» »

Go-karti

Go-karti

Tomi ::

Včeraj sem se šel malo vozit z go-karti v BTC ( mama je bila dobre volje, pa še rojstni dan imam.. ).
V glavnem, zanima me, koliko te stvarce potegnejo, če jih "teraš" do konca.. Ker feeling je nor.. veter v faco na oni ravnini..
metrodusa.blogspot.com

PaJo ::

Te stvari so kar hitri.. recimo doloceni go-karti majo bolse pospeske ko formula 1, ce verjames ali ne, ker so mocni in lahki ko sfija>:D

Drugace pa je koncna hitrost odvisna od tega kako masino mas od vzadaj. Ziher pa se da pletat tudi cez 100km/h:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

KamikazA ::

Oni v BTC-ju majo mensezdi končno okoli 60km/h. Dirkalni na 5 prestav pa tudi okoli 180km/h!
Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.

Thomas ::

Sem bil tam ja. Zadnje dni leta 2000 enkrat. Super no. Samo zunanji je pa po moje le boljši. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

robertos007 ::

kolko si mel kaj cajte?

Thomas ::

Ja 31. Sam nisem bil sam na progi ...

... vse je treba probat ... <>/i> ;)

Cr00k ::

tekmovalni karti potegnejo 180 u 5-6s ...impresivno... s 100cc motorji seveda... formula 125cc... pa cez 200 u 4s ....

gorenc ::

moj cajt na progi v BTC pa je 25,91s
To sele po 4. voznji. Potem pa so me ze roke tako bolele, da nisem mogel niti piva dvigniti.

msmiha ::

Jas pa poznam avtomehanika, ki si je sam delal go-karte. Njegov sin je pa tekmoval z njimi. Filing je pa taboljši ko to enkrat potegne. Rad bi se še z električnimi pelav. Ali slučajno kdo ve kje jih majo?>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

sasox ::

Električne majo v bTC-ju:D

MoDeR ::

Ja jaz sem kr redna stranka v BTC-ju in na Rudniku pri gokartih... Moji časi na BTC progi so nekje 28.4... Sector_Collorum tebi pa ne verjamem da si mel čas 25.9 ker je najboljši čas proge 26.6 :))) Iser progo na 5 mesecev spreminjajo ampak ... še vseeno ne verjamem :). Morate pa probat gokarte v Rudniku, ki so bencinski in ti pa res letijo ... pa proga je širša pa lažje prehitevaš tako da je naspoh super.
Lp,
<br>
MoDeR

Thomas ::

Ja .. tisti bencinarji pr' leclercu ... so vseen precej boljš. ;)

Čeprav je meni ljubše, da ne smrdi dvotaktni motor, pa da ni prevelikega hrupa ... ampak vseen. Ma poseben čar. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

noogy2noogy ::

Glih v tem je čar: vonj po benzu in gumah...

Ali je mogoče v bolečinah rok in križa???8-O
lp noogy

eomer ::

Sej go-kart je fajn ampak sej ljudje niso pr seb. 1000 pa se neki za 10 min. Za ta denar 4 ure na netu visim pa slo-tech prebiram

8-O8-O

Tomi ::

Ja, "mogoče" je res predrago, vendar dobre stvari nikoli niso poceni, rajt?

Ja, čase sem pa imel cca. 30, 31.. Odvisno, kje sem bil ( spredaj ali v gneči.. ) Pa še nekaj mi je kart težil.. št. 20, pač..





Hehe, bo še treba kdaj it...
metrodusa.blogspot.com

gorenc ::

trenutno se najboljsi casi gibljejo okoli 25,7x:)

gorenc ::

aja pa najboljsi je gokart st. 5 najslabsi pa st. 14 kateremu zavore sploh ne primejo!

OrlyTM ::

Ti karti v BTC rulajo ... zakon ... sm vozu tut zadevce na šiški (ford kaposi) in me ni prepričalo, prehitra proga za tiste karte ... Drugač majo pa elektro karti v BTC končno res omejeno na 60km/h zaradi proge, če pa ga daš ven na prosto in sprostiš blokado, gre preko 120 km/h ... luštno ane :))

Bil sm pa poleti v Poreču (Hrvaška) in sm vozu 4 taktnega (350ccm), zadeva leti nenormalno .... sam to ni tak motor kot pri tekmovalnih, oni so 125ccm in so hitrejši, ti 4 takterji pa imajo kot največji plus velik navor, tako, da se ne pozna teža voznika in imajo precej boljši pospešek, sama končna pa ni tak velika. Še bolj noro :))

Se je treba enkrat dobit v BTC za kako dirko ... kdo je za ?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

KamikazA ::

Gokardi, dostopni navadnim smrtnikom so 4 taktni (nobenega vonja po 2 taktnih mašinah:D)



Ponavadi pa so to hondini motorji z močjo 6HP, ki se uporabljajo na motokultivatorjih, električnih agregatih....
Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.

bluehacker ::

Prvo vse najboljse za rojstni dan pol pa podatk iki so kar impresivni. Mislim da so eni od kar hitrih gokartov potegnili cez 130 , ceprav je se vecja finta v pospeskih ki so fenomenalni glede na velikost in na navadne avte.

coollll;)
I am here to kill all the unvorthy not-hackers


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gokart dirkališča po sloveniji? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21749990 (13147) Siddh
»

kje v SI so gokarti

Oddelek: Loža
439447 (6112) amigo_no1
»

karting-rekreativni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
779739 (5825) mastah
»

Pospešek Formule 1 F1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
539544 (8032) Blinder
»

Navor - avtomobilizem?

Oddelek: Na cesti
216558 (6186) krneki0001

Več podobnih tem