» »

GoKART ?

GoKART ?

rookie ::

Ojla.A se kle kdo okvarja z gokarti ?A kdo ve za cene gokardov pa kolk bi te prsla sezona ?Djte se mal razpisat !

HVALA:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

zetko ::

Moj prjatu se ukvarju s tem. Ga bom uprašu če ga kej vidm, sam problem je k ga zadne cajte bl mal vidm :(

rookie ::

anze : Zelo bi ti bil hvalezen !
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Dalmatinc ::

anze dej povej še men>:D

Macos19 ::

za cene ne vem vem pa da se je zelo dobr vozit.Moj stric ga je kr sam naredu vzel je motor iz štirke naredu kovinsko ogrodje sklopko gas in bremzo ter menjalnik pa je.Poskusi ga neredit sama to je tako kot da bi rihtala racunalnik gre bol pocas ampak ko ti uspe imas dober obcutek.Veliko srece0:)

MaJsTeR ::

Pred leti ko sem si ga nameraval sam kupit mi ga je en stric ponujal za 2k DEM. Prej so ga uporabljali prav za tekomovanja.
Ni to glih poceni šport!

Dalmatinc ::

a si ga pol kupo. In kje lahko pol treniraš oziroma tekmuješ !!:8)

zetko ::

Nevem če je sam 2k dem. Mislim da so uni u BTC-ju na elektriko 6kdem/komad pa niso lih kej preveč. To pa vem k sm enga napol razbou :D

rookie ::

U BTC-ju so se drazi (seveda novi) okol 10k.anze gokardi na bencin so cenejsi kot na strom !A kdo ve kje res lahko treniras pa kolk je treba harmonko odpret da lohk splo vozs po progi ?:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

RookY ::

Če bi ga kdo rad kupil, ga prodaja kolega za okol 150k SIT. 100 ccm(dvtakten seveda), avtomatska sklopka, štarter. Leti ko norc.

Juhu juhu spet bom bruhu

Jeronimo ::

Moj prijatelj je zadevo treniral in tekmoval v državnem prvenstvu.
Imel je dva karta.
Na dva treninga je moral menjati gume, nove so morale biti obvezno na tekmi. Dostikrat je zaribala mašina. Zato je imel dva,da jih je menjal ko se je drugi štimal.
Potem se je enkrat še skor ubil. No potem ga je srešala pamet (oz primanjkljaj $) in je prenehal.
Denarja je tolk zmetal not da se ti kar zmeša.
Rooki: če maš toliko denarja da ne veš kam z njim, se začni ukvarjat s kartom, če ne pa raje hodi v planine. :D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

jRk0 ::

Jaz mam prjatla, ki trenira te finte. Hodi na tekmovanja in je tudi zelo uspešen. KO ga vidim, ga bom malo povprašal kako kaj. Sicer pa je to zelo drag šport in je kar dosti nesreč.

jRk0 ::

Prej sem ga srečal. Sem ga malo vprašal o cenah:
Gokart pride nekje 12000 Dem
guma ena pride 50 jurjov nekje.
Čelada (ki jo je na srečo dobo), ki jo ima pride 300000sit (Arai).
Stroški za eno tekmo so okoli 300000sit brez bencina in hrane.
To so cene v bistvu za 100kubične modele.
125 kubični potegnejo ko formula, le da manj letiijo.

rookie ::

Vem stvar je zelo draga.Ajekj mozn da tekmujes za kako firmo ?Kao F1 ?
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

RookY ::

Jeronimo, če bi mel preveč denarja, bi speti vozil motocross. Pa sem ravno zaradi tega problema nehal.
Mogoče spet v naslednjem življenju. :D
Juhu juhu spet bom bruhu

Antony1 ::

Gokart lahko kupiš v Trzinu kjer prodajajo gokarte. Vse kar se tiče kartinga ti bodo zrihtal.
Drugač je pa za rekreativno stvar lažje če poznaš kakšnega aktivnega dirkača, ki ti lahko za mal denarja proda rabljene gume, ki jim ostanejo od dirk.

profii ::

po 8. letih so verjetno vsi iz te teme prerastli gokarde :D

Jeronimo ::

hahaha

:)

Jaz sem prerasel že 8 let nazaj ... :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Blinder ::

Kaj pa tisti, ki moramo čakat našo prvo zaposlitev da si lahko kupimo gokart? Ker jaz mogoče bom pri 30:D kupo gokarta. Pač zdaj ko sem mlad ni financ:'(
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Jeronimo ::

Raje porabi finance za kaj bolj koristnega. :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

;-) ::

Ful drag šport, za tak denar dobim pravi avto:D kupim 2 powerfula pa mam psiho efekt kot da mam take pospeške.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gokart dirkališča po sloveniji? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21750481 (13638) Siddh
»

Napredni simulator vožnje za izboljšanje varnosti v cestnem prometu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6913478 (11891) solatko
»

kje v SI so gokarti

Oddelek: Loža
439515 (6180) amigo_no1
»

karting-rekreativni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
779833 (5919) mastah
»

Go-karti

Oddelek: Loža
192004 (1814) bluehacker

Več podobnih tem