» »

iPhone 5C

iPhone 5C

1
2
»

Uporabnik-1 ::

Ah popolnoma razočaran, iPhone 5C je bil torej ustvarjen zato, da so lahko potiho dvignili ceno 5S-ki. In to ti ponujajo pofarbano plastiko s popolnoma istimi komponentami kot so v iPhone 5... 5S, kaj pa vem, napredek je vendar so zvišali ceno. Definitivno nisem pričakoval plastično 5-ko za isti denar...
Na drugi strani pa ponujajo neprodane 4S za 400eur hah ... To so specijalci za nategovanje...

Ampak imajo pa še vseeno daleč najboljši OS, kakovost izdelave, itd ... In zdaj sem pomislil, kaj pa če bi vzel 4S? Dejansko ni nekaj slabši od 5-ke v procesorski in grafični moči, pa še manjši je (kar je meni všeč, zakaj bi pa vendar imel cegu ob glavi???). Kje bi dobil 4S (ni važno koliko gb) za pod 400eur, novega od uradne osebe, če je možno, lahko tudi iz Nemčije, Italije oz. drugje...

amacar ::

5S niso podražali.

V USA je bila ob izidu cena 199$ za 16gb iphone 5, enaka je za 16gb iphone 5S. Pomoje se ti splača kupiti rabljen iphone 5.

Uporabnik-1 ::

Rabljen telefon nikoli nisem kupil in ga tudi nikoli ne bom, vsaj ne od neke xy osebe. Nevem zakaj bi nekdo kupil iPhona za 700eur in ga potem za 450eur čez 3 mesecev prodajal na bolhi, zakaj bi si želel takšne izgube denarja? Nekje je že razlog, ponavadi v tem da kakšna tipka ne prime, se preveč segreva, ne dela USB port, itd...

Na mobisvet.si imajo 5-ko za 599€, ampak meni se to ne zdijo normalne cene, za tak denar grem lahko na tedenski dopust v Tunizijo, Egipt, Turčijo, ...

Bom počakal še mesec ali dva, da vidimo kaj (in kako) se bojo cene spremenile na trgu, če bom pa nekje zavohal novi (zapakiran) 4S pod slabih 400eur ga pa takoj vzamem.

Kdaj bo pa uradna predstavitev novih iPad modelov? Mogoče bom pa tablico vzel, imel je še nisem nikoli.

Zgodovina sprememb…

SaXsIm ::

Sanja svinja ... Ljudje prodajajo drage telefone pod ceno, ker rabijo denar in jih vzamejo na vezavo pri operaterjih.

Če nisi pripravljen plačati cene novega telefona, pač novega ne boš dobil. Za pod 400 EUR lahko dobiš precej dobro ohranjen iPhone 4S, tudi za pod 300 EUR. Je pa dejstvo, da noben prodajalec novih telefonov pod ceno (vsaj bistveno) ne bo prodajal, sploh iPhonov.
SaXsIm

amacar ::

Uporabnik-1 je izjavil:

Rabljen telefon nikoli nisem kupil in ga tudi nikoli ne bom, vsaj ne od neke xy osebe. Nevem zakaj bi nekdo kupil iPhona za 700eur in ga potem za 450eur čez 3 mesecev prodajal na bolhi, zakaj bi si želel takšne izgube denarja? Nekje je že razlog, ponavadi v tem da kakšna tipka ne prime, se preveč segreva, ne dela USB port, itd...


Sam sem ga kupil za 540EUR (iphone 5) pri simobilu, telefon je v garanciji, brezhiben, menjal bom za 5S, tega pa bom dal za cca 400EUR na bolho. Ne vem kaj bi bilo pri tem čudnega. Mislim da tako dela večina tistih, ki bo menjala telefon, se pa vsekakor najdejo tisti ki nategujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

blackbfm ::

Če ima garancijo ga menjaš za refurb, nevem kje je problem.. če nima je mal večji rizik dajat par 100e.

Drugač pa, jaz ne bi kupu rabljenega telefona prej iz higienskih vzrokov kot zaradi tehničnih napak:))

bluefish ::

Apple prepolavlja proizvodnjo: http://www.neowin.net/news/apple-is-rep...

CoolBits ::

Očitno nihče noče cenejšega iPhona :)
Bi bilo pa vseeno za preverit tudi drugje, ker neowin je pač bol win usmerjen...

bluefish ::

Imaš na koncu "vir", ker novica ni zrasla na njihovem zelniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple vreden 700 milijard dolarjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6017218 (13746) Invictus
»

iPhone 5s in 5c prvi vikend rekordno

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
147839 (6718) nekikr
»

Jeseni nov iPhone ali dva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
13441526 (37154) trnvpeti

Več podobnih tem