» »

Space Engineers

Space Engineers

Netrunner ::

Pozna kdo to zadevo?

http://www.spaceengineersgame.com/

Minecraft stil v vesolju.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Mipe ::

Leseno in nerealistično.

Netrunner ::

ja ni ravno grafika na višku vendar bistvo je kaj vse ti omogoča. To da lahko sestaviš plovilo po svojih željah in z njim letaš naokoli je kar lušna zadeva.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Isotropic ::

eve online

Netrunner ::

Isotropic je izjavil:

eve online

Kaj ima eve online skupnega?? .. to da je MP in se dogaja v vesolju.

Si v evi lahko zgradiš svojo ladjo po svoji zamisli in jo voziš okoli... ne moreš... kvečjemu pobarvaš si jo po novem ... postavljaš v naprej določene strukture .. sam po svoji želji pa ne moreš ustvarit popolnoma nič
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Netrunner ::

Mipe je izjavil:

Leseno in nerealistično.

Si ti to zadevo sploh sprobal ?

Sem malo testiral to zadevo in je zelo zanimiva. Kot da bi sestavljal lego technic. Komur se dopade sci-fi in sestavljanje in gradnja potem je ta igra prava izbira.

Na youtube je veliko materiala kaj in kako se da naredit... pa igra je še v razvoju tako da mnogo novega bo še prišlo.

klik
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Mipe ::

Ko sem videl vse te gameplay posnetke, se mi je kratko malo uprlo, da bi igral. Nimam nič proti blokovski gradnji, ne navsezadnje imam Minecraft, a preveč žali mojega notranjega pedantneža. A to so pač moje osebne preference, s katerimi se vam sploh ni treba obremenjevati. Uživajte!

Netrunner ::

Minecraft pa ti je ok ?

Ne skrbi ... ne bom se obremenjeval z ničemer.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Mipe ::

Minecraft me vsaj ne zavaja ali pa to počne zelo subtilno. Space Engineers? Samo tiste modele poglej, kako dodelani so, notri pa so lesene klade. Lovijo na izgled, ko pa se zadeva premakne, te pričaka hladen tuš. Animacije so - po mojem skromnem mnenju - milo rečeno butaste. Kot da animatorji ne sežejo do kolen modelirjem. To mi gre na živce. Če bi uporabili preprostejše modele z ustreznimi animacijami, bi vse skupaj izpadlo bolje in me ne bi tako zelo živčiralo vsakič, ko vidim posnetke.

Kot da bi pobral knjigo z hudimi platnicami, znotraj pa... well, you get the idea.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Netrunner ::

Zanimivo .. no ja vsakemu svoje. Meni je zadeva všečna in zabavna ker lahko izrazim kreativnost. ...kreativnost do ene mere seveda :)

ko bo kaj časa se bom malo več posvetil tej zadevi
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Mipe ::

Blagor ti, ki lahko ignoriraš take nesmisle :)

Tudi sicer se "vesoljski inženirji" ne gibljejo v mikrogravitaciji tako, kot bi se morali. Ampak ja, praktičnost > realizem... Pa tudi asteroidi niso tako gosto posejani, v resnici so milijoni kilometrov med sosednjimi asteroidi. Tudi tu ima praktičnost prednost pred realizmom.

Če pa seštejem vse to skupaj, rezultat zame pomeni nezmožnost imerzije. Dealbreaker for me.

Nič, uživajte :)

mAXTER ::

Bi še mislil da si kje pedantnen uživač flight simulatorjev dokler nisi minecrafta omenil :D

Mipe ::

No, zdajle gradim v Kerbal Space Program. Minecrafta se že dolgo nisem dotaknil, morda bo enkrat izginil z računalnika. :P

Netrunner ::

Mipe je izjavil:

praktičnost > realizem


:) pa veš da se gre samo za igro pri kateri se upošteva določene fizikalne pogoje in realizem do neke meje. Si predstavljaš koliko igralcev bi imeli, če bi za pot do drugega asteroida porabil par ur ali celo dni .... nič !

fun factor mora biti na prvem mestu, saj če bi iskal realizem oz. dlako v jajcu potem bi me zmotilo že to, da lahko z enim klikom spojiš dva bloka skupaj .. da ti ni treba varit ali vijačit :)

Dejstvo je to, da je igra zabavna.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Netrunner ::

Kaj res ni nobenega ki ima to zadevo ? solo je postalo malo dolgčas

Berserker ::

Mipe z poklicno natančnostjo opisuje špil ki je indie, v beti in narejen za fun sestavljanje.

Netrunner ::

Ping...

Se je pojavil kdo ki mu je SE zabaven?

Ziga Dolhar ::

\o/

(Pa še par kolegov.)
https://dolhar.si/

Netrunner ::

lepo to vedeti .. se zadržujete na kakšnem ok serverju ?

BigWhale ::

Mene je mal minil to, ker sem porabil X ur za grajenje ladje, potem sem pa ugotovil, da se center of gravity in center of mass ne upostevata lih zlo striktno. Vazn je samo to, da mas motor k v ustrezno smer potiska in je stvar ok. :))

Netrunner ::

Ja vseh zakonov se ne upošteva ... pač se ne sme gledat preveč na realizem. Sama igra pa je zabavna.

BigWhale ::

Men je prehitr ratala dolgocasna, ker je prevec repetitive taskov in UI je mal clunky.

Netrunner ::

Nekaj časa nazaj so dodali filter oz iskalnik ter pri zadnjem patchu so dodali možnost skrivanja elementov v interface-u, kar precej olajša delo in preglednost ... drugače ja je malo lesen :)

SP rata kmalu dolgčas, v MP pa zna biti zabavno lep čas. ..aja pa začeli so delati na scenariotih oz. misijah kar bo popestrilo malo zadeve ... zaenkrat je samo ena solo misija

BigWhale ::

To je spet problem teh Early Access iger. Preden stvar izide se je ze navelicas. Meh.

Netrunner ::

BigWhale je izjavil:

To je spet problem teh Early Access iger. Preden stvar izide se je ze navelicas. Meh.


Zato pa jo jaz dam večkrat na pavzo da se nabere nekaj patchov, saj če bi jo stalno igral bi se jo itak naveličal ...kot vsega drugega tudi.

Vsekakor pa je vredna svoejaga denarja... seveda ko jo kupiš na steam sale :)

iDare ::

Igra to še kdo kje? :)

MacGyver141 ::

iDare je izjavil:

Igra to še kdo kje? :)


Občasno prižgem, da vidim kaj je novega :)

Netrunner ::



Kmalu bodo planeti in lune prišli na SE... zadeve postaja vedno bolj zabavna. Pa kar so dodali možnost DX11 je zadeva precej lepša ..samo potrebuje močnejši Pc

Netrunner ::

Še dobra dva dni do prihoda planetov http://forum.keenswh.com/

Kar pa briga samo mene očitno :D

Truga ::

http://store.steampowered.com/app/24485...

50% off. Planeti so debest. :D

MacGyver141 ::

Teli planeti nenormalno veliko rabijo procesorske in grafične moči, čeprav imam vse na low + full hd resolucija :|
http://prntscr.com/94ygrx

Truga ::

Meni zadeva laufa super, pa mam vse na high. Je pa res da imam 980 Ti :)

Netrunner ::

ja moj radeon 6850 precej šepa. Lune in mars še nekako gre, planeti z drevesi pa no go. Si lasti kdo kakšen eu server? ... mi je postalo malo dolgčas igrati solo.

nekateri se pritožujejo nad pretemnimi nočmi, meni pa so zakon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

iDare ::

Jst občasno igram solo, fino bi pa blo, da bi ns blo več hehe.

Netrunner ::

Jaz tudi večinoma solo in občasno rata dolgčas :)

Drugače pa obstajajo trije SLO serverji.

Drugače laho narediš da je tvoj world open in mogoče se ti joina kdo ... kateri bo sigurno hotel kaj uničit :)

iDare ::

Sm ravno štartu včeri nov world hehe. Sicer pa lih berem, da je trenutno SE precej zbuggan? sploh planeti?

dobr si napisu ja... "kateri bo sigurno hotel kaj uničit" haha - ponavad je res tko!
Ma men ni, da bi prov tko na en server šov k je kr en folk, bolš tko -1,2,3 players max pa PVE heh

Netrunner ::

Pa če igraš solo večino bugov ne opaziš. Problem je predvsem slaba optimizacija oz. je sploh ni :) ... no saj igra je še alfa tako da se ne smemo pritoževat.

Jaz igram večinoma creative. Pa sem si sestavil eno mini carroer ladjico za survival ... za easy start ker prav iz nule se mi ne da it oz. one obstoječe postaje so mi premalo :)

Sem precej omejen s časom za neko redno igranje tako da nekih serverjev ne iščem. Če boš ustvaril igro se ti lahko občasno pridružim in ne bom nič uničil namenoma :D

oo7 ::

Space Engineers moves to beta phase after three years in Early Access

Space Engineers Beta Trailer

Netrunner ::

Ha .. jim je le uspelo :) Moram malo preverit če so porihtali stabilnost pri MP igranju.

Truga ::

Prejsnji teden so zrihtali nov netcode, samo nisem mel nic cajta sprobat. Bom probal ta vikend

Berserker ::

Bom probal malo spet. Nisem se igre dotaknil skoraj eno leto.

Lahko bi se dodali za skupno igranje .

Netrunner ::

Berserker je izjavil:

Lahko bi se dodali za skupno igranje .

Sem za ... kolikor bo čas dopuščal. Problem je ker bi potrebovali server.

Berserker ::

Netrunner je izjavil:

Berserker je izjavil:

Lahko bi se dodali za skupno igranje .

Sem za ... kolikor bo čas dopuščal. Problem je ker bi potrebovali server.


Za tri igralce? Mogoče če začnemo na luni, vrjetno ne bo takšnega laga.

ziga1990 ::

Živjo mene pa zanima ali kdo igra to igro se posebno me zanima multiplayer kako se vam zdi in ali se splača kupit igro?

Razmišljam da bi jo kupil sem pogledal nekaj video posnetkov in mi je vseč se posebno Multiplayer survival način.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

oo7 ::

Space Engineers gets a major patch that overhauls its multiplayer and adds dedicated servers

Space Engineers - Update 1.187 - Major Overhaul of Multiplayer

Netrunner ::

Kaj še vedno niso prišli iz bete :)

No lepo da napredujejo. Sem se kar nekaj ur zabaval z SE. Če obstaja kak slo server bi se z veseljem občasno pridružil.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

abazuu ::

a igra kdo to? :)

Netrunner ::

jaz .... občasno kaj zgradim

Spravljam se igrat survival samo nimam dovolj časa da bi sam lotil. Mogoče bi se kdaj pridružil komu ker nisem ravno aktiven :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

abazuu ::

jst sm včeri šov na server keen UK #2, ampak se mi je zdel da je tko grozn štekal ane... zdej pa nevem a niso dobr popravl al kaj je bil problem. prej nism nikol igrov na drugmu serverju, vedno lokalno. Kako maš steam? te dodam :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3033479974 (423) Nesta
»

Star Citizen - Squadron 42 (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Igre
1813251500 (3713) oo7
»

No Man's Sky (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22538553 (1769) oo7
»

Elite dangerous (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13128861 (7418) jamiroq
»

Star Citizen postal prva AAA igra, financirana izključno s skupnostnim financiranjem (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Novice / Igre
727140742 (105250) Truga

Več podobnih tem