» »

Katerei ponudniki interneta in daljinec

Katerei ponudniki interneta in daljinec

Ikspe ::

V kratkem mi poteče 24 mesečni naročniški klasični trio paket pri Siolu. Trenutna akcija siola je prva 2 meseca za nove naročnike ni naročnine. Zanima me če z uveljavljenjem akcij izgubim program statusa zvestobe in potem več ne bi imel več popusta pri naročnini za zveste naročnike.

Trenutno imam Siol BOX v obliki črke L ki ima katastrofalen daljinec. Zanima me če pri tistem boljšem ležečem BOXu dobim zraven boljše oblikovan daljinec. Če ne, me zanima katerega drugega internet ponudnika, ki ima podobne ponudbe kot siol in zraven boljši daljinec za box, priporočate.

Seljak ::

Jaz lahko samo napišem,da sem z Telemachom trenutno zadovoljen. Siola še nisem povohal in ga po mojem ne bom(nikoli).Je pa res,da je vse odvisno kakšne hitrosti interneta želiš imeti.Meni je dovolj 10/1,nekomu pa 50/20.Glede naročnine in statusa pa je po mojem najbolje,da pokličeš in vprašaš kako je kaj z tem.

Seljak ::

Sedaj sem še celo ugotovil,da so mi dvignili hitrost (DL) za dva mega in to zastonj v sklopu novega paketa,ki ga ponujajo.Če pa to ni fino potem pa tudi ne vem ;)

xxurban ::

Če imaš android ali iOS telefon, si lahko naložiš siolovo aplikacijo daljinec in siol box upravljaš preko telefona.

mijav7 ::

Za siol box s obstajata 2 daljinca. Prvi je zanič, drugi pa deluje brez problema.

Seljak ::

Katero ponudbo pa imaš pri Siol-u? Morda tole:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

Ikspe ::

klasični trio, 4 MB, standardni TV (to je če se ne motim 110 programov)
Če prav gledam tabelo se mi zdaj niti ne splača sklenit razmerja za 24 mesecev ker če hočem še naprej plačevat 40€ mi sicer dvignejo hitrost na 6 MB, hkrati pa zmanjšajo TV programe na samo 90 programov. http://www.siol.net/trio/paketi_toptrio...

Seljak ::

Jaz imam tole in je dosti bolj ugodno glede na ponudbo:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEO Telekoma Slovenije (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Omrežja in internet
1726378468 (896) tbostjan
»

Siol TViN

Oddelek: Omrežja in internet
325622 (2034) Assass1n
»

Siol uvaja digitalno kabelsko televizijo na optiki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11422631 (8018) alexz
»

SiOL TV - ali rabim njihov set-top box

Oddelek: Pomoč in nasveti
153852 (3409) Macketina
»

Siol akcija - Dell 500 za 1 EUR (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14632739 (9802) zuz3k

Več podobnih tem