» »

Logitech harmony

Logitech harmony

cordoba ::

Pozdravljeni.

Kupil bi nek univerzalni daljinec, ker jih je kar nekaj pri hiši. Želel bi malo boljši model, recimo do 100 eur. Lahko kdo svetuje, ker nevem na kaj točno naj bom pozoren pri nakupu? Imel pa bi harmony modele! Hvala

dottor ::

Kateri koli Harmony boš kupu nimaš kej zgrešit. Sam uporabljam 200i in je super. Rešiš se dveh dodatnih daljincev na mizi. Hotel sem uzet še enega za očeta ampak 200i in 300i ne izdelujejo več :(
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cordoba ::

Ja sej, te dobri modeli so vsi prodani. Te tuch modeli mi pa ne pasejo..

freesty ::

Kaj pa harmony 650?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Mavrik ::

Jaz imam Harmony Smart Control, ki je sicer nekoliko dražji, ima pa bistveno boljši daljinec kot so tiste ogromne touchscreen grozote. Dela kul s PS3, 360ko, Onkyo receiverjem in Samsung TVjem.
The truth is rarely pure and never simple.

cordoba ::

650 model sem gledal, ampak mi deluje cheap :)
Aha Mavrik, ta model sem gledal, ampak so ga na neki strani uporabiki pljuvali, da se ponoci slabo vidi in, da ko tipkas ni tako simpel. Se pravi moras gledat kaj pritisniti...

Jaka5 ::

Ce koga zanima prodajam harmony 650, nov, orig. zapakiran...

Mavrik ::

cordoba je izjavil:

Aha Mavrik, ta model sem gledal, ampak so ga na neki strani uporabiki pljuvali, da se ponoci slabo vidi in, da ko tipkas ni tako simpel. Se pravi moras gledat kaj pritisniti...


Jaz s tem nisem imel težav, je pa res da daljinca ne uporabljam za tipkanje teksta :)
The truth is rarely pure and never simple.

ombre ::

Imam model 600, prej sem mel harmony 525 - bratranec pa ima mislim da model 650. Je pa padla kakovost izdelave glede na prejšnji model - to je sigurno, pri mojem daljincu imam težavo, da če ga pretreseš preveč, oz. ti pade iz rok se resetira... Baterije niso najbolj stabilne v ohišju.

Drugače pa služi namenu, tipke so vidijo ok v temi.
OmbreMan - Galaxy of knowledge

cordoba ::

Mavrik je izjavil:

cordoba je izjavil:

Aha Mavrik, ta model sem gledal, ampak so ga na neki strani uporabiki pljuvali, da se ponoci slabo vidi in, da ko tipkas ni tako simpel. Se pravi moras gledat kaj pritisniti...


Jaz s tem nisem imel težav, je pa res da daljinca ne uporabljam za tipkanje teksta :)

Se pravi ga priporocas? Sem pred nakupom :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Univerzalni daljinec

Oddelek: Kaj kupiti
121478 (1181) klasicni
»

Programiranje daljinca za TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
163803 (3132) dvihtelic
»

Fizični produkti kot storitev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11930196 (26787) BigWhale
»

Xbox One bo dobil daljinca

Oddelek: Novice / Konzole
3815101 (9823) antonija
»

Mede8er MED500X Full HD Network Media Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6512219 (9817) upgrade

Več podobnih tem