» »

Rayban outlet

Rayban outlet

«
1
2

Dajarra ::

Mislite, da je tole too good to be true?

http://www.rayban-outlet.com/?lang=sl

urosz ::

tudi mene zanima. če so original, je kar dobra ponudba.

vorantz ::

Looks shopped :P
edit:nvm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

Vantage ::

Sem vceraj za foro narocil ocala in sem danes dobil mail: We are happy to inform you that your order has been dispatched! You can expect it in 2 days (12. Jul. 2013). Prepare yourself to rock with your new Wayfarer - Black sunglasses soon! Tako da bomo videli 12. :)

bluefish ::

Ko dobiš preveri, če je res original.

Tilen ::

Company information
Potencia Ltd.
P.O. Box 23973
1391 Nicosia
Cyprus

Kontakt na Danskem (0045)

Privacy Policy? Tema.
Prevajanje celotne strani vključno s komentarji zadovoljnih strank s pomočjo avtomatičnega orodja...

rayban-outlet.com
Registered On May 17, 2013


Nateg! Nekdo bi rad čez poletje malo zaslužil. Očala boš verjetno dobil, ne bodo pa avtentična.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Vantage ::

Brezskrbi, da bom peveril takoj...Tako ali tako sem zaradi ziherce oznacil placilo po povzetju :)

assez ::

Ne pozabi odpret paketa preden plačaš! Pošta Slovenije ima to možnost.

turk1990 ::

assez je izjavil:

Ne pozabi odpret paketa preden plačaš! Pošta Slovenije ima to možnost.


Je to res ? Kaj to velja samo za pakete s tujine ali tudi za ostale??

assez ::

Seveda je res, mislim da za vse pakete velja isto.

vorantz ::

assez je izjavil:

Ne pozabi odpret paketa preden plačaš! Pošta Slovenije ima to možnost.


od kdaj pa to?

Tilen ::

Poštar bo pa čakal, da OP preveri avtentičnost ali kako je to zamišljeno? Poštar ti verjetno odpre in pokaže, da je (naročena) stvar v paketu in to je to. Jaz bi v tem primeru paket takoj zavrnil, brez da bi ga sploh odprl. Razen, če Vantage nima nič proti ponaredkom in bo pač takšne nosil. Iz slik na nategunskih spletnih straneh je praktično nemogoče ugotoviti, da gre za ponaredke, ker v večini primerov uporabijo slike avtentičnih izdelkov proizvajalca, ne pa slik dejanskega produkta.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Brias ::

da vas spomnim, lastnik ray bana je italijanska firma in ocala se izdelujejo v italiji ...

Knez Fjodor ::

Kje bi se pa dalo dobiti kakovostne okvirje, ki ne bi bili v okvirih tega italijanskega monopola in zato posledično cenejši?

JC Denton ::

Jaz sem pred kratkim dobil RayBan Wayfarer očala s Kitajske za 9 dolarjev. Lepo zapakirane v Luxoticinem ledrastem etuiju, ki izgleda res lep. Očala so na pogled lepa, ko pa jih dobiš v roke pa imaš filing da gre za neko poceni plastiko. V teh dneh grem na optiko, da se pozanimam, če je okvir vseeno dovolj kakovosten za korekcijske leče. Pač bi jih imel za svoja 2. očala. Lahko poročam, kaj mi bodo povedali, če kdo želi.

Vantage ::

Ju3 zjutraj grem na posto, da vidim kaj me caka tam :)

Phantomeye ::

Tilen je izjavil:

Poštar bo pa čakal, da OP preveri avtentičnost ali kako je to zamišljeno? Poštar ti verjetno odpre in pokaže, da je (naročena) stvar v paketu in to je to. Jaz bi v tem primeru paket takoj zavrnil, brez da bi ga sploh odprl. Razen, če Vantage nima nič proti ponaredkom in bo pač takšne nosil. Iz slik na nategunskih spletnih straneh je praktično nemogoče ugotoviti, da gre za ponaredke, ker v večini primerov uporabijo slike avtentičnih izdelkov proizvajalca, ne pa slik dejanskega produkta.


Aja, zakaj dejansko noben ne pokliče pa vpraša?


Ko sem bil še majhen, sem naročil prvi nintendo DS preko bolhe (baje je bil rabljen, ampak mi je bilo vseeno). Pa je poštar prinesel zadevo v hišo(bil je družinski prijatelj) in je dejansko počakal. Sicer se ne spomnim ali sem paket kaj odpiral ali ne... ampak ko sem zagledal škatlo od psp-ja, me je malo panika, pa mi je rekel, da če nisem siguren, lahko še vedno zavrnem. Pomoje sem samo 'zavijalni papir' odprl. Sicer sem potem zadevo sprejel in jo dokončno odprl. Vsi zadovoljni :D

Škoda, da nisem imel denarja, da bi kupoval igre in sem veš čas imel samo metroid demo igro (tok fer od nintendota, da ti da demo :DD)

Zgodovina sprememb…

assez ::

@Vantage, očala so definitivno ponaredek, to se vidi že iz samih slik na spletni strani.

Tukaj imaš primerjavo:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: assez ()

Vantage ::

Ce mislis tisti napis obstrani, je enako viden tudi na slikah na uradni ray-ban strani...Brezskrbi, da sem vse prestudiral preden se narocil. Sicer pa nimam upanja, da bo glih original ampak, da vidimo nategune :)

Brias ::

fejke znajo vizualno zelo dobre za male pare narest ....

samo niso trpezne ...

ene 2 leti nazaj v grciji je model mel top fejke za 20 eur komad ...

zbil sem mu ceno na 70 eur za 14 kos .,.... ( 10 kos zame 4 kos za zeno ... )

ze lansko leto nisem imel nobenih vec od teh 10kos ... niti zena :)

imam pa ene, malo drugacen build, tudi kao ray ban, kupil ene 6 let nazaj v splitu za 100 kun ... te bi pomoje prezivele ce jih T-84 povozi :) in sipce in okvir in panti ....

Vantage ::

Ja, ce ne druga bodo pa za beachvolley :)

assez ::

Že nalepka na lečah ni ista kot pri originalu...

Vantage ::

Evo pa sem sel pogledat, kaj je to zaeno cudo prislo :)

1. Je ponaredek (stekla so plasticna in negravirana, ni deklaracije, ni krpice za ciscenje...)
2. Firma, ki je poslala je iz Maribora
3. Dostava se je vrsila preko Pošte in ne preko UPS, kot ima navedeno
4. Cena na odkupnici je bila nizja kot je na spletni strani (43EUR namesto 45EUR :D)
5. Kaj je to racun? :DDD
6. Firma se imenuje SDR d.o.o. http://www.bizi.si/SDR-D-O-O/
7. Poslano je bilo iz poste 2102, to je Posta na Teznu v Mariboru
8. Ja, je popolni nateg ;)
9. Ocal ne bom vrnil, jih bom rajsi dal bratovemu otroku, da se malo vazi okrog :)
10. To je to...

p.s. pa ne bit zdaj pametni, da ste vedeli ze vse odzacetka, ker zdaj zagotovo vemo :PPP In ce se komu da zajebavat naj jih prijavi Ray-Banu in vsem pristojnim sluzbam, jaz bom mogoce poslal kaj na davcno :)


 Slika 1

Slika 1


 Slika 2

Slika 2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vantage ()

piromanček ::

si pa poln denarja, da obdržiš nekaj kar dobiš za 5EUR na vsakem štantu...a plačal 40+
pa prosim to prijavi

Zgodovina sprememb…

||_^_|| ::

Brias je izjavil:

da vas spomnim, lastnik ray bana je italijanska firma in ocala se izdelujejo v italiji ...


Nažalost to ne drži popolnoma, s prijateljem imava enaka očala, kupljena v isti optiki, njegova so dve-tri leta starejša in so made in italy, moja pa made in china. 100% original, očala so identična.

assez ::

If undelivered please return to: Poštno ležeče, hahahahaha.

Brias ::

||_^_|| je izjavil:

Brias je izjavil:

da vas spomnim, lastnik ray bana je italijanska firma in ocala se izdelujejo v italiji ...


Nažalost to ne drži popolnoma, s prijateljem imava enaka očala, kupljena v isti optiki, njegova so dve-tri leta starejša in so made in italy, moja pa made in china. 100% original, očala so identična.


glej 5.50 pa naprej ...

luxotica ... je lastnik ...

je pa res da je :

Luxottica has been in China since 1997 ...




drugace pa ...

rabi kdo ...

10 eur :)

kot nove ....

seveda FAKE ...

he he he ....









RockyS ::

Kaj so spredaj zelene?

Brias ::

ne niso zelene ...

okvir je kombiniran crno/bela ...

sipce so pa tako,.... zgornja polovica je temnejsa, pa pocasi prehod na ful svetel spodnji del .. spodnji del je se vedno toniran, ampak manj ... ce jih imas v roki in gledas gor dol je ful razlike ...

crna barva ...

bel napis ray ban levo zgoraj, in logo v crni desno na sredini ...

+ crno srebrn logo ob strani ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

slomakita ::

par pripomb bi napisal...
pošta 2102 ni na Teznu ampak pri kolodvoru na partizanski, poštni predal pa je na pošti na pošti na Kardeljevi.
da povzamem, če se hočete izogniti fake RB :
RB nima nikoli pobarvanih tečajev (na notranji strani očal, kjer se drži ročka, na sliki), zafo pa fejki škripajo in cvilijo, ko se premika ročke
RB nima nikoli natiskan RB znak na levem steklu, ampak je ta znak vgraviran v steklo
Ta očala so poceni kopija, ki so škodljiva za oči in stanejo na Hrvaškem po štantih na obali 70 kun (manj kot 10 €).
Verjetno se jih v BIH na pijaci dobi celo za 5€ :)

gslo ::

večina fejk očal ni škodljivih za oči, saj so vgrajena "stekla" že tako poceni, da tudi tista "fake" filtrirajo večino potrebnih UV žarkov. lansko leto so delal teste s fake in original očali različnih znam (zpz, al kdo že) in so najbolj popušila ena original očala za lepe dnarje.

slomakita ::

Fejk ocala SO skodljiva za oci.
Stekla nimajo neutralne dioptrije ampak neko dioptrijo imajo.
In ne mi rect da ce dioptrije nimas ali pa jo imas da gledanje skozi steklo ko ni prilagojeno za tvoje oko blagodejo vpliva nanj?
Uv zascita je tu se najmanj...

mailer ::

Fejk ocala SO skodljiva za oci.
Točno tako, zelo slaba naložba je tole. Pri le zatemnjenih lečah pa ne glede ali so iz umetne mase ali stekla se zenice bolj razširijo in v oko pride več svetlobe. Če imajo očala dober UV filter za različne valovne dolžine to ne predstavlja problema, če pa tega nimajo pa ti žarki počasi cvrejo receptorje. Poskusi švasat brez temnih očal pa boš videl. No to je zelo podobno le na daljši rok. Torej pri slabih ponaredkih brez ustreznih filtrov svetlobe po letih uporabe fašeš sivo mreno ali "črne pege" kjer se ti pri pogledu na določenih mestih pojavljajo črne pike in to se ne da popravit, medtem ko je mrena odstranljiva. Dejansko je bolje , da sončnih očal nimaš, kot pa da imaš tiste brez ustreznih filtrov. Sem imel original rayban očala še iz časov, ko so bila delana čez lužo pa so mi jih ukradli, kako je z temi italijanskimi zdaj ne vem, glede na to, da so kupuli vse patente razlike v kvaliteti nebi smelo bit. Se mi pa zdijo stara G15 stekla zelene barve nekako še najbolj naravne barve. Lahko kdo napiše kako je z sivimi, modrimi, rumenimi in ostalimi kombinacijami stekel pogled na svet?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

Tac20 ::

No mi smo pa na faksu pomerili z napravo fejk in nefejk sončna očala in vse so blokirale UV spekter. UV block je verjetno izredno poceni in vsake že blokirajo UV.

Brias ::

slomakita je izjavil:

Fejk ocala SO skodljiva za oci.
Stekla nimajo neutralne dioptrije ampak neko dioptrijo imajo.
In ne mi rect da ce dioptrije nimas ali pa jo imas da gledanje skozi steklo ko ni prilagojeno za tvoje oko blagodejo vpliva nanj?
Uv zascita je tu se najmanj...



http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/masn...

tukaj imate video hrvaskega preverjeno, na trznicah, optiki, shoping centru kupijo 16 soncnih ocal od vrednosti 7 do 150 eur ... na test jih dajo na Institut Ruđer Bošković, u Center za laserska in atomska raziskovanja in razvoj ...


rezultati so .... zelo zanimivi in dalec od tega, kar bi clovek pricakoval ... fejki za 5 eur ... boljsi kot original 150+ eur ...

http://novatv.dnevnik.hr/clanak//provje...

tukaj recimo pise, da je test certifikata samo na zeljo prodajalca ali dobavitelja, da drzava nima organa za kontolo certifikatov in deklaracij ...

GabrieLeo ::

Prvo kot prvo ta štacuna je tako fejk da smrdi čez računalnik. Seveda so ciljali na pravo generacijo (meni se pokaže ob strani na Facebooku) in je logično, da bo toliko ljudi predvsem najstnikov šlo to kupiti. Prvo kot prvo, če se že odločate za neoriginalne stvari in vam je vseeno za oči, potem priporočam prvi štant na Hrvaškem ali pa po štacunah z oblekami (a.k.a H&M in New Yorker) in boste zagonili trikrat manj denarja kot za tale -autlet-.

Ray-Ban Wayfarer niso samo oblika in plastika, ampak imajo tudi tako strukturo, da so nagnjena malo bolj naprej pri očeh. Šipca je pogreznjena v okvir in ni tam skoraj čisto izbočena, ter plastika sama se začuti trikrat kvalitetnejše pri originalu. Pa sam logo pri straneh lahko že pri slikah na njihovi -autlet- strani vidite da je izbočen. Pri aviatorkah je pa še toliko bolj lažje zavest kupce, ker so res skorajda identične zaradi nezahtevne oblike, vsi ostali listki in Luxor potrditve je samo scanje v veter in pesek v oči. Ne kupujte tega. Raje malo več denarja in imejte očala tudi 40 let popolnoma varno na nosu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GabrieLeo ()

Okapi ::

Namesto ponarejenih raybank naj kdo kupi original Spitfire.8-)


Sicer pa se raybanke - originalne - (naj)ceneje dobijo na španskem BuyVip. Wayfarer za 90-110 evrov (odvisno od izvedbe).

O.

Tilen ::

Optika Rene Pirc ima Wayfarer za 120€.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

blackbfm ::

In ne mi rect da ce dioptrije nimas ali pa jo imas da gledanje skozi steklo ko ni prilagojeno za tvoje oko blagodejo vpliva nanj?


v bistvu ne, ni nekega efekta..razen če bi bla tok močna dioptrija da ti skuri mrežnico:))

slomakita ::

Daj no..
Recimo da imas o.oo dioptrije in vidis ok.
Gledas skozi fejk spegle ki imajo o.5 minus ali pa recimo o.25 ali pa +0.19 ( ta vrednost izbrana poljubno)
Ce vsaj malo uporabis glavo je jasno d s tem oci navajas/razvajas na to dioptrijo sploh poleti ko imas ocala po par ur v kosu na glavi.
Taki spegli se PRODAJAJO po 10e... nekaj stane izdelava nekaj prevoz mogoce se kak davek spotoma, najvec potegnejo prodajalci ker je rizik vrrjetno za njih najvecji.. si predstavljate koliko od tega je potem vredna plasticna sipa v takih speglih? In da je brez dioptrijskih popacenj lahko samo sanjate..
In da prisparas 10 € pri 120 € tudi ne vem kdo bi zato ocala iz spanije narocal, jao...

blackbfm ::

Ce vsaj malo uporabis glavo je jasno d s tem oci navajas/razvajas na to dioptrijo


Dej dej ne sanji preveč, vid je odvisen predvsem od genetike. Tako kot si slabega vida ne moreš trajno popravit z očali, tako si dobrega ne moreš uničit.

si predstavljate koliko od tega je potem vredna plasticna sipa v takih speglih?


A misliš da je pri raybanu vredna kaj več? Mogoče malo, ampak tistih 100e razlike je prej marža na znamko, kot pa kvalitetnejši materiali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

GabrieLeo ::

Ne ne iz lastnih izkušenj vem, da je ray-ban precej kvalitetno narejen, če ne drugega so bile aviatorke včasih samo za pilote pri marincih tako da...
Res okej priznam da je odvisno od lastnosti očesa. Naprimer imam prijatelja, ki se še več ukvarja z računalnikom kot jaz in nima nobenih očal. Preden gre na morje si kupi ena na hitro na petrolu in mu ni hudega (še bilo nič).

In je razlika med temnjenimi šipcami in nekimi šipcami narejenimi posebej za odbijanje svetlobe, UV in tako dalje. Nekaj plačaš tudi znamko to je res ampak osebno sem zadovoljen s svojimi običnimi filmskimi črnimi wayfarerkami še vedno. Padle so mi že vsepovsod, pucal sem jih že neštetokrat pa še vedno vse drži kot se zagre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GabrieLeo ()

Okapi ::

Očala (in okviri) boljših znamk so v resnici ena od najbolj precenjenih stvari, glede na dejanske stroške materiala in izdelave. Pa nočem reči, da ni razlik med njimi v kakovosti, ampak očala za 10 evrov naredijo za 1 evro (ali tudi manj), raybanke za 150 evrov pa za 10-15 evrov.

O.

Brias ::

GabrieLeo je izjavil:

Ne ne iz lastnih izkušenj vem, da je ray-ban precej kvalitetno narejen, če ne drugega so bile aviatorke včasih samo za pilote pri marincih tako da...


to govoris v preteklem casu, ko je bil se lastnik ameriski bausch&lomb ,,, 1999 ga je kupila italijanska Luxottica ... ki je spremenila igro iz:

5 usd strosek proizvodnje in marketinga / 30 - 50 usd retail

v

1 usd strosek proizvodnje in marketinga / 200+ usd retail ...

GabrieLeo ::

Mja sem vedel da nekaj ne štima s to Luxottico. Pod top komenti na youtubu pa tudi videvam naprimer: fuck you Luxottica (primer Briasov youtube link zgoraj :)) )

svetetko ::

Kaj menite o tej strani? Legit ali je spet too good to be true?
http://raybanoutlett.org/

blackbfm ::

saj vidiš da je klošarsko narjena stran, že ime domene deluje totalno neprofesionalno..nevem kva komplicirate z nekimi sumljivimi spletnimi trgovinami.. če hočeš original premium znamko jo kupi preko uradnih kanalov

turk1990 ::

http://www.otticanet.com/en/sunglasses/...


Če pa zivite blizu Italije, greste lahko v otticoin, so cene še nižje..:)

slomakita ::

bravo, to je že napredek... samo 5 € cenejše biberke kot pri nas...

turk1990 ::

Ja no, pejdi pogledat v otticoin, pa bos vidu..:)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera sončna očala? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21957644 (718) del0
»

Ray Ban - očala (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
296108980 (958) geofull
»

Nakup Ray Ban sončnih očal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6221850 (16727) Cervantes
»

Ponaredki

Oddelek: Pomoč in nasveti
4210730 (7639) Mehmed
»

Ray-Ban očala - Fake (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10221843 (15408) Jst

Več podobnih tem