» »

karting-rekreativni

karting-rekreativni

1
2
»

Brane2 ::

Seka zadeva. Sam je tako tip kot motor malo predimenzioniran za tale gokard.

Zgleda tko ko da bi se vozu na Staedlerjevi radirki... :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

PrimozR ::

Sam so hudi powerslajdi. Aja za link sm reku skylinu da bi loh naredu. sam mam že encajta tale vid.

ripmork ::

si predstavljate kolk to leti!8-O -tako lahka stvarca(v primerjavi z avtom) pa taka mašina....fak da pa tazgale furaš na zgornji meji pa moraš met največja jajca v vasi:D

Maximus ::

Ql zadevscina, sam mam filing, da je gokart malenkost preozek.

LP!

skyline ::

emm...:8)
a kdo mogoce ve naslov tiste muske k spila ob gixxerkartu?
k je res huda...

l-note ::

Prodigy - Firestarter

skyline ::

ej najlepsa hvala:P
sej sm ga ze velikrat slisu ampak imena si pa ne morm zapomnt...

Brane2 ::

A jee kdo uspel razvozlat kakšen motor je gor ?

Je to mašina od Minimorisa (posnetek je full slab) ?

Bolj verjetno se mi zdi, da gre za motor s kakšnega motornega kolesa, cel gokard se mi zdi prelahek za (1100 cm3) tak motor.

HitriPepe ::

To pa so prpaleni, ampak more pa bit filing tole furat, me že grabi da bi si kaj takega naredil>:D , sam za tole že more prava steza bit, ki pa je blizu mene žal ni.

Glede na to, da že 125 ccm gokard gre okoli 240, bi tole lahko potegnalo do enih 300 km/h. Bi že lahko Schumacherja stisnal z temle :D .
www.STROJI.NET

PrimozR ::

Mislm da je Suzuki motor. Mihc sj smo se zgovarjal enkt a se nismo??

skyline ::

hmm...
ne da bi jest vedu???

PrimozR ::

Hm, pol pa ne. Se mi je pa samo zdel...:)

R0K ::

Heh, za tkole postrani (razen tistega dooolgega ovinka, ki ga na unem muvijo tak odbro odpelje) se da furat z bilokakšnim gokardom in malo slabšimi gumami (če ni motor nevem kako močen).

Pred ovinkom volan v drugo smer ovinka, pa po gasu :D

Drgač pa se je zadnjič prodajal en na bolhi s 125ccm motorjem za 220k sit, pa še nekaj opreme si zram dobil ...

ripmork ::

Pred ovinkom volan v drugo smer ovinka, pa po gasu :D ...na žalost pa je praksa bolj boleča in težje izvedljiva kot teorija:8) :\ ...je pa treba upoštevati tudi s čim je motor polnjen:če je mešanica benza pa etra bo treba manj kot 100 kubikov da ti pospeški vržejo trebuh ven na ovinku8-) ...ampak to so že profesionalci:D

R0K ::

Sej pravim, pri meni je dost delovalo.

Slabe gume, zaden nič gripa, pa ti še volana ni treba obrnat, ampak sam v ovinku po gasu in nekaj prakse in občutka za volan ...

Vaja dela mojstra ...

Ampak kurc, tistega jurja pa pol ko dam, tam za 15min da se mal spucam adrenalina, lih ne moreš veliko vadit, gokardi pa so tenutno izven mojih financ, pa še proge za vozit je težko najdet ...

PrimozR ::

Mja sm dobu par let nazaj u Poreču tak kart. Gume u kurcu, tko da sm kr naravnost šu. pol sm pa pogruntu, da sm bremzu pred ovinkm pa sam po gasu pol pa zaviu pa počez skos. Pol mi je še kr šlo, tko da sm vodilnga držu (če bi prej to taktiko vedu...>:D )

kartist ::

Če koga zanima prodajam tekmovalni kart rekreacijsko vožen,lepo ohranjen razreda 100ccm ICA J za 180k
Lp;)

frenk ::

mh...mene pa zanima kšna varianta med kartom in buggy-em...ubistvu kart za na makedam...pol ne rabš nobene proge...seveda bi pol rabu 4WD kart, da bi lahko lepo drsel skozi ovinke>:D

kartist ::

Tako varianto (KartCross)lahko provaš v okolici Umaga,sem že pozabu točno v katerem kraju,v glavnem je ob cesti ki pelje v Novi grad.:)

frenk ::

teli karkross-i so prov smešni:D...no ja važn da letijo

a ma mogoče kdo kšn načrt za čist simpl gokarta?...kšno pocen varianto:)

...zdej sm se spomnu da je na vikendu že kar precej asfaltirane ceste, tko da bi blo bol dirkat GHD>:D

skyline ::

aja glede gixxerkartovga motorja:

mal sm pogoooglu pa sm najdu, da ma mashino od suzukija GSX-R. leti pa samo 170 km/h...kva cmo, zracni upor pa to...
ampak ma pa od 0-100 km/h - manj kot 3 sekunde8-O

snow ::

Očitno ma tale gokart mal drugače prenos kot motor a ne? Vsaj manjša kolesa če ne še kaj druga :)

125ccm.. je po moje ful huda zadeva.. upajmo nekoč na kakega rekreativnega ;)
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

kartist ::

Tudi 100 kubični gokart pospeši do 100km/h v manj kot treh sekundah, ima prenos približno 11:84. 125ccm gokart je pa dražja varianta,saj se cene rabljenih gibljejo od 500k naprej

ripmork ::

pravkar sem prišel domov(sem šou s tastarimi na hrvaško za en dan in mi je uspelo ju prepričat da smo se ustavili v Poreču)....res ne morem opisat kako svinjsko uživam v tistih desetih minutah ko letim po stezi,če pa ob tem še prehitim nekaj domačinov se res počutim kot najsrečnejši človek na svetu.Pa vem da izpadem butast,a kaj ko si ne morem pomagat:\ ...že cel dan podoživljam tiste kroge in po pravici povedano imam občutek da vedno del mene ostane na tistem dirkališču:'( ....Till next time;)

mogoče kdo ve ali že dela Rollbar,nazadnje ko sem bil tam so nekaj obnavljal,klinc če res ni nič drugega v Lj nikjer ga bom pa tam fural...:D

Maximus ::

Rollbar ze nekaj casa normalno obratuje.

Antony1 ::

A v portorožu še deluje karting? Nekaj sm slišal da ga prenavljajo oz prestavljajo?

;-) ::

Pred poletjem še je delovalo.

mastah ::

v kopru so prenovili karting
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gokart dirkališča po sloveniji? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21749991 (13148) Siddh
»

gokart

Oddelek: Na cesti
303841 (2952) kriko07
»

Napredni simulator vožnje za izboljšanje varnosti v cestnem prometu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6913223 (11636) solatko
»

kje v SI so gokarti

Oddelek: Loža
439448 (6113) amigo_no1
»

Pospešek Formule 1 F1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
539544 (8032) Blinder

Več podobnih tem