» »

Zvezdice, zvezdice, zvezdice in ostali nazivi

Zvezdice, zvezdice, zvezdice in ostali nazivi

Primoz ::

Če na forumu opazite karkoli čudnega v zvezi s pravili in se vam zdi da bi moral ukrepat pa nisem mi to sporočite na email (primoz@slo-tech.com). Email MORA vsebovati link na thread ki vam ni všeč in obrazložitev zakaj thread ni v skladu s pravili. Ko bom to prebral bom ukrepal... V primeru da se mi bo zazdelo da samo želite nekomu odvzeti naziv da boste vi imeli višjega IZGUBITE NAZIV VI. PRAVTAKO BODO ODPEKETALE ZVEZDICE LJUDI KI SMETIJO FORUM S POSTI V STILU: "Primoz!!!!! dej zagnoji tega pa tega"...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Dalmatinc ::

Evo, prva pametna iz tvoje strani. Svaka ti čast. Smo začeli mal migat :D

Uživi >:D

whatson ::

po moje bi bilo itak najbolje odstranit te nazive in ukinit zvezdice...potem eni ljudje nebi "gnojili" foruma...

Elemen_T ::

Točno tako.

Sicer pa imam eno idejo:

Vsak lahko dobi največ tri polne zvezdice, skladno s številom postov, vse kar gre dalje, presodijo admini - Torej, če na forumu ljudem pomagaš, zastavljaš zanimive topike, dobiš še kako zvezdico...in jih imaš 4, ali 5...potem se mi zdi da bi se vsi tisti ki imajo že tako radi te zvezdice vsaj pomagali in ne blatili ter s tem kvarili izgled foruma...replike? Mogoče se vsem poraja misel kako bo lahko 5 ljudi nadzorovalo tolikšno množico...no tukaj se mi problem ne zdi velik saj ima tri+ zvezdice le malokdo, mogoče največ 20...

lp

Dalmatinc ::

heh :D

dexter ::

Hello!



Poglej zdej sem!

Kdo je tale tip/mona,ki se klice na `Dalmatinka`?

2 dni je kasnej postal clan slo-techa kot jaz,ampak tip poka od zvezdic,zdej jest ne vem kaj so mu tko vsec?

Vzamem si vsak dan ene 1/2 do 1 ure in pogledam par stvari in poskusam kej pametnega predlagat (vcasih tud kej vprasam), tega tipa pa srecas povsod, nabija smeskote v bz tekst.Zdej jest ne vem a ma ta Dalmatinc tok cajta? Ce ga ma res neumno porabljen.



Drugace tele zvezdice imajo nek psiho ucink (pomislis tale pa oblada stvari) to sem mislil na zacetku,zdej pa berem tekst (se pojavljajo eni brez crtice ki povedo veliko).



Aja ce lahko vprasam: koliko je moznosti da bi nov thread

bil recimo ene 3-4 dni recimo zelene barve,ker se ene stvari prevec ponavljajo



Dalmatinka pa naj raj kak vic pokne namest smeskotov (ceprav je Zubko:D:Dres sladek!)



LP
p.s.: ne ga basat danes sem postal lastnik zvezdice na slo-tech cesti-mami pa ati so ze cestital! Ziveli!

MadMax ::

Ne veseli se prehitro... Zaenkrat imas samo 2/3 zvezdice...

OZZY ::

Dexter: Dalmatinka kar velik komentira samo s malo bededami-pa ne zamert. Ala heh in smeško al pa malo več besed. 8-)8-)
He he. I like smeškote.


No mal heca zdej pa zares. Mislim da bi bilo dobro, da bi se določila nekakšna spodnja meja, ki bi se upoštevala za odgovor. Najbolje, da bi temeljila na številu znakov. Npr. 15-20 znakov minimum pri katerem se za znak upošteva tudi presledek,pika, smeško,.... Zdi se mi nesmiselno, da bi se za odgovor upošteval tak, kot ga je dalmatinka prjavla ,,Heh:D`` ali pa tudi kateri drugi. Izjeme so Gno in OvcaTm-Tem bi tako ali tako onemogočil sodelovanje na forumu. Da naprimer udeleženec odgovori tako, da bi dvignil svoje število postov in povprečje se mi zdi samo nabiranje zvezdic. Žal. Ok so minus pike ampak bi lahko bila tudi ta omejitev. Pa še to. Mislim, da je več kot 4-5 smeškotvo na odgovor preveč. Sicer pride odgovor vizalno lepši ampak zasledim včasih tudi kaka pretiravanja (10 in več zaporednih, kar je preveč).

Primoz ::

Tolk da veste, da smo resno vzeli pravila ki smo jih napisali........ Nabijač Dalmatinka je ravnokar izgubil kup točk (na žalost jih je nabil preveč in tako ima kljub odvzemu 2x vrednosti točk vsega kar je samo smrdelo po nabijanju še vedno isti naziv... vendar: še ene 2 nabijaška posta pa ga bo izgubil. in drugič... človek je bil na ZELO dobri poti da 3. cele zvezdice je tako RAHLO padel popolnoma na začetek....)... Kot vidite se nabijanje postov "ZELO" splača.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tomi ::

Primož, tvoja ideja je prav kul..
Če so se prej pritoževali, da nekaj ljudi ne more pregledati celega foruma v par urah, imamo sedaj celih 1000 "moderatorjev", ki lahko opazijo napake in jih posredujejo..
Sedaj bodo nekateri res ugotovili, da se nabijanje ne splača:\
metrodusa.blogspot.com

Primoz ::

Jah ideja je kul... samo za enkrat ni bilo še nobenega predloga....
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Matty ::

primoz... zakaj se sploh rabijo zvezdice??? Mislim, da ne bi bilo nobene skode ce bi jih ukinili, saj ste si s tem naredili samo odvecno delo.

Forum naj ima nekaj nazivov (od newbija, juniorja, masterja in experta), ki pa naj so namenjeni le temu, da se vidi, da je tisti s katerim govoris prislek ali pa starosta foruma. Admini naj imajo naziv admin, vi admini bi pa potem podelili se kaksen extra naslov za zelo zasluzne...

Elemen_T ::

Točno tako.

luni ::

Zvezdic se ne bo ukinilo, ampak se bo izvedlo par reform, da bodo dejansko zacele oznacevati ljudi z vec soli v glavi, ne pa tiste, ki imajo cas in dobro povezavo.

Zelo, ZELO mi je vsec predlog od Elemen_Ta in tudi uporabili ga bomo. Torej, po "navadnih" poteh je mogoce doseci le 3 zvezdice, vse, kar je vec, pa bo moralo priti s strani moderatorja/admina za "posebne zasluge". V bistvu sploh ne rabijo biti posebne, le konstantno dobri odgovori in komentarji.
Poleg tega bomo uvedli tudi spodnjo mejo v znakih/bitih, s katero odgovori sploh se stejejo za tocke. Mislim, da je to prvi predlagal xbite.

No, seveda so to zaenkrat le ideje, pogovoril se bom s Primozom kako in kdaj je to mogoce vpeljati.
Artificial Intelligentia

Matty ::

luni... pa se je treba toliko ubadati s temu? Verjetno bi nas bila vecina zadovoljna z manj zvezdicami in vec testi :D

Freak ::

luni: dobr načrt!

teac ::

Ej Luni, mislim, da ja je tvoja ideja oz. od Elemen_T edina pot, da bodo nekateri (ala Dalmatinka) začeli pista samo za zvezdice. Pa saj to ni res. Človek je registriran slabe 3 mesece. pa že ima skoraj 3 zvezdice. Pa OK, naj jih ma, če bi povedal kaj pametnega, ne pa HEH:D al pa ti nabije smeškotov za 30 colski monitor. Škoda, da ne morete nekak preverjat še odgovorov od vsakega, pol bi pa vidli, kolko zvezdic bi kdo mel. Samo vseeno mislim, da štetje besed nebo kaj pomagalo. Če je imel npr. Dalmatinka čas napisat 5 črk, bo potem verjetno mel čas tudi napisat 20, ker zgleda, da je tip gor 24/7 (zgleda že tako). No, samo da ne boš mislil, da nasprotujem tej ideji, samo povedal sem, da to ne bo zaustavilo nekaterih.
Aja, a zdaj bo Dalmatinka na unli al kaj :D:D

dexter ::

Hello!



Prvo se opravicujem Dalmatinki (zakaj zenski spol mi sploh ni jasen-pojasni?) za izgubo zvezdic.Lahko se pa pohvalis da s je s tabo zacelo neko novo obdobje na slo-techu.

Glede zvezdic nimam extra predlogov, naredite kot mislite/veste da je prav.



Bi pa nekaj razmisljal (prosim za komentarje):

-se priklopim pogledam na teme zadnjih 24ur,tega je dons ene 100,da jih preletim, je nekaj cajta,da pomislim a je ta ki sprasuje za monitor kerga naj kup (zadnej cajte kar ene par) tisti kjer bi nekaj dodal,pa nisem....nakladam



-res ni kakega search engina, ampak ce bi bila namesto izbrane ikone teme (ni lih koristna) dal recimo za svezo temo znakec,ki asocira na fresh,poj po 1 dnevu pac drugi znakec,ki bi veljal za teme 1-7dni, pa se enega za starejse od 7dni

(ce bi pa videl recimo tistih 10 novih tem ,bi lahko hitro pogledal in odgovoril ( skoda da je tisti `obvesti me o spremembah v tej temi`na voljo samo ko odgovoris,da ni na izbiro vsaj recimo ko imas vklopljeno samodejno prijavo,ker ponekod ne bi odgovarjal ampak bi pa le spremljal kaj se pove `vec slisis vec ves`).



Upam da ne tezim in kompliciram, pa enga Zubkota

:Dza sve nas!



LP
*res mal zvezdice manka,recimo 1/10 ne pa 1/3*

Dalmatinc ::

Ok z obtožbami se ne strinjam. Ker sem bil prjavljen že ud usega začetka od kar je bila ta stran ustvarjena. Samo ukradli so mi nick in sem se moral še enkrat prajvit (AFERA: J-A-G)....



Tako mi je bilo v samem štartu povrjenih 2/3 zvezdic............



U, da nebom nabijal; emo uprašanje: kje sem nabijal poste......a ?




Upam da je rzlaga jasna :D;(

Dalmatinc ::

A ni vse skupi z zvezdicami en bull shit>:D>:D

Binji ::

Zvezdice ukint, ce pa jih ze dat pol jih dat samo tistim ku se vidi da res kej vejo. Ker tezo imajo pa tako vsi posti enako, samo da majo zvezdice pol neki vecji psiholoski ucinek.

Rott-von-weiler ::

dalmatinka

jas mislim da tebe tu negdo malo vleče:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Dalmatinc ::

Valda me mal zajebavajo; nevem zakaj je Primoz tolk proti men; pa še nekateri

VEM PA DA OBSTAJAJO TUDI TAKI KI JIM JE MOJ NASVET PRAV PRIŠEL >:D

teac ::

OK, Dalmatinka, jaz mislim, da si drugače kar v redu, samo, včasih pa daš res neumesen komentar. Aja, mislim pa, da nihče ni proti tebi, ampak vseeno pa malo nehaj z glupimi odgovori (saj nisem rekel, da to velja vseposod, ampak če pogledaš malo po forumu, pa je v nekaj odgovorih RES brezveze tvoj odgovor zraven). Pa fajn se mej!!!:D

OZZY ::

Dalmatinka: Jest tud nimam nič proti tebi. Se strinjam, da so tvoji odgovori komu pomagal. Ampak včasih je tko kot prav teac. Moje mnenje je, da če človek nima nič pametnga za povedat naj raj nič ne pove kot pa kar neki prijav. Imaš potem boljši vtis o njem.

Dalmatinc ::

OZZY se strinjam in bom upošteval nasvet; samo prosim da me nehate toliko opravljat:8)

Pa lepo se mej:\

Tomi ::

Dalmatinka, saj nihče ni proti tebi kot individuumu, ampak samo spremlajo tvoja dejanja.. Priznati moraš, da se pojavljaš res skoraj v vsakem delu foruma, in potem se te ljudje zapomnijo. Posebej, če imaš kakšne hehe&smeško poste.
Pa veliko sreče pri novih podpisih :D
metrodusa.blogspot.com

blue96 ::

ja, ko smo ze ravno pri zvezdicah in stuff, me pa hudicevo zanima glede teh komentarjev. ceprav mi je vseeno za te zvezdice in nazive, me zanima, kje se odda komentar oziroma neki podobnga...>:D
.

TinkaPinka ::

MULC, komentarji se dajo na novice, če to misliš. Ko gledaš novice, imaš pod novico link za komentarje.
I am easy to please as long as I get my way.

OZZY ::

He, he MULC. Sej si pravkar oddal svoj komentar (no če posplošimo).:D
Ampak ti verjetn misliš na komentiranje novic1. Pod novico maš napisano št. komentarjevin enostavno klikneš na število komentarjev in stvar komentiraš.
Probi mogoče ti bo delovalo-Sej veš ,,En klik do...``.
>:D

blue96 ::

ja, da ne boste narobe razumeli, ljudje, samo vprašal sem. nisem pa zbiralec zvezdic in podobnega...:D
.

Elemen_T ::

Mulc: Ali pač>:D - joke.
Sicer pa se mi zdi to komentiranje novic zelo čudno...v bistvu je forum za to, da se stvari pokomentira in predebatira - opazil sem namreč da se tudi na straneh komentarjev pojavljajo prave pravcate debate :) ma se itaq ni važno.|O

OZZY ::

MULC: Sej te ni noben obtožu, da si nabiralec zvezdic in zvezdnega prahu.:D

Pretorijanec ::

Pa da se jaz kaj povem. Prvic: bravo tistmu, k je reku, da majo zvezdice velik psiholoski ucinek! To je res! Ko se mladi slo-techer prijavi na forum in uprasa za naset ga zmede veliko stevilo odgovorou. In si rece: ok bom uzeu odgovor od tistga, ki ma najvec zvezdic ker je ocitno najbol izkusen. Kaj pa ce je ta osebek sam nabijac, k nima pojma in mu je napacno svetval? Sej se zgodi, da strokounjak tut napacno svetuje sam zlo redko in popolnoma pomotoma! Pozdravljam idejo 3++ zvezdic! Mam pa se en predlog. Naprimer da grem jz na morje za tri tedne in ne bom meu dostopa do racunalnika. Sam jz nocem, da se mi podre povprecje napisanih postou! A bi se dal uredit, da bi biu en sleep mode k bi za tolk casa kot clovek hoce zaklenu nick. Ce pa ta osebek pa se ta osebek po tem casu ne bi logirau bi dobu opozorilo, da mu bo po naprimr 1 tednu od tega prejetga mejla nick scanclan, ce se ne logira.

BTW: Kva pa mislte slo-techerji o men? Moj prejsni nick je biu Invader16, ce se me spljoh kdo spomn.

teac ::

Ej, to pa je ful dobra ideja, še posebaj, ker se bliža poletje in sem siguren, da vsi slo-techovci ne bojo imeli rač. na morju al pa na dopustu. To bi blo res kul, da bi lahko dal nick na sleep mode. Ej, Pretorijanec, a veš, da se te bledo še spomnim. Kaj je blo s tabo???:\

Pretorijanec ::

blo? Nc ni blo z mano. Sam ugotaulam, da sm v svojem relativno kratkem bivanju na slo-techu pridobil ogromno znanja v racunalnistvu. Sicr se ne morm primerjat z "ta pravimi" strokounjaki sam zeme je pa napredek vec kot ocitn. Sej veste razlika med 200 in 220 ni tko opazna kot 0 in 5!

Pretorijanec ::

K ze glih tolk nakladam, sm se zmislu se dodatne nakladnje. Ta je: da bi se v usaki sekciji, ki bi ble naprimr stiri, vidl dva podatka. Tko bi blo kt u lozi k vids aktivnost osebka v Lozi in v celmu Forumu. Ker eni dobijo ful zvezdic, ko sodelujejo v Lozi (ne da bi meu kej proti!) drugi pa s tem ko dajejo nasvete. Zato se mi zdi fer, da se da videt, kdaj ti daje nasvet clovek ki je aktivn v Forumu IN v Pomoci in nasvetih in kdaj sam nekdo k je aktiven v Forumu IN NE v Pomoci in nasvetih. Sicr to ne resi problema brezpomenskega nabijanja postou ampak pomaga pa le.:D

Rott-von-weiler ::

če si že dolgo član techa točno veš na koga se obrnit kdo ti bo dal najboljši odgovor tak da tu zvezdice ne pridejo v poštev če pa nebi blo zvezdic pa bi blo nekaj druga pa bi se spet obrajtali :O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Pretorijanec ::

Ze, ze. Sam mors upostevat, da so eni cist novi, ampak rabjo pomoc HITR! Naprimr, da en prevec OC FSB na plosci. Use kar more nardit je, da da Clear CMOS. Sam ce mu pa en rece, da je use zamocu in more nest na servis, unmu se pa mudi, je problem tu!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Točke

Oddelek: Slo-Tech
221515 (1114) Primoz
»

***** (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
694606 (3751) Tomi

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947529 (5517) Sergio

Zvezdice

Oddelek: Loža
352000 (1648) orkan
»

zvezdice

Oddelek: Slo-Tech
371786 (1314) OZZY

Več podobnih tem