» »

Raztaljotka!??

Raztaljotka!??

Martesan ::

Lep Pozdrav,
zanima me, če so drugi dobitniki nagrad na raztaljotki svojo nagrado že prejeli, kajti sam svoje (še) nisem! Sam sem o tem problemu že pisal na Slo-Tech a odgovora nisem prejel. Upam da ni vse to le potegavščina. Če pa odgovorni na Slo-Techu nagrade zaradi kakršnegakoli razloga niso mogli poslati pa bi pričakoval vsaj kakšno obevestilo o tem.
;((
lp Enforcer
Enforcer, [MOb] - Members of besTeam

rookie ::

Jap enforcer dobu si Alpha PEP66.Pa dej mal pocak, fantje ce bi blo za placat ne bi blo pa nobenga, a ko je pa zaston pol pa usi na juris.Slo-Teach team-u ni za zamerit ker fantje se trudijo po svojih najboljsih moceh.Del je prevec !!!! Mal potrp jzt mislim da te niso pozabili, fantje aja skor pozabu in dekleta so preobremenjeni.Vsaj prejsni teden je bilo tako.Vsaj tako jaz sklepam !!!!

LP:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Dalmatinc ::

poglej svojo dejavsnot na slo-techu. Odstrel se ...... mater pol se pa vi prtožujete>:D

rookie ::

Dalmatinka : ?
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Dalmatinc ::

Ja; what is weong with: DALMATINKA

Razlaga: Nick po psu /dalmatinki; sem pa drgač čisto normalen heteroseksualen dec>:D

Rott-von-weiler ::

jas poznam enga ki je dobo dvd film pa to že par tednov nazaj pa ne se sekirat ker je celo življenje loterija:O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Konkurenca slo-techa? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26612772 (9442) Elemen_T

Vprašanje za Primoža

Oddelek: Slo-Tech
231317 (946) Tomi
»

vn Brazilije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724539 (3977) Freak
»

p3 700E (nenavit) ali c2 633@950

Oddelek: Kaj kupiti
441658 (1341) Dalmatinc
»

Zvezdice, zvezdice, zvezdice in ostali nazivi

Oddelek: Slo-Tech
382383 (1881) Pretorijanec

Več podobnih tem