» »

Univerzalni daljinec

Univerzalni daljinec

Mare3 ::

Pozdravljeni, morda obstaja kakšna varianta v obliki univerzalnega daljinca da se znebim teh treh daljincev ki ležijo na kavču. Trije zato ker vsaka stvar potrebuje svojega...tv se ne prižge brez svojega daljinca, potem je tu tista Arria škatla za T2 televizijo, ki pravtako potrebuje avoj daljinec, potem je pa tu še mini daljinec za zvočnike. Vse skupaj potem leži vsepovsod in pada po tleh ter se tako uničujejo, zato bi bila idealna rešitev en "pametnejši" daljinec ki bi bil zmožen upravljati vse tri naprave. To sploh obstaja? Saj imam lahko na telefonu ampak določenih stvari nima in to ni to.

Mare2 ::

aleksander10 ::

Aleksander

"A friend is someone who gives you total freedom to be yourself. (J.M.)"

misek ::

Sam uporabljam Harmony 650 že kakšnih 10 let. Ena lastnost je ta, da zna sočasno prižgati TV, STB in ojačevalnik. Zato nikoli več ne grem nazaj na 3 daljince :D

ttommy ::

Gamer

Mare3 ::

Na telefonu imam IR samo so programi vsi neki na pol narejeni... Hvala za linke verjetno si bom enega vzel, samo ne vem ali bo podpiral tisto škatlo za T2.

Tomson ::

Sam imam že kar nekaj časa tole variatno - Harmony Elite (s hubom) in lahko samo pohvalim. Gor cca. 8 naprav, vse deluje tip top, nastavljanje preko aplikacije je super praktično, skratka, zadeva ni poceni, je pa TOP, kupiš 1x in imaš leta in leta. Na amazon.de za 219€ ali electronics4you ali še ceneje na Computeruniverse.net za 199€ ... Harmony modeli bi vsi morali podpirat škatlico od T2ja, vsaj pri Telekomovi je tako ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Raw ::

Pred leti imel Harmony One in še enga starejšega. Po nekaj mesecih uporabe obupal. V firmware je zapečen neki LAG, ki se ga kljub nastavitvam ne moreš znebit. Tud support je na koncu priznal. Tečni LAG pri uporabi meni ubije uporabnost. Raje 5 daljincev kot enga Harmonyja. Vsak (sicer ponavadi manj "pameten") univerzalec je brez teh annoying časovnih zamikov. Mogoče so od takrat že kaj poštimal.
I am what I am and I do what I can

McClane ::

Obstaja kakšna cenejša varianta?
200€ za daljinec se mi zdi čisto preveč, pa pri Harmonyih ti Logitech zna odreči podporo na starejših modelih ko pride nov ven in imaš lahko samo drag dodaten obtežilnik za papir
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Mare3 ::

Še to me zanima. Uporablja kdo na telefonu aplikacijo, ki bi podpirala upravljanje s to T2 škatlico? Nisem še našel delujočega programa s katerim bi lahko to upravljal...

Scorpia ::

Mare3 je izjavil:

Še to me zanima. Uporablja kdo na telefonu aplikacijo, ki bi podpirala upravljanje s to T2 škatlico? Nisem še našel delujočega programa s katerim bi lahko to upravljal...


Kolikor sem gledal, peel smart remote ima najbolj razsirjeno bazo, in najbolj fukncionalen, ostali so bolj tko tko. Zal pa se mi je zelo zameril z usiljenim reklamami. Sli so tako dalec, da se ti ze med odklepanjem telefona usiljuje reklama.
////

urosh ::

@6RAW imam tudi sam Harmony One. Uporabljal na priblizno 10 napravah. Tezavo z lagom sem imel samo pri eni napravi - skatli od Amisa. Tu je lag bil res problematicen in se ga ni dalo v celoti resiti. Resil sem potem tako, da sem pri Amisu zaprosil za novejse skatle in s temi dela cist super. Uporabljam ga ze 10+ let in dela odlicno. Tudi baterija se mi zdrzi (pri nasi uporabi) 10 dni.
Sem materi za RD nabavil isto enega (drug model od Logitecha) in ko sem se vpisal v racun, mi je kar ponudil, da prekopira vse iz starega - sem za hec probal in je delalo vse kot na mojem. Njegena potem prekonfiguriral in dela bp.

klasicni ::

Jaz sem tudi imel vrsto let Logitech Harmony One (dokler ga niso polomili otroci) in sem bil zelo zadovoljen. Zdaj sem kupil Logitech Harmony Companion - zelo zadovoljen.
https://www.amazon.de/Logitech-Harmony-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klasicni ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Univerzalni daljinec za digitalni sprejemnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
82139 (1986) floyd1
»

univerzalni daljinec

Oddelek: Pomoč in nasveti
242882 (2344) DragonHeart
»

Kateri univerzalni daljinec?

Oddelek: Zvok in slika
142822 (1430) mat xxl
»

logitech harmony one

Oddelek: Zvok in slika
91605 (1364) Dr_M
»

Univerzalni daljinec

Oddelek: Zvok in slika
92166 (2059) vinetu

Več podobnih tem