» »

kje v SI so gokarti

kje v SI so gokarti

CaqKa ::

Zanima me kje v sloveniji imajo gokarte, pa kake so kaj cene voženj. Vem da je pa v lj tudi neki na elektriko..

jurre ::

v BTCju mas elektricne, pol mas pa bencinske v Logatcu pa mislim da na morju (pri Portorozu?).
cene mas tudi na netu, za Logatec je 2k za 10min, v LJ je podobno...

;-) ::

eh na elektriko je bol ringlšpil...

mi gremo na morje v portorož za en tedn, sam zarad gokartov... me nemorš tist na elektriko vozit no! more bit bencinc gate trga.

portoroš-lucija to je edin kar vemv slo. mislim pa da jih je kar nekaj...

cena v portorožu je uff draga, zdajle se ne spomnim natančno ampak vem da sm mogo plačat 4jurje pa sm se vozo ok. pol ure...pol mi je pa stric kupo tedensko...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

klemen22 ::

Btw. kok stane potem tedenska? Koliko časa se s tovrstno karto lahko voziš na dan?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Nejc Pintar ::

Včasih so bili tudi v Šiški indoor motorni, ampak jih ni več.
V BTCju je pa itak precej brezveze ker ne moreš dirkat ko ti omeji hitrost s tistim dalinjcem.
Lahko je biti prvi, če si edini!

;-) ::

klemen22 nevem kok je stalo, sam cifra ni taka ko da bi šel v trgovino kruh kupit. Mislim pa da pol dnevne omejitve ni al kak že...v glavnem več k uro pa pol se itaq nemoreš vozit-kr ti hrbtenica ne dopušča:D

#000000 ::

Ma so bli (verjetno so še) tud na rudniku. LP

b-hoch ::

Ja tkole:

Logatec IOC (večkrat preizkušeno) 2000 SIT te pride vožnja - hudo - http://karting-logatec.si/
Štore - http://www.karting-store.net/
BTC - http://www.indoor-karting.com/ (no ja...)
Lucija - http://www.karting-portoroz.com/

B.

Sandoval ::

Pa še v kopru so.
Za mladoletne je lažji prevoz(vlak), ker do portoroža pelje le avtobus pa autoštop.
Kr3nU_X JAZZ-WA Sandoval

Ch4N93 ::

če se ne motim, bi CaqKa rad nekje bližje Maribora?!
v Hajdošah je karting, kolikor vem tudi na posojo, za cene pa ne vem.
lahko pa se pozanimam če hočeš.
Ni nam lahko...

ginekolog ::

če si iz mb se ti najbolj splača iti sem:
http://www.styriakarting.at

15km, 390ccm karti. 35€/30min (dirka do 15 ljudi)
Divers do it deeper.

CaqKa ::

ekzektli.. kaj bližje mariboru :)
ni treba za petnajst ljudi.. jaz bi s punco šel :)

hmm hajdoše..
se sliši blizu.

ma sej ko je bil ASC smo imeli to na teznu.. sicer so bile one mašince omejene na cca 50kmh.. ampak za tiste ovinke je blo kr dovolj.

tale varianta z avstrijo se tudi kar dobro sliši.

/edit: štore je tudi dokaj blizu. sem mislim da celo prej tam kot pa v avstriji.
tisto v avstriji še je vseeno skoraj pri gracu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

CaqKa ::

kak se te štacuni v hajdošah reče, da poiščem v imeniku?

kozi ::

Avtomoto društvo Ptuj
Cvetkov trg 4
041 646 660
050 633 874
02 771 03 31

kingsix ::

prav včeraj sem bil v hajdošah...

možno se je voziti samo v četrtek,petek in soboto po 5. uri. Morda še kateri drugi časi, vender nisem prepričan.
10 minut stane 1500sit.

CaqKa ::

glih klical prvo številko..
so mi rekli da v petek in soboto od 16h dalje.

DoberDan ::

Tema je že malo stara, ampak aktualno je pa še zmeraj.

Kje ob slovenski obali so kakšne obiska vredne zunanje gokart proge? Pred leti sem bil v Luciji in me je kot osnovnošolca takrat pošteno preluftalo.
Je ta v Luciji najboljša, ali je v Kopru bolje?
Je še kaj novega?
Prejle sem bral en članek, da je bila gorakt proga v Luciji 2leti zaprta in menda zdaj spet obratuje/ali bo. Je še vedno na nivoju, al jih je čas povozil?

RejZoR ::

Mene tud mal zanima. Mam mal plan med dopustom it letos po vseh dirkališčih pri nas. Po možnosti bencinske na odprtih progah, čeprav so tud električni petarde če so povsem napolnjeni.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

xCore ::

za obalo sicer ne vem, vem pa da so v EuroParku v MB na strehi tudi neki gokardi
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

T0RN4D0 ::

Tudi v krškem so. Imaš na spletni urnik in cenik.

http://www.raceland.si/
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

malini ::

Imaš še v Krškem Raceland cene pa se ne spomnem več ker že dolgo nisem bil.

lp

blackbfm ::

jz sem lani v luciji furu..je bolj tak razjebano vse ampak ni take panike za tistih 10 al pa 20 min je ok:)

;-) ::

Jaz sem se najbolj fajn do zdaj mel v luciji, ker je najbolj adrenalinsko.

amigo_no1 ::

energetik ::

Nejc Pintar je izjavil:

V BTCju je pa itak precej brezveze ker ne moreš dirkat ko ti omeji hitrost s tistim dalinjcem.
WTF, kakšnim daljincem?
Pred kratkim smo bili tam, vozil 2x po 10min in sem imel še 2 dni musklfibr v rokah. Na začetku se ti zdi malce majhno in otroško vse skup, ampak potem ko voziš je stvar je kar zanimiva in adrenalinska.

ABX ::

;-) je izjavil:

eh na elektriko je bol ringlšpil...

mi gremo na morje v portorož za en tedn, sam zarad gokartov... me nemorš tist na elektriko vozit no! more bit bencinc gate trga.

portoroš-lucija to je edin kar vemv slo. mislim pa da jih je kar nekaj...

cena v portorožu je uff draga, zdajle se ne spomnim natančno ampak vem da sm mogo plačat 4jurje pa sm se vozo ok. pol ure...pol mi je pa stric kupo tedensko...


Od teh prdalic me je najbolj izmučil električni v LJ.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

;-) ::

Takrat ko sem to pisal nevem ce so ze bli elektinski

Good Guy ::

energetik je izjavil:

Nejc Pintar je izjavil:

V BTCju je pa itak precej brezveze ker ne moreš dirkat ko ti omeji hitrost s tistim dalinjcem.
WTF, kakšnim daljincem?
Pred kratkim smo bili tam, vozil 2x po 10min in sem imel še 2 dni musklfibr v rokah. Na začetku se ti zdi malce majhno in otroško vse skup, ampak potem ko voziš je stvar je kar zanimiva in adrenalinska.



Model ti lahko določi blokado(na remote)

Najboljš so na bencinske hlape. Logatec ali Portorož... Veliko bolj leti kot pa tiste jajčke na štrom
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

stock ::

V kopru mislim, da tisti ne obratuje, komplet proga je bila obnovljena in podaljšana 3leta nazaj in od takrat je tudai zaprto zaradi gradbenih dovoljenj. V Lj je sicer kar uredu glede na to, da so električni in počasni. Proti koncu že konkretno pojenja moč ampak je zabava. Medtem ko to niti slučajno ne drži za raceland! Imajo dva 400ccm in ne moraš najprej prerekat pol ure da ti ga dajo in potem po 20m na ciljni dobiš končno, po občutku bi rekel da so omejeni na 50kmh (pravi da je to 90) in potem dejansko voziš 3/4 proge flat out, da prideš spet do zavojev. Ne predstavljam si kako more zgledat v 270ccm. No enako 270ccm imajo tudi tisti v logatcu, ki za razliko od teh v krškem ne zgledajo omejeni, proga je mnogo bolj dinamična in zanimiva, samo vzdušje tam je 1A. Malo je tudi asfalt različen od ovinka do ovinka in je tudi tehnično res kul proga. Polek tega je dokaj blizu Lj. V luciji pa kolikor pomnem tudi ni slabo :)

Daedalus ::

Model ti lahko določi blokado(na remote)


Kar naredi samo za tiste, ki kar enačijo z elektro zaletavčki. Oni, ki pa vozimo normalno (in stvar vsaj približno obvladamo) se pa vozimo na polni moči.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Good Guy ::

Daedalus je izjavil:

Model ti lahko določi blokado(na remote)


Kar naredi samo za tiste, ki kar enačijo z elektro zaletavčki. Oni, ki pa vozimo normalno (in stvar vsaj približno obvladamo) se pa vozimo na polni moči.


in ti veš kaj je polna moč tega elektrarja?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

ABX ::

Fora je v tem da mora biti proga primerna hitrosti go-karda. V LJ je, v Portorožu pa ni, ker je bila zgrajena za profesionalne dirke.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Daedalus ::

in ti veš kaj je polna moč tega elektrarja?


Nekje okoli tega, kaj dobiš na štartu. Če se pa voziš naokoli ko kura brez glave, pa ti ali omeji, al te pa nažene s proge.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

amigo_no1 ::

Onboard kamere:

Karting Logatec


Raceland



Logatec ima precej ozko progo, povsod gume na par cm, kot bi vozil v Monaku.

šernk ::

in kaj je polna moč v BTC? a pol mi ko smo bili cca leto dni nazaj tam nas je omejil? ker z malce truda smo praktično vse ovinke s polnim gasom speljali (prvi krog sem spoznaval stezo in zmogljivost, drugi krog je letelo skozi večino ovinkov na polno), pri dveh je šlo malce na tesno skozi in si moral malenkost popravljati zadek ampak šlo je brez trka v ograjo, je pa res da če ni zvoka motorja ni užitka :P
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Daedalus ::

Sej gre skoz vse ovinke praktično na polno. Sam vprašanje je, kolko časa zgubiš z opletanjem sem pa tja:)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

ABX ::

Jaz sem bil tam ene pol leta nazaj (povabilo zunanjih partnerjev), ali sem vozil drugo progo ali smo imeli različne go-karte. Ker so vsaj dva ovinka za 180˙ ki ni možno odvozit na polno. Proga je tudi primerna hitrosti vozila in za zmagat (najhitrejši čas, ker prehitevat ni možno) moraš obvladat linije.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

RejZoR ::

Kdor pravi, da so električni meh, elektromotorji imajo konstanten navor od začetka do konca in ven lahko dobiš prav nore pospeške. Največkrat je problem, da so slabo napolnjeni in se to fino odraža na zmogljivosti.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

stock ::

Kakšnih blokad v Lj nimajo, samo moč začne že pojenjat, ko se gume šele ogrejejo. Drugače pa se da z drsenjem odpeljat flat out tudi logatec, samo kot pravi @Deadalus čas ne bo najboljši. Se pa proga tudi spreminja, v btcju so jo nekaj časa kar redno spreminjali. V logatcu pa je bila kako leto nazaj, prej (kot na posnetku (kjer se amigo spretno izogiba apeksom :D)) je bil le en levi ovinek zdaj je bolj enakomerno.

Pri elektro ti pa tudi nič ne pomaga navor, če je motor tako mali, da ne proizvaja zadostne moči. So pa tisti gokardi sigurno dovolj močni za tisto malo zavito progo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stock ()

stock ::

amigo_no1 je izjavil:



2 min 22 :)) (legende)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stock ()

roginc ::

V celju na garažni hiši pri planet tušu so dobri gokardi

;-) ::

amigo dobro da si mel radardetektor da te niso dobli =)

OrkAA ::

Danes sem bil na gokartih na Hrvaskem v Puli - Green Garden

http://www.karting.hr/

Proga je res odlicna, je pa skoraj nuja vzet enega od mocnejsih modelov, da se jo do konca izkoristi. Toplo priporocam za tiste, ki boste zdaj cez poletje v blizini.

amigo_no1 ::

Saj nisem jaz vozil, avtor posnetka je exhair (VW Golf 2 GTI).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gokart dirkališča po sloveniji? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21749704 (12861) Siddh
»

SŽ - 5 ur na vlaku od MB do KP? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12634450 (28523) DuleKrtola
»

Napredni simulator vožnje za izboljšanje varnosti v cestnem prometu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6913074 (11487) solatko
»

karting-rekreativni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
779672 (5758) mastah

Več podobnih tem