» »

Logitech Z-680 VS. Creative Cambridge THX 5.1 550D

Logitech Z-680 VS. Creative Cambridge THX 5.1 550D

DR.EVIL ::

POzdravljeni!

Kupujem zvočnike in nevem keri so bolši:
Creative Cambridge THX 5.1 550D ali Logitech Z-680.
če ste že slišali ker sistem od teh 2!
Jaz se ne morem odločit!
Sound Blaster: Audigy
Jest bi tele zvočnike uporabljal pred vsem za Gledanje filmov in posljušanje glasbe v DTS obliki!
LP
DR.EVIL
  • spremenil: DR.EVIL ()

phoenix(tm) ::

Glede na tehnične podatke vsekakor loGitech, pa ker je ena priznana firma, naj bi bli kar pravi podatki!

alesroki ::

Ma kaksen Creative Cambridge THX 5.1 550D in sploh pa Logitech Z-680 neki. To niso zvočniki to so navadne kište za pod mizo. Če hočeš sistem za glasbo in video je edina izbira (če seveda nisi pripravljen plačati nekaj K eurov) Altec.

Jaz imam sicer Altec Lansing 4100, ki nimajo niti pribljižno toliko RMS moči kot prej omemjene kište za nabiranje praha, oddajajo pa nedvomno 100x boljši zvok. Poleg tega pa so še oblikovno lepši in so pravi okras na mizi. :))

Edina težava je morda dobavljivost. Baje je uvoznik za Slovenijo dokaj počasen, ampak vsekakor so toliko boljši, da se absolutno splača počakati nanje. 8-)

Lp, Aleš

What to choose: Nice looking speakers or great quality speakers? Why not both? Choose Altec !!!!

phoenix(tm) ::

Jah, to itaq da ALTEC, RECMO TELI Vnesite tukaj, SAM MEJBI JE PROBLEM, KER SO SAM 4.1, sam so pa res lepi, kvlaitetni.Skoda ker je jae nesposoben jih uvozit.Jest mam Altec 2100...respect

alesroki ::

Amen!!! Morda pa si lahko ogledaš tele 5.1 zadevce. To je tisto ta pravo.

Lp, Aleš

monster-x ::

od teh dveh bi ti priporočal logitech ker so različno razbijalski in zvok iz njih je fantastičen

Primoz78 ::

Kje se jih pa da dobit Logitech Z-680 in kaksna je cena ? Jaz sem jih vidu za cca 130 k sit...kar je mal pretirano ane. Drugace so 5.1 DTT creative cca. 350 EUR brez IVE v Italiji.

lp Primoz

MRtwister ::

beri novega jokerja, pravijo da je 4100 od alteca precenjen in da so z-680 med najboljsimi(550d ni bil na testu). imajo pa akcijo za z-680, ce se narocis/si narocen za 100k

alesroki ::

OK, če prav hočeš obične škstle potem ti pa priporačam, da se oglasiš v Medisvet-u v City Parku v BTC-ju. Boš najbrž presenečen.

Lp, Aleš

LunKi ::

Jst prodajam Megaworks 510D za 85.000SIT, 3 mesce stare, brezhibne!
če koga zanima lundenberg@siol.net

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dilema: zvocniki Logitech : z680 vs z5500??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10911774 (7790) Seky
»

Genius ali Logitech 5.1 zvočnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
666696 (5576) boštjan
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658409 (7069) Clone
»

genius sw 5.1 home theatre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564026 (3410) jest10
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332699 (2009) partysound

Več podobnih tem