» »

Pomoč glede grafične kartice

Pomoč glede grafične kartice

Fatal1ized ::

Torej rabil bi pomoč glede garancije. Sem imel HD 5870, katera mi je normalno delala leto in pol. Potem sem jo moral odnesti na servis zaradi glasnega ventilatorja (tehnična napaka).

Potem sem dobil novo grafično, isti model z istimi specifikacijami le drugačne oblike.
Vendar tukaj zdaj nastopi problem. Ta grafična mora imeti nekakšno napako ker mi ni in ni hotela delati normalno. Sem probal 5 različnih driverjev, na novo inštaliral windowsa ter probal v dveh računalnikih. S to grafično sem ime le probleme. Igre so štekale. Računalnik se je kdaj pa kdaj tudi nekako čudno obnašal da sem videl slikovne pike (po tem sem ponavadi dobil modri zaslon smrti). Sem posnel na telefon in pokazal na servisu. Žal ga nimam več, tako da vam ga ne morem pokazati.
Torej sem jo odnesel na servis 2x (brez nje sem bil približno 1 mesec). Med tem časom sem imel HD 5770 od brata noter in je delalo popolnoma normalno. Niti enega problema. Na servisu so rekli da ne najdejo nobenega problema, da mora biti problem v mojem pc-ju. Vendar ni logike! Če je problem moj pc, zakaj imam probleme samo s to grafično ;((
Potem sem kupil GTX 670 in vrgel to HD 5870 v škatlo. Danes sem jo našel ko sem pospravljal sobo. In zdaj ne vem kaj naj naredim z njo. Je še zmeraj v garanciji, kot nova. Uporabljena približno 2 tedna. Ali jo naj probam odnesti še parkrat na servis in upam do bodo našli težavo? Ali je kateri izmed vas imel podobne probleme, kaj predlagate?

Hvala za odgovore. Lp

Frenckie ::

A si kaj pomislil na napajalnik, a prenese polne obremenitve grafične kartice?

Fatal1ized ::

Ja seveda prenese. Če te pa že zanima katrega imam evo: http://www.coolermaster-usa.com/product...
Sem ga kupil ker sem na začetku mislil dati 2x HD5870 noter

Fatal1ized ::

Torej noben ni imel nobenih problemov s katerokoli računalniško komponento ali katero koli drugo elektronsko napravo, katera nebi delala pravilno. Vendar bi na servisu trdili da niso našli nobene napake in trdili da dela pravilno?

Janac ::

Ja nes na servis ane. Kupu si grafo in v teh 2 letih al kok mora delat brezhibno, izkoristi svoje pravice, nihče drug jih ne bo namesto tebe.

kixs ::

Lahko je problem v BIOSu, probaj nalozit zadnjo verzijo - mislim od maticne plosce in se enkrat probaj.

Hmmm... morda pa ne, ker si napisal, da si ze probal v dveh racunalnikih...

Odnesi na servis in naj ti to zrihtajo!

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PROFIservis - nepozabna izkušnja nakupa (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
21044728 (9601) cyberwarfare
»

Asbis d.o.o. smrdi!

Oddelek: Kaj kupiti
4910434 (4995) Sssaga
»

Računalnik se mi izklaplja

Oddelek: Pomoč in nasveti
121910 (1656) madness777
»

Nemorm uporabljati ati display driverjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
261299 (1102) Xserces
»

ATI Radeon HD 5850 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
34523801 (11514) Xserces

Več podobnih tem