» »

Siol akcija - Dell 500 za 1 EUR

Siol akcija - Dell 500 za 1 EUR

1
2
3

Gwanaroth ::

Lights often keep secret hypnosis..

Tomaz Eruj ::

Našel original XP pro CD. Ga vtaknu notr. Vklopil prenosnik. Prtisnu F12. Izbral "boot from CDrom" Začne se nalagat install pol pa mi to napiše:

help?



Gwanaroth. Ko sem vidu kok je zakomplciran tm k si me zlinku sm šel raje cd iskat..

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

bluefish ::

v BIOS-u poišči opcijo SATA Native Mode oz. nekaj podobnega in jo izklopi.

Tomaz Eruj ::

thanks. you'r da man =)

Someone3 ::

A kdo ve, kdaj bo Dell an voljo tudi za že obstoječe naročnike? Po telefonu so mi danes rekli, da še ni ...

Veron ::

vprašanje če bojo... če bojo, bojo cene sigurno višje

multiscan ::

Dell bo tudi za obstoječe naročnike. Verjetno že oktobra. Višino ugodnosti ne vem.


Zdej zdej bo oktober, dalj si naročnik ceneje bo, bojda

J3RZ ::

a lahk tale laptop prklopiš preko brezžičnega omrežja (wlan)?

Klemeen ::

Pozdravljeni, sem nov tukaj in imam eno vprašanje. Sam trenutno uporabljam siolov internet adsl, najpočasnješi smo vzeli takrat, če se še kdo spomni pizzicato 256kb/s za 18€ na mesec-samo net. Sedaj študiramo vzet od siola trio, pa me zanima, če bi zraven dobil ta prenosnik za 99€??? Ali kao nisem NOV uporabnik?
Hvala za odgovor, lp

bluefish ::

Za nove naročnike, kar verjetno zadeva tudi tiste, ki sklenejo novo pogodbo za obdobje dveh let.

Klemeen ::

Za nove naročnike, kar verjetno zadeva tudi tiste, ki sklenejo novo pogodbo za obdobje dveh let.


Hmmm, kaj pa če bi enostavno podaljšal še za 2 leti, nadgradil mojga "pizzicata" v trio in dobil zraven prenosnik za 99€ ali ne gre tako?

bluefish ::

To ni tako kot pri mobilnem operaterju. Sicer pa bo še najbolje, da pokličeš na SIOL in se pozanimaš.
Je pa dejstvo, da naročati internet in se vezati samo zato, ker dobiš prenosnik (konkreten je pravzaprav že stara roba) za tisti drobiž, je nespametno. Če pa imaš tako ali tako namen uporabljati Trio, potem je seveda prenosnik le neko manjše darilo. Raje se v tem primeru pozanimaj, če lahko dobiš T-2, ki ima menda boljšo kvaliteto slike,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Klemeen ::

To ni tako kot pri mobilnem operaterju. Sicer pa bo še najbolje, da pokličeš na SIOL in se pozanimaš.
Je pa dejstvo, da naročati internet in se vezati samo zato, ker dobiš prenosnik (konkreten je pravzaprav že stara roba) za tisti drobiž, je nespametno. Če pa imaš tako ali tako namen uporabljati Trio, potem je seveda prenosnik le neko manjše darilo. Raje se v tem primeru pozanimaj, če lahko dobiš T-2, ki ima menda boljšo kvaliteto slike,...


Ja samo sem mislil, kar nadgraditi net pri siolu, da bi kar tle ostal, ker zaenkrat mi je ok (razen tu pa tam kakšna "odpoved" neta=)) in bi potem nadgradil net na trio, zraven pa dobil še prenosnik in to za isto ceno kot trio pri t2 in drugih ponudnikih. Se bom pozanimal, hvala.

Ted ::

Kako za isto ceno? Razlika v ceni je pri enem mega interneta res ni velika, že pri 4 megabajtih downloada pa je razlika na bakru vsaj 10 evrov mesečno.
Mah...

Klemeen ::

Kako za isto ceno? Razlika v ceni je pri enem mega interneta res ni velika, že pri 4 megabajtih downloada pa je razlika na bakru vsaj 10 evrov mesečno.


Kako misliš? Pri Siolu je trio 30€ oz. 39€ če vzameš vse dodatke, pri t2 isto...

Pyr0Beast ::

Pr siolu plačuješ za opremo včasih -..
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

tilenn ::

a lahk tale laptop prklopiš preko brezžičnega omrežja (wlan)?


Da.

Ted ::

Kako misliš? Pri Siolu je trio 30€ oz. 39€ če vzameš vse dodatke, pri t2 isto...

Siolov Trio za 30 evrov je neuporaben in z bednimi programi, ta cena pa velja le če imaš telefon pri Telekomu (ISDN/PSTN). Ima pa T-2 akcijo pri kateri na VDSL-u za 36 evrov in optiki za 30 evrov dobiš večino programov, telefon in 10/2 internet če se ne motim. Tudi pri Amisu ni bistveno drugače čeprav je cena okoli 40 evrov za 10 mega internet in televizijo. Pri Siolu za 39 evrov torej dobiš 1 megabit internet kar je 10x manj kot pri Amisu in T-2. Če želiš imeti enake hitrosti kot pri Amisu/T-2 moraš doplačat cca. 10 evrov.

Na optiki je stvar seveda drugačna.
Mah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ted ()

roko11111 ::

a lahk tale laptop prklopiš preko brezžičnega omrežja (wlan)?


Da.




Mi lahk kdo pomaga? Men se poveže laptop na modem(Prospero 632),a do interneta ne pride:


??

Zgodovina sprememb…

Klemeen ::

A slučajno kdo ve, kaj bo naslednja akcija pri Siolu, po 15.10? Ker me zanima, če bo v akcijo še vedno vključen prenosnik, ali kaj boljšega, ker meni poteče naročnina pri siolu (24 mesečna) konec Novembra in potem bi moral komaj takrat vzet trio, saj če zdaj vzamem ne dobim prenosnika.

Veron ::

pazi prenosnik je za NOVE naročnike, ti pa če boš naročal trio (pa že imaš siol trenutno) nisi nov naročnik, ampak delaš samo "spremembo".

roko, na prosperotu naštimaj še pppoe bridge, mora se modem povezat na net še ali pa zraven dodaj še klasično pppoe povezavo iz windows.

Klemeen ::

pazi prenosnik je za NOVE naročnike, ti pa če boš naročal trio (pa že imaš siol trenutno) nisi nov naročnik, ampak delaš samo "spremembo".



Ja saj to sem zgoraj napisal, da mi čez dober mesec (konec Novembra) poteče 24 mesečna "pogodba" in se lahko potem odjavim in nazaj naročim kot NOV naročnik. Seveda če bo še vedno v akciji prenosnik ali kaj podobnega, če ne grem raje k kakšnemu drugemu ponudniku.

roko11111 ::

roko, na prosperotu naštimaj še pppoe bridge, mora se modem povezat na net še ali pa zraven dodaj še klasično pppoe povezavo iz windows.


Problem ja da s takimi zadevi nimam kej velik pojma,če lahko bolj natančno opišeš kaj pa kako? Bom verjetn mogu klicat kr na siol... :S

Bellzmet ::

Baje se na SiOLu težko koga dobi, še težje koga, ki bi znal pomagati karkoli glede tegale Della, tako da veliko sreče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

tilenn ::

podvojeno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilenn ()

tilenn ::

Baje se na SiOLu težko koga dobi, še težje koga, ki bi znal pomagati karkoli glede tegale Della, tako da veliko sreče.


Podporo za prenosnike ima podjetje Anni iz Trzina - kot piše v garanciji! Baje so aktivirali tudi posebno številko (ni nujno, da brezplačno) za tehnični support strank z notebooki iz siol/telekomove akcije.

LP,
Tilen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilenn ()

Senitel ::

Ja saj to sem zgoraj napisal, da mi čez dober mesec (konec Novembra) poteče 24 mesečna "pogodba" in se lahko potem odjavim in nazaj naročim kot NOV naročnik. Seveda če bo še vedno v akciji prenosnik ali kaj podobnega, če ne grem raje k kakšnemu drugemu ponudniku.

Nič ti ne poteče pogodba! Poteče ti vezava (oziroma odplačaš dolg). Če samo spremeniš paket nisi novi naročnik, kar pomeni, da moraš odjavit vse skup in se na novo prijavit. Kar posledično spet pomeni, da boš vsaj kakšen teden brez interneta.

roko11111 ::

Sm poklical na 0801000 pa je blo v 2 minutah zrihtan, radiii miškoooooo :)

Klemeen ::

Ja saj to sem zgoraj napisal, da mi čez dober mesec (konec Novembra) poteče 24 mesečna "pogodba" in se lahko potem odjavim in nazaj naročim kot NOV naročnik. Seveda če bo še vedno v akciji prenosnik ali kaj podobnega, če ne grem raje k kakšnemu drugemu ponudniku.

Nič ti ne poteče pogodba! Poteče ti vezava (oziroma odplačaš dolg). Če samo spremeniš paket nisi novi naročnik, kar pomeni, da moraš odjavit vse skup in se na novo prijavit. Kar posledično spet pomeni, da boš vsaj kakšen teden brez interneta.


Pogodba v navednicah oz. vezava ja;)
Ko mi poteče vezava se lahko enostavno odjavim od siola brez kakršnegakoli plačila, vsaj tako sem jaz razumel pred 2 leti, ko smo vzeli siol, če se bi pa sedaj odjavil, ko še ni potekla vezava potem pa morš baje plačat neko odškodnino al nevem kaj. Tako da najbolš da počakam konec te akcije od siola, pa da vidim pol kakšna bo naslednja, ali pa če ne enostavno nadgradim internet iz pizzicata v trio in namesto 18€ plačujem 39€:Dsamo kaj ko so drugi ponudniki pol po eni strani cenejši, npr. tuš mobil bo sedaj imel akcijo za 20€ net (2mb/s) + tv ali nekaj takega, torej se to bolj splača. Najboljše da počakamo četrtek in da vidimo kakšna bo naslednja akcija pri siolu, upajmo da bo še vedno prenosnik..tudi za naročnike:P

zuz3k ::

kako se tu downloada

dell 500 xp drivers page

registriral sem se, in nisem mogel. sedaj pa mi niti gesla no3 sprejt ;((

edit: posamezno gre :))
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

zuz3k ::

tisti ki imate siol prenosnik in windows xp:

na dvdju so gonilniki ampak vseh, ki sem jih imel na visti:
- za baterijo
- wifi
- pa še par
Life is a psychological game.

zuz3k ::

aja, še to sliko mi pokaže



čepraw gonilnike imam vse naložene, čudno
Life is a psychological game.

5er--> ::

Ja, očitno nimaš nameščenih gonilnikov za intelovo wireless kartico...
(Oziroma si namestil ta utility preveč in sploh nimaš intelove wireless kartice...)

zuz3k ::

po tem naložil in še zmeraj to piše
naloženi so vsi gonilniki
Life is a psychological game.

zee ::

ti gonilniki niso ta pravi, saj ti pise, da nima Intelove wireless kartice.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

zuz3k ::

snel sem gonilnike s te strani
siol foum

ko sem inštaliral windows tiny sem naložil vse gonilnike povežem se, sam ne na usb ključ ampak kr na router in je povezawa slaba, pr PRO set/wireless programi pa ne zazna driverju.

ko sem povezan na router direktno povezawa teče, samo internet ne dela, signal: very low

še slikca:

Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

zee ::

a) Pojdi na stran od Della in poberi gonilnik za WLAN Dell Wireless 1395 (802.11 b/g) za Windows XP Pro.

b) Tvoje tezave so zelo verjetno tudi posledica uporabe TinyXP, ki mu manjkajo mnoge, sicer potrebne, komponente.

c) Odstrani gonilnike za Intelovo wireless kartico.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

zuz3k ::

naložil sem xp pro sp3 in še vedno ne deluje povezawa
Life is a psychological game.

zuz3k ::

verjetno sem našel težavo

zanima me potek, slikca:



usb vem da mora biti v routerju. tukaj sem ga dal da je vrglo na rač. disk D:/
potem sem dal v router, ga resetiral. počakal 30 sec in dal spet v rač. pa napiše napako:



drugo je poštimano, driverji so naloženi za XP pobrani z dellove strani, naloženi so XP pro..

lp
Life is a psychological game.

zuz3k ::

končno mi je uspelo povezat, zanimajo me samo nastavitve, ker me poveže in vrže dol, slikce:


pa še tu
Life is a psychological game.

5er--> ::

Obtain an ip addres automatically bo po mojem boljše zate

PS: Kako pa naj mi vemo kaj imaš ti za ene nastavitve na router-ju? :|

zuz3k ::

IPje sem že nastavil

samo ta druga slikca, tm kakorkoli nastavim, ko se poveže internet ne deluje. povezawa teče :\
Life is a psychological game.

mare_ ::

Vista, ki je naložena na tem laptopu, je angleška. Kolikor guglam, za to verzijo (home basic) ne obstaja slo language pack oz. kaj podobnega, ampak je treba na novo celo slovensko visto inštalirat? A velja isti product key? Je že kdo probal, se da mogoče pri siolu dobit slovensko verzijo?

Matej_K ::

Uporabi VISTALIZATOR za sprememebo jezika, meni je delovalo že na enih parih računalnikih z home verzijo.
... .. .

Blinder ::

Tale akcija je prenehala ane?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Mare2 ::

Daj malo opiši, kako ta VISTALIZATOR deluje?

Mare2 ::

Blinder, konec je, tudi prenosnikov je zmanjkalo. Jaz tudi še čakam, sploh še pogodbe nisem podpisal.

Računam na tega!

mare_ ::

Matej_K: hvala :)

Matej_K ::

Prvo greš na stran od vistalzatorja
1.potegneš dol :''Download Vistalizator program v1.40''

2.kot drugo ''Download language pack(s):''
seveda tu izbereš vrsto sistema ki ga imaš (32bit ali 64bit, SP1 ali brezSP1)

3.te vrže na stran z jeziki, potegneš dol ''Slovenian language''

4.Sledi navodilom (so angleška ampak slikce so zlo jasne) TUKAJ
... .. .

roko11111 ::

Jao.

Odloču sm se naložit XP čez Visto na tem laptopu(razlog:VISTA SUCKS). Ko začnem z instalacijo mi napiše



Mam pa to na CDju XP SP2..., je rešitev SP3 mogoče? Al pa kej druzga ?

Zgodovina sprememb…

1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dell latitude d505 gonilniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
16787 (506) Brias
»

Dell inspiron 6400-network (ne dela

Oddelek: Strojna oprema
6993 (636) videk88
»

Pomoč pri softwaru za mini laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
51147 (883) borut1
»

Wi-Fi na Toshibi

Oddelek: Omrežja in internet
121389 (1162) Valentin
»

Pododobitev BIOS-a na DELL Latitude CPi brez baterije

Oddelek: Pomoč in nasveti
61016 (924) Pentium

Več podobnih tem