» »

Nakup izdelka v programu zvestobe (Siol)

Nakup izdelka v programu zvestobe (Siol)

enabudala ::

Živjo, je mogoče kdo že kupil kak izdelek s točkami zvestobe pri Siolu? Me zanima ali jim moraš poslati kakšne dokumente da si zaposlen in imaš reden vir dohodka, da lahko koristiš točke in potem 2 leti odplačuješ tisto stvar ki si jo kupil?

dottor ::

Mi smo kupili LCD in fotoaparat preko programa zvestobe. Kolkr se spovnem so nam po mejlu poslali pogodbo o nakupu in pogoji, katero je oče prebral, podpisal, skeniral in poslal po pošti. Čez par dni smo dobili en izvod te pogodbe z njihovim žigom in podpisom in par dni kasneje še izdelek. Če se ne motim smo mogli še prvi obrok plačat takoj.

Ne me držat za besedo ker je že 4-5 let od tega in so lahko kej spremenili vmes. Smo pa oboje vzeli na 24 obrokov. Nekako smo meli srečo v nesreči d aje prejšnji fototaparat crknu lih 3 mesce po tem ko smo odplačali TV. Smo pa oboje uzeli pri njih ker smo na TVju prišparali dobrih 200€, na fotoaparatu pa okoli 150€.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

sloxl8 ::

Tako kot je navedeno zgoraj, pošljejo ti pogodbo, po kateri se zavežeš, da ti obroke obračunavajo poleg naročnine, če pa osnovno pogodbo s Siolom prekineš prej kot v odplačilni dobi, ti po prekinitvi za preostanek vrednosti na obroke kupljene opreme pošljejo položnico.

enabudala ::

torej ni treba predložit kakšnih papirjev o zaposlitvi?

dottor ::

Kolkr jaz vem ne. Vsaj mi nismo rabli.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

lambda ::

Pred leti sem moral kot študent dati poroka. Pa čeprav sem jim rekel naj mi samo dajo tist popust, pa se jim takoj skeširam vse obroke, če jim je tako ljubše.

micka15 ::

julija ni blo treba nič razen podpisane pogodbe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom (Siol) in nov program zvestobe - nas goljufajo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5218724 (6671) šernk
»

Telekom - Paket 2013 v Paket 2014 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11126292 (20230) harvey
»

Močna pritožba na trgovino Rolan - pazite se ga. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
27359768 (33111) slitkx
»

Pokvarjen telefon mi garancijsko menjajo za slabšega (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24038782 (32023) St235
»

Bodite pazljivi s tuŠtelekomom da se ne opečete kot mi (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
506112 (4087) JJM

Več podobnih tem