» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
19 / 55
»»

D3m0r4l1z3d ::

Saj ne, da so že 20 let.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Miha 333 ::

maestrog je izjavil:


Kako je pa z garancijo na izdelke, ki imajo pri proizvajalcih več let garancije kot dve leti (na primer dražji trdi diski imajo vsi pet let garancije)?

Garancijo proizvajalca uveljavljaš direktno pri proizvajalcu.

IL_DIAVOLO ::

Boš prej naletel na nateg v sloveniji, kot pa v tujini.

Kakorkoli, jaz imam super izkušnjo z njimi.

V soboto sem plačal z UPN nalogom, v ponedeljek sem dobil obvestilo, da so prejeli plačilo in da dobim v sredo. In res, paket mi je pripeljal v sredo, ampak ker me ni bilo doma, mi je pustil obvestilo in sem ga brez težav dobil naslednji dan. Da sploh ne omenjam res dobro zaščitenih komponent. Heck, še nek profesionalni križni šraufnciger sem dobil zraven 8-) Nobenih izgovorov aka "nimamo te komponente, dobavni rok 3 tedne, bi želeli katero drugo?". Zelo profesionalni odnos.

Res, mindfactory ti še prej kaj šenka, kot pa da bi te nategnili. 10/10 iz moje strani.

Mogoče kdo ve, kako unovčit kartico hello fresh v vrednosti 30 evrov ki so mi jo podarili?

mtosev ::

me zanima kdaj bodo imeli tud English website in plačilo z paypalom?

do tedaj rajše kupujem pri computeruniverse
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

fireX88 ::

pa nikakršno izbiro za gaming prenosnike
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

hojnikb ::

mtosev je izjavil:

me zanima kdaj bodo imeli tud English website in plačilo z paypalom?

do tedaj rajše kupujem pri computeruniverse

tezko vklopit google translate ?
#brezpodpisa

mtosev ::

native je boljše. pp še vedno ni
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

D3m0r4l1z3d ::

Upn je resnično enostavno, če imaš spletno banko, ne vem zakaj nimajo paypala, ampak res ni to glede na cene problem, še posebej kar se tiče komponent za PC, prva izbira.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Modri dirkač ::

maestrog je izjavil:

Ne vem zakaj nimajo PayPal-a tudi za Slovenijo. K* pa taka Evropska Unija. Naročil bom v več korakih po 500 EUR, da zmanjšam tveganje. S tako nizkimi cenami ne morejo preživeti. Raje plačam nekaj več za poštnino, kot da ostanem brez nekaj tisočakov.
Kako je pa z garancijo na izdelke, ki imajo pri proizvajalcih več let garancije kot dve leti (na primer dražji trdi diski imajo vsi pet let garancije)?

lol, svoj drugi računalnik sem naročil pri njih leta 2002-2003? Mislim, da je bila razlika v primerjavi s SLO takrat krepko čez 500 EUR.
Everybody lies!

issak ::

neboben je izjavil:

mene tudi nekej zanima, če celoten komp kupis pri mf, a si lahko deležen kakšnih popustov gleden na to, da jim dam recimo 2k evrov, bi oni lahk bli fer pa rekl okej tle mas mal popusta ? A je že kdo kej nižov al je to samo pri nas ?


Smo naročili na firmi za ca. 10k €, pa ni bil to niti prvi večji nakup, pa niso nič dali. So rekli da so njihove cene že tako med najnižjimi in da to je to. Tako da je škoda časa da sploh sprašuješ za ta drobiž :) Mogoče za 50-100k kaj dajo.

maestrog je izjavil:

Ne vem zakaj nimajo PayPal-a tudi za Slovenijo. K* pa taka Evropska Unija. NaroĨil bom v veĨ korakih po 500 EUR, da zmanjťam tveganje. S tako nizkimi cenami ne morejo preŞiveti. Raje plaĨam nekaj veĨ za poťtnino, kot da ostanem brez nekaj tisoĨakov.
Kako je pa z garancijo na izdelke, ki imajo pri proizvajalcih veĨ let garancije kot dve leti (na primer draŞji trdi diski imajo vsi pet let garancije)?


Kokr hočeš, tukaj imaš temo 15 strani pa še 100+ strani v Nakup namiznega PCja, kjer smo vsi zadovoljni z Mindfactory. Plačaj vse skupaj, verjetnost da bodo ravno tebe nategnili od vseh tisočih ljudi ki bodo tisti dan naročili robo je nula. Mindfactory je trgovina kot se šika, mirno priporočim in nakažen 2000€ za PC brez najmanjšega dvoma da bom videl robo.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

hojnikb ::

paypal verjetno nimajo zaradi proviziji in chargebacka
#brezpodpisa

maestrog ::

Sem setavil identični košarici na MF in CU (Computer Universe). Na CU je samo za 7% višja končna cena od MF, in to preko PayPal-a. Bom naročil preko CU.

D3m0r4l1z3d ::

Pri 1000eur je to 70 eur, tako da mf je na splošno kar lepo z najnižjimi cenami.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

neo5468 ::

Ravnokar so prenovili celotno spletno stran. Nisem siguren če je boljše, saj ne maram sprememb.

D3m0r4l1z3d ::

Na mobitelu je bedno.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

G682 ::

Je že kdo naročeval preko firme na MF. Zanima me ali je potrebno plačati znesek z 19% VAT ali brez?

Han ::

Brez.

hojnikb ::

placas itk brez ddv, ce si zavezanc.
#brezpodpisa

G682 ::

Ok, hvala.

EndstyleGG ::

Zdravo, naročil sm dve rx 580 ( https://www.mindfactory.de/product_info... ) in že plačal. Prepozno sem opazil da je datum (is expected iz google translate) 23.6. Ko sem naročeval sem samo pogledal status in prevedel z googlom in pisalo je in stock 1-3 days ( https://gyazo.com/c4ad8703194e6275b1c87... ). A čem skenslat naročilo, je kdo že to naredil pri njih? Pomoje bom počakal do pondelka ali pa do konca tedna če se datum spremeni...

smacker ::

rx580 so razprodane povsod, kar je na zalogi pa ima astronomske cene. Če se ti mudi, zamenjaj za gtx 1060 6gb - pišeš mail in bojo brez težav spremenili naročilo. Tole imaš na zalogi: https://www.mindfactory.de/product_info...
Če hočeš radeona, bo treba pa malo počakat.

hojnikb ::

ce je kupo 2 karte, bo minal,ker samo idiot kupi 2 midrange karte za gaming :)
#brezpodpisa

IL_DIAVOLO ::

Mater sem imel zegn 8-)

smacker ::

Kaj pa če je ena za kolega/brata/...?

dvihtelic ::

No takole z njimi mam sicer samo en nakup, vendar bo sigurno še kakšen. Plačal preko upn na poštiin dobil v treh dneh. Samo zanima me kako je z garanciji v primeru kake okvare? Saj ni bilo v škatli nobenega računa ali kaj drugega?

issak ::

dvihtelic je izjavil:

No takole z njimi mam sicer samo en nakup, vendar bo sigurno še kakšen. Plačal preko upn na poštiin dobil v treh dneh. Samo zanima me kako je z garanciji v primeru kake okvare? Saj ni bilo v škatli nobenega računa ali kaj drugega?


Je vse v tvojem računu na mindfactory. Prijaviš se noter, in v tvojem profilu imaš "Einen Artikel zurücksenden" (pošlji artikel nazaj), potem pa imaš možnost menjave/servisa ali dobropisa. Sicer še nisem nič nazaj pošiljal, ampak verjetno ti dajo naslov in številko pod katero to pošlješ nazaj.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Miha 333 ::

dvihtelic je izjavil:

No takole z njimi mam sicer samo en nakup, vendar bo sigurno še kakšen. Plačal preko upn na poštiin dobil v treh dneh. Samo zanima me kako je z garanciji v primeru kake okvare? Saj ni bilo v škatli nobenega računa ali kaj drugega?

Račun je priložen emailu, s katerim so te obvestili, da je paket odposlan in ki vsebuje tudi tracking št.

dvihtelic ::

Ok hvala obema...

EndstyleGG ::

hojnikb je izjavil:

ce je kupo 2 karte, bo minal,ker samo idiot kupi 2 midrange karte za gaming :)


Smacker ima prav. Ena je za frenda, druga gre v moj drugi pc za lane oz mining ali kaksno testiranje ko ni v uporabi.

erce14 ::

živjo, mene nekaj zanima. Če si prijavljen v mindfactory račun, nimaš opcije plačevat z paypalom ampak, če pa nisi prijavljen not pa če daš izdelek samo v košarico imaš spodaj možnost plačila z direktno paypalom, nato te vrže na paypal za direktno plačilo, a to gre potem skozi ali ne? A je že kdo probal?

Hvala

Enron x86 ::

Probal ravno zadnjič; ne gre.

Treba plačat s predhodnim nakazilom.
Pa če je kaj narobe/če želiš recimo zamenjat kakšno komponento iz naročila, jih je treba obvezno prosit v nemščini. Drugače tvojo prošnjo posredujejo oddelku za drugorazredne stranke, Mindfactory AG Auslandskundenbetreuung, in se načakaš brezveze.

Ko napišeš po nekško, je pa takoj alles OK, super klar, jawohl.

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

erce14 ::

Enron x86 je izjavil:

Probal ravno zadnjič; ne gre.

Treba plačat s predhodnim nakazilom.
Pa če je kaj narobe/če želiš recimo zamenjat kakšno komponento iz naročila, jih je treba obvezno prosit v nemščini. Drugače tvojo prošnjo posredujejo oddelku za drugorazredne stranke, Mindfactory AG Auslandskundenbetreuung, in se načakaš brezveze.

Ko napišeš po nekško, je pa takoj alles OK, super klar, jawohl.

Lp



Okej, hvala za hiter odgovor.
lp

smacker ::

Paypal v SLO ni podprt, zato ko izbereš kraj dostave SLO opcija izgine.

erce14 ::

Bom plačal preko predplačila bo najboljše, sej ubistvu druge opcije nimam

D3m0r4l1z3d ::

Ne razumem kaj je toliko narobe z upn.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

erce14 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ne razumem kaj je toliko narobe z upn.

Nisem še plačeval preko UPN obrazca na nemških straneh in me je kr mal strah da nebom česa "zajebal".

Enron x86 ::

Pri spletni banki Nove KBM ni treba prek UPN; izbereš "plačilo v tujino", navedeš naslov firme, IBAN, znesek, potem je pa še neko veliko okence za vnos sklica (napišeš, kar se da: številka naročila, datum, Kundennummer itn.).

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

erce14 ::

Enron x86 je izjavil:

Pri spletni banki Nove KBM ni treba prek UPN; izbereš "plačilo v tujino", navedeš naslov firme, IBAN, znesek, potem je pa še neko veliko okence za vnos sklica (napišeš, kar se da: številka naročila, datum, Kundennummer itn.).

Lp


Hvala, bom naročil in poročal mojo izkušnjo ko pride

fishsticks ::

Zdravo,

Sestavil nakup za cca 4k eur na mindfactory.
Zanima me kako je z garancijo ? Ali jo lahko uveljavljam v Slo, glede na to, da smo v EU ? (Skrbita me graficni kartici)
Kaksne so vase izkusnje z uveljavljanjem garancije pri mindfcatory, koliko casa traja, postopek, komplikacije ?

Za odgovore bi vam bil zelo hvalezen.

hojnikb ::

garancija je odvisna od poizvajalca, naceloma pa mind ne komplicira okol tega
#brezpodpisa

erce14 ::

evo še moja izkušnja s to trgovino. V četrtek zvečer sem naročil grafično, v petek zjutraj plačal. Dobili so moje plačilo v ponedeljek in poslali. Dobil pa sem danes popoldan. Ne morem se pritoževat in en velik plus iz moje strani

Qcube ::

A ve kdo mogoče če imajo trenutno ful naročil in se malo več čaka? Ker sem nekaj naročil in se mi zdi da traja več kot običajno.

hojnikb ::

si naročil kako radeonko slučajno ?
#brezpodpisa

Qcube ::

Ne. Nvidio

D3m0r4l1z3d ::

Tudi pri 1060 in 1070 je gužva, ohne liefertermin pa skoči na Lagerend pa potem Vefugbar. V glavnem štala.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

amacar ::

Js sem narocil in placal v torek zvecer 1070ko, v sredo so ze odposlali preko ups, vzel pa tisto, ki je bila lagernd

D3m0r4l1z3d ::

Katero točno?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

amacar ::

https://www.mindfactory.de/product_info... ampak so jo ze ocitno malo podrazali.

D3m0r4l1z3d ::

Aha, tale je brez oc, ti si verjetno oc varianto, ker je bila še malo cenejša od te na linku, zdaj pa je oc 471eur in Ohne Liefertermin.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Qcube ::

Ko sem naročal mi je kazalo da je zaloga in zdej ko jih po par dneh vprašam po mejlu mi odgovorijo da ni na zalogi. Kekci... Vsaj bi lahko takoj isti dan napisali da ni, glede na to da so imeli napako na strani, in bi naročil kaj drugega. Šalabajzerji...
««
19 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30774560 (1232) cortez
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365561 (568) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806390532 (57129) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242803 (1511) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
353012 (2492) Han

Več podobnih tem