» »

kako dobit punco ??

kako dobit punco ??

1 2
3
»

OrkAA ::

In kaj je narobe z debelimi južnimi brati v bmwjih? Pač živijo življenje, ki gre bolj iz dneva v dan, vsako stvar znajo obrnit v biznis, požvižgajo se na prometne zakone, itd. Tak moški je za mlado punco, ki si želi samo malo zabave pravzaprav fenomenalen! Vedno poln presenečenj.
Morate razumet, da ko iščeš punco so _najpomembnejša_ točka skupni interesi. Zato se je treba vprašat kaj so sploh tvoji interesi v življenju in nadaljevat od tu naprej. Ker če še sam ne veš kaj bi rad, kako pričakuješ, da ti bo ženska kar stekla v objem.

Torej:
80% časa preživim na internetu -> punco si bom našel na internetu
Cel dan sem v baru -> poln alkohola bom šel v disko in si tam našel dekle

Tako da, tiste ideje o igranju WoWa se meni sploh ne zdijo tako slabe, ker obstaja ogromno ljudi, ki so svojo ljubezen našli prav tam.

jype ::

opeter> A, Alfa samci so tisti, ki si lastijo avtomobile znamke Alfa Romeo?

No, pol se meni ni bati, da bi kdaj postal alfa samec :)

OrkAA> 80% časa preživim na internetu -> punco si bom našel na internetu

To je še najboljša izbira za vse. Poleg tega da lahko naklikaš vse osebnostne lastnosti lahko tudi sproti vidiš, kolk se ji experience points višajo, ko z njo poskušaš nove reči!

MK42 ::

sestre (z vakumom).


Bolš ko z metlo.

Ziga Dolhar ::

Fino.

Jest bom svojo torej spoznal v sodni dvorani, al pa v zaporu? :-)
https://dolhar.si/

buneech ::

Snezko, oprosti, sem samo preletel, spregledal tvoj post (verjetno se mi je spam filter vklopil, narobe skonfigurirani možgani, ali pa samo overload informacij ob delu :D).

Žiga, morda pa prav res. :)

mare_ ::

Žiga, če je pa to tako, imam potem zate eno kandidatko, ki jamra, da ji nikoli nobenega samskega fanta ne predstavim.

echo ::

Pa kje vi disko najdete? A ni to umrlo ene dve desetletji nazaj?
Imagodei ne posplošuj. Niso VSE takšne. In ko najdeš eno, ki jo zanimaš ti in ne tvoje premičnine, je ne spustiš iz rok. Pa veselo iskanje...

Alfa samci, ja... Žešći momci niso alfa samci. Alfa samec ima stil, ne lančiče. Vsak dan na trobijo, kako smo moški plehki, a kako znajo biti šele ženske plehke!

Nikoli ne smeš odnehat.

iggy ::

Če se ti zdi, da imajo južne punce vakum v glavi, karaču jih onda, ali baš nije to tako lako, jelda :P
Hey, you're fat!

imagodei ::

perci> "Pravzaprav ima imagodei prav. Evolucija hoče, da vsaka ženska teži k alfa samcu. Kaj pa je alfa samec, si pa vsaka ženska po svoje predstavlja. Kakšnim se celo taki jureti, kot je jype, zdijo alfasamci ;)."

BigWhale> "Nekdo lahko izgleda kot alfa samec z dobrim avtom na kredit. Drugi spet lahko izgleda kot alfa samec na kolesu z dobrim foto aparatom in tremi notebooki. :>"

Saj, jaz prav o tem govorim. Mogoče nisem čisto dobro izpostavil v prejšnjih postih, čeprav sem menda omenil tudi možnost, da npr. tip dost zažiga v družbi in je v središču pozornosti... Pa npr., če ima nekdo smisel za humor. Glede avta in pelc montelna sem povedal, da govorim o ženskah, ki nimajo 100 pik.

Pač, vsaka ženska si nekoliko drugače predstavlja "alfa samca". Nekatere potem dobijo take zvezde, da potem 20 let "po štengah padajo", skratka postanejo zelo nerodne, if ya get me, druge so v vezi z uspešnimi podjetniki, ki komaj poznajo svoje otroke, tretje pa "rajcajo" zabavni moški, ki jim vsaj 2x mesečno prinesejo rože. Vse pa iščejo alfa samce, s katerim se bodo postavljale pred kolegicam in (na nezavednem nivoju) ki ji bodo naredili sposoben in močan zarod.
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

anžE92,

nisi me razumel. Ne mislim, da vse palijo na pleh in na bogate tipčke. Ženske so si različne. Dal sem pač nekaj jasnih primerov. Kot npr., zakaj se (pozor, stereotipna primerjava) najlepša punca v razredu vedno zaljubi v barabo?

V decu pač vidi alfa samca. Kaj si ti misliš o njegovem "alfa samstvu" nima povsem nobene veze. Ti sošolke nimaš, baraba jo pa dol daje. Če odmakneš vso moralo, vse socialne norme, tisočletja kulture, globoka čustva, ki jih baje doživljamo samo ljudje, ugotoviš da se vse vrača zgolj do spolnosti oz. njenega ultimativnega cilja - nadaljevanja vrste. Na ljudi lahko obesiš vso etiko, moralo, filozofijo, civilizacijske norme, jih potreseš z raznimi zapletenimi čustvi - pa še vedno smo v osnovi živali. Igra evolucije. Vrsta, ki se razmnožuje, da bi gene prenesli naprej v naslednjo generacijo.
- Hoc est qui sumus -

jype ::

imagodei> zakaj se najlepša punca v razredu vedno zaljubi v barabo?

lepota \times pamet = konstanta (napaka se odpravlja)

QED.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

tilinho20 ::

Lepa dekleta imajo rede barabe. :D A ni to en film ali knjiga?:)

Pouh ::

Andrej Šifrer.

lepota x pamet = konstanta

kr tolažite se s tem ja...

primer:
 o, kako smo pametni

o, kako smo pametni

M-XXXX ::

Andrej Šifrer.

lepota x pamet = konstanta

kr tolažite se s tem ja...

primer:
 o, kako smo pametni

o, kako smo pametni



owned:D
Tole pa bo IQ že nad tališčem wolfrana:D

Gandalfar ::

unicili ste popolnoma dobro temo. Zaklepam.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521055 (17367) BigWhale

Kako prijazno zavrniti fanta? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13419184 (14130) krneki0001

Kam naj peljem punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9217241 (13203) dzinks63

Več podobnih tem