» »

ADSL - Router - Ne dela!

ADSL - Router - Ne dela!

Baza ::

Imam problem!

Imam ADSL. Ker sem imel prej dinamicni IP mi je iternet na vseh 3 racunlanikih delu normalno. Zdej pa ko sem dubu staticni IP mi pa ne dela. Prijavim se lahko samo z 1 racunalnikom z 2 pa ne! Kako lahko resim ta problem. Imam router Asuscom ISDNlink router. Kako lahko povezem se ostale dva racunalnika na internet. Prosim za pomoc!


Hvla ze v naprej.

Dead_Eye ::

hmm, če imaš router se poveži z njim (ppoe al nekaj takega v nastavitvah routerja) in pol bojo vsi rač priklopljeni na r. imeli dostop do neta brez da bi se kej connectal...
The one and only

Baza ::

js nimam softweara za router. aLi obstaja kaksen softvere k to dela ali kaj podebnega!
k drgac me bo fotr ubou k rab ADSL zarad sluzbe pa ce sm jst gor pol on ne more bit :)! PLs help

Tiger ::

Ali si že prej ko si imel še dinamične IP-je imel router?
Drugače preglej navodila za tvoj router, da boš vedel kaj vpisati v brskalnik, da ga boš lahko nastavil.

Baza ::

ze prej sm meu ruter. Pa je normalno delal! Nimam ne navodil ne softweara od ruterja ker sm ga dubu od enga modela senkano! Zato nevem kva naj naridm! Ali se da dubit softweare za ruter stelat????

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

ali3n ::

Baza - ne deri se! Velike tiskane črke pomenijo kričanje; s kričanjem pa na tem forumu ne boš nič dosegel...:\

V Googla vtipkaj ime in model tvojega routerja - ni vrag da nebi našel navodi.
tole so rezultati mojega iskanja po googlu, ker nisi napisal modela, ne vem kaj točno iščem. Brskaj po Guglu...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Baza ::

OK nism vedu da so velike crke dretje!Se opravicujem! Sam hotu sm sam pac poudart kaj me najoljzanima!THx useen!

Dead_Eye ::

za prvo silo lahko provaš vklopit modem na navaden lan port na routerju - da ti dela kot switch... dokler ne najdeš navodil, rešitve...
The one and only

sash ::

Dead_Eye to ne dela ker če ima tip statičen IP pol lahk kuri naenkrat sam 1 komp tud če ga šteka u Switch port

sicer pa pridem jaz na moj router tako da napišem v IE http://ip, kjer kot ip napišem 192.168.0.1 tako da poskusi podobno čene pa poskusi ugotovit ker IP ima router ker za nastavitev routera (v večini primerov) ne rabiš kakega posebnega softwera.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

astras ::

Pa kaj vi bluzite tudi ne vem. Router ti iz enega staticnega ipja poda dinamicne, razen ce mu ne vsilis samo en staticni ip! Baza: tako kot je reku sash - na 192.168.0.1 in tam pejt na setup in resi zadevo, vse ti lepo pise, ti sam vpisujes podatke!
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1776550045 (876) d4vid
»

prosim za pomoč glede nastavitve switcha

Oddelek: Omrežja in internet
92671 (2546) ross|e20
»

ADSL -> Ruter -> Mreža

Oddelek: Omrežja in internet
51173 (1113) Self-Defence
»

Povezava 2 Rač. preko switcha

Oddelek: Programska oprema
371730 (1418) nimus
»

Router in problemi!

Oddelek: Strojna oprema
101878 (1716) majk2000

Več podobnih tem