» »

div3?

div3?

monster-x ::

včeraj sem hotel pr stricu predvajat en xvid (al divx) film in ko sem ga naložil v bsplayerju je napisal unknown file format (div3). stvar pa dela čist normalno v divx player 2.0 alpha. sam rad bi da dela tud tam ker ma še podnapise in bi jih rad uporabil. skratka kaj sploh rabm da bo to delal?

monster-x ::

any ideas?

SasoS ::

divx i guess, ane.

Predator ::

katere codece imaš instalirane? ( drugače si pa downloadaj gspot, pa z njim preveri katere codece rabi film za predvajanje )

pivmik ::

DIV3 je FourCC koda za DivX ;-) verzije 3 (verjetno bo 3.11alpha).

Inštaliraj kodek DivX ;-) 3.11a, pa bi moglo delat.
Čeprav bi vseeno moglo delovat tudi s kodekom verzije 5 ki podpira odkodiranje verzjo 3.11a.


Pa DivXPlayer ga predvaja ker je StandAlone player, dela tudi če nimaš nobenega kodeka inštaliranega.
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

monster-x ::

so inštalirani xvid in divx 5 codeci. se prav downloadam 3.11 alpha codece in bi mogl delat?

TheJack ::

Tudi meni se je isto začelo dogajati! In to pri dveh filmih, ki sta prej delala normalno.

Inštalirane imam vse kodeke. 3.11alpha, DivX5, ffdshow... Ne delata z nobenim, razen v DivX Playerju 2.0.

GSpot napiše tole:

Video format:
Codec
4CC: div3 Name: DivX 3 Low-Motion
Status: Codec IS installed
Details: Format: DivX 3 Low-Motion, 4CC: DIV3
GSpot has found DivX ;-) MPEG-4 Low-Motion, which is installed on your system, is a compatible with this format; based on that, the video for this file should play fine.
Nonetheless, DirectShow is apparently NOT able to play this file (see ''DirectShow Render'', below). No further information is available concerning the apparent discrepancy.

DirectShow Render:
[vse je prazno]
Status:0x80040111 (unknown)
Details: ...In this case, DirectShow was unable to play the file. The only information returned is in the form of an error message. The full error message is as follows:
Error: Unknown Error

Poskusil sem čisto vse. Sem inštaliral samo divx 3.11. Samo 5. Samo ffdshow. V vseh možnih kombinacijah. Ne dela.

Pred kratkim sem inštaliral WMP 9 in DirectX9. Ker je DirectShow del slednjega, je verjetno kriv DirectX. Ponavljam: Ta dva filma sta prej delala normalno.

Če imate inštaliran DX9, preglejte svoje filme. Delajo vsi?

Kawl6 ::

Z neta potegni program DivFix 1.05.Z njim rebuildaš index in stvar dela.

TheJack ::

Hvala za nasvet!

Enega mi je uspelo zrihtati, drugi pa neke errorje javlja.

Ampak še vedno ne vem, zakaj sta ta dva filma prej delala. oz. zakaj sta nehala delati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

Kawl6 ::

Prav tako zelo uporaben program je "Avi FourCC Code changer".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvok ne dela v tv ripu

Oddelek: Zvok in slika
91116 (1007) CaqKa
»

Finta s codeci!!

Oddelek: Zvok in slika
152197 (1832) Zoidberg
»

Kateri codec pack uporabljate?

Oddelek: Zvok in slika
122624 (2322) Cokolesnik
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223763 (3497) ferjan
»

NOLF2 + talk/speach

Oddelek: Igre
131709 (1554) cooolah

Več podobnih tem