» »

Vprašanje za Primoža

Vprašanje za Primoža

MaverickT ::

Kot veste sem webmojster slo-compa? a ne? sam neki me zanima. A mate stran narejeno v principu include virtual? Al kako drugač? To je vse.

BTW: a bi se dalo zmenit za izmenjavo ta malga bannerja?
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

Primoz ::

Mi mamo stran narejeno na principu marsičesa... v teh "principih" se nahaja TUDI include virtual....

Ja za izmenjavo bannerja ni problema... kolk maš obiska?:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Dalmatinc ::

Glede banerja smo torej zmenjeni ! :D

Naš obisk lahko vedno preveriš Tukajle, število članov pa vidiš v forumu.

Če si boš natančno ogledal grafe, boš videl da naše krivulje gre samo na vzgor, kar je za tako mlado stran pozitivno.

Lep pozdrav v imenu "slo-comp Teama" Napoleon Bonaparte>:D:D

MaverickT ::

Banner si bomo izmenjali v roku 2 tednov, saj bomo našo stran nekliko spremenili. (ne bo več frejmov)
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

Tomi ::

Dalmatinka, saj imamo še lepše narejene statistiko.
Maverick: najdeš jo tukaj.
metrodusa.blogspot.com

Elemen_T ::

Slocomp team: Lahko bi si spedenal plačlljiv web server...ko vstopim na page se mi odpre popup in stvar zgleda precej neprofesionalno...sicer pa mi je stran kar ok. Predvsem novice.

lp

Dalmatinc ::

Mi smo na plačljivem serverju; In meni (nam) se ne odpira doben pop up !:D

Elemen_T ::

ups, oprosti :) Kot kaže se mi je odprlo okno na neki drugi strani :)

Sergio ::

whoa, Dalmatinka, čakam zahvalo na to, ker vas je luni dal v novico... grafi kažejo na tisti dan STRMI porast...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

Sergio verjetno si spregledal.
klik
poglej tam čisto spodaj :)

Primoz ::

Maverick: če boš še kakšen teden (14 dni) držal obisk nad 100 uporabniki (oz. ga spravil tja) ne vidim problema v izmenjavi.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Dalmatinc ::

Ni problema :) - zmenjeno

Sergijo - gracias:D

Tomi ::

Čuj, Dalmatinka, kaj ni bil pred nekaj časa še v tvojem podpisu Slo-tech najboljša stran?
Sicer pa, naj bo res ali ne, piše se najboljša ( glej svoj podpis ).
metrodusa.blogspot.com

Primoz ::

Dalmatinka (Rok, napoleon), je ves srečen, ker so mu na slo-compu podelili čast, ki mu je mi nismo želeli... moderatorstvo na forumu
There can be no real freedom without the freedom to fail.

MaverickT ::

Zahvaljujemo se vam še enkrat. Banner pol skor za ziher velja a ne? Glede pop upa je pa tkole. Pou pup se prikaže samo, ko gledate statistike. Ker so statistike pač na enem free serverju k se ukvarja sam z netstatom. Drugač pa stran nima nobenga pop upa.
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

Dalmatinc ::

Moderatorstvo na forumu :Dod sreče bom umrl.

Veš na slo-compu mi niso samo tega ponudili. Imam možnost soustvarjati stran, dajati ideje in mislim da mavericku ni žal da me je sprejel v ekipo. Recmo da sem na slo-compu nek vaš Sergijo Tm ali podbno.

Sigurno pa imam na njej več pravic kod bi jih na slo-techu>:D sploh kdaj imel ....

Primož nehaj me skoz poniževati:|, ker se mi to od tebe zdi že mal nesramno. Da se je glavni programer slo-techa tako nizko spustil je pa tudi višek.



Tomi ::

Samo nekaj pa moras priznati, Dalmatinka.
Da je bil v veliki meri Slo-tech tisti, ki te je spravil od nabijaca na zacetku do pisca kar konstruktivno oblikovanih postov ( mislim recimo zadnjega ). Sicer se pa Primoz nic kaj ne spravlja nate, ker je se mnogo drugih, ki tezijo, in iz vrst katerih si sel..
Mislim, da je malo netaktno, da se sedaj, ko so dosegel tisti, kar si si zelel, spravljas na Slo-techove ustvarjalce. Pomisli malo:D
metrodusa.blogspot.com

luni ::

Ej ej ej ej? Kaj je zdaj to? Koga za vraga briga, kje in kaj dela Dalmatinka? Nikoli ni bil in nikoli ne bi bil del Slo-Techa v vecji meri, kot je bil (clan Foruma s (pre)bujno domisljijo, se posebej pri ustvarjanju alternativnih nickov in potem izmisljevanju opravicil v stilu, da mu je nick ukradel sosed, brat, dedek ali celo hrcek) in ce je na Slo-Compu dobil priloznost, da se izkaze, potem toliko bolje. Jaz sploh ne vem, o cemu zdaj tukaj tece debata. Slo-Comp osebno 100% podpiram, ker si zelim, da bi se hardverska scena v Sloveniji razvila. Na fante ne gledam kot na konkurenco, temvec kot neko stran, ki se bo na doloceni stopnji razvoja pridruzila Slo-Techu pri sirjenju dolocene racunalniske zavesti v Sloveniji. Zato pa vso sreco.

O raznih "prestopih" (sploh mi ga beseda ni vsec... kako lahko nekdo prestopi drugam, ce nikoli niti ni bil na prejsnjem mestu?) in kaj-bi-bilo-ce-bi-bilo pa udarite temo nekje v Lozi. Okies?
Artificial Intelligentia

ABX ::

Poleg tega je Primož izrazil samo dejstvo in ne vem v čemu je problem.

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Dalmatinc ::

Prvo kot pravo:
- z Tomijem se strinjam; res me je slo-tech spravil iz nabijlca postov (poplnega nevedneža) do kar izkušenega računalničarja. Na slo-techu sem prebral vse poste in to sem počel naj manj leto in pol. Tako sem se veliko naučil, za kar sem slo-techu zelo hvaležen. Sedaj vem dosti o račulanikih in sem zelo ponosen, da sem sposoben napisat računalniški test, novico ter da sem pomembn element slo-compa

-Luni: Nikoli si nisem izmislil da mi je hrček okradel nick name; moj nick je bil res okraden. In sicer na način da mi ga je sunil sošolec ko je bil pri meni. Pa si misli kar hoočeš. In takarta so bili pisani tudi najbolj brezvezni posti. Prav maš NIKOLI nisem bil del slo-techa, svoje čase sem bil kar žalosten ker me nisi sprejel v svojo ekipo kot "samo pisca novic" sedaj se ne sekiram več ker sem pri slo-compu dobil potrditev da sem mnogo sposobnejši od samo pisca novic. Mogoče vam bo kdaj celo žal da ste me malo ignorirali. Kdo ve ! (iz vsega govora moram izuzet Sergeja ki je bil do mene vedno fer in z njim se še med vsemi slo-techerji najbolj razumem :) čao Sergi )


Lep pozdrav>:D

Sergio ::

i should blush now, right? :8)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

MaverickT ::

Ta post ni bil namenjen prepiru mad ekipama dveh strani. Jaz sem izvedel kar sem hotel zato prosim moderatorja, da temo lepo zaklene, ker drugače lahko pride do posledic (kakšen gnoj (tm)).
HVALA;(
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

Primoz ::

Maverick... pri prvem postu klikni "popravi" in si jo zakleni sam...:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tomi ::

Tako je prav: united slovenian OC Power:D
Brez prepirov..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

slo-comp -- katastrofa

Oddelek: Slo-Tech
211677 (1284) Primoz
»

Oglasi na slo-tech.com

Oddelek: Slo-Tech
231411 (948) ToniT
»

Ideja kako dobit dnar za nov server!

Oddelek: Slo-Tech
372070 (1355) Jeebs
»

kaj rajši slo-comp al slo-tech

Oddelek: Slo-Tech
392567 (1699) goba

Konkurenca slo-techa? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26612544 (9214) Elemen_T

Več podobnih tem