil so placali vec - razen ti iz istega letala), pomeni da bi morali kupiti te usluge z dodatno vrednostjo vsaj 29 krat ali veckrat, da bi svoji firmi upravicili stroske. >:D Tako da morajo imeti res precej velika rezervoarja pod popkom. Sploh pa jih se ceneje pride, ce si omislijo kaksno prijazno soprogo.

x_darc hvala za vietnamca :)) ga bom sprintal in vedno nosil s sabo v denarnici :D

Sandi79 ::

He he Pramarko.
Banane so poceni. Vendar tisti možakar punci pobere približno 10$
pa še pretepe jo dostkrat.
Sicer bi pa bi zdaj rajši šel malce v Malezijo. >:D


BUM BUM ......hahaa haaa >:D

Matty ::

pramarko...

zakaj? "You! Wanna do BUM BUM? 18 years old! Wery prety! 300 000 Dong, you can do EVERYTHING you want! EVERYTHING!!"

Tocno zaradi tega hodijo v vietnam, bangkok, ... Da lahko naredijo vse kar hocejo in da jih potem nihce ne kaznuje... in vidi... pa se mlajsa roba je tam dol, in to v evropi pac ne dobis...

Mimogrede, pred par leti sem na zanzibarju dobil obcutek, da tja dol hodjo zenske na seksualne izlete... za moske pac tam ni interesantno, saj so vec ali manj muslimani, zenske pa tam hitro dobijo partnerja, ki mu potem placujejo sobo, kosilo, darila... (in on verjetno priporoca kaksne dobre place, da dobi se kaksno malenkost od teh placov...)

Glede Ryanaira.. novembra sem bil tam (povratna iz Klagenfurta) za 10500 SIT... okoli prvega maja grem tja pa me bo prislo skupaj s taksami 19.91 EUR - taksa v Bruslju malo cez 9EUR, na Stanstedu 10, leti pa po 0.01 (ok, letim iz Bruslja, ker pac tukaj delam)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo je pobil več ljudi? Hitler ali Stalin? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12012568 (7220) bokaj
»

Na Linux gre tudi Vietnam (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
29919022 (12994) MrStein
»

Nakupi v Bangkok-u se splača ???

Oddelek: Kaj kupiti
192323 (1601) Sandoval
»

Iraq - Vietnam 21ega stoletja?

Oddelek: Problemi človeštva
432461 (1695) DavidJ
»

Naj citati

Oddelek: Loža
493210 (2645) jeti

Več podobnih tem