» »

Vrednost prenosnika? Toshiba F50-180

Vrednost prenosnika? Toshiba F50-180

koli99 ::

Zanima me vrednost prenosnika Toshiba Quosmio F50-108.

Prodal ga bom brez diska in napajalnika.

Kakšno bi dali ceno na bolho?

Hvala za pomoč!

Invictus ::

0 EUR.

Laptop brez napajalnika ni vreden nič.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

koli99 ::

Ja original napajalnik mi je šel po kakšnih 2 letih. Nato sem kupil enega kitajskega z ebaya in je tudi ta šel čez 1 leto (v bistvu se je odtrgal pin? med adapterjem in kablom). Potem sem zadevo rešil po rusko in kabel direktno vezal na adapter). Zadeva dela normalno, samo izgled ni primeren za nadaljno prodajo:)

koli99 ::

Ok. Če dodam zraven še ta (modificiran) napajalnik (slike spodaj), bi bilo to vredno več kot 0 Eur?

Diska ne prilagam zraven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koli99 ()

koli99 ::

Resnično bi prosil za okvirno vrednost. Ravno toliko, da se orientiram. Če mi potrdite da je 10 Eur, je pač 10 Eur.

amacar ::

Cca 150€.

koli99 ::

Super, hvala za odgovor.

MIHAc27 ::

Za 150€ ga brez diska po moje ne bo prodal. Realno max 100€.

Sam sem že leto nazaj kupil podobnega z diskom in napajalnikom za 130€.

Brias ::

delujoc prenosnik prodajati brez diska je .... mimo ...

samo probleme si lahko nakopljes ...


ne vem kaj ti bo ta stari disk ...


kupi kak majhen 60/80/160 gb disk, nalozi OS in ga prodajaj kot delujocega z .... ruskim adapterjem ...

realno bi za prenosnik z ne ruskim adapterjem in vsaj 45 minut baterije dobil nekje 170 eur ...

-30 eur na racun adapterja ...

smo na 140 eur

baterija? ce je 0, odstej 30 eur


oglas brez diska, bo oglas, ki mu kot kupec ne zaupas ... ( ruski adapter se se da preziveti ... )


in tako lahko tudi vse argumentiras ... ce je hdd in ok baterija ... in imas ceno 140 eur ... in te nekdo klice in ti zbije za 30 eur ... reces NE, sem ze odstel za adapter, ce bi bil cel, bi bila nastavljena cena 170 in ne 140 ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

koli99 ::

Ok hvala za super odgovor.

Trenutno je v računalniku Intel 120 SSD in mi ga je škoda dati zraven. Prejšnji 320GB Toshiba pa uporabljam za backup. Torej bi bilo smiselno dati noter manjši HDD disk in ga prodajati z diskom?

Baterija je ok, zdrži več kot uro (balanced).

Brias ::

za 160gb 2.5 disk bos placal sigurnih 20 eur + postnina ( ali nasel kje v ljubljani oz ne vem od kod si ... )

ne vem kaj bos z ssdjem ( sparal za drugi laptop, prodal? )


nisem jasnovidec kaj mislis naprej ..


ce mislis kupiti laptopa z HDDjem in dati notri ta SSD, lahko potem od novega laptopa disk uporabljas za backup in sedaj backup naredis na SSD in toshibin original disk das v tosibo ...

koli99 ::

Podobno je v planu ja. V dekletov laptop bom vgradil SSD, tisti (se mi zdi da je 64GB HDD) pa bom potem dal v Toshibo. Naložim Winse in potem v prodajo.

Brias ::

to ti je pametno ...

MIHAc27 ::

Če bo pasalo... SSD je zagotovo SATA... un 64GB bi pa znal biti še IDE. Tako da malce preveri.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Hitrost vašega trdega diska, SSD-ja, ... (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Strojna oprema
2320574303 (31703) hariscorale
»

Procesor deluje na ~100%, ne glede na uporabo

Oddelek: Pomoč in nasveti
373334 (2578) GupeM
»

Zunanji trdi disk

Oddelek: Kaj kupiti
459019 (5688) NekiNeznalec
»

Prototip ohišja (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9244438 (34308) ingeniero

Več podobnih tem