» »

sms ženski po 2 tednih

sms ženski po 2 tednih

Rok Woot ::

Dobu cifro, pa nisem poklicu, pa nisem vedu kaj napisat, pa sem napisal, kako je, pa če pride pogledat mojo zbirko znamk. Pa me zanima, kaka so mnenja oz. kaj bi vi napisal?
  • zaklenil: Mavrik ()

Blinder ::

da se bo bala it domov h nekomu ki ga ne pozna.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Rok Woot ::

sej ni treba, da pride, lahko tud kej smešnega napiše, pa se gre na pijačo, druga varjanta je bla, da sem vidu eneo veverco ko je čist ista ko ona, pa sem ji mogu sporočit, mislš da bi blo bolj?

dobr bi blo ce bi kaka punca pokomentirala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Yacked2 ::

Odvisno kako si dobil cifro. Če ti to je ona dala, pol ma tud ona tvojo cifro pa se lohk dopisujeta pa zmenta da gresta na pijačo skup al pa laufat odvisno od skupnih interesov.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

bajsibajsi ::

Jaoo :D A ti to resno... znamke??? Pa veverica, ki je enaka kot ona??? Madonca si me nasmejal :D

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

Ja kaj pa bi ti napisu, Živjo se me spomneš izpred dveh tednov bla bla bla, kdo bo na tek msg odgovoru, zdej sem eni drugi to z veverco poslal, pa je takoj nazaj napisala...

Shegevara ::

no ta drugo povab na svojo zbirko znamk pa je. Ampak te znamke upam da so zelo zanimive, ker dvomim, da bi kera punca pristala na date no. 2, če si je na prvem zmenku pri enem čudaku doma izpahnila čeljust od zehanja med gledanjem njegove prefinjene zbirke znamk.

Rok Woot ::

Če ne dojame, da je zbirka znamk joke, pol pa sploh nočem jet z njo na pijačo, mislm sej niso vse tolk dolgočasne, upam .)

drgač ne zbiram znamk lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Yacked2 ::

OMG...kok si pa star ? Napišeš ji da bi se lohka spet kj vidla pa to. Pol pa če je zainteresirana se zmenta pa gresta na pijačo.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Rok Woot ::

zzz boring, zakaj bi odgovorila na to po 2 tednih, tud če je bla takrat zainteresirana, še ne pomeni, da je še zdaj...

SG_101 ::

vprašaj jo, če ti pride pomagat vrt štihat. al pa gnojnico polivat.

Rok Woot ::

vi res niste gladki, pol sem pa jaz čudn...

technolog ::

Dejte že brisat take teme.

OP, ti pa vadi osnovne social skillse. Tud pišeš kot ena kura, sm mogu trikrat prebrat, preden sem prbiližno dojel, kaj sploh hočeš.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pristopiti do "nepoznane" punce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5512111 (8941) napsy
»

Kako začeti pogovor ?! (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56858115 (36637) strictom

kako dobit punco ?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415564 (11148) Gandalfar
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11312733 (4710) Snegec

Več podobnih tem