» »

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

««
16 / 18
»»

Ijus ::

shadeX je izjavil:

Važno, da se zna zabavat :)


hahaha

Twixz je izjavil:

Po mojem mnenju ti narobe dojemaš Hearthstone :D
Ampak dobro, dokler ti je v interesu igra kot taka ni panike, če bi pa rad kdaj dober postal pa nisi na pravi poti :)



sej se učim. dej ne tečnar.

Smurf je izjavil:

Twixz je izjavil:

Po mojem mnenju ti narobe dojemaš Hearthstone :D
Ampak dobro, dokler ti je v interesu igra kot taka ni panike, če bi pa rad kdaj dober postal pa nisi na pravi poti :)

Ce ne druzga, nas nasmeje :D.


ja ti pa si, no. :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Smurf ::

Mah sej jaz mislim, da ti dejansko igras na boljsi nacin kot vecina od nas (ni misljeno sarkasticno). Ti igras izkljucno za zabavo, vecina nas ostalih pa hocemo biti tudi dobri (kar potemeni, da smo pripravljeni igrati tudi na manj zabaven nacin, ce nam to poveca moznost zmage).

Aja pa mimogrede, sedaj ko nagrade niso vec tudi dustu, moj entuziazem do igranja ponovno pojema :(.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Ijus ::

ma jaz bi nekaj rekel okrog igranja.
saj ste sami povedal da je igra nastrojen na meta decke. tudi hearthstone jih predlaga.
in kaj je fora? da kupuješ decke da si skreftaš. gre se vse okrog in za denar.
jaz ne gledam na to. sem si ap res kupil welcome paket. my shame. se posipam.

fora je da je igra narejena da meta decki uspejo. če nimaš meta deckobv ne boš uspel. tko kot jaz še nisem prišel čez level 19.
prov filozofija igre je tko narejena.

recimo d je nekaj takega.

ko igram proti folku ko me kdo zmaga - teli majo prov vsi isti deck pa iste karte pa isto jim hs meče karte iz decka ven. prov po sistemu zgubim. opazil sem. k nimam absolutno nobene šanse.

-----------------------


ja unih dustov ni več. po 100 golda pa 100 dusta per day. to je bla neka obletnica v hs igri. pa so velikodušno dal. men je blo cool. ja. sedaj pa spet po starem. bu hu hu. ampak dobro lej. počas se daleč pride. in ko nabereš si kupiš oz skreftaš in pol si vesel. da maš kar si si želel. nadaljuj lejga no.

Ijus ::

najbolj mi je všeč ko se igra 15+ minut do zadn je karte. ne pa tist agro poljoprivredni tech ko ti fukne vse jabuke pa slive v glavo že v 5. al pa 6. rundi.
pol pa na koncu drug drugemu rečeva well played.

Ijus ::

zdej se še ena taka igra odvija. ... in zmagal. se je predal. heheh. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Ijus ::

lepo vinčka srkam oziroma double srkam in lepo uživam v HS. :))

tryhard ::

Kar je dbest.
Za tekmovalno sceno je Hearthstone že nekaj časa nezanimiv in če se znaš zabavati ob tej igri brez, da ti Blizzard požre vse živce, je to nekako še najboljše, kar lahko iz te igre potegneš.

Ijus ::

ja dej lej ne vem. najbrž. hvala za pozitivne misli. thumbs up. hehe.
je pa sicer nevtralna misel glede kupovanja deckv. pač. kupiš si decke. sej en veš kaj boš dobil.
bogataši majo prednost. mi ta pocen "pametna" sila pa srkamo vinčka. jeheheh. thumbs up.

zdej priseta špilam. mama dolge igre. ne tist agro tech fu destroy in 5. part games.

thumbs up.

vinček pa dela svoje.... hehehh.

Ijus ::

a full je shi* k je že ura 4:59 jaz pa še kr ne spim pa HS špilam. trve! heheh

zdej mam že drugega agro playerja. neki nasilni. hehehhehe.

mi se ne damo!:))

hahahah

ne vem no. HS ga zmaga pa rečte vi kar čte.

kva se massacriramo. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Smurf ::

Fora je, da bi verjetno, ce bi si pogledal decke in craftal pravilne karte (namesto golden kart :P), imel ze deck za vsaj nekje lvl 10-15.

Ijus ::

ma sej jaz ne špilam z golden karamti, ker jih mam mal oziroma premal. pa niso neki full dobre. sam fajn se mi zdi met kdaj kak golden deck sploh za hunterja sploh če pol zmagam. se mi fajn zdi.
ja lej. karte se navezujejo. med sabo. in je treba naštudirat deck. sploh je fora kolk maš kerih kart k štejejo določeno količino mane. glede na to ti meče karte.

sem pa spil 2L rdečega vina in čist ošamučen špilal HS. hahah. cepc jaz. ampak v užitek mi je pa blo.
zdej nadaljujem sago. HS sago.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Ijus ::

zdejle je nek nov expansion na prihodu. neke nove karte z nekimi novimi forami.
tle je trailer: trailer.

Twixz ::

Ijus a si kupil pre purchase bundle :D

Smurf ::

Hearthstone bogovi so mi bili naklonjeni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Ijus ::

hehe. lepo slišat.

nisem kupil in tudi ne bom.

Twixz ::

Torej basically ni kandidata tule gor da bi kupil pre-bundle, ki se najbolj splača?
Jaz sem si naredil token druida in healzoo warlocka pa sem zlezel do 9ke. Me pa mika kupit Bundle :) En legendary golden 100% (free dust or something) pa še packi :).. Čeprav proti Witchwood bundlu so se poslabšali, moram rečt.

Ijus ::

mogoče res mal ja - to, da so se poslabšal.

Ijus ::

drugač: ma kup, kaj te briga. če maš kej viška denarja si kup. naj te ne bo sram :))

jst bom počakal pa sprot kupoval paketke z goldom pridobljenim z daily questi. tako sem isto naredil s predzadnjim expansionom. zadnjega - witchwood sem pa vse skreftal, ker smo vsi igralci dobil 2200 dusta ker je bila neka jubilejna zadeva.

atm čakam da se mi nabere 400 dusta da si eno golden karto skreftam - spet nekega beasta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Ijus ::

ko se je začel ta ta novi expansion (boomsday) sem dobil tri paketke pa enga legendarija.
legenday je: Crystalsmith Kangor.

 Crystalsmith Kangor 666

Crystalsmith Kangor 666



ko sem odpiral omenjene tri paketke sem pa dobil še enga legendarya, ki pa ni švoh: Subject 9 :))

 Subject 9 666

Subject 9 666

Twixz ::

Jaz sem dobil iz 15ih paketkov 5 legendaryjev (Boommaster Flark, Dr. Boom, Zlliax, Harbringer Celestia, Whizbang the Wonderful) pa kar nekaj epicov. Zdaj pa hunterja (neuspešno) nažigam :D

Ijus ::

krov tist kva? you lucky bastard. :))

Drevesce ::

Dr.Boom bo predvidevam, da essential karta pri warrioru, Zlliax pa pri magnetih (na žalost mi teh dveh kart ni uspelo dobiti v paketkih :/)

Sem pa dobil kar nekaj drugih zanimivih, med drugim golden BoomMasterja in zato trenutno večinoma hunterja nabijam.

Tudi tale paladin spell legendary je videti izjemna: Kangor's Endless Army (prikliče tri meche, ki so umrli in hkrati obdržijo svoje magnetske nadgradnje). Ko se mi bo dalo, bom poizkušal sestaviti en Odd Baku magnetic deck.

Pri rogue, sem dobil oba legsa, in vidim, da bo ogromno sinergije z deathrattli + kakšen pogo-hopper. Warlock pa bo kot kaže še naprej tier 1 deck z ZOO, Druid pa je meni osebno super fun v Wild mode, če imaš v decku Biology project.

Me pa zanima, če se bo v tej meti obdržal Mech'thun. Bil je močno hypan in na hearthpwn označen kot meta-defining vendar, se mi zdi prezahtevno izpolniti vse pogoje. Po mojem mnenju bo na koncu igran bolj redko, kot naprimer Yogg, ko je prišel expansion Whisper of the gods.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Twixz ::

Celestio in Whizbanga sm dustal, naredu si bom Rexxar Deathstalkerja pa si potem naredil nek proper Magnetic/Deathrattle hunter deck :)

Drevesce ::

Twixz je izjavil:

Celestio in Whizbanga sm dustal, naredu si bom Rexxar Deathstalkerja pa si potem naredil nek proper Magnetic/Deathrattle hunter deck :)


Morda veš, kaj bi bila vsaj približno dostojna zamenjava za Rexxarja? Imam sicer še okoli 3k dusta (sem se včeraj odločil craftat booma in zillaxa), vendar mi manjka Lich King, ki bi res sedel v Control warrior ali pa še kakšen deck za Shamana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

neverlucky ::

Lich king je definitivno legendary, ki bo dober vse dokler se ga bo lahko igralo. Bi pa s craftanjem jaz se pocakal kaksen teden ali dva, da se meta malo ustali in da vidis kaj je dobro in kaj ti je vsec.

Twixz ::

Kot je neverlucky napisal, Rexxar je pač dober še za slabo leto. Boomsday project je pa dal ven kar nekaj legendaryjev, ki se jih splača craftat. Jaz sem Lich Kinga dobil v drugem Frozen Throne packu tako da je to pokrito.

Twixz ::

Še dve legendary karti danes iz 10 paketov. Myra's unstable element (Rogua sploh ne maram igrati :D & Subject 9. Rad bi dobil Endless Army za ODD paladina :( :D

Drevesce ::

Po skoraj dveh tednih ko se je meta že malo ustalila, lahko začnemo debatirati, kateri heroji bodo prevladovali v ranked. Verjetno se bo tekom meseca še kaj spremenilo, sicer pa trenutno najbolj igrani ter učinkoviti decki: deathrattle hunter, spell hunter, zoo warlock, Control warlock, Odd paladin, Mill/Malygos druid. Pod 50% decki pa so mage, rogue, warrior, shaman ter na zadnjem mestu priest.

Twixz ::

Mah, odd mech paladina in odd rogue sem igral cca. 1 teden skupaj po par gamov in čeprav z Rogue nekako ni šlo slabo sem vseeno obstal na rank 10.
Z Dr. Boomom (Warrior hero legendary) je postal Warrior playable. Sicer je deck drag, ampak je pomoje worth it: tule je link

Even shaman je še strong poleg vseh naštetih :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twixz ()

neverlucky ::

Drevesce je izjavil:

Po skoraj dveh tednih ko se je meta že malo ustalila, lahko začnemo debatirati, kateri heroji bodo prevladovali v ranked. Verjetno se bo tekom meseca še kaj spremenilo, sicer pa trenutno najbolj igrani ter učinkoviti decki: deathrattle hunter, spell hunter, zoo warlock, Control warlock, Odd paladin, Mill/Malygos druid. Pod 50% decki pa so mage, rogue, warrior, shaman ter na zadnjem mestu priest.


Zadnje čase ga ne vidim preveč, a na začetku so ga nekateri igrali z veliko uspešnostjo. Zakaj ne igrajo več mechacthun priesta?

Drevesce ::

neverlucky je izjavil:

Drevesce je izjavil:

Po skoraj dveh tednih ko se je meta že malo ustalila, lahko začnemo debatirati, kateri heroji bodo prevladovali v ranked. Verjetno se bo tekom meseca še kaj spremenilo, sicer pa trenutno najbolj igrani ter učinkoviti decki: deathrattle hunter, spell hunter, zoo warlock, Control warlock, Odd paladin, Mill/Malygos druid. Pod 50% decki pa so mage, rogue, warrior, shaman ter na zadnjem mestu priest.


Zadnje čase ga ne vidim preveč, a na začetku so ga nekateri igrali z veliko uspešnostjo. Zakaj ne igrajo več mechacthun priesta?


Ker ima prenizek win rate (40%). Aggro decki ga večinoma povozijo. Dober učinek ima praktično samo proti warrioru.

Ijus ::

jst sem včer k se je nov solo adventure začel dobil v tistih treh paketkih tele tri omembe vredne karte:

 Augmented Elekk 666

Augmented Elekk 666



 Holomancer 666

Holomancer 666



 Zilliax 666

Zilliax 666

KaiV6 ::

Z novim expansionom je prisel tudi legendary WHIZBANG THE WONDERFUL,
 whizbang

whizbang



torej, ko das ta legendary v deck igras random z enim od 16h prebuild deckov (2 za vsak class), ki so v create meniju.

Tukaj pa je video od Toasta kako dobit karto v novem accauntu v nekaj urah.



Super za tiste, ki ne zelijo porabiti niti €, obenem pa igrati s kartami, kot bi vlozil par 100€ v acc.

Ni priporocljivo za obstojece accje, saj po enem letu bo ta karta v wild.
<insert>podpis.html</insert>

Drevesce ::

Super karta za začetnike in povratnike res! Na kolegovem računu sva nabrala dust za Golden edition in je res super... Itak ni preveč competitive player in lahko brez skrbi igra ranked, naveličal se bo pa tudi težko, glede na to, da ima na voljo 16 deckov. Sedaj je njegova naloga samo ta, da pridno dela queste in si nabira gold za naslednji expansion in classic paketke.

Sicer pa, kako bo po enem letu ta karta že v wild? Kaj nimajo nekega pravila, da se to zgodi šele po dveh letih? Takšno karto bi po mojem mnenju morali premakniti med basic ali classic.

Twixz ::

Jaz sem dobil golden Whizbanga in sem ga prvi dan disenchantal. Itak je useless karta za vse druge kot začetnike in povratnike :)

Ijus ::

špila kdo tole novo solo adventuro? fak. x( jeba.
se vidi kako je to kritika na folk k copy/paste vse iz neta.
hehe. lepa gesta iz strani HS. najbrž se gladko smejejo vsem - tudi unim k dajejo denar za paketke. fak no. :))

ja jeba je tala solo adventure. jst sem komi pr prvem trakcu pri koncu drugega kovanca al kako bi rekel. 7/7 no. lol kje je še ostalih miljon iger da pridem do zaklada. jao ej.

se prov vid da sem že v letih pa da me daje emšek. 40 jih že klofam. čikn šit. pok pok je rekel kolega... ko je dobil idejo da bi naredil poke the chicken igro za fone. lol sva se smejala.

sam je pa sick tale solo adventure.

haha, sem se lolal prejle (pa ne da bi prvoščil kolegu da je tak) ... k je rekel kolega: sej! sej maš na netu rešitve. haha. prec po 2. takeu se je to spomnil. sem rekel: nema! lepo špilat. je bil kr nejevoljen. haha.

Drevesce ::

Kako to misliš, da ni rešitev na netu? Vse je objavljeno pisno in tudi na youtube.
Ni pa to nobena kritika na folk k copy/paste decke z neta, ker realno nima veze z gameplayom, je pa dober adventure tu pa se strinjam.

Ijus ::

jah pol pa nema veze če ne štekaš.
se ve, da so na netu rešitve. to sploh ne dvomim.

neverlucky ::

Nevem zakaj bi želel gledat rešitve na netu. Samo zato da se boš pred ostalimi lahko 'hvalil' s card backom za katerega itak veš, da nisi storil nič in si ga ne zaslušiš?

Drugače pa so uganke na 4. levelu posamezne stopnje in potem Dr. Boom uganke dejansko dokaj zahtevne in jih je kar izziv rešit.:)

Ijus ::

pa če ma HS na svoji strani rešitve al kako že?
pa na netu - to itak. sej ma HS tud predloge za decke kako pridet do legendary ranka.
pol veš.

bral sem na HS strani komentar: go home HS/blizzard only cardback FO! pa podobne.

pol veš v čem fora.

Drevesce ::

Ijus je izjavil:

pa če ma HS na svoji strani rešitve al kako že?
pa na netu - to itak. sej ma HS tud predloge za decke kako pridet do legendary ranka.
pol veš.

bral sem na HS strani komentar: go home HS/blizzard only cardback FO! pa podobne.

pol veš v čem fora.


Res misliš, da je je predlog za deck dovolj, da dosežeš legendary rank? To je res grind grind grind, da ne govorim o tem, da od ranka 5 dalje ni več slabih igralcev in 99% tier 1 decki in ni več bonus točk za zmago.

Ijus ::

ja itak da ne no. momraš znat igrat. a ne?

Ijus ::

drugač sem pa samo golo dejstvo navedel ki sem ga slišal oziroma bral tukaj nekajkrat na slo-techu v tem threadu in kar sem do sedaj videl bral slišal na HS strani, youtube-u.

louser ::

Drevesce je izjavil:

Ijus je izjavil:

pa če ma HS na svoji strani rešitve al kako že?
pa na netu - to itak. sej ma HS tud predloge za decke kako pridet do legendary ranka.
pol veš.

bral sem na HS strani komentar: go home HS/blizzard only cardback FO! pa podobne.

pol veš v čem fora.


Res misliš, da je je predlog za deck dovolj, da dosežeš legendary rank? To je res grind grind grind, da ne govorim o tem, da od ranka 5 dalje ni več slabih igralcev in 99% tier 1 decki in ni več bonus točk za zmago.

HS je preveč RNG na višjem nivoju. To je razlog, da so se ga profesionalci naveličali.

neverlucky ::

Veliko ima znanja in skilla HS. Zal pa je tu tudi komponenta srece, ki jo sicer blizzard rad tudi se povecuje. Je nekako tako kot poker, skil ima ogromno veze, a ce srece ni, ne bo slo. Se pa na dolgi rok vse pokaze. Boljsi kot si, vec bos zmagoval/hitreje bos climbal ne glede na RNG.

Ijus ::

a se da al se ne da kreftat karte ki so že v wild načinu - torej če se da kreftat karte ki so v wild expansionih?
atm nimam nič dusta pa ne morem prevert.

Ijus ::

ooo... posipam se s pepelom. vidim, da se da. sorry. my bad.

Ijus ::

dans je blo pa kr dobrodelno:

- najprej dobil 2 legendaryja
- pol še 1 golden legendary pa še 1 golden epic

najprej sem naredil - ko se je začel današnji dan torej ob 00:00 - 2 daily questa pa še enga k se je zdej začela knights of the frozen throne al kako se že reče temu expansionu in sem mel 500+ dusta tko da sem kupil 5 paketkov. dobil kot sem rekel 2 legendaryja.

pol sem pa kupil (se posipam s pepelom) še 2 paketka pa dobil 1 golden legendaryja pa 1 golden epic. :D

tko da:
- legendaryji so:

 Myra's Unstable Element 666

Myra's Unstable Element 666



 Mecha'thun 666

Mecha'thun 666



 Floop's Glorious Gloop 666

Floop's Glorious Gloop 666



- epic pa:

 Seaforium Bomber 666

Seaforium Bomber 666



V sedmih paketkih. Kr cool.

neverlucky ::

Lepa :) Pa še legendaryji so dokaj decent :)

Ijus ::

spet je blo dobrodelno :)) :

 HS 666

HS 666



dubu sem še eno golden common pa eno epic.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus
««
16 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534216132 (6553) oo7
»

Družabne, namizne igre (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244156626 (7097) J.McLane
»

Overwatch (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27144121 (3181) Jerry000
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619444 (5211) ahac

Več podobnih tem