» »

Unknown format DIV3

Unknown format DIV3

divac ::

Pozdravljeni!
Po instalaciji DirectX 9 na XP-jih sem dozivel neprijetno spremembo. Nihce od predvajalnikov, mi namrec noce zavrteti nekega filma. BS Player javi: Unknown format (DIV3); Widows MediaPlayer 8 javi, da ne najde ustreznega razreda.
Ce ima kdo resitev, bi ga prosil, da jo deli z mano, ker jaz sem cisto znorel. Preinstaliral sem skoraj vse. Widnowsi so ostali (na zalost moj racunalnik ni PC, ampak Home computer (beri: uporabljajo ga vec ostali kot jaz ;(()),.

10x za odgovore.

frenk ::

A codece maš zihr use?? Če ne...kaj še čakaš?;)

AngelOfDeath ::

Program Gspot ti pove če je film celi in če imaš vse potrebne kodeke inštalirane :)

divac ::

V bistvu je zadeva delala dokler nisem po neumnosti instaliral DirectX 9. Ampak, ker poskust ni greh, bom vseeno poizkusil s temle programckom.

joeblack ::

A se ti to dogaj apri vseh filmih? Ker men se samo pri enem.Napiše enako(DIV3) lahko pa film normalno gledam z AVIPREVIEW.
Pa še to , nisem inštaliral DX9
Talking on flat is easy!

divac ::

Samo in edino pri enem.

joeblack ::

pol mislim da ni problem v DX9,ker ga jaz nimam in se mi to dogaja tudi samo pri enem filmu.
poskusi ga odpret z AVIPREVIEW
Talking on flat is easy!

divac ::

OK! Nocem jest zdejle tukej komur koli solit pameti...
Ampak ta film je pred instalacijo DX 9 delal BP, zdej pa ne vec. Iz tega sledi, da DX 9 po vsej verjetnosti uporablja neke druge class-e.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD: DX11 leta 2009? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
9410392 (7352) Senitel
»

Vivo na Radeon 9000

Oddelek: Zvok in slika
231551 (1337) polde66
»

DirectX je inštaliran, a ga vseeno ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
101417 (1216) maxx
»

div3?

Oddelek: Zvok in slika
91428 (1265) Kawl6
»

DirectX9 in Radeon 8500LE

Oddelek: Pomoč in nasveti
131408 (1093) Yacksy

Več podobnih tem