» »

Prevozil sem prekinjeno črto DENARNA KAZEN

Prevozil sem prekinjeno črto DENARNA KAZEN

Temo vidijo: vsi
«
1
2

davidxxx88 ::

Vozil sem iz gorice proti ajdovščini iz vrtovna (izven naselja) me ustavi policija... Cesta je bila prazna in sem delno zapeljal z avtomobilom čez PREKINJENO ČRTO praktično je bil blag ovinek v desno ki je bil zelo pregleden CCA 1 km sem videl cesto pred sabo... Policist mi je napisal plačilni nalog zaradi kršitve ZPrCP člen 37 odstavek 5 zveza 2... Ker vožna po levem smernem vozišču menda da ni dovoljena. Čez prekinjeno črto sem res bil 30cm oviral nisem nobenga ker prometa ob 24.00 zvečer ni bilo... Zapisnika nisem hotel podpisati ker to je zamene samo polnjenje proračuna... oviral nisem nobenega... kaj naj storim HELP ME!!!

Furbo ::

Tako je, čez črto nimaš kaj voziti, kljub temu, da je to pri nas nacionalni šport.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

dzinks63 ::

Tale je res malo bolana, policija bi v takšnih primerih to morala tolerirati. Drugo je pa ko sam pelješ po ovinku in ti ga nasproti vozeči kljub temu seče za pol metra, da moraš sam po bankini reševati situacijo. Naj gredo rajši v križišča dežurat in pisat kazni voznikom, kateri vozijo konkretno skozi rdečo luč.

B-Stard ::

Pravna država smo, sankcija mora biti

bluefish ::

Ja, glupa kazen, vendar v skladu z zakonom (nisi nakazal namena), izgovarjanje na uro pa nima blage veze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

RejZoR ::

Sorry, tu vedno pljuvam čez kršitelje ampak tole je pa čisti absurd. What's next, Harold in Kumar, ko ti policaji padejo iz neba ko hočeš it čez rdečo ob prehodu kjer na obe strani vidiš 5 kilometrov daleč da ni nikogar? Seriously!?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

davidxxx88 ::

Furbo samo ne mi govorit da nisi nikoli v živlejnju prevozil neprekinjene črte... razumem za kazni hotrost, pas, alakohol... tega pa res ne razumen da prevoziš prekinjo črto... in kazen...

UNIVERZUM ::

Mene so tko učil: polna črta je namesto zidu. Bi avto tudi po "zidu" podrsal?
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

davidxxx88 ::

Kakor sem napisal sem prevozil PREKINJENO ČRTO...

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Nima veze če je prekinjena ali ne, na drugem voznem pasu nimaš kaj početi, razen če nisi v fazi prehitevanja. Če bi se kaj dosti vozil po tujini, bi to že prej občutil na denarnici. Pri nas je pač balkan, vijugamo vsepovsod.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

RejZoR ::

Če vidiš kilometer daleč, zakaj bi bremzal al pa rinil če lepo spelješ ovinek malenkost čez črto? Dejte pretiravat no. Govorite tko kot da to dela kar skoz, tud ko gre promet nasproti.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Massacra ::

Daj furbo, ne seri ga!

Nikogar nisi oviral in če nisi storil nobenegs drugega prekrška, se lepo pritoži zopet plačilni nalog. 48 ur maš časa. Po pritožbi bodo policaji zadevo vrgli v koš. Ampak: 48 ur maš časa! Lepo priporočeno pošlji ugovor na PP!

Oberyn ::

A si policaju res pozabil povedati, da je bil na robu ceste jež in si se mu uspel izogniti? Tokrat je prepozno, ampak naslednjič se pa malo bolj znajdi.

davidxxx88 ::

hh drugih prekrškov nisem imel... ježek:)

ScumbagSteve ::

To me spet spomni na naše smešne policaje... zadnjih sem se skozi mesto peljal za njimi in so v 100metrih (!) naredili: 3 prevožene polne črte, 2 neuporabi smernika v križiščih, prevoženo rdečo luč in odvzem prednosti (niso bili na nobeni intervencijski vožnji).
Scumbag Štefko

M-XXXX ::

Tudi jaz še nisem v Trebanjski 30 coni za policajem nikoli manj kot 50km/h vozil :D

GrimReaper ::

Sam se na črte ne oziram. Če presodim da se da prehitet, bom šel tud čez polno. Je pa obratno, večkrat prekinjena črta in ni šans da lahko prehitiš.
Tko da enako kot se z omejitvami ne strinjam vedno s tistimi ki so jih postavljali, se s črtami enako ne.
V bistvu ne vozim dost drugače kot če policije sploh nebi blo, v vsakem primeru morš upoštevat večino prometnih predpisov, če hočeš prit varno na cilj.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

WarpedGone ::

Respect the State, pay the prize!

Črte na cestah so v pomoč orientaciji kje se nahajaš in ali bo on nasproti imel še dovolj placa ali mogoče ne več. Karkoli več je totalitarno-birokratsko sranje v grlo. Dober tek.

kaj naj storim HELP ME!!!

V tej podalpski vukojebini plačaj kazen in si o državi misli svoje.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Massacra je izjavil:

Daj furbo, ne seri ga!

Nikogar nisi oviral in če nisi storil nobenegs drugega prekrška, se lepo pritoži zopet plačilni nalog. 48 ur maš časa. Po pritožbi bodo policaji zadevo vrgli v koš. Ampak: 48 ur maš časa! Lepo priporočeno pošlji ugovor na PP!


Bomo videli kaj bo.

Saj ne zagovarjam policije ali kaj takega, samo pravim, da se pač ne sme kar vijugati sem ter tja, čeprav to vsi počnemo.

Ko je pa prvič kazen, pa vsi izbuljene oči in zgražanje nad policijo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Hayabusa ::

Kakor vem ne smeš peljati po ali preko NEprekinjene črte.
Od kdaj velja, da ne smeš peljati po prekinjeni črti ?

Aston_11 ::

Dajte izpit nazaj vsi tisti, ki niste sposobni peljati po svojem pasu.

Da ne ponovim še ostale, da ko 80% voznikov vidi na cesti kolesarja, jim iq pade takoj za 50, posledično tudi možnost varnega prehitevanja.

Lonsarg ::

Kolikor zastopim, je dobil kazen za vožnjo po nasprotnem pasu in ne kazen zaradi zapeljanja čez prekinjeno črto.

Tak da če mene vprašaš pade policaj že na tolmačenju zakona, ker vožnja pomeni neko dlje trajajoče dejanje in ne ko en ovinek zapelješ čez črto, da ga lepše spelješ.

Ne glede na zakon, pa je zdrava kmečka pamet, da če je fraj ne boš šel hitrih zavoujev delat in povzročat za brez veze nelagodja zase in sopotnike po nepotrebnem.

eric_cartman ::

Ko berm tukej komentarje se zdi kot da so v Sloveniji le vozniki z manirami.. Ko pa sem na cesti je ravno obratno.. Vsak klinac u Ljubljani te prehiti čez dvojno polno črto če ne furaš vsaj 10 km/h hitrej kot je omejitev.

Sicer pa ja.. To se mi zdi j***nje u glavo. Da te grejo zarad tega ustavit... Nimaš kej delat vinjen na cesti in nimaš kej noret. Za take napake pa se mi zdijo nepotrebne te kazni.

Furbo ::

Očitno se bo treba navaditi, pri nas se pogosto zakampirajo za nekim nepreglednim ovinkom in čakajo na tiste, ki iz njega pripeljejo preko črte.

Kar pravilno, na ravnem je pa res bolj kot ne zafrkancija, ampak se pa spet vprašam, kako bučmanom na ravnem ne uspe obdržati svojega pasu?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

šernk ::

5. Odstavek 37. Člena določa višino kazni in nič drugega?

(5) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena.


je pa to enako butasto kot ko ti dajo kazen za prehod čez tržaško v LJ ob 3 zjutraj, ko so na celi tržaški oni edini avto in oddaljeni vsaj 500m, za kar rabijo najmanj 30 sekund. Medtem pa ko je vse cool, če ti skočijo v rush hour direktno pred avto. Kazni je treba prilagodit glede na velikost prekrška in nevarnost, ki jo prekršek povzroča, ker vožnja 31km/h mimo šole ob 4ih zjutraj ni enako nevarna kot vožnja 39km/h ob 8ih zjutraj.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Redar ::

davidxxx88 je izjavil:

Policist mi je napisal plačilni nalog zaradi kršitve ZPrCP člen 37 odstavek 5 zveza 2... Ker vožna po levem smernem vozišču menda da ni dovoljena. ... kaj naj storim HELP ME!!!


3. Pravila varne vožnje

37. člen

(vožnja z vozilom po cesti)

(1) Voznik mora voziti po cesti ali delu ceste, ki je namenjen prometu tiste vrste vozil, ki ji pripada njegovo vozilo.

(2)Voznik mora voziti po desnem smernem vozišču oziroma desni kolesarski stezi oziroma desnem kolesarskem pasu na pločniku glede na dovoljeno smer vožnje. Na dvosmerni kolesarski stezi mora voziti po desni strani steze.

(3) Na smernem vozišču brez označenih prometnih pasov morajo voziti vozniki po desni strani smernega vozišča na takšni oddaljenosti od njegovega roba, da poteka promet varno in neovirano.

(4) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki ne potrebuje vozniškega dovoljenja, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena.

(5) Z globo 500 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 5 kazenskih točk.

Popravek zakona:

Peti odstavek 37. člena se spremeni tako, da se glasi:

»(5) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena.«.

1. bodi vesel da ni 500€
2. na plačilcu imaš naveden kilometer kamen (če ni skrivnost prosim daj podatek-bom šel pogledat!)
3. ura in lokacija sta lahko okoliščini ki ti pomagata (k točki 2. scan plačilca brez osebnih podatkov bi bil odličen - lahko ZS)
4. Policisti so se peljali za tabo ali so ti pripeljali nasproti in obrnili ali so bili ob cesti in te ustavili?
5. zakaj si zapeljal na drugo stran ceste?

WarpedGone ::

Kar pravilno, na ravnem je pa res bolj kot ne zafrkancija, ampak se pa spet vprašam, kako bučmanom na ravnem ne uspe obdržati svojega pasu?

Zakaj bi ga pa morali ob daleč naprej jasno prazni in pregledni cesti?
Ker si je cesar tako sprdnu? Fuck cesar, uporabli glavo.
Zbogom in hvala za vse ribe

Massacra ::

Če človek NI VOZIL po nasprotnem pasu in je SAMO HIPNO ZAPELJAL na nasprotni pas in se hitro vrnil nazaj na svoj pas... 37. člen govori o vožnji po nasprotnem pasu ne o tem, da z vizilom nikakir NE SMEŠ ZAPELJATI NA NASPROTNI PAS (in to prek prekinjee črte). Še preko neprekinjene lahko ob doličenih pogojih zapelješ.

papasmrk ::

Policija je pač preprečila nove smrtne žrtve s tem ko te je kaznovala. To pa ni težko za razumet :))

Aston_11 ::

Če pač človek ni sposoben obdžati se na svojem pasu, potem nima kaj delati na cesti. To, da voziš po svojem pasu, je osnova vsega. Kršitev tega privede do čelnih trčenj, nič drugega. Precej voznikov pa niti ne zna voziti drugače. Taki nimajo kaj delati na cesti. Če že na prosti cesti ni sposoben peljati po svojem pasu, kaj bo šele delal, ko ga kaj preseneti. Potem pa v jok in na drevo in spet iz neznanega vzroka zapeljal na nasprotni vozni pas - itak, saj je tam ves čas in ne samo "hipno".

davidxxx88 ::

OK vidim da je tuki dosti pametnih namesto pomoči samo kritizirajo. Imam tudi izpit C + E in delam tudi za D kat. Napisano ali nenapisano pravilo govori če ne moraš zaplejati drugače lahko prevoziš tudi POLHNO ČRTO V NE PREGLEDNEM OVINKU!!! No kaj pa boste rekli na to??? pač sem rez za hip zapeljal čez PREKINJENO črto nisem nikogar oviral ( in kar čujem okoli policist ki me je ustavil in napisal plačilni nalog je celo ustavil lastnega očeta in mu pobral VD zaradi alkohola LASTNEMU OČETU!!!

WarpedGone ::

Policaj je tam, da izvaja zakon. Naredu si prekršek, sprejmi posledice.
Predvsem pa ne išči smisla v vseh zakonih in dejanjih policije.
Zbogom in hvala za vse ribe

davidxxx88 ::

a mi lahko podrobneje opišeš kaj je to za en prekršek da prevoziš za hip prekinjeno črto potem še prehitevati ne smemo več!!!!!

dzinks63 ::

Tisto o očetu je offtopic, je pa tudi pravilno, oče gor dol, vinjen v prometu je enako kot kdorkoli drug vinjen. Očitno si naletel na trd oreh, si bil v avtomobilu sam ali imaš pričo, katera lahko potrdi tvojo zgodbo, policisti so vedno v paru in težko izpodbijaš njegove, njihove trditve.

mihec87 ::

davidxxx88 je izjavil:

OK vidim da je tuki dosti pametnih namesto pomoči samo kritizirajo. Imam tudi izpit C + E in delam tudi za D kat. Napisano ali nenapisano pravilo govori če ne moraš zaplejati drugače lahko prevoziš tudi POLHNO ČRTO V NE PREGLEDNEM OVINKU!!! No kaj pa boste rekli na to??? pač sem rez za hip zapeljal čez PREKINJENO črto nisem nikogar oviral ( in kar čujem okoli policist ki me je ustavil in napisal plačilni nalog je celo ustavil lastnega očeta in mu pobral VD zaradi alkohola LASTNEMU OČETU!!!


Oče mu je lahko hvaležen, saj pijan nima kaj iskat za volanom.Lahko da je z tem rešil življenje njemu pa še komu nič krivemu..

davidxxx88 ::

OK BLA BLA... mi lahko kakšen pravno svetuje

Venum ::

Aston_11 je izjavil:

Če pač človek ni sposoben obdžati se na svojem pasu, potem nima kaj delati na cesti. To, da voziš po svojem pasu, je osnova vsega. Kršitev tega privede do čelnih trčenj, nič drugega. Precej voznikov pa niti ne zna voziti drugače. Taki nimajo kaj delati na cesti. Če že na prosti cesti ni sposoben peljati po svojem pasu, kaj bo šele delal, ko ga kaj preseneti. Potem pa v jok in na drevo in spet iz neznanega vzroka zapeljal na nasprotni vozni pas - itak, saj je tam ves čas in ne samo "hipno".

Govorimo o pravilni oceni prazni in vidne cesti, tisti ki so zapeljali na nasprotni pas in povzročili nesrečo ziher niso bli na prazni in vidni cesti :D Preveč ukalupljene zakone mamo uglavnem.
Ne gre se o sposobnosti, ki nima nobene povezave s tem.
A nej nebi bla policija na cesti zarad varnosti? Če ti zapelješ malo na drugo stran pri VIDNI in prazni cesti (neglede na črto), da bi recimo bolj na easy in varno prevozo kak ovinek je to skrb za varnost na cesti sam pač morejo bit usi pogoji izpolnjeni.

Ja itak da preprečujejo nesreče s temi ožemalskimi zakoni, sej si vidu kak so pred časom spremenili en zakon po eni hudi nesreči.. Res dobro preprečevanje nesreč jim je uspelo ja..

Massacra ::

David, ti lepo ugovor napiši, v katerem boš navedel, da nisi vozil po nasprotnem pasu, ampak si le hipoma zspeljal nanj ter se vrnil nazaj v svoj pas. Pa da je bila cesta pregledna, da si bil trezen itd.

Tilen ::

davidxxx88 je izjavil:

OK BLA BLA... mi lahko kakšen pravno svetuje


To je približno tako, kot sem jaz dobil kazen za vožnjo s kolesom po vozišču, kjer to ni dovoljeno zaradi obstoja kolesarske steze, ne glede na to, da sem iz kolesarske ceste dejansko padel na cesto in se zraven še poškodoval. To ni nikogar zanimalo. Še alkotest so mi dali (0.0). ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Redar ::

davidxxx88 je izjavil:

OK BLA BLA... mi lahko kakšen pravno svetuje


Ti sploh prebereš kaj ti piše folk, al se obešaš sam na tisti del ki ti pomaga pluvat po policistih in se kregat z drugimi? Poglej malo višje, nekaj podatkov potrebujem potem ti pa povem, kaj se ti splača naredit! (ne pa pravno svetovat ker po Kazenskem zakoniku je brez ustrezne izobrazbe prepovedano pravno svetovati!)

Aja pa še to, dokler bomo z količino opravljenih izpitov sorazmerno pripisovali izkušnje in znanje bomo kjer smo! Če imaš ČISTO vse izpite, plus za voditelja čolna, pa še za motorno žago pa neveš ali govoriš o napisanem ali nenapisanem pravilu nisi za na cesto!
To o čemur ti govoriš, bi lahko našel (med zakoni) edino v KZ kot SKRAJNA SILA. Torej dejanje, ki si ga storil zato da je bila posledica manjša kot bi lahko bila, če bi dejanja ne storil - Reciva da si imel na desni strani taborniški vod, in si s tem ko si zapeljal čez polno črto na levo stran vozišča povozil bakico, storil dejanje v skrajni sili. Takrat te nebi nihče preganjal za smrt uboge starke (edino vest!).

Skrajna sila je pravni izraz za dejanje, ki ima vse znake kaznivega dejanja, a je posledica odvračanja nevarnosti zoper življenje ali telo. V Sloveniji je po kazenskem zakoniku (Uradni list RS 95/2004 z dne 27. 8. 2004) v 12. členu skrajna sila opredeljena tako:
Ni kaznivo dejanje tisto dejanje, ki je storjeno v skrajni sili.
Skrajna sila je podana takrat, kadar stori storilec dejanje, ki ima vse zakonske znake kaznivega dejanja zato, da bi od sebe ali koga drugega odvrnil istočasno nezakrivljeno nevarnost, ki je ni bilo mogoče odvrniti drugače, pri tem pa prizadejano zlo ni večje od zla, ki je grozilo.
Storilec, ki je sam povzročil nevarnost, toda iz malomarnosti, ali je prekoračil meje skrajne sile, se sme mileje kaznovati, če pa je prekoračil meje skrajne sile v posebno olajševalnih okoliščinah, se mu sme kazen tudi odpustiti.
Skrajne sile ni, če se je bil storilec dolžan izpostaviti nevarnosti.
LINK

Massacra ::

Uh redar, ti pa že o skrajuni sili. Pa saj OP ni nikogar ubil. In ni šlo za skrajno silo!

Siddh ::

davidxxx88 je izjavil:

OK vidim da je tuki dosti pametnih namesto pomoči samo kritizirajo. Imam tudi izpit C + E in delam tudi za D kat. Napisano ali nenapisano pravilo govori če ne moraš zaplejati drugače lahko prevoziš tudi POLHNO ČRTO V NE PREGLEDNEM OVINKU!!! No kaj pa boste rekli na to??? pač sem rez za hip zapeljal čez PREKINJENO črto nisem nikogar oviral ( in kar čujem okoli policist ki me je ustavil in napisal plačilni nalog je celo ustavil lastnega očeta in mu pobral VD zaradi alkohola LASTNEMU OČETU!!!


ti bi v nepreglednem ovinku zapeljal kar čez polno črto?
lahko ti rečem samo kreten, zaradi takih bi že jaz kot mladi voznik lahko večkrat končal v kakšnem rešilcu.
čez polno črto se sploh v nepreglednih ovinkah ne sme vozit, ampak upočasniš in to je to


Massacra ::

Pa o čem ti to! OP je napisal slednje: "in sem delno zapeljal z avtomobilom čez PREKINJENO ČRTO praktično je bil blag ovinek v desno ki je bil zelo pregleden"

Aston_11 ::

To ni izgovor. Naslednjič bo prinorel preko črte v nepreglednem ovinku. Kot da ne bi imeli dovolj svojega pasu, morajo jajcati še tiste na nasproti vozečem. Samo zato, ker ne znajo prijeti ovinka tako, da bi ostali na svojem pasu.

Utk ::

Venum je izjavil:


Govorimo o pravilni oceni prazni in vidne cesti, tisti ki so zapeljali na nasprotni pas in povzročili nesrečo ziher niso bli na prazni in vidni cesti :D Preveč ukalupljene zakone mamo uglavnem.

Ja to je res da ziher niso bili na prazni in vidni cesti, je pa tudi zelo verjetno res, da so MISLILI, da so na prazni in vidni cesti.
Če ne moreš ostat na svojem pasu z avtom, vrni izpit. Kaj bo šele kdaj s tovornjakom. Zadnjič je bil cel avtobus na mojem pasu, da sem moral napol v jarek zapeljat. Jebite se s takimi.

LitralSM ::

Nočem nikogar zagovarjati, vendar moram zakričati, DA TI V NOBENEM PRIMERU NE BI SMEL OGOVARJATI DRUGIH S KRETENI.
Namreč -

Siddh je izjavil:

davidxxx88 je izjavil:

OK vidim da je tuki dosti pametnih namesto pomoči samo kritizirajo. Imam tudi izpit C + E in delam tudi za D kat. Napisano ali nenapisano pravilo govori če ne moraš zaplejati drugače lahko prevoziš tudi POLHNO ČRTO V NE PREGLEDNEM OVINKU!!! No kaj pa boste rekli na to??? pač sem rez za hip zapeljal čez PREKINJENO črto nisem nikogar oviral ( in kar čujem okoli policist ki me je ustavil in napisal plačilni nalog je celo ustavil lastnega očeta in mu pobral VD zaradi alkohola LASTNEMU OČETU!!!


ti bi v nepreglednem ovinku zapeljal kar čez polno črto?
lahko ti rečem samo kreten, zaradi takih bi že jaz kot mladi voznik lahko večkrat končal v kakšnem rešilcu.
čez polno črto se sploh v nepreglednih ovinkah ne sme vozit, ampak upočasniš in to je to
-
je jasno, da se nočeš zavedati slovenskih cest. Če bi se jih, bi vedel, da so dokaj ozke in ponekod - kjer je omejitev 90 - ne gre drugače, kot da črto prevoziš, ponavadi par deset kilometrov na uro pod omejitvijo.
Ampak seveda, bodimo vsi kreteni, vsi ki smo kdaj užili droge naj bomo đankiji, vsi cigani naj bodo nepošteni ljudje, ki samo kradejo, vse ženske naj bodo hardcore feministke, in vse nas, ki včasih prestopimo mejo zakona, ne nujno, da pametnega, obtožite izvajanja genocida.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

shadeX ::

Aston_11 je izjavil:

Dajte izpit nazaj vsi tisti, ki niste sposobni peljati po svojem pasu.



Beden komentar. Kaj pa ko pride kolesar na cesti? Varno ga boš prehitel samo če boš malenkost zapeljal na nasprotni pas. Ni mogoče da bi ga VARNO prehitel po SVOJEM pasu!

Kakšne klobasate eni.

WarpedGone ::

aston:
To ni izgovor. Naslednjič bo prinorel preko črte v nepreglednem ovinku.

To ti veš na podlagi česa? Ker si ubermensch? Al si sam kej zlo močnega skadil?

V prometu si bistveno bolj varen zase in za druge če uporabljaš glavo, kot pa če upoštevaš blesava pravila. Je pa treba met kej v glavi in to razumet. Brez tega te zapopade bes...

je jasno, da se nočeš zavedati slovenskih cest. Če bi se jih, bi vedel, da so dokaj ozke in ponekod - kjer je omejitev 90 - ne gre drugače, kot da črto prevoziš, ponavadi par deset kilometrov na uro pod omejitvijo.

To ni nikakršna olajševalna okoliščina, da kršiš predpis.
Edina prava 'olajševalna okoliščina' je, da je predpis blesav - če nikogar ne ogrožaš, je vse OK.
Zbogom in hvala za vse ribe

Aston_11 ::

shadeX je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Dajte izpit nazaj vsi tisti, ki niste sposobni peljati po svojem pasu.



Beden komentar. Kaj pa ko pride kolesar na cesti? Varno ga boš prehitel samo če boš malenkost zapeljal na nasprotni pas. Ni mogoče da bi ga VARNO prehitel po SVOJEM pasu!

Kakšne klobasate eni.

Če bi spremljal temo, bi vedel, da to eni delajo brez kolesarja. Ko pa vidijo kolesarja, se jim itak zblede in prehitevajo (torej, ne sekajo ovinkov, da boš razumel, o čem gre tema) v nepregleden ovinek, po ravni cesti pa jim skoraj vedno uspe to narediti v škarje. Kot da bi iq padel, ko srečajo kolesarja.

Imaš še kakšno bumbasto idejo za pripomniti?

Redar ::

Massacra je izjavil:

Uh redar, ti pa že o skrajuni sili. Pa saj OP ni nikogar ubil. In ni šlo za skrajno silo!


Je pa poba napisal tole:

davidxxx88 je izjavil:

OK vidim da je tuki dosti pametnih namesto pomoči samo kritizirajo. Imam tudi izpit C + E in delam tudi za D kat. Napisano ali nenapisano pravilo govori če ne moraš zaplejati drugače lahko prevoziš tudi POLHNO ČRTO V NE PREGLEDNEM OVINKU!!! No kaj pa boste rekli na to??? pač sem rez za hip zapeljal čez PREKINJENO črto nisem nikogar oviral ( in kar čujem okoli policist ki me je ustavil in napisal plačilni nalog je celo ustavil lastnega očeta in mu pobral VD zaradi alkohola LASTNEMU OČETU!!!


In to sem opisal kot Skrajno silo (ne pa dejanje s katerim je odprl temo!)! Kot vedno na ST, komentator prebere kvečemu dva posta poleg prvega in komentira...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prehitevanje kolone (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15223387 (19777) facepalm
»

Nevarna vožnja policijskih in drugih vozil (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20330699 (25324) fujtajksel
»

Čudni voznik - kaj storiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
929347 (7683) T-h-o-r
»

Prehitevanje mopeda čez polno črto (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5910206 (9029) šernk
»

prometna nesreca (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8818375 (15837) St235

Več podobnih tem