» »

Titanfall

Titanfall

««
8 / 8
»
»»

oo7 ::

Jaz nisem igral nič Singleplayer. Kolikor vem je tisti singleplayer, da odkleneš ostala dva titana zgodbe pa mislim, da ni kaj veliko.
Je pa multiplayer zelo zabaven.

gašper040 ::

zgodba je v multiplayerju kr se mi zdi ful zakon da so nardil deajnsko ful dobro zgodbo v multiplayer

LJ4L ::

gašper040 je izjavil:

zgodba je v multiplayerju kr se mi zdi ful zakon da so nardil deajnsko ful dobro zgodbo v multiplayer

Se prav je res da je to ena zelo redkih iger z multič zgodbo? Škoda da je samo za PC pa X škatle...
LP from LJ

wired ::

gašper040 je izjavil:

zgodba je v multiplayerju kr se mi zdi ful zakon da so nardil deajnsko ful dobro zgodbo v multiplayer

O kakšni "ful dobri zgodbi" ti govoriš?

Guzzy ::

Zgodbe ni neke, je pa vzdušje kr epic

bajsibajsi ::

Na Origin je v akciji za 12 evrov. Se splaca kupiti? Razvoj igre nisem spremljal, tako da ne poznam morebitnih tezav, bugov, itd.. Ima igra dedicated serverje? Kaksna je populacija, itd.. ?

destroyer2k ::

bajsibajsi je izjavil:

Na Origin je v akciji za 12 evrov. Se splaca kupiti? Razvoj igre nisem spremljal, tako da ne poznam morebitnih tezav, bugov, itd.. Ima igra dedicated serverje? Kaksna je populacija, itd.. ?


Igra nima dedicated serverjev (ima BS za dedicated server), največji problem je populacija, ker ima okol 2 tisoč igralcov.

Guzzy ::

Vendar game najdeš v manj kot 5 sekundah. DLC ne kupuj ker ga igrata 2 igralca(resno), kar imaš zdaj poleg generationov je še ranking system in ingame valuta s katero lahko kupuješ titan voice(veliko različnih jezikov, zanimivo), insignije, burn carde itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

Jerry000 ::

Torej je to bila bolj igra "muha enodnevnica"?

bajsibajsi ::

Prej sem se zmotil, na g2a je trenutno 12 evrov (ne na Origin). Pred dnevi se je prodajala za 5$ pa sem zamudil oz. se nisem zanimal za njo.

Guzzy ::

Jerry000 je izjavil:

Torej je to bila bolj igra "muha enodnevnica"?


lahko si tako predstavljaš, ampak dejstvo še vedno je da je parkrat boljša od codov(4+)in žalostno je, da se premalo ljudi tega zaveda... prehitro so jo dali ven in je blo malo premalo stvari not. Drugače pa igra ti bo fun skoz, če boš s kom igral

Netrunner ::

Jaz sem to zadevo sprobal pa me ni prepričala. Vsekakor je nekaj novega in zanimivega. Kljub temu da je malo drugačen tip streljačine, je še vedno samo še en FPS.

Kdor še ni sit FPS iger se mu vsekakor splača nabaviti to zadevo. Pogrešal sem predvsem da na mapah ni nekih posledic po bitki... Verjetno sem preveč vajen BF serije.

Jerry000 ::

Glede na to da je na originu sale za Titanfall (10EUR) me zanima kako je kaj s to igro? Je še vedno tako popularna/igrana? Je še veliko serverjev? Mislite da se bo ta igra še vsaj kako leto igrala?
Zanima me tudi, ali je navadna igra dovolj ali večina bol igra na kakšni novi mapi katero je treba kupiti posebej ali kaj podobnega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Magic1 ::

Kaj ti pove 10€ za relativno nov multiplayer game? It is sinking fast.
Magic

vaščan ::

Imam ta špil kupil za 10eur igral sem ga malo ampak server najde v momentu. Sem probal adwanced warfare je blo free za 2dni igranja če sem dal kaj drugega kot TDM sploh igre našel ni no to je pa res polom.

Jerry000 ::

Pove mi da je na sale in da se tut MW2 dobi zlo pocen pa še vedno je igrana, sicer samo TDM ampak je še vedno igrana :). Zato me zanima kako je tukaj, če je še vedno igrana da bi dal 10€ in lepo užival

bajsibajsi ::

Se vedno je dovolj igrana, da lahko uzivas (Attrition mode ima vedno dovolj igralcev, ostali malo manj). Kar se map tice, je dobra stran, da Titanfall DLCjev nihce ne kupuje, zato vsi igrajo osnovne mape.

Ce imas SSD, preveri koliko imas nezasedenega prostora, saj osnovna instalacija Titanfall zasede 56 GB.

Jerry000 ::

bajsibajsi je izjavil:

Se vedno je dovolj igrana, da lahko uzivas (Attrition mode ima vedno dovolj igralcev, ostali malo manj). Kar se map tice, je dobra stran, da Titanfall DLCjev nihce ne kupuje, zato vsi igrajo osnovne mape.

Ce imas SSD, preveri koliko imas nezasedenega prostora, saj osnovna instalacija Titanfall zasede 56 GB.

SSD nimam, prostora je pa več kot dovolj :). To me je tudi najbolj zanimalo, ali se DLCji ful igrajo. In to da je večina na osnovnih mapah je velik plus, sploh če je še toliko igrana igra :). Po vašem mnenju, je igra vredna 10€? Se splača igrati ta špil? Bli so mi všeč COD igre, igral sem do MW2 potem pa nehal, zdaj pa spet pogrešam kako podobno FPS igro in sem ravno ta sale opatil :)

oo7 ::

Zelo zabavna igra.
Jaz sem igro kupil takoj ob izidu čeprav imam raje Single player igre me je Titanfall takoj zasvojil. Preigranih imam malo več kot 130 ur ampak takrat sem igral samo to igro. Ko sem prišel na Gen 10 pa potem kmalu ni bilo več iziva pa sem nehal igrati čeprav tistih 130 ur je bilo neverjetno zabavnih:)
Kako je pa zdaj z serverji pa ne znam povedat samo vem, da takrat je bilo zakon8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

Jerry000 ::

No ja, z bratom sma nabavla Titanfall, dama tutorial čez, grema MP, najdema server, grema gor in igra vrže naju ven, tko ponavljama nekaj časa brez uspeha. Preberema da je zadnji patch to zjebal in da so problemi glede tega. Brat poskusi par kvazi rešitev iz forumov/interneta, na koncu sva igro vrnila in dobila povrnjen denar. Rezultat: titanfall=waste of time and money.

Buggy ::

Tr0n je izjavil:

Zastonj season pass.

http://www.titanfall.com/news/happy-ann...


hvala za opozorilo

bajsibajsi ::

Sem ravnokar preveril. Na random server sem prisel in igral brez tezav. Igra z dodatki sedaj zasede skoraj 63GB.

Jerry000 ::

Nevem, meni pa nikjer ni hotelo, vedno me je vn vrglo. No sem že dal špil nazaj :)

AapocalypseE ::

Zanima me kako je glede cheatov preko MP v tej igri?

Opcija je tudi Battlefield 4, ampak tam sem bral, da je kar razširjeno to.

Trenutno igram COD 4 MP in mi mineva počasi zraven zaradi wh-jev...

TOP ::

Pri BF4 najdeš serverje kjer,če te dobijo letiš.

AapocalypseE ::

Par dni nazaj sem kupil Titanfall, ampak mi igra ni všeč. Je kakšna možnost, da jo zamenjam za €€?

V Originu sem jo odstranil, ampak igra ostaja noter.

fireX88 ::

Fail man. Orig acount bos moral prodat, če boš hotel se igre znebit. Sicer ne vem kalo deluje priatska verzija, ampak zakaj nisi najprej igro probal npr iz partisa?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

AapocalypseE ::

Igra je multiplayer only in tista verzija iz Partisa ne deluje. Drugače bi jo itak probal.

Jerry000 ::

ni res. Na originu lahko denar nazaj dobiš za igro. Jaz sem nabavil Titanfall in sm vidu da je crap in sem refundal in dobil celoten znesek nazaj. Je pa res da morš to nrdit v roku 24 ur

fireX88 ::

Verjetno samo v primeru, če si igro kupil direkt preko origina??
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Jerry000 ::

Ja tut to

Machete ::

AapocalypseE je izjavil:

Igra je multiplayer only in tista verzija iz Partisa ne deluje. Drugače bi jo itak probal.


Da ne omenjamo, da ti Origin nudi brezplačno 48urno provo.
https://www.origin.com/en-ie/store/free...

oo7 ::

To mi je eden najboljših trailerjev lahko bi naredili film :)8-)

bajsibajsi ::

Kr skoda, da igra ni uspela. Sam jo tu pa tam se zazenem za par minut. :)

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

bajsibajsi je izjavil:

Kr skoda, da igra ni uspela. Sam jo tu pa tam se zazenem za par minut. :)



Zakaj pa ni uspela? :|

bajsibajsi ::

To sprasujes po vzrokih, zakaj igra ni uspela, ali po pokazateljih, da ni uspela?

oo7 ::

Jah ne vem ocenjena je bila dobro prodali so par miljonov kopij zato sprašujem zakaj naj ne bi bila uspešna? :)

fireX88 ::

verjetno misli to, da ne najde serverjev ali je bolj bogo (recimo napram call)..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Titanfall 1 igra sedaj na voljo tudi na Steamu. Slabih 8 eur.

Jerry000 ::

Itak ni igrano nič verjetno

oo7 ::

Sem probal po zelo dolgem času še na Steamu. Sem odigral 5 iger potem je pa server nekaj začel hecat.

Čisto izven forme komaj sem ubil kakega pilota sem pozabil kako hitra igra je. Mi je pa T1 boljša igra kot T2 kar mi je pri T2 bolje je, da ima SP.

oo7 ::

Titanfall r.i.p. 11 marec 2014 - 1 marec 2022

Zaradi hekerskih napadov je zadnje čase menda igra Titanfall neigralna. Titanfall igra bo umaknjena iz vseh trgovin.


Recent months have been extremely difficult for Titanfall - due to hacking attacks, the title is practically unplayable. Now its story is slowly coming to an end. Respawn Entertainment has announced the end of support for the title.

As follows from the official announcement, Titanfall will be gradually pulled from sale and removed from subscriptions. The whole process is expected to end on March 1, 2022. After this date, dedicated servers will continue to work, so people who have purchased the title will not lose the opportunity to play it.

https://www.gamepressure.com/newsroom/t...

oo7 ::

New Respawn Game Rumored to Be Set in Titanfall Universe

https://gamerant.com/rumor-next-respawn...

Ampak menda ne gre za Titanfall 3.
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apex Legends (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15116837 (557) Ijus
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323548 (5862) oo7
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653640 (18279) Machete
»

Star Wars: Battlefront (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28538662 (19983) opeter
»

Evolve (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013907 (9409) ahac

Več podobnih tem